To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkola Rzeszów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Kocurek
Witam.

Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?

Powiedzcie Rzeszowianki
Lila_
Kocurku - widzę problem w meldunku icon_sad.gif

Dzieci chodzące do przedszkola w Rzeszowie muszą mieć meldunek w Rz-wie.
A co chodzi o zapisy - podanie lepiej złóż w terminie, później będą pewnie problemy z przyjęciem np. we wrześniu a tak zawsze miejsce dla Mikołaja będziesz miała zarezerwowane icon_smile.gif
Kocurek
A wiesz, czy są jakieś przedszkola w pobliżu? Kompletnie nie znam tamtej okolicy icon_sad.gif
Lila_
Nie pomogę icon_sad.gif

Też nie znam kompletnie tamtej okolicy - może jest tu ktoś z tamtej okolicy icon_smile.gif
Magenta
[quote=Kocurek]Witam.

Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?

Powiedzcie Rzeszowianki

No proszę! Będziemy sąsiadkami! Ja mieszkam na Pobitnym Południe icon_wink.gif . Polecam przedszkole na ul. Mazurskiej. Jeśli chodzi o zapisy, to niestety w Rzeszowie są prowadzone do końca kwietnia, a potem jest duży problem. Mało które przedszkole ma wolne miejsca, często są niedogodnie położone. Może Kocurku załatwisz zapis w marcu/kwietniu?

Magenta
Kocurek
CYTAT(Magenta)
No proszę! Będziemy sąsiadkami! Ja mieszkam na Pobitnym Południe wink.gif . Polecam przedszkole na ul. Mazurskiej. Jeśli chodzi o zapisy, to niestety w Rzeszowie są prowadzone do końca kwietnia, a potem jest duży problem. Mało które przedszkole ma wolne miejsca, często są niedogodnie położone. Może Kocurku załatwisz zapis w marcu/kwietniu?

Magenta


Dzięki, Magenta icon_smile.gif nie wiedziałam zupełnie w którym miejscu Rzeszowa mieszkasz icon_smile.gif
A Mazurska od szpitala to daleko?

No i już od Ciebie i Lili wiem, że trzeba się będzie zakrzątnąć wcześniej icon_surprised.gif
Magenta
[quote=Kocurek]A Mazurska od szpitala to daleko? [/color]
Po drugiej stronie ronda icon_lol.gif .

Magenta
adzia
Do przedszkola zapisz małego wczesniej - meldunek nie jest istotny. Właściwie nie jest istotny nawet później, pod warunkiem, że masz ochote wyskakiwać z 600 PLN miesięcznie icon_wink.gif Ja zapisałam dzieci od wrzesnia do naszego gminnego, a nadal są zameldowane w Rzeszowie (DOminika musi skończyć rok przedszkolny), z kolei sama już się wymeldowałam wczoraj z miasta a we czwartek jadę do gminy się zameldować.
Kocurek
600 zł kosztuje przedszkole????????
Poważnie???

Boszsz, ja płacę ok. 130 zł......

Nie wyprowadzam się icon_evil.gif wolę pipidówkę Dębicę icon_twisted.gif
Magenta
[quote=Kocurek]600 zł kosztuje przedszkole????????
Poważnie???

Boszsz, ja płacę ok. 130 zł......

Nie wyprowadzam się icon_evil.gif wolę pipidówkę Dębicę icon_twisted.gif

PRZESZKOLE KOSZTUJE OK.85ZŁ OPŁATA STAŁA PLUS OK.3,5ZŁ ZA DOBĘ WYŻYWIENIA /sorki za caps.../. Ta kwota 600zł to cyba przy braku meldunku.

Magenta
Kari07
Kocurek ale ty będziesz mieszkała w granicach Rzeszowa czy nie?
Jak tak to nie ma problemu i płacisz ok. 150 zł za miesiąc.
Opłata 600 zł dotyczy osób które są zameldowane poza Rzeszowem a chcą żęby ich dzieci chodziły do przedszkola w Rzeszowie.
Z tego powodu znajomi wymeldowywali dziecko i meldowali u dziadków w Rzeszowie.Paranoja.
Kocurek
CYTAT(Kari07)
Kocurek ale ty będziesz mieszkała w granicach Rzeszowa czy nie?
Jak tak to nie ma problemu i płacisz ok. 150 zł za miesiąc.
Opłata 600 zł dotyczy osób które są zameldowane poza Rzeszowem a chcą żęby ich dzieci chodziły do przedszkola w Rzeszowie.
Z tego powodu znajomi wymeldowywali dziecko i meldowali u dziadków w Rzeszowie. Paranoja.


