To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pogaduchy rozdwojonych już mam :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Meganka.
Może teraz z zaciążonych tu przeskoczymy????

Listę nowych obywateli miasta możnaby stworzyć icon_smile.gif
joaba
Hej Meganko chyba tylko my tu bedziemy zagladać co?

Na poczatek moje 2 skarby;

Meganka.
Joaba, Klaudia to wykapany Brunio icon_biggrin.gif I jak pieknie jej w tej sukieneczce icon_smile.gif

Mam nadzieję, że inne szczecińskie i nie tylko. mamy do nas dołączą icon_biggrin.gif

U nas cycusie już doszły do siebie. Zosieńka śpi i je, troszke czuwa. Rano od 5.30 przez godzinke mniej wiecej i po południu od około 17 icon_biggrin.gif
Taka spokojniutka i kochana jest. Całe nasze zycie.

No i foteczki:
icon_arrow.gif z Szymkiem

icon_arrow.gif spacerowa

icon_arrow.gif usmiechniete sny
joaba
Meganko jak fajnie szymus z mała wygladaja icon_razz.gif ,maja takie same usteczka i dołeczki przy usmiechu.

Nie pochwaliłas się porodem ,jak rodziłaś ,napisz oczywiście jesli możesz.

a jak często karmisz małą?,ja co 2,5 godziny w dzień i średnio co trzy w nocy,je jak odkurzacz icon_wink.gif ,ma ciag do cycusia mocno zsie i pół godzinki przy cycu spędza.

Twoja niunia ma taka gładka buziulke ,my walczymy z potówkami ,ale tylko na twarzy ,chyba od potu przy karmieniu wymieszanego z mlekiem zpiersi ,które samo leci .


Dzisaj u nas dużo sie działo,po kościele złapal nas deszcz-zmoklismy,potem goście,goście,goście,średnio co drugi dzień rodzinka lub znajomi icon_rolleyes.gif ,dziś prócz nas 8 osób na kawce,padam z sił.ciesze sie ,że nas odwiedzaja pamietaja o upominku dla małej i synka ale przy niewyspaniu,zaburzaja często rytm dnia-karmienia spania małej,jest niespokojna rozdrażonoina.No i na gości trzeba sie przygotować:ciasto ,wyszykowac sie itd.Taki maraton odwiedzin nie jest męczący ze względu na samych gości tylko ze względu na częstotliwośc ich wizyt.
trzeba przejśc to też po narodzinach dziecka,u ciebie też sie juz zaczęło?
Dalia
Nie, no czemu tylko wy icon_smile.gif Też zajrzałam icon_smile.gif i przede wszystkim gratuluję.
A może się na cos przydam icon_smile.gif w końcu mam już dwójkę.
joaba
Dalio witamy i tutaj ,odwiedzaj nas.

My dzis bylismy na zakupach ,z maluchami to obłed ,no ale trzeba cos jeść wink.gif Jutro chyba nad jeziorko wyskoczymy ,wakacje trwaja badz co badz.
Meganka.
Joaba, poród opiszę, tylko zebrać sie muszę. o ile skrobnąć 2 zdania jestem w stanie to więcej już nie icon_smile.gif Mąż goni do odpoczywania jak Zosia śpi, a z Szymkiem tez chcę pobyć. Obiecuje jednak że skrobnę icon_biggrin.gif

Mała w dzień je co 2,5-3 godziny. W nocy różnie. Czasem co 2, czasem co 4. Cieszę się, że cycuasianie nam sie unormowało i poszło tak sprawnie. Muszę sobie tylko muszle laktacyjne kupić, bo jak z jednej mała je, to druga zalewam siebie, ją i wszystko wkoło icon_lol.gif Teraz Łukasz siedzi i do butelki z drugiej łapie i nawet 60ml wycieka icon_eek.gif A wiadomo to jest bezcenne icon_biggrin.gif

A dzieciaki moje to podobne, fakt. Jak Zosia spi to wyglada jak mały Szymek icon_biggrin.gif Problemów skórnych nie mamy i zapobiegawczo w oilatum kąpiemy, bo Szymek miał problemy i chcę małej zaoszczędzić tego samego.
U nas maraton odwiedzinowy dopiero jak mała bedzie miala minimum 3 tygodnie. Taka niepisana rodzinno-przyjacielska zasada icon_smile.gif Nie dotyczy tylko dziadków i naszego rodzeństwa. Na razie niech Zosinek sie z domem zapoznaje i oswaja.

