To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

a ktoÅ› z 83 sie znajdzie?he?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
sali
mama wiktorka i zona swego męża:))))))cześc dziewczyny!dajcie znac! icon_biggrin.gif
Becik
No to sie znalazlam,kwiecien 83 icon_lol.gif icon_exclaim.gif
sali
witam!zawsze to przyjemniej ze świadomościa,ze jest swój człowiek icon_biggrin.gif
Nati83
Niemozliwe, że nas tak mało Jestem z 10 marca icon_smile.gif
sali
ja też myślałam,że nas trochę więcej icon_biggrin.gif i wychodzi na to,że ja całkiem najmłodsza bo 15 czerwiec
Nati83
Cześć Sali .Jak duże jest Twoje maleństwo:)
klara 23
witam wszystkie panie 83 melduje sie ja!
w llistopadzie bede mama z czego bardzo sie ciesze ,malo nas tutaj i pogaduchy sie chyba nie rozwina.
Ja napewno bede tu zagladała icon_biggrin.gif
Sylwia1983
hej! ja jestem z 3 lutego icon_biggrin.gif
mamą jeszcze nie jestem ale bardzo chciałabym byc icon_razz.gif
VEA-V1
hej!!!!!!!
ale sie nagadałyście hehe icon_lol.gif

ja jestem z 22lutego
zaglÄ…dajcie dziewczyny ja bedÄ™ na pewno
idet
Hej ja też się melduję. 01. styczeń icon_biggrin.gif
Żoną już jestem, mamą jeszce nie.
Pozdrawiam, i mam nadzieję, że wątek nam się rozkręci bo jest nas coraz więcej icon_wink.gif
VEA-V1
Hej !!!!

nie jest nas za dużo ale może cosik się rozkręci icon_lol.gif

ja żonką jestem już 2 miesiące i 7 dni nie jest to długi staż ale od czegos trzeba zacząć icon_lol.gif

co porabiacie ? uczycie sie jeszcze czy juz pracujecie. Kurcze mi zostało jeszcze 3 lata na studiach noi dzidzia w drodze mam termin na 13stycznia icon_biggrin.gif

POzdrawiam was
DeeMka
No to sie melduje icon_wink.gif grudzien 83 icon_smile.gif
Czyzbym byla z Was najmlodsza icon_wink.gif
VEA-V1
Witaj deemka icon_biggrin.gif

Chyba tak ale co tam kwestia kilku miesiecy icon_lol.gif
jak tam mijają dni ciążowe wink.gif
DeeMka
Witaj VEA icon_biggrin.gif

Dziekuje ze pytasz, mijaja szybko i narazie dosc gladko, czuje sie ogolnie b. dobrze icon_smile.gif a dzis brzusio cos dal o sobie znac troszke mnie pokluwal... ale tak lekutko icon_smile.gif

A Tobie jak ?? icon_smile.gif
VEA-V1
deemka mam nadzieje że bedziesz przechodziła ciąże tak jak ja tzn bez wiekszych problemów, moge robic praktycznie wszystko ale w zwolnionym tępie icon_lol.gif

Zobaczysz jak to jest czuc maleństwo pod serduszkiem najpierw nasłuchujesz ruchy a potem się zginasz z "bólu" (oczywiście przyjemnego bólu) icon_lol.gif

pozdrawiam gorÄ…co icon_wink.gif
truska
20 pazdziernik -waga-kielce icon_surprised.gif
truska
hej dziewczyny co tak cicho n naszym roczniku , napiszcie co robicie, jak wam sie zyje ??
Bo ja studiuje na 5 roku na polibudzie:)
Pasja
no to jeszcze ja icon_smile.gif
kwiecień icon_smile.gif