Uffff, no to mi ulżyło. Mieszkać będziemy w Rzeszowie. Na Bałtyckiej - ładna nazwa ulicy, nie? icon_wink.gif mam do Bałtyku sentyment icon_smile.gif
adzia
jej, sorry, no przepraszam za zamieszanie, po prostu płaci się pełną odpłatność jeśli dziecko jest zameldowane poza granicami miasta / gminy icon_wink.gif
Kocurek
CYTAT(adzia)
jej, sorry, no przepraszam za zamieszanie, po prostu płaci się pełną odpłatność jeśli dziecko jest zameldowane poza granicami miasta / gminy icon_wink.gif


Nic się nie stało, Adziu icon_smile.gif

Magenta, twoja Gaba chodzi do przedszkola na Mazurskiej? jeśli tak, poproszę o cynk, kiedy zaczną tam zapisy icon_smile.gif
Kari07
Ja nie jestem Magenta icon_smile.gif
ale przepisy są chyba takie same we wszystkich przedszkolach - do końca kwietnia składanie podań.Formularz musisz wziąć z przedszkola .
Ale ciebie chyba teraz interesuje zerówka, prawda bo mały jest w wieku mojego Bastka.
te zerówki w przedszkolach sa lepsze bo są 9 godzinne a w szkole są tylko 5 godzinne.
Magenta
[quote=Kocurek][quote=adzia]jej, sorry, no przepraszam za zamieszanie, po prostu płaci się pełną odpłatność jeśli dziecko jest zameldowane poza granicami miasta / gminy icon_wink.gif[/quote]

Nic się nie stało, Adziu icon_smile.gif

Magenta, twoja Gaba chodzi do przedszkola na Mazurskiej? jeśli tak, poproszę o cynk, kiedy zaczną tam zapisy icon_smile.gif

Gaba chodzi do przedszkola na Wyspiańskiego. Mam rodziców na Sportowej i oni często wybierają Gabę.

Magenta
Kocurek
OK, wszystko już wiem.
Dziękuję Wam bardzo, i jak zabukuję Młodemu przedszkole, to się pochwalę - póki co, koniec tematu icon_wink.gif
znajoma
Jest tu jeszcze ktos???

My mieszkamy na pobitnie, niedaleko przedszkola. A co do oplaty 600 zl to nie rozumim. My nie jestesmy zameldowani w rzeszowia a ponad 300 km dlaej i p. dyr mowila tylko o stalej oplacie + wyzywienie . Nie uslyszalam kwoty 600 zl.

Ja probuje tez zapisac Kube do przedszkola ale pewnie znajdziemy sie na liscie rezerwowej:(

! czerwca ma byc wiadomo czyli dzis.

A gdzie chodzicie na spacerki???

pozdrawiam

Sylwia
Kocurek
Mikołaj zachwycony jest nowym przedszkolem, wszystko mu się tam podoba icon_smile.gif a najbardziej dziewczyny z grupy, które biegaja za nim i go całują icon_eek.gif icon_lol.gif Poza tym, w grupie mają żółwia i rybki, no i towarzystwo jest nowe icon_wink.gif jest się przed kim popisywac elokwencją icon_wink.gif

Mnie nie podobaja się ceny, PZU kosztuje az 40 zł, bo ktos wymyślił żeby od razu uwzględnic kwote na komisje lekarskie icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif a basen kosztuje aż 360 zł!
W Dębicy basen kosztował mnie 16 zł za miesiac ale jak zajęcia się nie odbyły, kwotę odliczano - a tu 360 zł za rok, ha, to ładnie brzmi, rok, a wychodzi na to że to kwota za 9 miesiecy icon_evil.gif bo wrzesień już odpadł icon_rolleyes.gif
Do przedszkola teraz spacerkiem mam jakieś 20 minut, a nie jak kiedyś 5, więc jeździmy autem...
Kari07
A do którego przedszkola Mikołaj chodzi?
U nas PZU 46 zł a basen też ponad 300 zł i tez bez zwrotu za niewykorzystane godziny.
Dalegto małego zapisuję na normlany kurs pływania bo tam mo zna godziny odrabiać.
Kocurek
CYTAT(Kari07)
A do którego przedszkola Mikołaj chodzi?
U nas PZU 46 zł a basen też ponad 300 zł i tez bez zwrotu za niewykorzystane godziny.
Dalegto małego zapisuję na normlany kurs pływania bo tam mo zna godziny odrabiać.