Ale czeka nas to, oj, czeka icon_lol.gif

Dalia, witaj icon_exclaim.gif
Meganka.
Hej, hej, co tu tak cicho icon_question.gif

My zaraz na spacerek sie wybieramy, tylko musimy poczekać aż główna spacerowiczka zdecyduje sie obudzić icon_lol.gif

Od wczoraj mała jest już szczecinianką, tatuś z bratem zarejestrowali dziecię w urzędach icon_biggrin.gif
Dalia
Ja niestety pracuję, więc na spacer dopiero wezmę chłopaków po południu. Teraz pewnie z babcią gdzieś powędrowali.
Niestety jutro nie lepiej, bo sobotę pracującą mam icon_cry.gif
joaba
Hej!

Ja wczoraj byłam na weselu u znajomych,bardzo udana imprezka -tego mi bylo trzba troszkę dobrej muzyki ,nieco inny strój niz na codzien-oderwałam sie troche od rzeczywistości,o rzeczywistosci przypominało mi jedynie karmienie małej co 2,5 godziny jeżdzilismy da cycusia dla małej icon_biggrin.gif

A dzi bylismy cały dzien na polu u teściów,bylo wesolo grilowanie podczas burzy i przewijanie klaudii pod parasolem icon_eek.gif -grunt to nie bac sie nowych wyzwań 06.gif
Meganka.
No własnie zastanawiałam się gdzie sie podziewacie, bo nie odzywałas się trochę.
My spedzilismy weekend u rodziców. Pierwszy wyjazd naszej Zosieńki. Dziadki zwariowali icon_lol.gif

Dzis Zosieńka jakis gorszy dzień miała i co trochę się wybudzała i popłakiwała. Teraz juz śpi i mam nadzieję, że uda sie jej odpocząć.

Zaczęliśmy planować chrzciny. Jak na razie w planach 24 września. Mam nadzieję, że chrzestna da radę w tym terminie icon_smile.gif

Kurcze nie przypuszczałam, że tak szybko się zorganizujemy i przestawimy na życie 3+1 icon_lol.gif

I jeszcze cos na dokładkę:

joaba
Meganko a oto i moje 2 szczęścia:



Słodkie te nasze maluchy , widze ,że twój synek chyba tez zakochany w siostrzyczce co?

Ja tez jak na razie sie jakos czuje dobrze zorganizowana ,choc po weselu koleżanki trochę w sobote zarwałam nocke i nie moge tego odespać, a tak to nie jest źle ,obowiązków dużo gotowanie,pranie ,karmienie,prasowanie-sama wiesz, i obowiąkakowo zabawa i nauka liter z synkiem 1,5 godzinki dziennie,ale ja należe do osób które lubia miec zajęcie icon_wink.gif

A jak u ciebie z figurą? ja mam strszny apetyt icon_confused.gif chyba szybko nie schudne
szantrapa
Mogę się przyłączyć? icon_smile.gif
Meganko, pisałaś o chrzcinach, mogę spytać gdzie chrzcisz? Ja muszę się przyznać, że przez problemy zdrowotne Oliwci, jeszcze jej nie ochrzciłam, ale mamy już wszystko i chyba na początku września będziemy chrzcić icon_smile.gif Sukienka już kupiona, piekna zresztą, cała reszta też. Trochę sie boje bo to pierwsze chrzciny ale cóż icon_smile.gif
galopek
Hehe a ja "olewam "tytuł wątku i też się dołaczam na pogaduchy,nie chce mi sie czekać do porodu icon_wink.gif
Madziu chrzciny to super i spokojna impreza,wszyscy sa wpatrzeni w malucha więc na pewno sie uda !!!!
szantrapa
icon_smile.gif A ja tylko mam nadzieję, że mnie stąd nie pogonicie tylko dlatego, że swoje mam jedno( chociaż kto wie...) a drugie tylko dorywczo jako 'ciocia' icon_smile.gif
A moje jedyne właśnie śpi co jest wydarzeniem nie lada bo w dzień się praktycznie nie zdarza, stąd siedzę przy kompie. Ehhhh a ja jednak boję się troszkę tych chrzcin...
Meganka.
E no kobiety icon_rolleyes.gif co wy icon_question.gif
Każdy moze dołączyć.
Tytuł to kontynuacja zaciążonych.

