To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

odkurzacz do lisci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fifafo
czy ktos moze posiada i czy jest zaowolony jestem własnie po grabieniu jednej częsci mojego lisciastego ogrodu i kurka wysiadam juz mój gnoinik tego nie miesci bu chyba zaczn epalić liscie ale ten smrodek
a i proszÄ™ opinie na temat waszych odkurzaczy
Gaja
Myśleliśmy o kupnie takowego urządzenia... ale chwilowo cena nas zraziła.
Mam 1300 do grabienia ... i liści, szyszek, żołędzi etc. jest co roku fura. Zwalam na kompostownik (szumnie powiedziane icon_lol.gif ogrodzone w końcu ogrodu miejsce). Przez lato, jesień zwalam tam liście, skoszoną trawę, warzywne/owocowe odpadki z kuchni; a na wiosnę z dna wybieram kompost, który rozsypuję po ogrodzie, na braki w trawie, dosiewam trawy i już.

W kwestii odkurzaczy powiem tylko tyle, że najfajniejsze są te, które wciągają liście do wielkiego wora, plus te liście przechodzą przez szatkarkę (zmniejsza się objętość fury do wywalenia na kompostownik). No i te co mają też kółeczko do jazdy (nie trzeba nosić). Ale cena takich jest ... ufff...
Pamelka
W żadnym wypadku nie palić! Odkurzacz to fajna sprawa, czasami są takie wielofunkcyjne, że mogą być połączone np z dmuchawą. Taki odkurzacz sprawdza się w każdą porę roku, dlatego moim zdaniem zakup jest bardzo opłacany, czasami s klepie którym ja zamawiam rzeczy do ogrodu, czyli przydomu.pl można znaleźć fajne promocje i wtedy prawie w ogóle nie odczuwa się takiego wydatku.
Carlos
do liści świetnie się nadaje odkurzacz przemysłowy, praca od razu szybciej idzie.
kryspin
Sam długo zastanawiałem się nad zakupem, ale ostatecznie zdecydowałem się zakupić taka o to https://pitosz.pl/bass-polska-dmuchawa-spal...z-do-lisci.html. Co do zakupu jestem mega zadowolony,produkt zamówiony na drugi dzień był już w moim posiadaniu. A co do dmuchawy Spełnia moje wymagania w każdym stopniu, jak najbardziej nie żałuje zakupu. Jest to produkt ,który w dużym stopniu ułatwia jesienne prace, co najbardziej mnie cieszy . Polecam każdemu ten sklep jak i sam produkt.
Pawlik
Mi się wydaje, że to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu unikniemy wielu trudności.
malinova
my nie mamy, ale teściowie tak, i często pożyczamy. Ogólnie bardzo polecam, bo idzie dużo szybciej, tyle, że się okrooooopnie kurzy. Przy zgrabianiu jednak nie ma takiej tragedii.
śrubka
Odkurzacz czy dmuchawa do liści?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.