Kari,ja jeszcze nie wplaciłam na ten basen i mocno sie zastanawiam, dlatego bardzo Cię proszę o swzczegóły orgnizacyjno-techniczne Waszych jazd na basen (gdzie, kiedy i za ile, jesli mozna prosic 02.gif )

Mikołaj chodzi na Mazurską, przedszkole nr 11.
Kari07
Co do basenu i kursu pływania to musisz podzwonić po basenach bo ja na razie wstrzymuję się z zapisaniem bo nie wiem co powie lekarz na to. Ze względu na wysiekowe zapalenia ucha laryngolog odradza nam basen.
W każdym razie kurs kosztuje ok 200 zł.Jest 20 godzin zajeć.
Masz kilka basenów do wyboru, polecam ten w Nowej Wsi ( "Fala").
Musisz zobaczyc do którego też jest ci najwygodniej dowozić. Ja mam pod nosem "Karpika" na Krakowskie Południe ( fajny)i blisko mam do "Muszelki" na Baranówce. Tobie chyba najblizej jest na Nowym Mieście.
Odradzam ROSiR bo tam jest zimna woda i warunki kiepskie.
Wiesz ja stwierdziłąm ze w zim e lepiej Bastka przypilnuję po wyjściu z basenu a jak panie mają ich 15 to róznie to może być.
My teraz w lecie jeźziliśmy do Nowej Wsi i tam jest super ten brodzik dla dzieci no i rura do zjeżdżania icon_smile.gif
Bastek zjeżdżał ze mna bo sam się bał.
cheapai1
CYTAT(Kocurek)
<span style="color: darkblue">Witam.  <br />   <br /> Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyb...
Good, you the guy icon_smile.gif
_________________
cheap auto insurance
Kocurek
A ja znowu wyciagam wątek przedszkolny.

Mikołajowe przedszkole organizuje wyjazd do kina, po raz trzeci już. I ja jestem z tego powodu trochę wkurzona. Bo Helios i tak nie da więcej zniżki, niz dla każdej innej, typowej grupy zorganizowanej, POMIMO iż przedszkole reklamuje się, że ma jakiś "program współpracy" z kinem (nie wiem jak to się dokładnie nazywa).
Poza tym, trzy razy to stanowczo za dużo, moim zdaniem, jak na jedno półrocze. I nie chodzi mi o te 15 zł za jeden wyjazd*, bo to nie aż taki majątek, tylko o to, że ja jako rodzic odczuwam presję. Bo Mikołaj zaprotestował, że tym razem do kina nie pojedzie, bo jest gorszy icon_rolleyes.gif i on nie chce zostać w przedszkolu z "resztą" dzieci (wiecie, mój syn nie odczuwa do nikogo pogardy, ale ta "reszta" brzmiała specyficznie icon_rolleyes.gif )
Poza tym - czemu do jasnej anielki te wyjazdy mają służyć, poza rozrywką? Nie są to przecież żadne zajęcia edukacyjne...

Czy Wasze przedszkola tez takie wyjazdy organizują? i ile razy w ciągu - powiedzmy - jednego półrocza? Ja się poirytowałam, bo nie lubię odczuwać przymusu i być stawiana w sytuacji "muszę dać, bo wszyscy dają" icon_confused.gif


* A na pewno będa rodzice którzy dziecku na bajkę nie dadzą, bo to w ciągu półrocza jest już kwota 45 zł, którą lepiej wydać na buty... a jak jeszcze dwoje dzieci...
Kari07
U nas to jest może 2-3 razy w ciągu roku. Ostatnio byli chyba na "Autach" i chociaz byliśmy na tym wcześniej to i tak młody pojechał właśnie żeby nie zostac z resztą...Cóż...
Ale np. fajnie że pojechali na Epoke Lodowcową 2 bo na tym nie byliśmy poza tym z grupą zawsze inaczej niż z rodzicami. icon_smile.gif
Przymus to to jest, ale tak z drugiej strony są rodzice którzy z dzieckiem do kina się nie wybiorą bo jest to koszt 40 zł a tak za 15 zł dzieciak ma frajdę
Bardziej mnie cieszy, że do przedszkola przuyeżdza teatrzyk i jakaś ekipa z filharmonii i prezentuje instrumenty.
Chodzą też co jakiś czas do pobliskiej bibioteki.
W zesżłym roku powędrowali nawet do Straży Pożarnej na piechotę ( a kawałek jest z Baranówki)
Lila_
To nasze przedszkoel to chyba strasznie zacofane icon_rolleyes.gif wink.gif

