To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lubelskie mamy jesteście jeszcze TU???????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

uulka
Jestem nowa na tym forum,czy dopadla was jesien ze lubelskie forum spi snem zimowym? icon_sad.gif
hogata
Witaj uulka! icon_biggrin.gif

Jesteśmy cały czas. Ale rzeczywiście trzeba nas troszkę rozruszać. wink.gif
Napisz coś więcej o sobie. Z której części miasta jesteś?
Pozdrawiam. icon_smile.gif
uulka
ma_da....lublin to duze miastko a ja z okolic cieszę się ze jesteś bo inni naprawde nie maja czegoś co by ich ruszyło jak na was kochane działa jesień dopada was przesilenie i czy mozecie sobie pozwolić na nie?mnie brakuje czasami sił na życieeeeeee........... icon_cry.gif
hogata
Uulka przesilenie owszem było, ale z braku czasu musiałam porzucić myśli nostalgiczne. Człowiek nie ma nawet czasu pomarudzić i poleniuchować. 02.gif
Ulka ja też z okolic!!! Pisz skąd jesteś bo może my sąsiadki. icon_biggrin.gif Jak nie chcesz tu to na priv.
Pozdrawiam. icon_smile.gif
uulka
ma-da...ja mieszkam za Łęczną taka tam dziużynka.wieze że nie mamy czasu na przesilenia ale czy macie chociaż kawalek od kogoś wsparcia czasami(maż)bo mój to ciągle w trasie i sama jestem z maluchami wiecie jak TO jest??????????????????????????????????
hogata
Oj to znowu klops bo ja mieszkam za Lublinem od strony Nałęczowa. Buuuuu. icon_sad.gif

Wsparcie... hm. icon_confused.gif Mój mąż ma do pracy 20 metrów bo ma własną firmę i każdy posiłek zjadamy razem. To jest już dużo, ale niestety ma swoją cene. We własnej firmie pracuje się 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i naprawde brakuje nam czasu tylko dla siebie. Wszystkie domowe obowiązki spadają na mnie. Praktycznie wychowuję bąbelki sama. Mam jednak to szczęście, że widują tatę dość często w ciągu dnia... wink.gif
uulka
to naprawdę duże szczęście bo moje to bardzo tęsknią no ale taka polska rzeczywistość zazdroszczę ci tego że choć macie czas na wspólne jedzonko bo przy tym można dużo klotnia.gif pozdrowionka
uulka
a jednak nie rozruszamy wWAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NO TOO NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasia R mama Luizy
Spotkałam przedwczoraj w Centrum Basię - mamboo z Zosią śpiącą słodko w chuście. Powiedziałam Basi (po 15 minutach rozmowy na parkingu między wyjeżdżającymi samochodami), że nic ostatnio nie pisze na forum. A ona słusznie skomentowała, że ja też... No i przyganiał kocioł garnkowi, prawda icon_wink.gif
Już się tłumaczę - pracuję na zwiększonych obrotach ostatnio, dzieci rano nie widuję, a wieczorem padam na nos i nawet kompa nie włączam. Mąż chwilowo odpadł z opieki nad dziećmi, więc mam 2 sztuki na karku po powrocie do domu. Z kolei w pracy są tylko 2 kompy z internetem na naście osób, które muszą w nich coś innego robić, niż surfować po necie. I klops.
Pozdrawiam
Kasia mama Lu, która się w urodziny rozwyła, że jest już sześciolatkiem, a nie umie jeszcze pisać, i Tynki-Ewelinki, która nic się nie przejmuje, że nie umie mówić i nadal tylko powtarza AAM! AAM!
Ania***
ja jestem dzis pierwszy dzien na forum i chetnie poklikalabym z lubliniankami....mieszkam na Sławinku moze jest ktos z okolic??
jeszcze dziecko mam w brzuszku ale juz niedlugo moze ktos jest w podobnej sytuacji?? i chcialby sie podzielic wrazeniam... pozdrawiam
emce
na Sławinku mieszkałam przez całe studia, teraz mieszkam na Czubach. W ciąży już nie jestem icon_wink.gif , ale poklikam bardzo chetnie! icon_wink.gif
uulka
kobitki mam pytanko juz je zadałam na innej stronce ale moze wy pomożecie bardziej poszukuje psychologa w lublinie lub okolicach państwowo lub prywatnie macie jakieś namiary i sprawdzonego choć w pewnym stopniu.....???? icon_sad.gif
emce
Ja nie mam własnych doświadczeń, ale jesli chcesz to mogę zapytać koleżankę, która jest psychologiem (nie pracuje w zawodzie) kogo by ewentualnie poleciła. A to ma być psycholog dla dziecka czy osoby dorosłej?
uulka
dla dorosłej.......jak byś mogła to wielkie dziiiiiiiiiięki.
janeczka
oooo, nasze forum jednak nie zapadło w sen zimowy?
Pozdrawiam serdecznie i witam nowe forumowiczki!
uulka
icon_lol.gif icon_sad.gif icon_lol.gif
janeczka..kłaniam się nisko blagam.gif zima nie dotarła ale jjjjjjjjjesień to


