To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stulejka u 3 latka - gdzie zabieg w Szczecinie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sun Masaż
Proszę o pomoc - ( i wyrzumialosc - wiem ze jest opcja szukaj icon_wink.gif ale zalezy mi na aktualnych info) - Kogo mozecie polecić w Szczecinie? Podobno dzieci sa kierowane do chirurgow a lepszy bylby urolog ...
Synek ma stulejke calkowita tzw trabke slonia i skierowanie na zabieg. Prosze o szybka odpowiedz.
Z gory dziekuje i pozdrAwiam Szczecinian.
Art
Meganka.
My mieliśmy zabieg w kwietniu na Wojciecha.
Po zabiegu mały był na oddziale pooperacyjnym. Wyszedł następnego dnia.
galopek
Moi znajomi tez mieli podobny problem.W sumie nie skończyło się zabiegiem ale chwalili lekarza właśnie na Wojciecha.
Sun Masaż
Dlaczego po tak prostym zabiegu nie puszczaja dziecka tego samego dnia do domu a trzymaja dziecko na pooperacyjnej gdzie nie rodzice nie maja wstepu? Tak jest na Wojciecha w Szczecinie. A jak gdzie indziej tez?...
icon_sad.gif
gosiaM
Moja siostra robiła zabieg na Unii Lubelskiej i tego żałuje, po dwóch latach problem... znów trzeba robić... Także polecam Wojciecha
Anka33
Myśmy robili zabieg na Unii Lubelskiej w styczniu br. Synek miał wtedy 3,5 roku. Tez było to bardzo silne zawężenie - bez zabiegu nie mogło się obejść. Teraz wygląda to nieźle i wdaje mi się że nie ma co przesadzać z poprawkami czy drugim zabiegiem.

Szpital na Wojciecha mnie przeraził (tam mieliśmy diagnozę) zwlaszcza że po zabiegu rodzice nie tyle są niemile widziani co po prostu ich odwiedziny są zakazane ! Może pracują tam lepsi fachowcy ale nawet nie chcę sobie wyobrazić co przezywałby mój trzylatek sam z obcymi ludźmi z bolącym siusiakiem. Uważam że to średniowieczne zwyczaje!

Na Unii wpis był dzień wcześniej ale nie było potrzeby pozostania w szpitalu więc pojechaliśmy do domu. Na drugi dzień mieliśmy się zjawić przed porannym obchodem czyli ok. 7:30. Po przyjeździe synek dostal szpitalną piżamkę i siedzieliśmy troszke na sali a troszkę w świetlicy dla dzieci. Potem został zabrany na zabieg i miał płytką narkozę. Sam zabieg trwał ok. 45 min - synek zostal przywieziony na sale jeszcze śpiąc ale ciągle mogliśmy być przy nim. Obudzil się dość szybko, wypłakał sie i doszedł do siebie w ramionach mamy i taty. Była gdzieś 12:00. Potem przez cały dzień byliśmy na oddziale. Synek jest dość ruchliwym chłopczykiem dlatego zwiedziliśmy całe piętro chrurgii dziecięcej przekopaliśmy wszystkie klocki w świetlicy icon_smile.gif porozmawialiśmy przy okazji z innymi rodzicami których było tam wielu i po obchodzie o 17tej tego samego dnia pojechaliśmy do domku. Po wypis i receptę (Pimafucort) pojechałam sama następnego dnia. W domu najwiekszy problem był z siusianiem (zwłaszcza tym pierwszym) no a potem odciąganiem napletka przy smarowaniu lekarstwem.

Ale na szczęście mamy to już za sobą!

Jeśli ktos jest zainteresowany to mailem podam namiary na lekarza którego też nam wcześniej polecono i z którym umawialiśmy się na zabieg.
z_m
W medicusie dr Paradowski robi zabiegi na miejscu i po chyba kilku godzinach maluszek wraca z rodzicami do domu. Potem tylko trzeba przychodzić na kontrole. Przynajmniej tak było z pół roku temu. Dr Paradowski jest bardzo cenionym specjalistą.
miuriel
Dobry gabinet urologiczny, gdzie można pozbyć się stulejki bez stania w kolejce NFZ to https://www.urologia.unimed.szczecin.pl/
Profesjonalne leczenie przez doświadczonego urologa.
Lilka Chmiel
Z tego co wiem, tutaj doskonale leczą stulejkę w Krakowie, ale w Szczecinie to nie mam pojęcia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.