Przeszukałam w pamięci Karola lata w przedszkolu i wyszło mi, że był 1 raz w ostatniej grupie czyli w 6-latkach icon_biggrin.gif .

Jak dla mnie częste wychodzenie do kina to jest zwykłe "zajmowanie czasu" dzieciakom a panie w tym samym czasie nie muszą się wysilac icon_rolleyes.gif

Poza tym nie kazdy film tylko dlatego, że jest animowany jest dobry dla dzieci w tym wieku icon_rolleyes.gif
Kari07
Kocurek - wykrakałaś icon_smile.gif
Dzisiaj mam ogloszenie o dobrowolych zapisach - tym razem nie do kina ale na Kólewnę Śnieżke na rolkach na Podpromiu..
Kocurek
CYTAT(Lila_)
Jak dla mnie częste wychodzenie do kina to jest zwykłe "zajmowanie czasu" dzieciakom a panie w tym samym czasie nie muszą się wysilac icon_rolleyes.gif


Mam identyczne wrażenie icon_rolleyes.gif chociaż u Miśka w grupie panie są bardzo fajne, kompetentne, i absolutnie nic do nich nie mam icon_smile.gif


CYTAT(Lila_)
Poza tym nie kazdy film tylko dlatego, że jest animowany jest dobry dla dzieci w tym wieku icon_rolleyes.gif


Właśnie icon_confused.gif a tego nikt nie weryfikuje, oni po prostu chodzą na każdą nową bajkę, jaką właśnie wyświetla Helios icon_evil.gif

A tak BTW - czy u Was podają zupy owocowe?
Czy na zabawy typu bal karnawałowy chodzą rodzice? U nas nie ma takiej opcji - jak rodzic chce mieć zdjęcia swojego dziecka może je kupić u fotografa, który robi zawsze zdjęcia na tych imprezach. Przymusu kupowania oczywiście nie ma icon_confused.gif
Kari07
U nas zup owocowych nie widziałam w spisie.
Na balu nie ma zakazu dla rodziców.
Ja w tym roku byłam, tylko dlatego ze to ostatni bal w przedszkolu.
Na poprzednich nie byłam.
U nas panie są super ale dla mnie jest jedyna zmora przedszkola to komputery w każdej grupie....
Chory pomysł.
Ale przedszkole dostało za darmo a dzeicaki w wolny czasie jak nei mają zajęć do moga grac - w gry zaakceptowane przez panią.
Uważam, ze w przeszkolu maja kupę innych zajęć niz kopuuter, a tak to jeden gra a 10 patrzy.... icon_evil.gif
Nina326
nie polecam przedszkola na Podwisloczu icon_confused.gif .....
Kocurek
Nina, dlaczego?
Agnieszka M
Właśnie po przeczytaniu waszych opisów zdałam sobie sprawę,że są one z przed ponad 1-2 lat ale temat jest jak najbardziej aktualny.
Ja też przenoszę się z Mielca do Rzeszowa na Słocinę (teraz Rzeszów).
Poszukuję dobrego przedszkola dla mojego dziecka i właśnie dostałam informację o nowym przedszkolu na ulicy Stanio Radosne Słoneczko w Słocinie.
Chciałabym,żeby mała miała podobne warunki jak w Mielcu a szczególnie: większe przedszkole a nie takie przydomowe , najlepiej z własną kuchnią a nie z jedzeniem z marketu, dobrych wychowawców.

