To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrocław USG piersi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
Gdzie zrobić? Oczywiście prywatnie bo nie mam siły włóczyć się po lekarzach w celu otrzymnia skierowania icon_rolleyes.gif

Na razie sprawdziłam Dolmed - koszt 50 zł.
Robiłyście gdzie indziej? Jakie wrażenia? Jakie ceny?
Potwora
O a na stronie Vity to już nie podają cennika, pewnie to tajemnica icon_twisted.gif
ewabi
Ola, w Mediconcepcie maja jakiegos fachowca od "piersi" - moze tam zadzwon zapytac?
Doruśka
na Kamieńskiego jest za darmo,ja tam chodzę, i w każdej przychodni i każdy ginekolog Ci da skierowanie.(ew mozesz zadzwonić do przychodni gdzie maja usg i zapytać o cenę)
menada
Ja byłam w Medixie na Grabiszyńskiej, na stronie jest lista usług z cennikiem. Usg piersi 40 zł. Umawiasz się na konkretna godzinę i prawie od ręki.
https://informed.nazwa.pl/doctors/medix/med...dix_cennik.html
Potwora
CYTAT(Dorusia)
na Kamieńskiego jest za darmo,ja tam chodzę, i w każdej przychodni i każdy ginekolog Ci da skierowanie.(ew mozesz zadzwonić do przychodni gdzie maja usg i zapytać o cenę)


Dopóki nie skończysz 30 lat i nie masz w wywiadzie raka albo wyczuwalnych zmian to nie dostaniesz skierowania.
Ja nie mam czasu ani siły jeździć po Wrocławiu za skierowaniem, wolę zapłacić te 40 zł i mieć z głowy.
Doruśka
hmmm .ja robie od 25 Rż,bo mnei bolało,ale nei miałam nic wyczuwalne,ale doskonale roumiem ze neimasz siły icon_smile.gif
skanna
Mediconcept nie robi USG piersi, Jarosz poleca gabinet na DÅ‚ugosza.
menada
Skanna jakie fajne zdjęcie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Po waszych sugestiach też dziś emblemat zmieniłam icon_biggrin.gif
Potwora
CYTAT(menada)
Ja byłam w Medixie na Grabiszyńskiej, na stronie jest lista usług z cennikiem. Usg piersi 40 zł. Umawiasz się na konkretna godzinę i prawie od ręki. https://informed.nazwa.pl/doctors/medix/medix_cennik.html


To "od ręki" mnie się podoba ślicznotko z emblematu icon_exclaim.gif icon_wink.gif
karol
Jak jesteś z okolic Gaju, to w przychodni na Krynickiej mozna zrobic odpłatnie / dr Kowalewska/. umawiasz sie na konkretny dzień i konkretna godzinę. Pozdrawiam
AISA
'Dopóki nie skończysz 30 lat i nie masz w wywiadzie raka albo wyczuwalnych zmian to nie dostaniesz skierowania.
Ja nie mam czasu ani siły jeździć po Wrocławiu za skierowaniem, wolę zapłacić te 40 zł i mieć z głowy".

Nie zgadzam się z Tobą. Po pierwsze na Kamieńskiego nie potrzebujesz żadnego skierowania. Rejestrujesz się do onkologa, on Cię przebada "wzdłuż i wszerz", da Ci skierowanie na USG, które jest kilka gabinetów dalej, idziesz i jest po sprawie.

Po drugie nikt Cię tam nie pyta o wiek ani o to, czy ktoś w rodzinie miał raka.

Po trzecie dlaczego masz płacić za coś co Ci się należy. Płacisz składki do ZUS nie małe zresztą więc bierz co Ci dają i nie zasłaniaj się brakiem czasu. A uwierz mi sprzęt na Kamieńskiego jest super, a poza tym onkolog naprawdę Cię przebada bardzo dokładnie. Samo USG to nie wszystko.
Potwora
CYTAT(AISA)
'Dopóki nie skoÅ„czysz 30 lat i nie masz w wywiadzie raka albo wyczuwalnych zmian to nie dostaniesz skierowania.  
Ja nie mam czasu ani siły jeździć po Wrocławiu za skierowaniem, wolę zapłacić te 40 zł i mieć z głowy".

Nie zgadzam się z Tobą. Po pierwsze na Kamieńskiego nie potrzebujesz żadnego skierowania. Rejestrujesz się do onkologa, on Cię przebada "wzdłuż i wszerz", da Ci skierowanie na USG, które jest kilka gabinetów dalej, idziesz i jest po sprawie.

Po drugie nikt Cię tam nie pyta o wiek ani o to, czy ktoś w rodzinie miał raka.

Po trzecie dlaczego masz płacić za coś co Ci się należy. Płacisz składki do ZUS nie małe zresztą więc bierz co Ci dają i nie zasłaniaj się brakiem czasu. A uwierz mi sprzęt na Kamieńskiego jest super, a poza tym onkolog naprawdę Cię przebada bardzo dokładnie. Samo USG to nie wszystko.


Masz nr telefonu na Kamińskiego?

Wogóle to chciałam tu wtrącić, że jeżeli nie pytają o wiek ani nie przeprowadzają z pacjentem wywiadu to chyba nie są najlepszymi lekarzami we Wrocławiu co?... icon_rolleyes.gif
AISA
Źle mnie zrozumiałaś. Chodziło mi o to, że nie pytają o wiek w tym sensie, że jeśli nie masz 30 lat to Cię nie przyjmą. Przyjmą cię. Nie ''dyskryminują" też pacjentek, które nie miały w rodzinie osób chorych na raka. Fakt faktem, że od momentu zarejestrowania telefonicznego musiałam czekać tydzień, ale uwierz mi warto było. Jeszcze nigdy nie miałam tak przebadanych piersi jak tam mi przebadali. A zajęło to łącznie może godzinę. Telefon na Kamieńskiego: 327-02-86
Doruśka
i ja tez własnie tam chodze icon_smile.gif)
tombek
dr świdrak robi usg piersi (ginekolog)
salamina
ja u Michalika robiłam, ogólnie zwykle chodzę do niego i mogę polecić, jest ok
https://ginekolog-michalik.pl/usg-piersi/ - tu możesz sobie ogarnąć
Laluna
Zależy czy jest coś niepokojącego czy chcesz po prostu zrobić badanie profilaktyczne? czy może chcesz zrobić USG w ramach wizyty ginekologicznej? W Komorowicach, w szpitalu Orthos robią i takie USG i takie gdy coś Cie niepokoi. Polecam zadzwonić i się dopytać, bo nie zawsze to co piszą w internecie pokrywa się z prawdą jeśli chodzi o ceny usług medycznych.
Zossia89
Wątek jest wrocławski, ale jeśli część czytelniczek jest ze stolicy to pozwolę sobie polecić warszawską klinikę - https://krajmed.pl/badania-usg/ - miałam tam badanie USG piersi i było wszystko w porządku.
Dagmarka34
Ja w ostatnim czasie byłam na usg piersi w Proclinic. Lekarz dokładny, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Poszłam tam z polecenia i nie żałuję. Zobaczcie sobie https://proclinic.pl/oferta/usg-piersi/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.