nienie.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif tak.......
Kasia R mama Luizy
CYTAT(uulka)
zima nie dotarła

Po dzisiejszej nocy stwierdzam, że chyba jednak ziiiiima...
icon_lol.gif
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki, wszystkie 3 chore na wirusa górnych dróg oddechowych icon_sad.gif
janeczka
A ja nie wiem, czy dzisiaj dotarła zima, bo dziś wyjatkowo nie odprowadzałam Jasia do przedszkola. Tomek miał trochę później do pracy, więc go podwiózł.
Coraz mniej podobają mi się te poranne spacerki, gdy odprowadzamy Jasia. Małgosia marudzi, że jej zimno. Najgorzej wieje od rzeki.Hrubieszowskie powietrze jednak jest ostrzejsze. Już myślałam, że się do tego przyzywczaiłam....
Dlaczego ja nie mieszkam w Afryce? Tam taki odpowiedni dla mnie klimat icon_wink.gif
Pozdrawiam cieplutko lubelskie i podlubelskie mamusie.
Kasiu R, mam nadzieję, że dziewczyny zdrowe.
Kasia R mama Luizy
CYTAT(Kasia R mama Luizy)
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki, wszystkie 3 chore na wirusa górnych dróg oddechowych icon_sad.gif

Janeczko, choreśmy.
Lu w nocy miała 38, rano bez gorączki, za to bardzo osłabiona i nic nie mówi, co u niej jest oznaką choroby.
Tynka w nocy miała gorączkę, rano bez gorączki, w pełni sił, biega, skacze, gada, ale katar ma nieprzeciętny.
Z tego wszystkiego ja się mam najlepiej, bez gorączki, tylko katar i gardło mnie boli.
Ech, NIENAWIDZĘ ZIMNA!!!
Może niekoniecznie chciałabym mieszkać w Afryce, ale nad przeprowadzką do Hiszpanii się zastanawiam - język znamy, lekarzy z Polski tam szukają, już miałam propozycję z Andaluzji z okolic Kadyksu...
icon_confused.gif
Kasia z dołem psychicznym
janeczka
Gardło tez mnie boli icon_sad.gif Przez dwa dni czułam się tak "grypopodobnie".Pewnie jakiś paskudny wirus.Dziaciaki na szczeście ok.
Trzymaj się Kasiu i nie uciekaj do Hiszpanii. przytul.gif
Ucałuj Dziewczyny.
uulka
Kasiu a ja na twoim miejscu 5 minut bym się nie zastanawiała nie dość że cieplejjjjjjjjjjj, to jeszcze lepsze warunki bytowe.jak masz możliwości to zastanowić trzeba się,poważnie bo to duża szansa bo u nas w Polsce to nic dobrego się nie kroi i dla Was idla waszych dociech

no to mamy zimmmmę brr... icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Kasia R mama Luizy
CYTAT(uulka)
Kasiu a ja na twoim miejscu 5 minut  bym się nie zastanawiała nie dość że cieplejjjjjjjjjjj, to jeszcze lepsze warunki bytowe.

