To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

To może ja zacznę...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamazuzi
Mamy z podkarpacia gdzież to jesteście??? icon_eek.gif icon_eek.gif
Wypatruje Was mama z Rzeszowa i wypatrzeć nie może icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
No mam nadzieję, że jak następnym razem tu wejdę
będzie Was już sporo.
Kaśka
epaula
Hej!

Tu jestem, w Jarosławiu. Widzisz icon_lol.gif icon_eek.gif icon_question.gif
pozdrawiam
epaula
mamazuzi
O widzÄ™ CiÄ™ widzÄ™ icon_eek.gif
No to pierwsze koty za płoty,
pozdrawiam serdecznie icon_wink.gif
epaula
wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif

pozdrawiam - epaula
Nadia
Witam

jak w tytule-nie z Rzeszowa, miasta wojewódzkiego, ale z podkarpackiego, jak w nazwie podforum icon_wink.gif

Więc nie wiem, czy powinnam się odzywać w tym wątku icon_surprised.gif icon_redface.gif

N.
Carunia
Witam:)
Też z Rzeszowa Jaosia z Emilką córcią icon_lol.gif
Pozdrawiamy
kocur
Ja też z podkarpackiego, ale do Rzeszowa mam 40 km............
I czuję przynależność, czy się to komuś podoba, czy nie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Carunia
Dziewczyny jak tam zdróweczko?
I jak dzieciaki?
Może napiszecie parę słówek o sobie o tym co robicie oczywiście poza wychowaniem potomstwa icon_biggrin.gif
Ja pracuję od rana do popołudnia, Emilka wtedy jest z babcią, ale plus weekendy mam wolne więć jestem cała dla mej córci, dziś właśnie piekę Jej torcik bo jutro kończy roczek icon_biggrin.gif .
Poza tym co jeszcze...mam nadzieję, że uda Nam się kiedys spotkać na spacerku z maluchami.
Lila_
Hej, hej icon_smile.gif

A tak się fajnie składa, że ja równiez z Rzeszowa:)

Mam dwójkę dzieciaczków - Karolek w sierpniu 4 lataka skończy i Emilka która w lipcu swój pierwszy roczek skończy icon_smile.gif

Pozdrawiamy
Carunia
Lila_ to nasze córy nie dość, że z jednego roku to jeszcze imienniczki icon_lol.gif może sie jeszcze zdarzyć, że w jednym przedszkolu sie spotkają:)
anonimowy
Carunia hej hej icon_smile.gif


No faktycznie dwie Emilki icon_smile.gif
No my przedszkole mamy upatrzone - brat Emilki już tam chodzi i się nam podoba icon_smile.gif


A tak poza tym to wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla Emilii z okazji pierwszych urodzin icon_smile.gif

Pozdrawiam
Lila_
Carunia
Dziękujemy Lilo za życzenia icon_biggrin.gif

a które to przedszkole takie wspaniałe? icon_smile.gif
Może rzeczywiście się tak zdarzyć, że nasze dzieci razem sie będa bawić icon_biggrin.gif
Ciepłe pozdroweinia dla Emilki imienniczki od Emi.
anonimowy
Hej icon_smile.gif

Przedszkole do którego chodzi synek jest na Brydaka - mają super ogród, cichutko tam jest, ulic ruchliwych nie ma i bardzo nam się tam spodobało bo byliśmy jeszcze w dwóch innych na Baranówce IV i wszystkie inne odpadały w przedbiegach w porównaniu właśnie z tamtym ( chyba robię im reklamę icon_wink.gif )

Pozdrawiam serdecznie wszystkie podkarpackie mamy i

[color=green][/color]
anonimowy
Przepraszam - nie zalogowałam się i nie podpisałm się

icon_redface.gif
Pozdrawia i świąteczne życzenia przesyłała Lila_

Pa icon_smile.gif
Carunia
Lila to prawdopodobieństwo o którym pisałam jest o tyle duże że My również mieszkamy na baranówce icon_eek.gif icon_biggrin.gif więc....
ha może nawet się znamy z widzenia wink.gif
Mieszkamy bliżej byłych delitakesów Centrum.
Buziaczki icon_lol.gif
Kocurek
[color=red][/color]No ładnie, ładnie, koleżanki z Rzeszowa to prywatę szerzą wink.gif
w ramach świątecznych porządków zalecane wytrzepanie skórki icon_mrgreen.gif
Pozdrawiam baaaaaardzo cieplutko icon_smile.gif

Kocurek[/b]
Carunia
Kocurku juz po świątecznych porządkach teraz pozostało juz tylko obżarstwo icon_wink.gif
Buziaczki
Kocurek
No ja nawet nie obżarłam się za ostro, żołądek mój ostatnio rządzi się własnymi prawami, niestety icon_evil.gif
A może to i lepiej...........przynajmniej szczuplej icon_biggrin.gif

