To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kwietniówki 2004 zimową porą...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
madziarex
icon_smile.gif To co - zaczynamy nowy wątek? icon_lol.gif

To może wkleję coś , co mnie skłoniło do takiego tytułu , pomimo , że do kalendarzowej zimy to jeszcze daleko icon_confused.gif

widok z balkonu icon_eek.gif icon_mad.gif




a teraz coś, co mi jakieś ufo zostawiło w kuchni icon_cool.gif wink.gif



znalazłam w końcu tego ufoludka icon_cool.gif icon_lol.gif



a na koniec to wieszane coś , co mi Ptysławy mąż powdwiózł icon_smile.gif - DZIĘKI raz jeszcze icon_smile.gif




Proszę się meldować i pocieszać mnie dalej , bo przede mną samotna sobota icon_cry.gif icon_evil.gif


P.s. Jedyne nad czym się rozpływam ze szczęścia , to to , że jak wraam z mrozu , w domku mam gorąco .Rok temu nie było za dużej różnicy między domem a ulicą icon_mad.gif icon_twisted.gif ( przesadzam , ale było i po 14 st w domu po nocy icon_eek.gif icon_confused.gif icon_twisted.gif )
Ptysiak
no to u was lepsza zima niz u nas icon_smile.gif dzisiaj u nas pada deszcz ze sniegiem i mega wieje - okropnosc. Bylismy tylko na 5 minut w mieszkaniu jak przywiezli kuchnie i wrocilismy.

Madziarka, wy ten kosz podwiesiliscie pod sufit?? nie za wysoko?
bo ja chce przymontowac do sciany, tak zeby byl od ziemi i zeby Jasiek mial dostep do jak najwiekszej ilosci otworkow icon_smile.gif
madziarex
To było przemyślane icon_wink.gif Na samej górze są totalne klamoty ( np foremki do piachu itp rzeczy , które zimą są do niczego nie potrzebne.

Kto idzie na icon_arrow.gif



i ...



i..................



icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_cool.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ptysiak
Madziarka, chowaj te pysznosci w trymiga icon_smile.gif (tak to sie pisze? co za slowo durne:P )
madziarex
02.gif 08.gif
Ptysiak
icon_smile.gif


zaraz wam cos fajnego pokaze wink.gif
Mama Madzia
To i my się tu meldujemyu i Madziareczkę pocieszamy mooocnoooo icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Kubulec mocarz na maxa z tymi słoikami icon_lol.gif

Wybaczcie mi , ze jeszcze zdjatek z chrzcin nie wstawiłam ale totalny brak czasu i ogromny leń mnie dopadł icon_wink.gif musze się w koncu zmobilizować, moze wieczorkiem icon_wink.gif
madziarex
Madzia mogę Ci pomóc jak chcesz :win: icon_lol.gif

Ptyśka co kombinujesz?
Ptysiak
icon_lol.gif
Patison
Sie melduje na nowym-zimowym icon_eek.gif watku icon_lol.gif icon_lol.gif

z zakupow nici...nie mam nastroju i juz icon_rolleyes.gif icon_confused.gif kupilam obie tylko cudnej urody golfik icon_cool.gif ...reszta przy okazji, jak nastroj bedzie. Jedyne co, to jutro obok nas do brtka po buty dla Wipsona icon_wink.gif

Madziarex, nielza macie zime icon_eek.gif (kiedy kalendarzowa sie zaczyna?) u nas tak, jak pisze Pacia...kicha listopadowa...ciapa i ziąb icon_rolleyes.gif

Bonku Bonku, ciesze sie, ze poczulas sie wywolana, ale Gosienko!!!! jakis fot Waszych spragniona bardzo jestem!!!! i wciaz mieszkaniem sie nie pochwalilas icon_twisted.gif

Aneta....hmmm...no to dama pelna buzia icon_lol.gif icon_lol.gif fajnie...hihi, ja chce corke icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Ptysiek kombinator....pokazuj to w trymiga icon_arrow.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
madziarex
Ptyśka z chego się tu nabijasz ? Obiecanki cacanki? icon_twisted.gif

Witamy Patisona w zimowym icon_smile.gif
Patison
Magda...a te sloiki co ufoludek przstawie, to TY sama robilas?? z wlasnych zbiorow lesnych icon_question.gif icon_question.gif

