To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Okolice Zgorzelca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ryjek
Czy ktos jest moze z okolic Zgorzelca? Ja mieszkam w Bogatyni, ale chetnie poznalabym forumowiczki z moich okolic.
Sylwia M.
A ja Bardzo Chętnie poznałabym kogoś z Bogatyni (na przykład Ciebie), z Bogatyni, w której się urodziłam i do której (jak też do całego Worka) mam ogromny sentyment. I która czasem z powodu tego sentymentu odwiedzam (390 km ode mnie icon_wink.gif).
Ryjek
Nie ma problemu. Jsli bedziesz wybierała sie do Bogatyni to napisz i wtedy umowimy sie na spotkanko icon_smile.gif A myślałam, że nikt niewie gdzie jest Bogatynia icon_lol.gif
Sylwia M.
Nooo, może wybiorę się wreszcie w przyszłym roku na Festiwal Łgarzy.
A moja Mama za parę dni będzie u Was na 50-leciu (swojego) liceum icon_wink.gif. Zabrałabym się z nią dla towarzystwa, ale... teraz nie mam czasu ani pieniędzy icon_wink.gif. Szkoda.
AniaMamaMarty
Witam! Ja jestem z okolic Bolesławca i chętnie bym porozmawiała. Pozdrowienia!! icon_smile.gif
Ryjek
No to widze, ze wkoncu ktos z moich okolic icon_smile.gif

Jak bedzie juz cieplej to zawsze mozna gdzies sie spotkac icon_smile.gif
AniaMamaMarty
Witam! Pewnie, że można się spotkać jak tylko będzie ciepło....Niech ta zima się już kończy.Pozdrowienia icon_smile.gif
ewa_adu
Ja też jestem za ! Bolesławiec się kłania
icon_smile.gificon_smile.gif

dwoje19 masz gg?

Julcia na https://www.splotbarkowy.mojeforum.net/view...wtopic.php?t=17
AniaMamaMarty
Witam ewa-adu pewnie że mam gg 7700323 chętnie porozmawiam jak masz ochote.Pozdrowienia icon_smile.gif
olazdaleka
Hej- ja Zgorzeleczanka jestem icon_smile.gif wprawdzie juz z 10 lat tam nie mieszkam na stale ale cala rodzina rezyduje w Zgorzelcu, Bogatyni i okolicach.
Kubalanga
Witam icon_smile.gif
Ja w prawdzie nie ze Zgolca ale z Olszyny Lubańskiej icon_smile.gif
Pozdrawiam serdecznie icon_razz.gif
Ryjek
No widze, ze zaczyna sie rozkrecac powoli icon_smile.gif Trzeba sie wkoncu spotkac icon_smile.gif Co wy na to?
Ryjek
Chwale sie moim swirkiem 0Kacperkiem



MamaAga25
Witam jestem ze Zgorzelca tak naprawde jestem z Bogatyni a w Zgorzelcu mieszkam do ok 4lat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.