Że cieplej, to na pewno.
Ale z tymi warunkami bytowymi to bym się zastanawiała, bo pensja, którą mi zaproponowali, to jest wysoka, ale jak przeliczyć na złotówki. Jeśli miałabym z niej utrzymać w Hiszpanii gospodarstwo domowe i dwoje (rozpuszczonych?) dzieci, to byłoby skromnie. W ostatnich latach w Hiszpanii bardzo wzrosły ceny żywności, a mieszkania są o wiele droższe niż u nas. I właśnie dlatego nie mogli znaleźć na to miejsce lekarza Hiszpana...
Kasia R mama Luizy
Przeczytajcie.
Autorkę znam osobiście. Bardzo mądra i "aktywna" dziewczyna.
https://www.medicus.lublin.pl/2006/08/15_anglia.htm

Inna lekarka, moja była studentka jest drugi rok w Anglii. Nie może do mnie zadzwonić, bo przez większość tygodnia jest "on-call" w szpitalu od 8 do 21 i wtedy nie wolno im nosić komórek. Jak dzwoni później, to ja już śpię z Tynką... Ma przyjechać w listopadzie do Polski, to się z nią spotkam i dowiem się, jak to tam rzeczywiście jest.
uulka
no tak jest,ale ...czy nie zastanawiasz sie czy nie warto spróbować,ja wiem jedno WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIEMA

tylko tu to kazdy by podeptał każdego żeby dostac sie, do władzy,ludzie są sobie obojętni i wiele innych rzeczy. tak jest wszędzie ja bym dokładnie sie zastanowił ,bo tu można zawsze wrócić ..................TYLKO że ludzie nie wracają,tylko uciekaj może niema kokosów ,ale............
Ania***
to co tam slychac kochane lublinianki?,w tam piekna zimna pogode?
Bbbbbbnn
Cześć dziewczyny, dawno tu nie zglądałam., bo zwykle tu nic się nie dzieje. Jestem z okolic Lublina, rozruszajmy to forum. Gdzie jestescie
hogata
CYTAT(agunia3)
Cześć dziewczyny, dawno tu nie zglądałam., bo zwykle tu nic się nie dzieje. Jestem z okolic Lublina, rozruszajmy to forum. Gdzie jestescie


Witam! icon_biggrin.gif
Ja swoim starym zwyczajem zapytam z których okolic Lublina, ponieważ pilnie poszukuję na tym forum sąsiadki do picia kawki... wink.gif 02.gif Ja mieszkam niemalże przy ulicy Nałęczowskiej, ale już poza granicami miasta... A Ty Agunia?
janeczka
Ja jestem z Lublina, Stryjny i Hrubieszowa icon_wink.gif
Najwięcej jestem obecnie z Hrubieszowa.
Powodzenia w rozruszaniu Forum!
Bo my najstarsze forumowniczki, to jakies okrutnie leniwe chyba jesteśmy icon_wink.gif Ale za to bardzo fajne icon_smile.gif icon_cool.gif
Bbbbbbnn
Ja jestem ze Świdnika, ale i tak praktycznie cały dzien spędzam w Luiblinie, bo tu pracuje.
Ale co tam, nas kawe to i można sobie przyjechac te dziesięć kilometrów co nie. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
A teraz fotka mojego brządąca, mam nadzieje że wy też zasypiecie to forum zdjęciami swoich maluszków icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

mamamarysi
CYTAT(uulka)
kobitki mam pytanko juz je zadałam na innej stronce ale moze wy pomożecie bardziej poszukuje psychologa w lublinie lub okolicach państwowo lub prywatnie macie jakieś namiary i sprawdzonego choć w pewnym stopniu.....???? icon_sad.gif