jeszcze nie mama ale planujemy starania w tym roku
konto_usunięte
hej!! ja też się melduję- 12 października icon_razz.gif myślałam,że z racji wyżu demograficznego będzie tu tłoczno... a widzę, że się tylko kilka z na s ujawniło... piszcie babeczki co tam u was! ja szczęśliwie studiuję -5rok, matkuję Maleństwu i żonuję mężusiowi icon_lol.gif
Pasja
ja narazie tylko żonuje
i bardzo mnie mój mezul dzis wkurza
konto_usunięte
a to niedobras jeden!!!!!!!!!!!!!
Pasja
no właśnie
a nie chce go kótraś ?? oddam w dobre ręce ...
konto_usunięte
ja bym może i przygarnęła, ale po co mi cztery jajka w domu!!??? icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Pasja
można by np .. sernik upiec
konto_usunięte
no , w sumie.... a mój brzydal straszny- nieobecny w domowym zaciszu icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif niedziela- kurczę blade, a biedak siedzieć musi w pracy. no to ja nawet zabrać się do nauki nie moge, bo jakoś tak bez niego nie ma motywacji..... to siedzę i klikam klik klik
Pasja
kurcze ja miałam sie uczyc a wróciłam tu nie ruszajac notatek
konto_usunięte
haha!!! skad ja to znam?? nawet przestałam wozić ze sobą książki do domu, bo tylko sie przewiozą i żadnego pożytku z nich nie ma icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ale siadam, trzeba skrzyżowac dupkę z krzesłem i poczytać coś icon_cry.gif
wałkuje choroby dziecięce i zawsze usypiam przy różyczce icon_twisted.gif [/b]
Pasja
ale mam lenia, nawet siły juz na neta nie mam
konto_usunięte
a weź!!! nic mi o leniu nie mów!!!! u mnie sterta garów w zlewie a mnie się nie chce zrobić z nimi porządku.... zgroza.
Pasja
ja dziś przez cały dzien to umyłam głowe i pomalowałam paznokcie icon_razz.gif
kto mnie przebije ??
no i nastukałam kilka postów
klaudia.beluczi
oj chyba ja jestem najmłodsza. 20 grudzień 83'. ha ha.
mama pół rocznej juleczki.
Pasja
wyglada na to ze tak icon_razz.gif
truska
Ja tez nie ma sliy juz do nauki ale pocieszam sie ze to ostania sesja na studiach , w nastepnym semestrze mam tylko obrone pracy magisterskiej więc na wiosnę tylko napisanie je mi pozostanie.
konto_usunięte
coś nam wątek upadł... mam nadzieję, że to chwilowe!!! czekam na odzew!!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
pewnie przez tÄ… dziwnÄ… pogodÄ™...
co porabiacie, rówieśniczki????
Pasja
ja sie melduje icon_smile.gif
konto_usunięte
ooo, fajnie!! bo już mialam podejżenia, że to przez ten wiatr łącza pozrywało icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
stoję znowu pzred odwiecznym dylematem- iść na mała drzemkę, czy zrobić coś pożytecznego...
Pasja
ja ide spac icon_razz.gif
truska
No a jak własnie kwakuję icon_smile.gif i przegladam forum
anetaw
witam wszystkie rówieśniczki
ja jestem z 8 grudnia icon_biggrin.gif

mama 4,5miesięcznej Wiktori
camilscha
witam wszystkie dziewczeta z 83 ja tez z tego samego icon_lol.gif z maja
mam na imie kamila i mam 10 miesieczna coreczke Vanesske jak moge dolaczyc do was to bede wdzieczna,pozdrawiam

klara 23
Witam serdecznie
Widze ze watek sie ruszył icon_biggrin.gif
Truska śliczne zdjecia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
truska
witajcie , mozecie dołączyć

klara 23 dzieki
Agata_G
Witam rówieśniczki icon_lol.gif Ja również 83, a dokładnie 6 marzec icon_biggrin.gif
Kalunia
Melduje sie i ja icon_wink.gif
15 luty 83; jestem mamcia prawie juz 3 miesiecznego Aleksanderka. Widze tez ze mam tutaj kolezanki po fachu, ja tez juz koncze studia ale w ostatnim semestrze niestety szykuja mi sie jeszcze egz. oprocz obrony, ale to nic....wazne ze to juz koniec.
A jak mamy-studentki stoja z pisaniem pracy?
Agnieszka 23
Witam.Styczeń 1983

Stan;mężątka od 25.09.2004 i mama Amelki od 02.10.2006
Jestem szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Agnieszka 23
https://foto.onet.pl/dtdaj,58p23k5kdsd8

Hejka.Jeśli ktoś chce oglądać to zapraszam!!!Katalog zdjęć mojej ukochanej córci Amelki

Pozdrawiam
Agnieszka 23
https://foto.onet.pl/dtdaj

I tu jeszcze
kasiula_poznan
dzień dobry i ja melduję się posłusznie....
urodzona 13 lutego... we wrzesniu mam nadzieje zostać mamusia...

Kalunia praca magisterska jakoś idzie chociaz odkad wiem o ciazy mam tysiace ciekawszych zajeć, np studiowanie podręcznika o ciąży icon_lol.gif ambitnie chcialam skonczyc do marca ale teraz widze ze chyba nic z tego nie bedzie icon_smile.gif

pozdrawiam najlepszy rocznik 83
Kalunia
Ja nic nie chce mowic, ale tez mialam ambitne plany napisania calej pracy duzo wczesniej...jakos mi nie wyszlo icon_smile.gif Zawsze znalazlam cos ciekawszego do roboty...chocby leniuchowanie icon_redface.gif
Teraz juz jestem zmuszona do pisania bo obrona tuz tuz
truska
Agnieszka 23 fajna córcia

No moja praca magisterska stoi w miejscu
a dokładnie na samym poczatku,
dzisiaj wysłaąłm męża i córkę do tesciów
i miałam cos napisac ale jak naerazie
wolÄ™ przeglÄ…dac forum icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.