To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Październik / listopad.... cz.12 - latem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Becix
Tym razem ja zakładam nowy wątek. icon_smile.gif

Magenta
Ja mam taki plan - proszę o aktualniejsze zdjęcia dzieciaków. Postaram się zrobić nową galerię.

magenta2@poczta.wp.pl

Magenta
izary
CYTAT(Magenta)
Ja mam taki plan - proszę o aktualniejsze zdjęcia dzieciaków. Postaram się zrobić nową galerię.

magenta2@poczta.wp.pl

Magenta


no tak własnie mi się też rzuciło po oczach, ze troszkę nam mauszki urosły icon_lol.gif : icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif :

A i ja wyjeżdzam, tyle ze w niedziele i tyko na tydzień ale co tam, dobre i troszkę i właśnie na tę okoliczność dopiero skończyłam pracę icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif
parasolka
u mnie czerwiec powoli mija ...
choć ledwo wiem jak się nazywam
ale za tydzień juz urlop - wyjezdzamy w Piatek na noc huuura



apropo zaspisywania to ide w Pon. zapisać J do przedszkola od września 2007 bo w takim do którego chciałbym zeby chodził przyjmują 16 dzieci a już jest 12 icon_eek.gif
Becix
CYTAT(Magenta)
Ja mam taki plan - proszę o aktualniejsze zdjęcia dzieciaków. Postaram się zrobić nową galerię.


O! Magenta się nudzi! icon_wink.gif
Nie, nie, dobrze, dobrze! Ta galeria to nie dość, że nieaktualna odnośnie wyglądu dzieci, to jeszcze skład ma dość nieaktualny. icon_wink.gif
Ja już wysłałam. icon_lol.gif
Becix
CYTAT(parasolka)
u mnie czerwiec powoli mija ...
choć ledwo wiem jak się nazywam

Taaaa? A kto dziś zdziwiony do mnie dzwonił, że o 16.00 jestem jeszcze w pracy? icon_confused.gif

Blue! A propos pracy! Wielkie gratulacje! wink.gif
Becix
CYTAT(parasolka)
apropo zaspisywania to ide w Pon. zapisać J do przedszkola od września 2007 bo w takim do którego chciałbym zeby chodził przyjmują 16 dzieci a już jest 12  :shock:

Nooo, my już treż zapisani. Do przedszkola z angielskim metodą Helen Doron.
parasolka
CYTAT(Becix)
CYTAT(parasolka)
u mnie czerwiec powoli mija ...
choć ledwo wiem jak się nazywam

Taaaa? A kto dziś zdziwiony do mnie dzwonił, że o 16.00 jestem jeszcze w pracy? icon_confused.gif

kochana sąd przyjmuje akty oskarżenia do 15.30 więc jakbym się nie wyrobiła to i tak doopa
a od 9 do 14.30 nie wstałam od biurka wcale icon_twisted.gif icon_twisted.gif



Bluśka gratulki
parasolka
CYTAT(Becix)
CYTAT(parasolka)
apropo zaspisywania to ide w Pon. zapisać J do przedszkola od września 2007 bo w takim do którego chciałbym zeby chodził przyjmują 16 dzieci a już jest 12  :shock:

Nooo, my już treż zapisani. Do przedszkola z angielskim metodą Helen Doron.

a gdzie icon_question.gif icon_question.gif co ty kurtka sie nie chwalisz wcześniej icon_evil.gif
parasolka
Becia musimy TAM pojechać
parasolka
wpisałam sobie w wyszukiwarke tatralandia i wyskoczyło mi pełno stron - wyglada super tylko moze być drogie wejscie ale chyba warto
mam nadzieje ze J bedzie miał paszport icon_evil.gif
Becix
CYTAT(parasolka)
CYTAT(Becix)
CYTAT(parasolka)
apropo zaspisywania to ide w Pon. zapisać J do przedszkola od września 2007 bo w takim do którego chciałbym zeby chodził przyjmują 16 dzieci a już jest 12  :shock:

Nooo, my już treż zapisani. Do przedszkola z angielskim metodą Helen Doron.

a gdzie icon_question.gif icon_question.gif co ty kurtka sie nie chwalisz wcześniej icon_evil.gif

A zapomniałam, bo to Tomek zapisywał. icon_redface.gif
Do tych naszych znajomych, co u Ciebie na osiedlu mieszkają. Na razie prowadzą przedszkole na Suchaninie, ale otwierają podobno filię na Starym Chełmie.

