To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy jest ktoÅ› z ElblÄ…ga?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
grzałka
Jest?
blaire
Ja wprawdzie nie z Elbląga, ale może będę mogla w czymś pomóc? Bywam tam czasami i mam tam znajomych.
Yulita
Teraz z okolic Elbląga, jeszcze niedawno z. Szukam przyszłych mam z Elblaga i okolic.
asia77
amela ja jestem z ElblÄ…ga icon_biggrin.gif
WITEK
Witay icon_smile.gif
agniesia :)
Witajcie. ja też jestem z elbląga:) pozdrawiam serdecznie:)
basiaewa
Witaj Agniesia 774! Igę urodziłam w elbląskim szpitalu przy ul. Żeromskiego. Od 4 lat jestem podzielona między Elbląg a Tczew! icon_smile.gif 21 lat mieszkałam w Elblągu i wiele mnie łączy z tym miejscem! Bywam tam czasem! Pozdrawiam!
agniesia :)
Pozdrawiam serdecznie:) A córcie masz śliczniutkąicon_smile.gif
basiaewa
CYTAT(agniesia774)
A córcie masz śliczniutką:)

Dziękuję icon_biggrin.gif Zyczę, by Wasze starania zaowocowały czym prędzej icon_wink.gif
agniesia :)
Basiaewa a ansz jakiegoś dobrego gina w Elb bo ja do tej pory chodziłam do takiej jednej pani na królewiecką ale stwierdziłam że wizyty u niej nie do końca mi odpowiadają i jutro ide na wizytę do innej bo nadal nie widać @ a na teście 1 krecha icon_sad.gif mam nadzieje ze wszystko bedzie dopbrze.Pozdrawiam:)
basiaewa
Znam kilku-dwóch z osobistego kontaktu:ordynator oddz. ginekol.-położniczego szpitala na Żeromskiego, dr.Cylkowski, ale nie wiem, gdzie prywatnie przyjmuje, potem mój osobisty od zawsze-dr. Gayda, który przyjmuje prywatnie w przychodni na ul. Jaśminowej(II piętro, wt.i czwart. od 17tej). To już starszy Pan, więc nie wiem czy by Ci odpowiadał taki lekarz, ale ja jakoś mu ufam wink.gif Koleżanki zachwalały jeszcze młodego stosunkowo Piasecznego(pracuje chyba nadal w szpitalu na Zeromskiego, ale też w przychodni na Bema), dalej-dr.Flak(też z Żeromskiego, ale ma też jakieś godz. w Spółdzielni Lekarskiej przy ul. Grobla św. Jerzego, gdzie wykonuje USG i słynie z dobrej roboty w tym zakresie). Pamiętam radę Gaydy- kochać się spontanicznie, bez celowania na dni płodne! i wiesz, że miał rację! zaszłam w ciążę szybciej niż się spodziewałam icon_smile.gif
agniesia :)
Dzięki za pomoc:) Też zastanawiałam się nad tym Pasiecznym bo podobno to dobry lekarz no lae zobaczymy... Dziś ide na wizytę do Dominikowskiej-ona jest ginekologiem i połozna. Mam nadzieję że wszystko będzie ok:) Pozdrawiam:)
agniesia :)
Witajcie Dziewczyny. Własnie wróciłam od gina:( zrobiła mi USG ale nic nie wykazało, więc chyba testy mówiły prawdę. Dostałam luteinę na wywołanie @ icon_sad.gif Niestety...gina rozwiała moje nadzieje...icon_sad.gif
asia77
agniesiu774 następnym razem na pewno się uda, trzymam kciuki.

Ja chodziłam do dr. Cylkowskiego, jest ordynatorem na Żeromskiwgo a przyjmuje w swoim domu na Kościuszki koło nowego szpitala czyli Wojewódzkiego wink.gif . Prowadził moja ciążę i u niego rodziłam na Żeromskiego. Mi osobiscie bardzo odpowiadał icon_biggrin.gif
agniesia :)
...
asia77
Agniesiu jak dla mnie było ok na 80%. Wyposażenie nie aż tak genialne ale lekarze i położne oraz pielęgniarki w porządku i są pomocni wink.gif . Najlepiej być pacjentką "szefa" czyli dr Cylkowskiego wink.gif .
agniesia :)
...
zadobra
Witajcie:)

W Elblągu mieszkam od października, przeprowadziłam się z Gdańska, mało znam to miasto, ale od początku bardzo je polubiłam icon_smile.gif