My Zosie bedziemy chrzcili w naszym kościele na Bukowym 24 września icon_biggrin.gif Wczoraj już załatwiliśmy termin.

Kurcze muszę wyniki zrobić, bo czuję sie troche słabo. Jakieś mroczki przed oczami, zawroty głowy icon_rolleyes.gif

Zosia śpi sobie teraz smacznie. Wczoraj ja wieczorem brzuszek pobolewał.
Babcia przywiozła mi mieszanke ziól na laktacje i zapobiegająca kolkom u maluszków. Wczoraj wypiłam pierwszy raz. Zobaczymy icon_lol.gif
szantrapa
Meganko koniecznie zrób wyniki, ja długo jeszcze po porodzie czulam się tak jak Ty, i żelazo brałam, byłam na granicy anemii.
My chrzcimy u Dominikanów icon_smile.gif
Meganka.
Magdainoland, tylko ja cierpie na brak czasu icon_cool.gif To, że anemię mam to pewne, bo u mnie to norma. Tylko musze po żeleza iść a i mi się nie chce i nie mam siły icon_redface.gif

Jutro będzie u nas nasza pani doktor to załatwie wszystko.
szantrapa
Meganko ale to ważne, pamiętaj! Jsteś potrzebna dzieciom! Ja żelazo dostałam już w szpitalu i ze szpitala wyszłam zaopatrzona w recepty. pozdrawiam cieplutko, nie daj się!
joaba
Hej dziewczyny icon_razz.gif

Ja mam anemię od ciąży i już 5 tydzień mam krwawienia,Meganko ty też,biorę feminatal.

Jeżeli chodzi o chrzciny to ja synka chrzciłam u Dominikanów,teraz tez na Bukowym jak uda nam się wskoczyć na 17 09. potem skromna imprezka tylko z chrzestnymi w lokalu -czyli obiadek i torcik. icon_biggrin.gif

Dziewczyny kiedy minie ten kryzys z niewyspaniem? bo wymiękam icon_mad.gif ,
Dalia
Też chrzciłam na Bukowym , na Fioletowej. Poszło szybko i sprawnie icon_smile.gif A obiad zamówiłam sobie ze SCT. Byłam strasznie zadowolona. Przyjechali, pięknie ustroili stół, potem wszystko podali. Wieczorem wrócili po naczynia. No super było. I całkiem niedrogo.
sensymilia
cześć Wam mamuśki icon_smile.gif
ja w sumie nie z samego Szczecina icon_confused.gif ale z "okolic" icon_wink.gif Stargard się kłania icon_smile.gif

czasem tu do Was zajrzę...pewnie zasięgnąć jakiejś porady icon_smile.gif

pozdrawiam....
galopek
Sensymilia piekny synuś!!!!!Gratulacje!!!!Zaglądaj, zaglądaj icon_smile.gif
Meganka.
Joaba, dowiedz się bo w kościele na górce tylko w 2 i 4 niedziele chrzczą na 12.15 icon_smile.gif
U mnie anemia i żelazo. Brałam po porodzie też, ale potem dobrze sie czułam i odstawiłam. Teraz niestety znowu trzeba icon_rolleyes.gif Trudno icon_smile.gif

Dzis Zosia lenia ma i spi sobie. Zaraz na spacer się wybieramy bo tlen nam potrzebny icon_biggrin.gif
sensymilia
icon_biggrin.gif właśnie kupiłam Głos Szczeciński z wkładką stargardzką.... jest tam moje i Kuby zdjęcie jeszcze ze szpitala icon_smile.gif całkiem znośnie wyszłam jak na drugi dzień po porodzie wink.gif
szantrapa
Dziewczyny byłam w większości kościołów co do chrzcin i prawie wszędzie jest 2 i 4 niedziela. Pozdrawiam icon_smile.gif
galopek
Sensymilia ale czad...skanuj i wklejaj na pogaduchy!!!!!
My wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę do ZOO Safari.Zapakowałam wałówkę,planowaliśmy zjeść tam dobry obiadzik,lodziki a tu taka lipa icon_sad.gif Byłyście???Bardzo mały obszar,gastronomia obskurna,siczku trzymałam a ż do domu,bo toalety obleśne,wszystko jakies takie obdrapane i najmniejszym kosztem zrobione a wstęp 20 zł WRRRRR
Jeszcze gorsze WRRRR dostałam jak maz wyprzedzał i złapała go policja,a po kilku nastepnych kilometrach skończyła nam się ropa...męzul biegał na cpn 4 kilosy....na szczęscie humorki nam dopisywały więc sie nie zagryżliśmy.
Ja naszego Szczecina nie lubię, nie ma gdzie normalnie wypadu zrobić.
Mamy jeszcze wolne,pogoda nawet, nawet i co mam siedziec na blokowisku??? icon_sad.gif((((Może Wy macie jakieś swoje miejsca na wypady?
Meganka.
Galopek, nie zazdroszcze wyjazdu. My często do ogrodu dendrologicznego do Przelewic albo do Glinnej jeździmy. W glinnej malutki, ale jest plac zabaw obok, miejsce na ognisko czy grilla. No i mozna sobie odpocząć.