Tatralandia super! wink.gif
parasolka
a miejsca jeszcze sa? i ile czesne?
Becix
CYTAT(parasolka)
a miejsca jeszcze sa? i ile czesne?

Nie wiem, chyba są, czesne około 800 zł, ale masz w tym full wypas (w sensie dodatkowych zajęć).
izary
No to nie zostaje mi nic innego tylko zyczyć Wam wspaniałego urlopu!!!!!

A mnie się nic nie chce a musze sie wziąć za pakowanie i szykowanie żeru.......
izary
aaaaaaaa i jeszcze jedno, moze mnie nie zlinczujecie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Fotka Kacpra bierze udział w konkursie nan najzabawniejsze dziecko w kąpieli, ponieważ znajduje się w pierwszej piatce, a jeszcze nigdy niczego nie wygralam chciałabym was poprosić ( jesli macie ochotę pomóc)
o zagłosownie na jego zdjecie.
wszystko sie dzieje tu:

https://www.fit.pl/redakcja/nadeslane_zdjec...5,2400,0,0.html

tyle, ze trzeba sie zarejestrowac wczesniej na Forum,ale trwa to zaledwie chwilkę.

a to fotka:


Dziewczyny jak macie ochote i mozecie to pomóżcie
parasolka
Jędrek poprawił się z zasypianiem, zasypia przy czytaniu książeczek - niestety dla mnie ma dwie ulubione- o kotce Miłce i Franklinie, w dzień przy niani w oglóle zasypia bez problemów
ale... zasypia teraz dopiero koło 21 i wieczór nam się mocno skrócił icon_evil.gif
rano musze go budzic przed 8 bo śpi bez budzenia do 8.30 i potem dzień rozbity
dziś natomiast wyjątkowo wstał o 6 - wyraźnie się nie wyspał i była masakra, myślałam że go zabiję, jęczał, wył a końcu wpadł w histerię w ogóle nie wiedząc o co mu chodzi, aż się zanosił
w nocy spi
no dobra ponudziłam trochę

a dziś J ma za sobą pierwszą wizytę u dentysty, ząbek zaplombowany, nie obyło sie bez płaczu, oczywiście trzeba było trzymać na siłę, ale doświadczona pani doktor zrobiła plombe w 5 minut icon_rolleyes.gif
nie wiem jak ona poradziła sobie z rozwarciem mu buzię ale udało się wink.gif
Lena
no to jesteście bardzo doważni icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Lena
[quote=parasolka]a dziś J ma za sobą pierwszą wizytę u dentysty, ząbek zaplombowany, nie obyło sie bez płaczu, oczywiście trzeba było trzymać na siłę, ale doświadczona pani doktor zrobiła plombe w 5 minut icon_rolleyes.gif
nie wiem jak ona poradziła sobie z rozwarciem mu buzię ale udało się wink.gif[/quote]

no to jesteście bardzo doważni icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif[/quote]

Kacper w kąpieli rewelacja icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ja też myślę o zapisie do przedszkola, Montesori, też z wyprzedzeniem...
Alynka
Matko Parasolko, plomba?? jak udało Ci się wyśledzić tę dziurę w zębie??