Marta Wiercińska przyjmuje prywatnie na Racławickich dokładnie nie pamiętam ale to kwestia poszukania adresu w papierach nr tel.moge Ci podac na priv.Ja byłam z niej zadowolona, wiem że przyjmuje też gdzieś państwowo poszukam i odpowiem, pozdrawiam
mamamarysi
icon_redface.gif
trochę jestem opóźniona w odpowiedziach, ale to cała ja nie doczytam do końca nie zorientuję się o co chodzi tylko pisze z początku pirwszej strony hihihihihihi
Ostatnio było coś o zimie?ona jest okrutna i pcha się mocno do nas a na przesilenia jesienno-zimowe to nie ma czasu, zresztą z maleńtaskiem nie można i się nie da mieć dołków. Rozweselą i przywrócą każdy brak humoru
uulka
mamamarysi bardzo bym była wdzięczna, za adres i państwowy też,dzięki pozdrowionka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ania***
ja mieszkam niedaleko...na czeremchowej-to zdaje sie sa okolice Naleczowskiej....
upss i tez chyba nie doczytalam do konca strony..
hogata
Eeee Ania to my prawie sąsiadki!!! icon_biggrin.gif
Super! Ja mam do samego Lublina 8 kilometrów, ale to przecież rzut beretem. icon_biggrin.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Ania***
to chyba fajne uczucie jak dziecko mowi MAMA...ja musze jeszcze troszke poczekac icon_wink.gif w sumie nawet na narodziny musze jeszcze czekac...
ale chcialabym poczekac do terminu a nawet troszke go przekroczyc-bo studiuje dziennie i chcialabym ten semestr zaliczyc normalnie (licze na wyrozumialaosc i to ze pare nadmiarowych nieobecnosci nie zaszkodzi)
Bbbbbbnn
Witam dziewczyny!!!!
Super pogoda była przez weekend icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif Zimno, zimno mokro i mokro.
Zapraszam na porannę kawusię i pogaduchy
uulka
ja już po kawusi icon_lol.gif icon_lol.gif i po porannych drzemkach muluchów i przed wizytką kontrolną malego i tak to w kółeczko icon_confused.gif aż boję się zmarznoć,bo ja cieplo lubna jestem a wy? icon_question.gif icon_question.gif
Bbbbbbnn
na jak z ciebie zmarźluch, to nie wyściubiaj dzisiaj nosa bo zimno i wieje brrr..................................................
Mój maluszek na pewno też jusz sobie smacznie chrapie w ciepłym łóżeczku icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
uulka
no ale muszę do tego lekarza iść,bo to nieszczęsne ucho muszę skontrolować.fajnie że maluszek spi to masz trochę czasu dla siebie moje urwisy stojana przy mnie i nie dają popisac.... icon_sad.gif icon_lol.gif
Bbbbbbnn
niestety ja jestem w pracy a niuniu z babcią.
ZIUTEX
Cześć dziewczyny!

Ja też lubelanka, mama dwójki dzieciaków z oś. kruczkowskiego, jakos mało przesiaduję na wątku lubelskim bo jakoś niewiele sie tu dzieje ale może faktycznie sie rozruszamy bo zima za oknem i pazura sie nie chce wynurzać na zewnątrz to chociaz mozna poklikac sobie icon_lol.gif
Bbbbbbnn
Witam nową twarz, coraz wiecej nas więc może to się jednak uda i forum lublininek rzuszy z kopyta wink.gif wink.gif wink.gif

Super towje dzieciaczki. Malutka poprostu jest słodziutka przytul.gif
Kasia R mama Luizy
Kochane, zostałam niejako wywołana do tablicy przez użytkowniczki wątku "Pytlujemy? Pytlu Pytlu":

"A w ogóle to mam wrażenie, że nam się wątki plotkarskie jakoś rozczłonkowały i tu piszą tylko te długoterminowe forumowiczki, a w innym wątku młody narybek. Trzeba by to jakoś połączyć, bo nam się zrobi lokalne TWA."

"No, ja tez uważam, że trzeba plotkować na jednym watku. Tylko na którym? Jakies kroki należy podjąć ale jakie? Pani moderator???"

Zapraszam "młody narybek" do dołączenia do "starych wyjadaczek" icon_smile.gif

Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki, na forum niemal od jego początku, a wcześniej na eDziecku zanim Agora go wchłonęła
uulka
ok no to spotykamy się na:Pytlujemy..........
Kasia R mama Luizy
W takim razie Chodźcie do nas!! Chodźcie do nas!!

https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=69...6997417#6997417

icon_lol.gif

Kasia - nie przesadzajmy tylko z tymi "starymi" i "nowymi" forumowiczkami - mama Lu i Tynki-Ewelinki
mamamarysi
dziewczyny jesteście ??Nie zaglądałam na forum przez kilka dni ale tu nic się nie dzieje, jej, cisza niesamowita nie tylko Lublin zamarł ale i całe forum
wszyscy zasnęli mocnym snem zimowym a tu wiosenka się do nas wkradła,milutko icon_biggrin.gif
wstawać dziewczyny.
mamamarysi
icon_redface.gif
No tak znowu nie doczytałam.....
przeniosłyście się na pytlujemy...., a jesteście tam? lece zobaczyć
Kasia R mama Luizy
Jesteśmy, jesteśmy, po prostu łatwiej się nam będzie "spotkać" na forum, jak będziemy pisać w jednym wątku, a nie dwóch równoległych icon_smile.gif
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki
majaon
witam wszystkie mamy z Lublina, i okolic, czy tóras mieszka w okolicach osiedla Bronowice, K/Majdanka ? icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.