Jutro się wybieramy na weekend do dziadków, bo babcia 50-tke obchodzi i poimprezujemy z Zofka trochę icon_biggrin.gif
Dalia
My też do Przelewic jeżdzimy, ale częściej i do Glinnej-miejsce super, i nad jezioro w Glinnej.
galopek
My tez jutro zrywamay stąd wrotki do kochanego Kołobrzegu i chyba juz tam zostanę u rodziców do powrotu męża z poligonu.Gościnnie zawitam do Sz-na na wizyty lekarskie icon_smile.gif Tylko bieda,bo nie mam netu u rodziców icon_sad.gif(( Dziewczyny a te Przelewice i Gnilna daleko...pewnie zaraz przestudiuje jakąs mapę...jak znajdę...hehe.Olisia lubuje sie w mapach icon_smile.gif
galopek
Sennsymili czy ja dobrze widzę.... icon_rolleyes.gif icon_eek.gif ślubik przed Tobą????
Meganka.
Galopek, Glinna to kawałek za Płonią albo przez Podjuchy można. A Przelewice kawałek za Pyrzycami. Nie ma problemu z dojazdem icon_biggrin.gif

Miałam ochote na spacer z dzieciakami, a tu pogoda do d*** icon_evil.gif
Zosia coś dzis popłakuje, na cycusiu wisi ponad normę. Szymek z tatusiem w samochodzie cos grzebią a ja i tak nie mam jak się położyć.

Muszę jeszcze mamie ciasto zrobić. Ciekawe jak ukryje je jutro przed moimi ciastolubami icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Joaba, gdzie sie podziewasz?
sensymilia
CYTAT(galopek)
Sennsymili czy ja dobrze widzę.... icon_rolleyes.gif  :shock:  ślubik przed Tobą????


ano icon_smile.gif teraz czekają mnie (nas) przygotowania... w sumie została mi tylko sukienka i dodatki...ale jak dla mnie to i tak za dużo jak na dzień dzisiejszy...
jestem jeszcze obolała po porodzie (szwy icon_confused.gif ) a do ślubu tylko m-ąc... mam nadzieję, że na samym weselu nie będę już bardzo odczuwała bólu związanego z szyciem...bo jak narazie mam jeszcze problemy z poruszaniem się na dłuższe dystanse....

nie chcieliśmy na szybkiego brać ślubu tylko ze wzgl. na to, że jestem z ciąży...woleliśmy skupić się na prawidłowym przebiegu ciąży a nie na przedślubnej bieganinie...zresztą tak było w planach - najpierw dzidzia a potem ślub icon_smile.gif
joaba
Meeganko jestem jestem ,u mnie ciagle goście ,na sza rodzinka i znajomi jest baaardzo liczna icon_razz.gif

Jeżeli chodzi o wycieczki to w tym roku kiepska sprawa ,bo cały zalew ma bakterie koli i zakaz kapieli ,ale my robimy wypady nad Miedwie ,polecam ,w miare blisko (na trasie na stargard Szcz.) a jest woda kryształ,czysta plaża publiczna,można tam na szybko coś zjeśc ,no i plac zabaw,trasy spacerowe -fajnie nie tylko na plazowanie.

Ja już umówiona jestem z Chrzcinami na 17.09,szukam lokalu na obiadek,nie chce mi sie pichcić w dniu chrzcin. wink.gif

Dalia co to jest to sct?