Adamek zasypia przy czytaniu icon_biggrin.gif najpierw mleko, bajka w tv, mycie zębów a potem Adaś rzuca hasło: mamusiu citamy datefka icon_lol.gif i idziemy rzeczonego Dratewkę czytać icon_lol.gif i tak codziennie także Dratewkę znam już prawie na pamięć icon_twisted.gif

poza tym buzia mu się nie zamyka icon_twisted.gif i wszystko jest "dlaciego i dlaciego i dlaciego" i tak od rana do wieczora icon_twisted.gif
generalnie z gościem poo ludzku juz dogadać się można ale jak zbuduje facet zdanie to posikać się można:)

za to je teraz marnie i nie wiem czy to kwestia pogody czy spadek apetytu ale je słabiutko icon_sad.gif najpierw mówi, że "piśne mamusiu" a potem "ale nie ciem"

a ja usilnie staram się znaleźć sposób na zeskanowanie aktualnego zdjęcia i mam nadzieję, że się uda.
Lena
U nas z jedzeniem bardzo krucho, wczoraj pobił rekord, zjadł tylko rano trochę kaszy i wieczorem dwie butelki mleka, za to dużo pije herbatek, soków i wody... pewnie to upały...
Podobał mi się jeden post grzałki na temat jedzenia w wątku - wychowanie. Olśniło mnie i nie przejmuję się już tak bardzo tym niejedzeniem icon_smile.gif
Grzałko wielkie dzięki blagam.gif blagam.gif
za wątek o rzucaniu też icon_biggrin.gif

Miłego dnia icon_smile.gif
Madziara.
Jestem również w nowym wątku.
Z soboty na niedzielę w wypadku zginął mój mąż rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif
Zostałam wdową w wieku 24 lat a Marek stracił tatusia
wika
MADZIU:::SCIELO NIE

rycze.gif

TRZYMAJ SIE przytul.gif
parasolka
Madziu nie wiem co napisac, strasznie mi przykro ale żadne słowa pewnie cię teraz nie pocieszą
Five
MADZIU trzymaj się!! przytul.gif
Magenta
Madziu, nie znajduję słów.........

Magenta
Alynka
Magda, trzymaj się.

Alicja
Becix
Madziu! Co za straszna wiadomość. Jestem w szoku. Trzymaj się, Kochana!
Madziara.
Dzisiaj jest pogrzeb Arka a ja nie widziałam mojego męża, zobaczę go dopiero dzisiaj w kaplicy o ile i tu mnie nie nakłamali.
Jestem wściekła, że wszyscy mi mówią, że nie ma co się łudzić bo Arka już nie ma, że to naprawde on.
A nit z rodziny nie widział ciała.
Przed północą dzwoniłam do męża mówił, że zaraz przyjedzie i wszystko mi powie. Pojechał o 21 porozmawiać z jakimś panem w sprawie pracy, później zgodził się zawieźć kolegę na dyskotekę (gdzie zawsze wcześniej w takich sytuacjach dzwonił do mnie i pytał czy się wkurze jak trochę się spóźni...) tym razem nie uprzedził mnie.
Odwiózł kolegę i jadąc już do domu doszło do wypadku.
ALE JA W TO WSZYSTKO NIE WIERZE BO POWINNI MI GO POZWOLIC ZOBACZYC POWINNI ZGODZIC SIE ZEBYM MOGLA UBRAC MEZA SKORSOBIE TEGO ZYCZE.
Becix
Madziu! icon_cry.gif przytul.gif
ROZGWIAZDA
Madziu, dopiero teraz przeczytałam
Łącze się z Tobą w bólu.

