To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pilnie szukam mieszkania do wynajęcia lub kupienia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maciejka
Chyba znów się będziemy musieli za czas jakiś pakować i przeprowadzać. Oj, mam już tego dość!!! Ale taka karma. Płacić za wynajem 850 zł możemy, ale bank nam w to nie uwierzy i kredytu nie da. icon_sad.gif
Tak czy siak do grudnia póki co mam gdzie mieszkać, ale potem najprawdopodobniej musze znaleźć coś. Ponieważ Maciek nawiązał serdeczne znajomości na tym osiedlu, to gdyby którejś z Was obiło się o uszy, że jest mieszkanie do wynajecia na Porębie, a najlepiej na Bursztynowej, Ametystowej, Rubinowej, Turkusowej, to dajcie proszę znać. Szukamy mieszkania 3 pokojowego (lub 2 pokojowego, ale nie klitkowatego), taniego, bez mebli (bo mamy własne). Najlepiej na dłuższy okres 3-5 lat. Czasem zupelnie przypadkiem się usłyszy o jakiejś super ofercie. Jakby co, to poprosze o kontakt tu lub na pw.
Kasia R mama Luizy
Oj. Maciejko, nie macie szczęścia ostatnio... Współczuję przeprowadzki... Niestety, jak wiesz, ja nie pałam "miłością" do Czubów, więc w tej chwili ci nie pomogę... Ale jeśli o czymś usłyszę, to dam znać.
Pozdrawiam
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki, która po wakacyjnym wyjeździe nad jezioro (znowu) ma zapalenie gardła icon_sad.gif
Maciejka
CYTAT(Kasia R mama Luizy)
Oj. Maciejko, nie macie szczęścia ostatnio... icon_sad.gif


Ano nie mamy. Wynajmowanie mieszkania, kiedy ma się rodzinę jest potwornie stresujące. Dla wszystkich.
emce
Będę wypatrywać czegos wolnego. Bardzo bym nie chciała stracić tak miłej sasiadki!
Maciejka
No to sprawa ma się następująco. Od stycznia nasze mieszkanie drożeje o 200 zł. Dla nas to cena zaporowa. Wyprowadzamy się. Własnie biegamy po bankach w poszukiwaniu kredytu. Mamy nawet zarezerwowane mieszkanie, które oddadzą za rok. Ale ja bym wolała kupić coś na rynku wtórnym, wiejść i mieszkac. Od razu. Już, lada miesiąc, przed grudniem. Szukam trzypokojowego mieszkania +/- 58-64 m. Oczywiście Czuby - Poręba lub Widok. Maksymalnie dostaniemy kredytu 180-200 tys. Więcej na pewno nie. Z tego trzeba odliczyć jakieś 15 tys. na te wszystkie księgi wieczyste i inne obsługi prawne. Jak Wam się rzuci w oko lub ucho takie coś, to dajcie znac jak najszybciej!
Ewentualnie jeśli ktoś chciałby wynająć nam mieszkanie za darmo wink.gif albo tylko za czynsz, to też poproszę o namiary. Ja chcę mieć juz swój własny kąt!!!!!
janeczka
Niewiele Ci pomogę, ale mocno trzymam kciuki!
Ech, my mamy własny kąt w Lublinie, a tutaj musimy wynajmować. Wiem, jak to jest.
Powodzenia!
Maciejka
ZNOWUUUUU!!!! Musimy sie wyprowadzić do końca grudnia, w podtekscie im prędzej tym lepiej. W grę wchodzą Czuby. Poręba, Widok, Górki, Łęgi, Ruta, Skarpa. Nie wiem czy jakikolwiek bank da nam kredyt. Tak czy siak kupić możemy jakieś 48 metrów, 2-3 pokoje. Bo jeśli dostaniemy kredyt, to pewnie ok. 200 tys. i nie wiele więcej.
Jeśli wynajem, to teraz płacimy 950 i nie chcielibyśmy płacić dużo więcej. Błagam, wytężajcie oczy i uszy. Może Wam sie coś rzuci lub obije.
yennefer
O, nie zauważyłam, że tu jest specjalny wątek, Maciejka napisałam Ci w wątku " Pytlujemy?..." . Powtórzę, u mnie w bloku zwalnia się mieszkanie do wynajęcia, ok 50 m, dwa pokoje, wysoki parter. Rubinowa 2. Jeśli Cię interesuje, zapytam kiedy i jakie warunki. Pozdr.
Dorota, mama dwóch chłopców
Maciejka
Dorota, baaaardzo mnie interesuje!!! Zwłaszcza, ze musiałabym się przeprowadzić tyle co przez ulicę. Daj cynk. A swoją drogą, skoro jesteśmy sąsiadkami, to moze byśmy się ze sobą kiedyś zadały, co?
Pozdrawiam!
mamboo
Oj to byłoby fajnie, bo nie miałabym zbyt daleko do Was z Besta.

A swoją drogą, to nie masz szczęścia do mieszkań 32.gif
Maciejka
Ano nie mam. Może los chce mnie zmobilizować, do zakupu własnego. icon_wink.gif
yennefer
Ok, to zapytam właściciela, dam znać do końca tygodnia. To mieszkanie to wysoki parter, balkon wychodzi na plac zabaw, jest nad prześwitem, szósta klatka to nie wiem czy to tamto, o którym pisałaś. Pewnie, że miło by było się spotkać, ja chyba nawet widziałam Cię z Wojtusiem kilka razy, ale nie byłam pewna czy to Ty, w każdym razie ktoś podobny do Twojego zdjęcia w profilu. Nosisz czerwoną kurtkę? Ja chodzę z Mikołajem często na spacer w stronę stokrotki, mam taką zieloną spacerówkę. Pozdr,
Dorota, mama dwóch chłopców
Maciejka
Tak Dorota, to ja byłam. Czerwona kurtka, czerwone buty. A czemu mnie nie zaczepiłas?!!! Dorota, a nie byłas z Mikołajem kiedyś (z tydzień, dwa temu) na placu zabaw przy Bursztynowej 15? Była jakas mama z Mikołajem. Tylko on chyba mial mniej niz 2 latka. Zaczep mnie, proszę, następnym razem, dobrze? Albo pokaż się na jakimś zdjęciu, to ja Ciebie napadnę. icon_wink.gif
Czekam na wieści o mieszkaniu.
Ściskam!
yennefer
Piszę, żebyś nie pomyślała sobie Maciejko, że zapomniałam. Jutro ma być właściciel tego mieszkania i zapytam go o szczegóły. Napiszę co i jak. Pozdrawiam.
Dorota, mama dwóch chłopców
Maciejka
No i cóż moje drogie, dzis własnie zaliczylam pudło mieszkaniowe. A juz się ucieszyłam. Mam dość wynajmowania, nadętych właścicieli, którzy dziwią się, ze kaucja 1500 zł. to dla mnie za duzo. Nie jestem w nastroju euforycznym...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.