Pozdrawiam poświątecznie icon_razz.gif
Carunia
Kocurku ja w poniedziałek świąteczny nie powiem ale sobie pozwoliłam ale takie pyszności były że szkoda było tylko patrzeć...no a dziś ciężko było wstac do pracki a i jedzenie prawie jak postne suchy chleb..he jeszcze kupowany przed świętami no i herbatka słodzona jedna lyżeczka strzepywana wink.gif
A co do żołądka......jeszcze mi pozwala na małe szaleństwo czasami
A szczupłość...no to jestem tak w sam raz, choć masz rację te ciacha , masiaste, sałatki z majonezami...... icon_eek.gif
ot święta .......i po
buziaczki
Kocurek
[b]Witam icon_smile.gif
Ja post to robię sobie po świętach: wtoczyłam się na wagę i stwierdziłam przerażającą dwubądźtrzykilową (conajmniej!!!!) nadwyżkę, w związku z tym (i ciepełkiem na polku icon_biggrin.gif ) ograniczyłam jedzenie czyli dieta MŻ oraz przerzuciłam się z pieczywa tzw. normalnego na dachówki.
Ciekawe jak długo to wytrzymam icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Trzymaj za mnie kciuki icon_smile.gif lato gna wielkimi krokami icon_razz.gif i jak ja brzuszek pokażę icon_question.gif
Pozdrawiam icon_smile.gif

P.S. a tak by wsunÄ…Å‚ jakiego placka z masÄ…, mniam mniam............[b]
[/b]
Carunia
Kocurku trzymam kciuki:) za jak najdluzsze wytrwanie w postanowieniu...hmmm ae ten chlebek dachowki icon_surprised.gif icon_eek.gif
no ale jak brzuszek ma byc na widoku to cierp cierp icon_wink.gif
a wiosna.....w pelni w koncu icon_cool.gif
sloneczko
ciepelko
pozdrawiamy icon_biggrin.gif
Lila_
Kocurku mój drogi gdzie Ty się włóczysz ????? Marzec dawno minął a Ty się dalej marcujesz? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

I jeszcze w kilogramy obrastasz - a fe!!! (pocieszające, że nie tylko ja obrastam icon_lol.gif )

Carunia a my mieszkamy niedaleko Alberta icon_smile.gif


Pozdrawiam wszystkich serdecznie icon_smile.gif
Kocurek
Oj, żebyście wiedziały, że a fe!!!
Tak jak się człowiek napatrzy na te "laski" na mieście........ icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
I zawodzi słynna maksyma "Kochanego ciałka nigdy dość........"

W kwestii dachówek jakoś się jeszcze trzymam, ale jak tu żyć bez słodyczy?
I parasolki na rynku stoją......i zimną herbatkę z pianką (kaloryczną, a jakże!!!) tak lubię icon_evil.gif
Carunia
Kocuku dlatego ja się po mieście nie szwendam icon_wink.gif co by nie widzieć tych "laseczek" w pępkami na wierzchu icon_lol.gif słodycze.....ach te czekoladki i lodziki teraz mhmmmm....
Lila do Alberta czasami mnie poniesie na zakupy ale przyznam że rzadko, ale do przychodni chodze w tamte rejony, nawet niedługo wybieramy się na szczepienie z Emi icon_evil.gif
Pozdrawiamy słonecznie
mamazuzi
Carunia a my mieszkamy niedaleko Alberta icon_smile.gif


Lila ja tez mieszkam niedaleko Alberta,
może wspólny spacerek?? icon_wink.gif
Lila_
Hej mama Zuzi.

Hmm chyba mieszkamy koło innych Albertów bo ja mieszkam niedaleko tego na Obrońców a Ty chyba na Dąbrowskiego icon_smile.gif

Pozdrawiam
Lila_
mamciaz
Hej mamy z Rzeszowa ! Zaglądam tu i zaglądam i od dawna żadnej spotkać nie mogę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mama Zosi (16.01.2002r.)
Kocurek
[b]No widzisz.....
Ja tam nie z Rzeszowa (jeszcze nie) ale bywam icon_cool.gif

[b]A reszta siÄ™ obija icon_smile.gif
Lila_
Oj, od razu obija icon_lol.gif

Jakoś forum regionalne kiepsko się rozwija niestety ale chyba większość z podkarpacia tu zagląda tylko głosu nie dają wink.gif


Kocurku mój drogi kiedy Ty w końcu tu zamieszkasz????


Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Kocurek
Lila,
w najbliższym roku icon_smile.gif to już pewnik icon_smile.gif
Tylko miesiąca jeszcze nie znam icon_question.gif ale pewnie już ciepło będzie.........
anonimowy
No to czekamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mama Zosi
anonimowy
Strasznie powoli rozwija się dyskusja na forum ! Czyżby mamuśki tu nie zaglądały ????

