To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chomik
Cześć dziewczyny ja za kilka dni będę mieszkać w Zielonej Górze mam tam przyjaciół i dość dobrze znam miasto.Niestety nikt nie może mi doradzić w sprawie przedszkola bo wsród znajomych mam najstarsze dziecko wink.gif .Mam do Was prośbę ,w związku z tym ,że jest dość pózno a dzieci do przedszkola idą od poniedziałku nie wiem co zrobić..tutaj już miałam załatwione.Otóż moja córka ma dwa lata i 3 miesiące.Niestety nie chce się załatwiać do nocnika.Oprócz tego jest bardzo dobrze rozwiniętym dzieckiem i widzę ,że tylko rówieśników jej brakuje,bardzo lgnie do dzieci. Czy znacie może jakieś dobre przedszkola gdzie przyjmują dzieci od 2 lat? I druga sprawa ,ideałem byłoby przedszkole wegetariańskie lub chociaż takie do którego dzieci same przynoszą jedzenie icon_biggrin.gif Za wszelkie informacje będę bardzo wdzęczna,pozdrawiam Kasia.
Ginger
Z tego co ja sie orientuję, to w ogóle o tej porze roku będzie ciężko z jakimkolwiek przedszkolem, bo nabór robiony jest w kwietniu i jest bardzo dużo chętnych wszędzie. Ale mogę się myslić.
Dwuletnie dziecko to raczej do żłobka, ale tez chyba nie ma miejsc icon_cry.gif Żłobki są trzy, więc dzoniąc do nich łatwo sprawdzić czy gdzieś sa jeszcze jakieś miejsca.
Agnieszka.zg
obawiam się że moja poprzedniczka ma rację. przedszkole to raczej w grę nie wchodzi bo mała jest za mała a poza tym przedszkola raczej nie przyjmują dzieci "pampersowych" uważają że od tego są żłobki a poza tym o przedszkolu wegetarjańskim to nie słyszałam a tym bardziej o takim gdzie jedzenie się przynosi ze sobą ( szczegółnie w tym mniejszych grupach)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.