To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

USG 3d

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fugu
troszke wyludnione to nasze podlaskie forum, ale moze jednak ktos odpisze? gdzie moge zrobic USG 3d w Bialymstoku, ile to kosztuje i kiedy najlepiej jest je zrobic? (tzn w ktorym tygodniu)
czekam na odpowiedzi i pozdrawiam na biegunie zimna!
Monique
margolciak, ja robilam w klinice Arciszewskiego na Zamenhoffa. Bylam bardzo zadowolona, zdjecia wyszly mi super, w kolorze, mamy tez nagrane wszystko na CD. Dokladnie nie pamietam ceny ale usg tak zwane prenatalne kosztowalo chyba 130 zl wlacznie z nagraniem(ale mam juz skleroze wiec dokladnie ci nie powiem ceny icon_biggrin.gif ). I to usg robi sie po 20 tygodniu ciazy, wtedy badaja wszytko dokladnie, licza paluszki, mierza kosci, obwod glowki i sprawdzaja tez wszystko pod katem uposledzen. KOlejne usg robilam chyba w 28 tygodniu, ale nie polecam nagrywania na CD, bo dzidek jest juz na tyle duzy ze niewiele go tam widac, wiec koszt nagrania jest zbedny, no ale jak kto woli.
fugu
Monique!
dziekuje za odpowiedz. jestem jeszcze ciekawa, czy trzeba do niego chodzic regularnie, czy tez przyjalby mnie tylko na to badanie?
pozdrawiam
Monique
dzwonisz do kliniki i sie umawiasz. Ja mialam zupelnie inna pania doktor prowadzaca, a do kliniki poszlam prywatnie. Mozesz umowic sie do doktora Arciszewskiego, ale jesli bedzie zajety lub akurat nie bedzie przyjmowal, mozesz umowic sie tez do dr. Lemancewicza. Nie wiem, czy ktos ma mu cos do zarzucenia, ale ja osobiscie do niego chodzilam na usg i jestem zadowolona. Nie wysmiewa nawet najprostszych pytan, tlumaczy bardzo medycznie, ale mozesz prosic o wyjasnienie i je uslyszysz. Tak wiec co do kliniki Arciszewskiego nie mam zadnych zastrzezen. Mozesz tam uderzac icon_biggrin.gif . A ktory to tydzien?
fugu
teraz koncze 18 tc icon_biggrin.gif , wiec juz niedlugo bede mogla obejrzec mojego dzidziusia w trojwymiarze! nie moge sie doczekac!
Monique
wcale ci sie nie dziwie, tez sie nie moglam doczekac,ale jak juz zobaczylam to az sie do lez wzruszylam. pierwszy raz bylam w ciazy i to byly moje pierwsze doznania tego typu. Tak wiec uzbroj sie w cierpliwosc a napewno bedzie warto icon_biggrin.gif Ja dzis tez przezywam wielka radosc, bo szwagierka urodzila synka aniolek.gif Ale fajnie!!!! A ty gdzie bedziesz rodzic?? Myslalas juz o tym?
K_amila
Też robiłam na Zamenhoffa w 22 tc. Miło, profesjonalnie polecam. Koszt z nagraniem na dvd 190 zł + 4 fotki 3D. Lezy się godzinę prawie i ogląda malucha w tv icon_razz.gif

Tu masz ich stronÄ™ https://www.arciszewski.pl/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.