Trudno teraz pisać.......
grzałka
A to nie jest tak, że trzeba potwierdzić tożsamość zmarłego? Parasolko?
Nie powinna tego zrobić właśnie rodzina?
parasolka
CYTAT(grzalka)
A to nie jest tak, że trzeba potwierdzić tożsamość zmarłego? Parasolko?
Nie powinna tego zrobić właśnie rodzina?

tylko jeśli są wątpliwości co do tożsamości, jeśli miał przy sobie dokumenty to niekoniecznie
myślę że może MAdzi nie pozwala zobaczyć go rodzina - dla jej dobra, ze względu np na wygląd ciała
ale MAdziu uprzec możesz się zawsze - nikt nie może ci tego odmówić
Lena
Madziu, tak bardzo mi przykro, jestem z Tobą...
Madziara.
Ciągle trudno mi w to uwierzyć i się z tym pogodzić. Mareczek mimo, że jest malutki też coś tam rozumie i na swój spsób przeżywa. Już trzy noce spał bardzo niespokojnie, a dzisiaj kilka razy w nocy siadał na łóżku...
Nie wiem czy powinnam wtym wątku pisać o tym.
Becix
CYTAT(Madziara.)
Ciągle trudno mi w to uwierzyć i się z tym pogodzić. Mareczek mimo, że jest malutki też coś tam rozumie i na swój spsób przeżywa. Już trzy noce spał bardzo niespokojnie, a dzisiaj kilka razy w nocy siadał na łóżku...
Nie wiem czy powinnam wtym wątku pisać o tym.


Madziu, jeżeli Ci tylko będzie lżej, to pewnie że pisz.
Becix
Smutno się zrobiło na naszym wątku. Nie wiadomo co pisać. icon_cry.gif

Ja w każdym razie dziś wieczorem wyjeżdżam na zasłużony urlop i chciałam się z Wami natenczas pożegnać. Jadę z Parasolką w Tatry. Do przyszłej niedzieli! Pa, pa!
Magenta
Wspaniałych wrażeń Becix i Parasolko icon_exclaim.gif

Magenta
miluczek
Właśnie wróciłam.

Madziczku, Becia podała mi tę straszną wiadomość jak byłam na iprezie. Nie bawilam się potem, tylko myślałam o Tobie i Mareczku.
icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Jutro jedziemy nad morze. Nie wiem kiedy się spakuję icon_rolleyes.gif
Padam na ryj i nic dzisiaj już nie zamierzam robić.

Na weselu było bosko, ale nie będę o tym pisać, bo nawet nie wypada zwłaszcza teraz chwalić się zabawą.

zdjęcia wstawię po powrocie z wakacji jak już atmosfera sięnam poprawi.

Madziu jeszcze raz mocno tulę Ciebie i Mareczka przytul.gif
izary
Madziu, strasznie, ogromnie mi przykro!!!!!

Wiem, ze w tej chwili, zadne słowa nie są w stanie przynieść Ci ulgi, ale wiedz, ze jestesmy tu z Tobą.

Ja juz niestety w pracy, urlop zleciał zbyt szybko....

Kacper był idealny i wcale ale to wcale nie boi sie wody,

Fotki wstawie, jak mi sie uda....

Dziewczyny, jeszcze raz proszę te które mają ochotę,- zagłosujcie na Kacperka, bo wypadłam z finałowej piątki icon_lol.gif
Madziara.
Faktycznie cicho się tutaj zrobiło icon_rolleyes.gif
Ja też już wróciłam do pracy wczoraj miałam dniówkę. W pracy u mnie ludzie zachowali się naprawdę super nie dostałam 2 przysługujących mi dni wolnego tylko powiedzieli mi, że mam przyjść jak będę już na to gotowa.


Mareczek jest pogodny i wesoły z dnia na dzień zaskakuje mnie nowymi umiejętnościami i słowami.
Dodatkowo ma towarzystwo bo przyjechali do nas kuzyni Mareczka w wieku 7l i 13l także mam w domu wesoło i nie mam czasu na złe samopoczucie itp.
Choć przyznam się, że trochę mnie to denerwuje chwilami bo chciałabym sobie spokojnie popłakać pomyśleć...