Jestem w ciąży i od początku chodzę do dr Pasiecznego. To bardzo dobry lekarz i ma nowoczesny sprzęt. Chciałabym podkreślić, że można do niego zapisać się prywatnie, ale też na "fundusz". Najprawdopodobniej na "fundusz" jest dłuższa kolejka, ale jak się komuś bardzo śpieszy, można najpierw zapisać się prywatnie, a potem na "fundusz". Szczerze powiem, że nie zlecał mi żadnych drogich badań. Fakt, że facet jest trochę zarozumiały, ale nikt nie jest doskonały. Jesli ktoś bedzie zainteresowany mogę podać telefon do przychodni, a jak macie jakieś pytania, to służę pomocą:)

Pozdrawiam
agniesia :)
...
h-ania
CYTAT(never)
doktor pasieczny ma  dobrze wyposazony gabinet, za ktory pewnie splaca kredyt.w kazdym razie slyszalam, ze z przyjaciela kobiet zmienil sie w przyjaciela pieniazkow. zaleca drogie zbedne badania, ktore oczywiscie sam wykonuje.

Chodzilam do dr Genge -nie polecam. Wszystkie badania w przeciągu 3 m-cy ciąży były na fotelu. Słowem sie nie odzywał.Zadawałam pytania,na które odpowiedzią był dziwny usmieszek.
Zmieniłam wiec lekarza na dr. Pasiecznego (na fundusz).Jestem b.zadowolona. Zrobił mi wszystkie badania, by wykluczyc wszystkie choroby dróg rodnych itp. Z dodatkowych płatnych badań,zlecił mi 2x usg na lepszym ultrasonografie w szpitalu na zw. Jaszczurczego,i kosztowało to 50zł.ale wiem ze wogole badanie tam kosztuje 50zł(bo robiłam usg piersi prywatnie juz po porodzie. Tak wiec nic dla siebie nie wziął.... Nic złego na niego nie moge powiedzieć.Prosiłam by mi wszystko mowił i jak pytałam zawsze udzielał mi porady (bez głupich uśmieszków jak u Genge i jemu podobnych......).
Polecam jeszcze dr. Drozda. Nie byłam u niego osobiście,ale wszystkie moje znajome mi polecały (3 raz nie chciałam zmieniać położnika,zwłaszcza ze dr. Pasieczny mi odpowiadał) icon_smile.gif

A powiedzcie mi, (ponieważ jestem w trakcie pertraktacji z mężem odnosnie drugiego dziecka....) gdzie mozna isc na usg zeby nagrać "filmik" zamiast zdjec USG?
zadobra
Witaj h-ania

Z tego co wiem to u doktora Pasiecznego można nagrać filmik:)

Pozdrawiam
h-ania
CYTAT(zadobra)
Witaj h-ania

Z tego co wiem to u doktora Pasiecznego można nagrać filmik:)

Hmm,no ja chodzilam do niego w 2004r. wiec widac sie zmieniło. Chwalił sie ze kiedys miał (chyba) pożyczone USG 3D,a to co miał w gabinecie było jak na moj gust zwykłe - nawet wydruków na nim nie robił icon_biggrin.gif To teraz sie zastnanawiam,wszakże do niego jeszcze można sie rejestrować na konkretny dzien,a u dr Drozda to trzeba przyjsc w dzień przyjecia i warować ...nawet godzine czy wiecej..... icon_smile.gif
h-ania
aaaaaaa bym zapomniała,macie tu link do strony dr Pasiecznego,a raczej tej przychodni..... i wszystko bedzie jasne icon_biggrin.gif