Ostatnio słyszałam też,że przewiduje się dopłaty dla dziadków za opiekę nad dziećmi.Teść mógłby zostać z małą ale jakoś nie widzę rozwoju i ćwiczeń z dzieckiem z umiejętnościami edukacyjnymi dziadka icon_smile.gif chociaż kto wie icon_smile.gif.
Z opisu przedszkola www.przedszkole.rzeszow.pl wynika,że to całkiem dobre przedszkole z własną kuchnią i placem zabaw a budynek jest w trakcie realizacji .Widziałam plany i projekty wygląda bardzo fajnie i za małe stosunkowe pieniążki.Jestem już zameldowana i po rozmowie z Panią Dyrektor zapisałam małą.pozdrawiam i polecam najpierw warto się zameldować.
Kocurek
Ale to nie jest przedszkole publiczne (znaczy państwowe)?
Ile w takim razie kosztować będzie czesne?

Moja córka chodzi do PP nr 21 na Krzyżanowskiego - RE-WE-LA-CJA. Takie fajne przedszkole.
hoodia
Witam jestem dyrektorem przedszkola w Rzeszowie przy ulicy Jana Olbrachta .To jest dogodna dla ciebie okolica .Prosze o kontakt 696022403( przyjmuje dzieci od 2,5 lat).
hoodia
CYTAT(Kocurek @ Wed, 01 Feb 2006 - 14:48) *
<span style='color:darkblue'>Witam.
Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?
Powiedzcie Rzeszowianki</span>

hoodia
500 zł z zajęciami dodatkowymi
hoodia
Jeszcze są miejsca w przedszkolu "Kajtek" nr telefonu 696022403
madziorka hihi
witam

dziewczyny a do jakich Pkoli chodza wasze dzieci???
ja wlasnie stoje przed wyborem a rekrutacja juz rusza na dniach...

bedziemy mieszkac za 3 mies na ul milocinskiej
najblizsze publiczne pkole to nr 28 na obroncow poczty gdanskiej. opinie ma niezle. wiec zdecydowalam ze to bedzie pkole 1 wyboru
ale musze jeszcze dwa rezerwowe wybrac

w okolicy znalazlam jeszcze 36 37 i 22

czy ktoras z was zna opinie na wyzej wymienione????
pomozecie podjac nam decyzje?
dodam ze synek chodzi juz drugi rok do Pkola
we wrzesniu 2012 bedzie mial 5 latek
wiec to juz zaawansowany przedszkolak i otwarty na zmiany

dzieki z gory za odzew!!!
pozdrawiam

mama dwoch synkow. Magda
Lila_
swoją dwójkę miałam w 36 i spokojnie mogę polecići icon_biggrin.gif

zarówno przedszkole na Starzyńskiego jak i Obrońców zupełnie mi nie odpowiadało z powodu bezpośredniego kontaktu z ulicą z czego to na Obrońców jakoś w pamięci utkwiło mi ze złą opinią jeżeli chodzi opiekę nad dziećmi - ale moi już ładnych parę lat temu chodzili i wszystko mogło się zmienić

36 spodobało mi się z powodu pięknego,cichego ogrodu i umiejscowieniem w spokojnej okolicy a z czaserm udowodniło,że opieka nad dziećmi i współpraca z rodzicami jest bardzo dobra icon_biggrin.gif
madziorka hihi
Lila dzieki za odpowiedz. ja okolic wlasnie nie znam. nie ogladalam tych pkoli nawet z zewnatrz.nie mialam okazji.. nie mieszkam jeszcze w rzeszowie..
a o tym 28 tj na obroncow to wlasnie slyszalam same pochlebne opinie....
hmm

mam jeszcze chwilke czasu.moze cos sie dowiem wiecej
dzieki za odpowiedz szybko

tak spojrzalam w podpis i rzeczywiscie twoje dzieciaczki to juz nie przedszkolaki hihi

a szkole w rzeszowie znasz dobre?
cos nowego sie tworzy?

przed nami jeszcze troche czasu ale niewiele... moze na miejscu juz bede w temacie. no mam nadzieje hihi

pozdrawiam !
Lila_
z racji wieku moich dzieci musisz wziąć poprawkę,że temat przedszkoli to znam sprzed lat icon_wink.gif

a ze szkoły korzystamy osiedlowej i nie narzekam chociaż bywa róznie ale zależy nam aby dzieci gdy wychodzą na podwórko miały kolegów i koleżanki no i samodzielnie chodzą do i z szkoły a to niebywałe udogodnienie icon_biggrin.gif
justyna-8
Moje dziecko chodzi do 37. Porównywalne z przedszkolem prywatnym do którego chodził starszy, a w niektóryvh kwestiach nawet lepsze.
Co do 28, to też słyszałam niepochlebne opinie, bardzo narzekali na posiłki i na niewychodzenie na dwór.
madziorka hihi
dzieki dziewczyny! Justyna mowisz ze na 28 narzekali?? hmm musze wziac to pod uwage... wychodzenie na podworko jest dla mnie wazne. w obecnym wlasnie b malo przebywaja na zewn i posilki tez nie sa zadowalajace wiec wiem ze nie chcialabym tego powielic. choc wszystko pozostale jest w porzadku i synek juz drugi rok chodzi z radoscia..

