To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

POMOCY, MOJE DZIECKO NIC NIE JE A MI OPADAJA RECE!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliwia5001
--------------------------------------------------------------------------------

JESTEM MAMA 9 MIESIECZNEJ jULKI , KTĂ“RA NIC NIE JE, CZASAMI PRZEZ SEN, RAZ JEST DOBRZE RAZ TRAGICZNIE. WCZESNIEJ MOJE DZIECKO OD 3 MIESIACA ZYCIA NIC NIE ZJADLO SWIADOMIE, MUSZE JA USYPIAC ZEBY NAKARMIC CHOCIAZ TROSZKE I W DODATKU NIC NIE PIJE JAKIES OK 50 ML. NA CALA DOBE. I JAKOS DAWALM SOBIE RADE ALE DO CZASU BO TERAZ JEST TRAGICZNIE , JE NA DOBE OK 400 ML. PRZEZ SEN , ALE SA Z TYM STRASZNE PROBLEMY JUZ NIE CHCE SPAC W DZIEN- W NOCY JAKI SPI NIE ZJE NAWET LYKA. JUZ RAZ BYLYSMY W SZPITALU I JEDYNIE DOSTALA KROPLOWKI BO JUZ SIE ODWADNIALA, ROZMAWIAM Z LEKARZEM PROWADZACYM , ALE NIC NIE MOGA ZROBIC , NAWET NIE WIE DO JAKIEGO LEKARZA MNIE SKIEROWAC, PROSZE POMOZCIE - JEZELI KTOS WIE GDZIE SA LUDZIE KTORZY MOGA POMOC MOJEJ CORECZCE I MI---- DAJCIE JAKIS ZNAK, JA JUZ JESTEM NA WYCZERPANIU, CIEZKO JEST MI NAPISAC WSZYSTKO DOKLADNIE DLATEGO TEZ JEZELI KTOKOLWIEK MA JAKIES PYTANIA PROSZE PISAC- ODPOWIEM NA WSZYSTKIE JAK NAJSZYBCIEJ.. WIELE LEKARZY JEDYNIE MOWILO MI ZE NIGDY SIE Z TAKIM CZYMS NIE SPOTKALO, ZEBY DZIEKCO NA WIDOK BUTELKI LUB LYZECZKI A TAKZE I STRZYKAWKI , BO I TAK PROBOWALAM , DOSTAWALO SPAZMOW!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY
gosiakam
to rzeczywiscie ogromny problem... pewnie Cie nie pociesze ale znam taki przypadek, jest w mojej miejscowosci taki chlopczyk, ktory ma pewnie z 9 lat i je tylko kaszke mleczno-ryzowa przez smoczek i to wszystko. jest bardzo chudziutki. rodzice probowali juz wszystkiego. inne pozywienie wymiotuje icon_sad.gif ale badz dobrej mysli i szukaj porady cierpliwie u specjalistow lekarzy. ja zadnych nie znam ale dziewczyny moze wy cos wiecie? ratunku pomozmy! i czekam na jakas wiadomosc czy sie cos zmienilo. zajrze za jakis czas
Agnieszka*
Faktycznie tragedia - mój maluch ma 9 miesiecy wiec jakoś mnie to "ruszyło"
Nie mam pomysłu na lekarza ale chyba...... gastrolog. Moze nie je bo po jedzeniu są jakies przykre dolegliwości brzuszkowe. Są jakies objawy? Zjada i jest ok czy cos sie dzieje?
A moze zmiana mleka po prostu?? Karmiłas piersią?
monkarola
Oliwio czy Twoje dziecko w końcu zaczęlo jeść????
Wonka
Olivio, a czy lekarz nie zaproponował maluchowi Peritolu?moj synek tez nic nie jadl, ale odkad zaczelam mu to podawac jest ok!nie pamietam tylko od jakiego wieku dokladnie to sie podaje, jest tez inny syrop nie pamietam jak sie nazywa, ale to trzeba uzgadniac z pediatra.
Ja z moim probowalam wszystkiego-od zagadywania nowa zabawka, po wymyslne naczynia i kubeczki, czasem skutkowalo, czasem nie. Moze po prostu pozwol dziecku sie przeglodzic?jak nie jest alergikiem wprowadz cos innego do jadlospisu, czasem jedna rzecz wystarczy, mozna czasem zaryzykowac bardziej"dorosle" danie, a maluch inaczej spojrzy na jedzenie. Moze to cos da!i zrob wyniki na pasozyty- zwlaszcza lambie i glisty!!!to czesto jest powod!powodzenia!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.