Sensymilie jak mogę tobie coś doradzic to jak nie masz kiecki to przyjedz do heliosów na .ul>Rydla tam za 400,500 zł sa pięlne sukienki wieczorowe , i niektóre z nich moga być sukniami slubnymi,widziałam taka : gorset jasnutko różowy do tego rozkloszowana spódnica tez w tym kolorze ,do tedo dopiete koraliki ,różyczki ,szal -piękna
sensymilia
CYTAT(joaba)
ale my robimy wypady nad Miedwie ,polecam ,w miare blisko (na trasie na stargard Szcz.) a jest woda kryształ,czysta plaża publiczna,można tam na szybko coś zjeśc ,no i plac zabaw,trasy spacerowe -fajnie nie tylko na plazowanie.


z tą wodą kryształ to ciut przesada ale jeśli chodzi o samo miejsce to Miedwie jest eleganckie...sporo atrakcji (przy restauracji Weranda była nawet zagroda z małymi kózkami - nie wiem jak jest w tym roku)

CYTAT(joaba)
Sensymilie jak mogę tobie coś doradzic to jak nie masz kiecki to przyjedz do heliosów na .ul>Rydla tam za 400,500 zł sa pięlne sukienki wieczorowe , i niektóre z nich moga być sukniami slubnymi,widziałam taka : gorset jasnutko różowy do tego rozkloszowana spódnica tez w tym  kolorze ,do tedo dopiete koraliki ,różyczki ,szal -piękna


dzięki za radę ale ja już mam kieckę "zaprojektowaną" - moje dzieło icon_smile.gif i za około 700zł będzie uszyta...
joaba
Sensymillie słowo daje ,że woda w tym roku czyściutka na dowód tego ławice rybek obijaja sie o nogi w wodzie icon_eek.gif .

obejrzycie sobie (plik ma 9.3 MB, parę minut może się to ściągać) [b]https://educatio-online.pl/pictures/klauduniaimy.wmv
sensymilia
[quote=joaba]

obejrzycie sobie (plik ma 9.3 MB, parę minut może się to ściągać) [b]https://educatio-online.pl/pictures/klauduniaimy.wmv

eleganckie icon_biggrin.gif
jakiego programu użyliście do zrobienia tego??

pierwszy wypad Kuby na zakupy

mały dyrygent icon_smile.gif

joaba
Hej icon_razz.gif
Sensymilie ten program to Movie Maker 2.0 dostepny razem z WindowsXP

Ale ten twój syncio wydaje sie duży icon_eek.gif ,niech rosnie za naście lat dziewczyny będa szalały za nim. wink.gif

Meganko odsypiasz?daj znak bo smutno bez ciebie
Meganka.
Joaba, już jestem. Mieliśmy imprezowy weekend. Byliśmy u dziadków, moja mama obchodziła wczoraj 50-tkę icon_biggrin.gif Było super. Moja babcia pierwszy raz widziała swoja prawnuczkę - jedyną, bo reszta to chłopaki icon_cool.gif - i była taka szczęsliwa, że dożyła małej kobietki.

Zosia spała sobie smacznie cały dzień. Dzis zresztą także. tylko do cycusia sie budziła.
A ja cierpię na ból głowy od piątku, nie pomaga spanie ani nic. Jutro chyba do lekarza pójdę, bo mnie te migreny zabiją icon_cool.gif

Szymon daje znowu popalić, nie można sobie z nim poradzić. Chyba znowu ma gorszy okres, wszystko przez tą pogodę, bo nie ma się gdzie wyszaleć icon_confused.gif
sensymilia
CYTAT(joaba)
Hej icon_razz.gif  
Sensymilie ten program to Movie Maker 2.0 dostepny razem z WindowsXP

Ale ten twój syncio wydaje sie duży icon_eek.gif ,niech rosnie za naście lat dziewczyny będa szalały za nim. wink.gif


dzięki icon_smile.gif
wczoraj w sklepie kilka osób stwierdziło, że Kuba ma 2 m-ące icon_biggrin.gif rośnie chłopaczysko szybciutko....ciuszki z dnia na dzień robią się za małe wink.gif

Kuba coś ostatnio robi się grymaśmy....myślę, że się nie najada...możliwe, że moje mleko się "przeistacza"...dobrze, że nocki całe przesypia...