z waszych wypowiedzi wynika ze zarowno 36 jak i 37 sa godne polecenia. dzieki

jedno z nich pewnie wpisze na 1 miejscu a na koncu moze 28? bo totalnie zmienilam teraz nastawienie hehehe

Justyna powiedz cos wiecej o waszym pkolu 37, jak z tych wychodzeniem na podworko? codziennie dzieci sa na zwiezym powietrzu? dodatkowe zajecia, wyjazdym posilki? nie masz zadnych zastrzezen rozumiem?
w jakim wieku jest twoj przedszkolak???

dziekuje wam za opinie
pozdrawiam
Kocurek
Moja córa chodziła do przedszkola 21, i polecam je gorąco. To nowe przedszkole, panie miłe i serdeczne, edukacyjnie też stoi wysoko, w ogóle same pozytywy. Niemniej jednak przedszkole się wybiera w pobliżu miejsca zamieszkania bądź pracy, prawda?
madziorka hihi
kocurek no tak byloby najlepiej. i wygodniej. dlatego nie szukam niczego dalej. tymbardziej ze mam z czego wybierac. a twoje pkole gdzie sie znajduje?
juz w poniedz rusza rekrutacja

powiedzcie mi czy pkola maja obowiazek przyjac 5 latkow?
i czy brak pracy matki dyskwalifikuje przyjecie dziecka?

czy moze nie ma takiego oblozenia i sa szanse ? hm

pozdrawiam
justyna-8
Jeżeli chodzi o 37 to brak pracy matki może decydować. Bardzo duże obłożenie.
Co do 28 to słyszałam, że nie wychodzą na dwór, ale jak chodziłam z dzieckiem na spacery, to zawsze jakieś dzieci były na placu zabaw. Także samemu trzeba wszystko sprawdzić. Nie ufać opiniom typu "jedna pani, drugiej pani powiedziała, że..."
Starszy poszedł do zerówki w szkole. Też słyszałam, że duża szkoła, dużo negatywnych opini. A sama uważam, że szkoła nie jest zła. Wiadomo, zawsze coś nie pasuje, ale nie jest to to co teraz słysze od koleżanki której dziecko ma iść do Iklasy. Ona się mnie pyta o różne rzeczy, a mi się włos na głowie jeży, jak tego słucham.
madziorka hihi
kurcze moze cos wymysle z ta praca?

jutro juz ten dzien....

co ma byc to bedzie hiih

pozdrawiam

p/s masz racje ze nie ma sie co sugerowac jedna opinia
wiesz dla jednych to co wazne dla nas jest mniej istotne a moga czepiac sie tego na co ja nie wpadne
ale jedzenie czy czas na swiezym powietrzu to jedno z wazniejszych kryteriow

skoro w 37 tak duze oblozenie to dostaniemy sie do 36 albo 28

a w ostatecznosci pozostaja prywatne
niedaleko jest montessorri
slyszalyscie cos o tym, Pkolu?

justyna-8
Czy chodzi Ci o Pinokia? Jeżeli tak, to znajoma z placu zabaw ma tam dzieci i jest bardzo zadowolona. Ja byłam sama się pytać i nie zapisałabym tam dziecka.
monia1254
Witam wszystkich!
Szukam jakiegoś przedszkola w okolicach centrum Rzeszowa , najlpiej żeby było prywatne ponieważ chciałabym zapisać już dziecko na wakacje. Na państwowe niestety nie mam co liczyć. Możecie mi zaproponować jakieś przedszkola???
monia1254
Witam wszystkich!
Szukam jakiegoś przedszkola w okolicach centrum Rzeszowa , najlpiej żeby było prywatne ponieważ chciałabym zapisać już dziecko na wakacje. Na państwowe niestety nie mam co liczyć. Możecie mi zaproponować jakieś przedszkola???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.