______________
Mama Zosi :) :) :)
Kocurek
[b]Ja tam na forum jestem (teraz) prawie codziennie, ale tutaj zaglądam rzadko, właśnie dlatego, że nic się nie dzieje.
Szkoda, nie?
Katarzynka
Cześć
To ja sie dopisze zeby sie szybciej watek rozwijal icon_lol.gif
Tez jestem z Rzeszowa i jestem mamÄ… prawie dwumiesiecznej Patrycji Nestety nie mieszkam ani obok Centum ani Alberta icon_razz.gif
Pozdrowienia
Lila_
Ale mieszkanie obok Centrum lub Alberta niczego nie zmienia <lol>

pozdrawiam icon_biggrin.gif
Katarzynka
Hej dziewczyny
Ale nam sie pogoda popsuła jakas taka mokra i sniegu juz nie ma. Ale moze bedzie juz cieplo i mozna bedzie spokojnie z maluchem wybrac sie na spacer. Na razie tylko pada i pada.....

Co tam u waszych dzieciaków, napiszcie cos ciekawego bo nudno icon_rolleyes.gif
Lila_
U nas ospa więc spacery z głowy.

Mamy dylematy związane z tą ospą bo bal w przedszkolu - jutro lekarz zadecyduje ( oczywiście musi wyrazić zgodę icon_lol.gif ) a w niedzielę kolejny bal choinkowy a we wtorek uczta w przedszkolu dla babć i dziadziów icon_smile.gif


Jednym słowem balujemy pomimo ospy (końcówki) na razie w wydaniu u starszego synka icon_smile.gif

Pozdrawiam
Katarzynka
ale wam zazdroszcze tych bali i zabaw icon_cool.gif u mnie na razie tylko przewijanie i wiszenie przy cycku, ale za kilka lat....... tez poimprezujemy

życze fantastycznych zabaw i pokonania ospy icon_biggrin.gif
Kari7
Witam!
To mzoe coś się zacznie dziać! Ja tez jestem codziennie na forum ale udzielam się zadko - mało czasu na pisanie bo jestem w pracy.
Jak uwa sezon grupwy ?Maluszki nie chorują? Mój nuz nietaki may bo 3-latek ale niemzoe wyjsc z zapelnia oskrzeli od 2 tyg. i ma zastrzyki.
Pozdrawiam
Lila_
U nas ospa się kończy powoli - oczywiście mała również się rozchorowała ale jest juz ok o grypie wolę nie myśleć .

A tak zupełnie z innej beczki - gdzie w Rzeszowie jest biblioteka publiczna??
Kari7
Biblioteka była i chyba jeszcze jest na Dąbrowskiego na przeciwko komendy policji.
Mam pytanie do mam przedszkolaków - mój młody od wrzesnia pójdzie do przedszkola, a w październiku skończy 4 latka - czy wtedy idzie do najmłodzej grupy czy od razu do tej straszej?Czy to zalezy od przedszkola?Obawiam sie,ze w tej starszej grupie będzie nieco odstawał bo będą tam dzieci które juz chodzą rok do przedszkola i znaja zasady tam panujace a ten będzie nowicjusz.Z drugiej strony wiem ze do najmłodszych grup przyjmowane są i 3 i 4 latki i nawet 2,5 co nie bardzo mnie cieszy bo przepaść miedzy 2,5 czy 3,5 latkiem jest ogromna.A jak jest u was w przedszkolach?
Lila_
Kari w przedszkolu mojego synka jest tak, że 4-latki chodzą ze swoimi rówieśnikami a młodsze dzieci czyli 3-latki i mniejsze chodzą w młodszej grupie.

Ale nie widzę powodu abyś martwiła sie tym , że synek pójdzie do grupy która chodzi juz rok czasu.
Wiele dzieci przychodzi od wrzesnia do przedszkola nowych.
To nie jest szkoła gdzie dzieci już się bardzo dobrze znają - przedszkolaki wszystkie dzieci akceptują icon_lol.gif

Więc nie martw się icon_smile.gif
Kari7
Moze i masz rację, tylkoja sie panicznie boję przedszkola.Młąy miałisć w tym roku tzn. w 2003, był zpaisany ale ..stchórzylismy i został w domu z nianią.Poz atym nianaię mam wspanialą , jest z nim juz 3 lata .Ale widzę że małemu juz brakuje dzieci zwłaszcza teraz w sezonie zimowym kiedy siedzi w domu, chcociaz jako jedno z nielicznych dzieci na osiedlu jest codziennie na spacerach.Ale jaks ie zrobi ciepło to myśleżę będzi eleipei bo nawet na palcu zabaw będzie mial rówiesników.Na rzie mam dylaemat czy psoąłc go do przedszkola na osieldu czy dowozić koło pracy.Ale ma czas do kwietnia.
Na razie czeka mnie dzisiaj wizyta u lekarza po 2 tyg. zapalneiu oskrzeli i zastrzykach i dalsze leczenie - testy i poradnia gastrologoczna.
ZyczÄ™ zdrowia dzieciaczkom
anonimowy
Ja planuję wysłać do przedszkola moją Zosieńkę już w tym roku a będzie we wrzesniu miała 2 lata i 9 miesięcy. Jeśli się nie zaaklimatyzuje to poczekamy jeszcze rok. Myślę o przedszkolu tylko dlatego, że ona strasznie tęski do dzieci.



Pzdrawiam
Mama Zosi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.