To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z HISZPANII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AdiBu
Witam serdecznie,

Mieszkam w Andaluzji i od października będę szczęśliwą mamą. icon_smile.gif
Jeśli macie ochote porozmawiać - mamy z Hiszpanii- dajcie znać.
Pozdrawiam i czekam na odzew, pa icon_smile.gif
Coffee
tu na forum jest juz watek mam z Hiszpanii icon_razz.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=1987

pozdrawiam serdecznie
Nyczek
Czesc ja terz jestem w Hiszpani i tamtego roku w sierpniu urodzilam dzidziusia ma juz pul roczku ma na imie Karina.
A tak dokladnie to mieszkam w Berdze 100 kilometrow od Barcelony.
Pozdrawiam wszystkie mamy Z Hiszpani icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
madziatl
Witam
Mam na imie Magda, niedawno dowiedzialam sie o forum wiec jestem troszke do tylu. Mieszkam w Hiszpanii juz od ponad 3 i pol roku. Spodziewam sie dzidziusia na poczatku pazdziernika. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy i jestem otwarta na wszelkie rady i komentarze
.
icon_biggrin.gif


Ania 22
Cześć Kobietki!
Widzę, że dawno nikt się nie odzywał. Co czasu brak? Mnie też akurat teraz mój brzdąc śpi i mogę zająć się sobą. Jak się czują ciężarne? A może już nie?! Piszcie dziewczyny to wieczorkami nie będe sie nudzić. Ja już po porodzie doszłam do siebie, ale waga niestety stoi w miejscu. Oho muszę iść, bo mnie dziecko woła. Wpadne jeszcze więc odezwijcie się. Pozdrawiam!!!

https://www.suwaczek.pl/cache/b5488686c5.png[/img][/url]
madziatl
Witaj Aniu
faktycznie dawno nie zagladalam na watek regionalny icon_redface.gif , ale widze, ze nie tylko ja 08.gif
szkoda, ze jest nas tak niewiele w Hiszpani, albo nie wszystkie sie tu pojawiaja 08.gif
licze jednak, ze cos tu ozyje w koncu

napisz co u ciebie, jak radzisz sobie w hiszpanskich realiach z maluszkiem
kemii
Cześć!Też mieszkam w HIszpanii,juz prawie 3 lata,mam dwóch synków:)Nie wiem gdzie pisać bo są aż 2 takie same forum
madziatl
CYTAT(kemii @ Mon, 24 Mar 2008 - 21:34) *
Cześć!Też mieszkam w HIszpanii,juz prawie 3 lata,mam dwóch synków:)Nie wiem gdzie pisać bo są aż 2 takie same forum

w zasadzie to chyba wszystko jedno, tyle, ze na tym drugim watku troche wiecej sie dzialo przez pewien czas a teraz obydwa podupadly
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.