To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

opole

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

stokrotka2307
Halo co to nie ma nikogo z Opola?? Nie mozliwe nie ukrywajcie sie!!!
madama
Witaj Stokrotko icon_smile.gif , ja jestem czasami, ale jak widać nie ma tu dużego ruchu.
stokrotka2307
Wrescie ktos z Opola!!!! icon_biggrin.gif Napisz cos o sobie w ktorym tygodniu jestes jak samopoczucie itd. Ja jestem w 22 tygodniu narazie jest wszystko ok dokucza mi tylko zgaga. A dzisiaj to mam jakiegos dola w sumie nie wiem dlaczego a jakis taki dziwny dzien. Co u ciebie??
madama
Stokrotko, gratuluję ciąży icon_smile.gif , ale to nie jest forum tylko dla ciężarówek wink.gif . Mam juz dwóch synów (4 i 3 lata) i narazie mi wystarczy. icon_cool.gif icon_lol.gif

Pozdr.
Claudia26
hej dziewczyny

to i ja się zgłaszam ale z Nysy icon_confused.gif

stokrotko to Ty grudnióweczka jesteś icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif ja też icon_wink.gif
Słońce
CYTAT(stokrotka2307)
Halo co to nie ma nikogo z Opola?? Nie mozliwe nie ukrywajcie sie!!!

[color=red][/color]cześć
justin
może cos sie ruszy, bo Opole jak do tej pory nie udzielało się tutaj icon_biggrin.gif
goszka
helloł! pobudka opolszczyzna icon_razz.gif icon_wink.gif
justin
melduję się icon_biggrin.gif
goszka
nooo przynajmniej jedna icon_wink.gif


justin widze,ze w opisie miejscowosci masz z-ce
icon_wink.gif
heh ja t tamtad jestem icon_razz.gif
a teraz mieszkam kolo Opola icon_razz.gif
ale czesto w Zdzieszowicach bywam icon_razz.gif
np.dzis tam jadę na łykend icon_lol.gif
justin
hi, hi,
jeszcze się okaże, że się znamy icon_biggrin.gif
napisz cos więcej icon_biggrin.gif

jesli chcesz to pisz na pw
maminka43
Justin-ja tez jestem,a raczej byłam,bo teraz w krakowie mieszkam-ze zdzieszowic,a Goszka-to moja córka icon_smile.gif (no,Maja-wnuczka,rzecz jasna) icon_biggrin.gif
pozdrawiam
justin
maminka icon_eek.gif powaznie icon_eek.gif
to Ty młoda babcia musiasz być, aż mi się chce pisac Pani icon_biggrin.gif
justin
ależ to ludzi rzuca po tym kraju icon_biggrin.gif
Jestem urodzona w Z-cach. Po podstawówce mieszkałam 4 lata w Prudniku, potem 5 lat - Wrocław, potem 7 lat - K-K, no i od tego roku znów Z-ce, ciekawe na jak długo icon_biggrin.gif
Doliczyłam się, że to jest mój 7 adres icon_rolleyes.gif
maminka43
Justin-a mój adres-to 4 z kolei icon_smile.gif W krakowie mieszkam od dwu lat(z przerwami)a w zdzieszowicach mieszkałam lat 14. icon_razz.gif Jak spojrzysz na moje i Goszki posty-to uwierzysz,zesmy mama i córka,a Kubus to wujek jej córeczki wink.gif
I chetnie pogadałabym o z-cach,bo czasami tęsknie...Do krakowa przywiodło mnie drugie małzenstwo,ot co wink.gif
justin
między mną a moją siostrą jest 17 lat różnicy icon_biggrin.gif
Zazdroszczę Ci tego mieszkania w Krakowie icon_biggrin.gif
Z. to w tej chwili jedna wielka budowa. W całym mieście wymieniaja rury z wodą, tzn. prowadza nowy rurociąg i jak już wszystkich przyłączą to stary maja odłączyć. Jest strasznie, wszystko rozkopane. Ulice, chodniki, koszmar.
A i budują Tesco (za starą policją wink.gif ), ponoć chcą otworzyć 18 grudnia.
No i trwa wielka walka, bo na starym osiedlu ma być kościół. Babcie chcą, proboszcz chce, młodzi nie. Pieniądze oczywiście już zbierają, ale co z tego będzie to chyba nikt nie wie icon_biggrin.gif
p.s.
po wyborach nowym burmistrzem jest stary burmistrz wink.gif
maminka43
TESCO za stara policją???o,to miałabym bliziutko.... icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif A starego(nowego)burmistrza,bardzo cenię.Jak ostatnio byłam w zdzichach,to PLUSA otwierali icon_wink.gif ,no ale to było w maju...Dobrze,ze i tutaj przejazd kolejowy mam blisko,bobym sie chyba do krakowa nie przyzwycziła icon_twisted.gif icon_wink.gif icon_biggrin.gif
justin
oj, tak. sławetny przejazd kolejowy w środku miasta icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif
Plus coś cienko przędzie.

goszka się zdziwi jak tutaj zajrzy, aleśmy się rozpisały icon_biggrin.gif
goszka
Jejku rozpisalyscie sie strasznie icon_exclaim.gif
Ano tesco bedzie icon_lol.gif
wlasciwie w polowie grudnia otwieraja dla vipów a potem juz normalnie icon_rolleyes.gif
Ile jeszcze tych marketów nabuduja icon_question.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
A ja nie wiem który to jest mój adres icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
nie pamietam rzeczy z maleńkości icon_lol.gif Ale jakby co to hm liczac Z-ce to drugi icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Deszczowo dzis na dworze i chyba nici ze spaceru icon_confused.gif
justin
cześć goszka,
ano deszczowo, deszczowo.

wysłałam męża z N. do kościółka a ja z Ł. postanowiłam trochę pobuszować w internecie icon_biggrin.gif
justin
coś padło.
halo, halo, przywołuję.
Może się która odezwie icon_biggrin.gif
goszka
melduję się z samiuśkiego ranka!
(nie wyspana:( )
justin
ja tez jestem, ale planuje umyć dzisiaj ze dwa okna icon_twisted.gif to i zła jestem od rana icon_mad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.