https://www.ginekolog.elblag.pl/
h-ania
to znowu ja..... icon_smile.gif tak wiec stwierdzam,ze bylam chyba w jakims innym gabinecie,widac teraz jest nowy... z tym wlasnie usg 3d icon_smile.gif
.Angel
Czesc dziewczyny icon_lol.gif Ja robilam niecaly miesiac temu 3D wlasnie u Piasecznego wydal mi sie calkiem przyjemny filmik niby mial byc ale w sumie dostalam plyte ze zdjeciami icon_rolleyes.gif no ale ok. Ja chodze do dr Mowinskiej jestem zadowolona jak prowadzila pierwsza ciaze wiec teraz juz nie zmienialam icon_lol.gif
h-ania
A płaciłas u Pasiecznego za to usg 3D? Czy wogole byłas na wizycie prywatnej u niego??
.Angel
placilam 200zl za 3D i dodatkowo mialam dopochwowe tak bylam prywatnie
asia77
Drozd jest spoko lekarzem icon_wink.gif . Razem z Hryniewiczem odbierali mój poród, miałam cc.
agniesia :)
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Dziewczyny mam jeszcze takie pytanko: Którzy z elbląskich ginekologów mają w swoich prywatnych gabinetach USG, robią USG odrazu, a nie każą przyjść do szpitala na USG czy jeszcze gdzieś indziej?????????
Yulita
Witam.
W ciąży z Wiktorem chodziłam do dr. Drozda, odbierał mi też poród wink.gif ma USG w gabinecie, robił mi przy każdej wizycie.
agatoma
hej hej też jestem z Elbląga icon_biggrin.gif
agniesia :)
haaallloooooooo dziewczyny z Elbląga!!! Jesteście????
...asia...
agniesia774 a nie pojawia się tutaj chyba już żadna 13.gif .
anek215
Ja jestem z Elblaga:-) i przy okazji zapytam o Wasza opinię na temat lek. Winkel??? Czy któraś z Was wie coś? Prowadzi mi ciążę, zostały mi 2 miesiące do porodu i właśnie dowiedziałam się, że zdarza mu sie byc pijanym i ogónie niezbyt dobra opinię ma...icon_sad.gif
.Angel
Odświeżam jest ktoś ????????????? Pytanie już pewnie nieaktualne, ale ja o Winkiel nie słyszałam nic .
pozdrawiam
agniesia :)
Ja jestem 06.gif
.Angel
Witam Agniesia 06.gif widzę, że się staracie o maluszka 03.gif mam nadzieję, że w tym cyklu staranka będą owocne 03.gif
agniesia :)
Witaj icon_biggrin.gif .
aniołeczek
witam wszystkich,jestem tu nową osobą i chciałam się przywitać-również jestem z elbląga i mimo,że jeszcze trochę czasu zanim dziecko pojawi się naświecie to już od tygodnia jestem sama... czuję że powoli zaczynam umierać i chyba łapię się wszystkiego aby znaleźć choć odrobinę pomocy...
agniesia :)
Aniołeczek głowa do góry:) Zobaczysz że wszystko się jakoś ułoży! A na pewno nie jesteś sama skoro nosisz w sobie maluszka:) On i ty jesteście teraz najważniejsi i musicie o siebie bardzo dbać:) A na nas też możesz liczyć. W razie czego pisz:)
aniołeczek
dziękuję bardzo,postaram się pisać jak tylko ktoś się tu pojawi...ale też nie chcę zbytnio przeszkadzać.
agniesia :)
Oczywiście że nie przeszkadzasz!!! forum jest po to żeby na nim pisać a.
Aha i najważniejsze: napisz jak samopoczucie w ciąży? Mam nadzieję że się trzymasz życzę Ci wszystkiego dobrego!!!
aniołeczek
agniesia gdyby nie moja sytuacja w której sie znalazłam to byłoby wszystko cudownie...i tak też było przez parę tygodni,ale cóż życie nie jest takie wspaniałe... dziękuję za miłe słowa przytul.gif
.Angel
Witaj aniołeczek icon_smile.gif Głowa do góry będzie dobrze przytul.gif
Pamiętaj, że jest Was teraz dwoje a Twoje maleństwo odczuwa wszystko to co Ty. W razie czego pisz i się wygadaj to pomaga.... przytul.gif przytul.gif
aniołeczek
bardzo wam wszystkim dziękuję przytul.gif mam nadzieję że jakoś się pozbieram choć prawd ę mówiąc sama w to nie wierzę
agniesia :)
Będzie dobrze, zobaczysz...tylko musi minąć troszkę czasu. Ale nie wolno ci w żadnym wypadku poddawać się złym myślom! masz coś najpiękniejszego na świecie i z tego powinnaś się cieszyć. I dbać o siebie-szczególnie o Twoje nastawienie psychiczne. Teraz maleństwo powinno znaleźć się na pierwszym miejscu. Zobaczysz ile ono przyniesie Ci radości:) Pozdrawiam serdecznie!!!
aniołeczek
mam taką nadzieję,choć nie wiem już sama w co wierzyć...może gdyby nie to w jakiej sytuacji znalazłam się po tym jak zostałam sama to byłoby inaczej-trochę łatwiej a tak jest beznadziejnie 32.gif
agniesia :)
A może potrzebujesz jakiejś pomocy?
aniołeczek
w sumie to jestem świadoma tego,że potrzebuję pomocy ale nie wiem jakiej i od kogo...
.Angel
W sumie to nie bardzo wiemy jak Ci pomóc bo mało piszesz, może napisz więcej o problemie możesz na pv postaramy sie pomoc
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.