To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Praca?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marghe
Zdaje sie, ze ktos już taki temat na forum zasugerował. Ja podtrzymuję.
Marghe
Agnisma
Też się piszę icon_lol.gif
Inca2
JAk najbardziej
mag_duszka
zdecydowanie TAK
Arwena.
No cóż, ja też jestem ZA!

Bo już mi ręce opadają z rozpaczy.... icon_cry.gif
Lua
Za mało tych naszych "ZA"

Jestem ZA icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Lua
burek
Idea jest słuszna i jestem raczej za, ale mam jedno ale... Co to ma być na tym forum? Oferty pracy? Skąd? Chyba, że np. posty typu jak napisać cv . Jeśli takie porady, to może wystarczy prawo i pieniądze, czy jak to się tu, na Maluchach zwie? Reasumując: mam mieszne uczucia. icon_confused.gif
Pozdrowiska. bur
.uzytkownik.usuniety.
To ja też za
maggii
Bureczku, na tym forum mogłybyć tematy: "szef mnie wykorzystuje" albo "jak nie zabić szefa i nadal pracować.." lub "jak skutecznie wymigać się od nadgodzin" lub...bureczku czy ty pracujesz? Bo ja mogłabym mnożyc takie przykłady.. icon_biggrin.gif
Poza tym chciałabym, by na tym forum możnabyło radzić sobie nawzajem, jak rozmawiać na rozmowie kwalifikacyjnej,by dostać tę prace itd
A poza tym myślę, że możnaby pomóc sobie znaleźc pracę pisząc np "w mojej firmie poszukują sztaplarzy - Gdynia"
I już mam tysiąc chetnych... icon_biggrin.gif

P.S. oferta niestety juz nieważna,....
Lua
Całkowiecie zgadzam się z Maggi. Poza ofertami pracy mogłybyśmy pogadać o problemach w pracy lub wzajemnie sobie pomagać w przypadku np wstrętnego szefa lub jak coś nas wkurzy.
Ja byłabym napewno czestym bywalcem tego forum wink.gif wink.gif wink.gif
Lua
jagoda1976
to ja tez jestem za icon_exclaim.gif

Pozdr. Jagoda
burek
No właśnie Maggi, nie pracuję i dlatego nie wpadłam na to. Przekonałaś mnie. Jestem za.
bur icon_smile.gif
Ali
Ja pracujÄ™ i jestem za!
justynka
Hej hej, co z tą pracą icon_question.gif icon_exclaim.gif jeśli chodzi o to, czy chciałabym (pracować icon_biggrin.gif ) to 1000 razy powiem tak...ale póki co, to jakaś tajemnicza sprawa, pełna domysłów...dziewczyny, a może znacie kogoś, kto pracował chałupniczo albo przez internet (hm, o ile coś takiego naprawdę ma rcję bytu). Jeśli tak to piszcie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Sama od pewnego czasu szukam pracy, na razie z mizernym skutkiem icon_cry.gif .Chciałabym pomóc jakoś mężusiowi, bo żal patrzeć, jak tyra po godzinach...Oczywiście normalnego etatu szukać będę nadal, ale nie zawadziłoby dodatkowe zajęcie ani tym bardziej dodatkowy grosz icon_rolleyes.gif Będę wdzięczna wink.gif
Ika
Justynka, podforum "Praca" powstało i funkcjonuje - zapraszam icon_smile.gif
justynka
Ika dzięki icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.