teraz śpi to my lepcimy na szybkie śniadanko icon_smile.gif
Meganka.
Sensymilia, około 3 tygodnia wzrasta zapotrzebowanie na mleczko i dzieciaczki częściej wtedy do cyca ciągną, a piersi przygotowują sie do wytwarzania większej ilości, potem koło 6 i 12 tygodnia znowu to samo.
A po Kubusiu nie widać, żeby głodny był. Rośnie chłopak , rośnie icon_smile.gif

My czekamy na telefon a potem siup na spacer i zakupy icon_smile.gif
joaba
Hej icon_razz.gif
Kuchnia jak mnie cyc boli icon_confused.gif ,a myslałam ,że juz zastój minął -mam dość tej przyjemności :okłady ,masowanie,przystawianie-już wymiękam,a wy jak sobie z tym radzicie?
Dalia
Joaba, SCT to Szczecińskie Centrum Tenisowe icon_smile.gif. Niedaleko, na Dąbskiej
Meganka.
Joaba, ja na szczęscie nie narzekam. Jeżeli chodzi o karmienie to jest ok. Na początku cycania odczuwam lekkie mrowienie nawet w drugiej piersi, ale to tylko moment. Jak Zosia już dobrze zassa to idzie. Smaruje brodawki, żeby były bardziej elastyczne i tyle. Może zafunduj sobie ciepły prysznic na piersi, ja na początku tak robiłam. I mimo bólu dawałam Zosiulowi cycusia.

Dalia, SCT to dwa kroki ode mnie icon_smile.gif

Dziś jedziemy do mojej babci, potem poprosić chrzestnego. No i w końcu jakieś fajne zakupy.
Wczoraj kupiłam Zosi kolejne spodnie icon_redface.gif Nie wiem kiedy ona to wszystko ubierze, ale nie mogłam sie powstrzymać icon_lol.gif
Poza tym wczoraj mieliśmy drugą wizytę położnej. Musze pomyśleć o szczepieniu bo chyba powoli trzeba podjąć decyzję icon_smile.gif
sensymilia
CYTAT(*Meganka*)
Sensymilia, około 3 tygodnia wzrasta zapotrzebowanie na mleczko i dzieciaczki częściej wtedy do cyca ciągną, a piersi przygotowują sie do wytwarzania większej ilości, potem koło 6 i 12 tygodnia znowu to samo.


a długo ten okres przejściowy może trwać icon_confused.gif
joaba
Meganko,Dali to sct to jakaś restauracja jest,że tam sie zamawia ful serwis spozywczo imprezowy?,podajcie namiary na jakiej ulicy to cuś?

A cycus juz mi sie wyprostował icon_wink.gif
Meganka.
CYTAT(sensymilia)
a długo ten okres przejściowy może trwać  :?


U nas trwał 2 dni. Teraz juz wszystko wróciło do normy i Zosia cycusia jak wcześniej.

Joaba, to centrum tenisowe,na Dąbskiej, kawałek za moim blokiem, naprzeciwko szkoły. Ja nie byłam w środku, ale chyba muszę się wybrać sprawdzić.
Chcemy Szymka na tenisa zapisać, więc będzie okazja icon_biggrin.gif

Szału można dostać z ta pogodą icon_evil.gif Uszykowałam dzieciaki, zaczęło padać, rozebrałam, przestało, i jeszcze raz powtórka z rozrywki. Trzeci raz nie próbuje icon_lol.gif
Dalia
To Centrum tenisowe, na Dąbskiej. Tez bym nigdy nie pomyślała, mąż wymyślił. Uzgodniłam sobie z Panią menu, termin-wszystko. Oni potrzebowali tylko dostepu do kuchni.
W oznaczonym dniu, przyjechali, przybrali pięknie stół (mieli własne naczynia i sztućce, jescze o kolor pytali icon_smile.gif ). No a potem podawali wszystko-było bardzo smaczne. Po podaniu ciast pojechali, a wieczorem wrócili po naczynia.

Właśnie się zastanawiam czy nie zatrudnić ich tez przy komunii synka.
Meganka.
To może i ja pomyślę o tym icon_rolleyes.gif Chociaż na razie w planach jakis lokalik był icon_rolleyes.gif

I ciągle pada icon_sad.gif
do.
Dalia a mozesz napisac jaki to koszt. Nas czeka teraz komunia corki i tez myslalam o lokalu ale zatrudnienie tej firmy to jest bardzo fajny pomysl.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.