U nas są tak upalne dni, że z domu wychodzimy dopiero ok 17-ej.
Madziara.
Czasami zwłaszcze wieczorem mam wrażenie, że Mareczek bawi się ze swoim tatusiem rozmawia.
Kilka nocy wstecz jak usypiałam synka zaczął się śmiać i wydurniać jak z tatusiem i w pewnym momęcie powiedział tata i przesunął się jakby robił miejsce dla taty między nami.
Później zaczął płakać i tulić się do mnie ciągle powtarzał mamo, mamo.
Zasnął w moich objęciach i spał tak do samego rana.
Myślę, że Arek musiał odejść....
Zresztą sama nie wiem ale głęboko wierzę, że przychodzi do Mareczka i Mareczek go widzi.
izary
ja mysle, Madziu, ze coś w tym jest.

Moze to dobrze, ze jesteś juz w pracy, masz jakieś obowiązki, które odrywaja Cie od ciągłego myslenia, roztrząsania.....

Wiem, ze człoweik tez musi sie wypłakać, pobyc w samotności, ale na mnie by to jeszcze gorzej działało.

Trzymaj się,

i wal jak w dym, gdy Ci jakos będę umiała pomóc


Blusia, wcześniej nie miałam okazji - swietne zdjęcia jak zwykle zreszta,
a co do organizacji dnia- dasz radę icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Alynka
Magda, myslę, że zawsze będziecie z Mareczkiem czuli obecność Arka.

a ja dziś ostatni dzien w pracy i idę na urlop. i my wyjeżdżamy na urlop znad morza icon_lol.gif upał taki, że szok, ludzi takie tłumy, że wychodzić sie nie chce ale woda cieplutka.

Blue, zdjęcia jak zawsze boskie:)

a ja musze jakiś aparat zorganizować żeby pokazać Wam jak Adamek wyrósł icon_lol.gif szkoda,ze nie da sie pokazać jak chłopak mówi icon_lol.gif a ględzi bez przerwy icon_twisted.gif

pozdrowienia i do usłyszenia po urlopie.
grzałka
Magenta
Grzałko, boskie zdjęcie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Magenta
Litka
Było rewelacyjnie. Igor przeszczęśliwy, cały dzień na dworze. Piter nam się rozchorował na 3 dzień i skończyło się na antybiotyku, doszedł do siebie pod koniec, żal mi go bardzo, bo sie nie wyszalał. Pogoda cudowna, jak to w Chorwacji, ale przeogromnych upałów nie było, tylko dwa ostatnie dni żar z nieba się lał, ale wtedy byliśmy na statku więc nie odczuliśmy tego tak bardzo.
Plażowaliśmy, kapaliśmy się, trochę zwiedzania też było. Codziennie późnym wieczorem spotkanie na tarasie u Anity i winko, piwko, i takie tam wink.gif Luz i jeszcze raz luz.

Tam jest tak pięknie, że opowiedzieć się nie da, zrobiłam 1000 fotek, nie wiem jak wybiorę te do wywołania. Będzie foto relacja na Zdjęciach.

Dzieciaki podróz zniosły nawet dobrze, bez szaleństw i marudzenia. Igor jak tylko ruszaliśmy z postoju to wołał "am" i praktycznie cały czas coś jadł.
Litka
Dla połechatania jeden widoczek i turskusowa woda. To są Plitvickie Jeziora.



parasolka
wróciłyśmy z Becią i przyległościami z Tatr
było boosko, warunki jedzenie widoki i towrzystwo super- szkoda tylko że za bardzo po wysokich górach nie pochodziliśmy
dzieci, o ile się nie darły super razem się bawiły, J zapatrzonym w Monię, Monia robi z nim prawie co chce /pod warunkiem że nie zabiera mu auta i osiołka/
icon_wink.gif
ja miałam dość paskudny wypadek na rowerze, wyglądam jakby zupa była mocno za słona mam kilka szwów na powiece i łuku brwiowym ale nic to
zdjęcia potem
teraz mamy tydzień bez J, a potem jeszcze na tydzień nad morze icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.