To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy są prywatne żłobki w olsztynie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

monia24
mam problem, niedługo zaczynam staż, a nie ma miejsca w żłobkach. czy są może w Olsztynie prywatne żłobki???albo jeżeli kotoś z forumowiczów wie, gdzie są jeszcze miejsca w złobkach publicznych. synek ma 1,5roku.Pozdrawiam i pomóżcie! icon_sad.gif [/b]
grzałka
my zrezygnowaliśmy z 2 miejsc w żłobku na Malewskiego, zapytaj, może się uda

poza tym jest (chyba) prywatne przedszkole i żłobek na Zatorzu


DOMOWE PRZEDSZKOLE
Olsztyn. Zatorze
ul.Jagiellońska 55a/60

aktualny nr tel. 0 510 054 441
monia24
serdecznie dziękuję, może się uda:)
martita
grzalka: ten numer tel, to jakiś niezbyt niedobry, bo pani mówi "przepraszamy, nie ma takiego numeru";) Jakbyś miała jakiś lepszy, to daj, bo moi znajomi są zainteresowani - ja na razie mam niańkę.
Pozdrawiam i dzięki!!
grzałka
nie mam lepszego, niestety, taki mi podali- ale nigdy nie korzystałam
magga
hej, moje dziecko chodziło w tamtym roku do żłobka na zatorzu, z tego co wiem, nie jest to prywatny żłobek ale bardzo fajny, polecam z całego serca - nr telefonu 089 5260296
może się wam przyda... jak puszczałam swoją córcię do żłobka to też nie było nigdzie miejsc...
zrobiłam awanturę telefoniczną w urzędzie miasta i miejsce się znalazło po dwóch dniach, życzę powodzenia.
magga
swoją drogą, grzałeczko, czemu zrezygnowałaś ze żłobka i jak twoje bliźniaki ? icon_smile.gif całuję
:-)mama
Czesc.wlasnie zalogowalam sie na tym portalu po raz pierwszy i widze ze jest problem z znalezieniem zlobka.ja od 7.11 czyli od dzisiaj zaczelam staaz i juz od dawna probowalam zapisac dziecko do zloba(tzn gdzies od 3 tygodni) dzwonilam tam mniejwiecej co 3 dni albo raz w tygodniu bylam osobiscie.i udalo sie moje malenstwo od srody idzie do zlobka.takze prubujcie!!bo jak ktos chce to miejsce zawsze sie znajdzie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.