Wiktor siedzi i oflada z rozdziawiona buzia "skok przez plot" icon_lol.gif
Mama Madzia
Madziulka nioooo icon_lol.gif byłabym wdzięczna icon_lol.gif
Ptysiak
oj Pati - ja cie nie rozumiem - juz samo wyjscie na zakupy i mysl o kupieniu czegos do ubrania super by mnie nastroilo icon_smile.gif icon_rolleyes.gif

Bonku, wlasnie - dawaj foty mieszkanka icon_smile.gif
Patison
NO widzisz pacia...taka juz jestem ze musze miec nastroj wink.gif

Wiiiiiiip icon_lol.gif

aneta z urwisami
To my też sie meldujemy w nowym zimowym wąteczku icon_biggrin.gif
Wreszcie wróciliśmy panie mają do wyboru 12 misiaków i mam nadzieje że coś wybiorą icon_rolleyes.gif bo z nimi to różnie jest icon_wink.gif
Oj pannica moja mega urwis jest ale taki kochany że nas rozbraja w pięć minut jak coś przeskrobie icon_lol.gif

Madziarka jeśli to twoje wyroby ten mały trzpiot poukładał to chylę czoła, ja w tym roku poraz pierwszy zrobiłam 8 słoików ogórków kiszonych na próbę i juz niema, bo tak to nas teściowie zaopatrują w różne różności icon_biggrin.gif

Witaj Bonczusiu icon_lol.gif
aneta z urwisami
Tak Madziarka to Ja we własnej osobie z moją pannicą icon_rolleyes.gif
A co nie poznałaś mnie wink.gif
Ptysiak
narazie pokaze wam tylko jedna z dwoch rzeczy ktore chcialam pokazac icon_smile.gif druga czesc bedzie jak mi sie cos przypomni icon_smile.gif


a tak wam chcialam pokazac siebie jak sie jeszcze nie znalysmy tu na forum icon_smile.gif

nalezelismy z Sebastianem do klubu charytatywnego icon_smile.gif tu w domu dziecka icon_smile.gif




a tu na jednej z imprez charytatywnych


a tu na imieninach mamy icon_smile.gif


a to Ptysia malutka icon_smile.gif
aneta z urwisami
Super zdjęcia, szczególnie podobasz mi się na zdjęciu na imieninach mamy super wyglądałaś w długich włosach icon_biggrin.gif
Z niecierpliwością czekam drugiej odsłony icon_biggrin.gif
Patison
Ach ta moja Paciula to WIEEEEEEEEEELKIE serducho ma icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
wklej ta fote, na ktorej wygladasz jak Jasio icon_eek.gif icon_eek.gif

Laski, normalnie udalo mi sie z garderoba zawalczyc icon_eek.gif ponad 3 godziny mi to zajelo, ale lsni czystoscia i wszystko pieknie posegregowana...a na korytarzu czeka na wywiezienie do schroniska karton mega i 7 reklamowek z ubraniami icon_rolleyes.gif ufff...umeczona...ide spac.
katna
i ja sie witam w zimowym wątku icon_smile.gif choc po zimie to u nas juz śladu nie ma... od rana deszcz leje icon_rolleyes.gif

Patison - widziałam fotke WI - extraaaaaaaaaaaa icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

a moje dziecko zostalo na noc u babci, bo nam histerie wczoraj urządziło przed wyjściem do domu - kopanie, tupanie nogami, tatalny wrzask icon_rolleyes.gif tak baaaardzo chciala zostac u babci, wiec zostala icon_rolleyes.gif Cygańskie dziecko icon_wink.gif
Patison
zrobilam dzis wkoncu zdjecie wiktorowego kombinezonu, to sie Wam pochwale icon_cool.gif







Katna, dzieki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif bedzie wiecej...jak tylko wstawie wink.gif
choc niestety Wi pozowaczem dobrym nie jest, bo wiecznie robi te sama mine do aparatu icon_lol.gif ciezko oj ciezko z nim jest portretowo wink.gif poza tym fajne zdjecia byly by na dworze a nie w domu....ale na razie o wyjsciu nie ma mowy icon_rolleyes.gif
madziarex
Witajcie niedzielnielnie i jesiennie icon_eek.gif icon_eek.gif Nie wiem jak u Was , ale w Łodzi wczoraj wieczorem zaczęło lać i dziś nie ma śladu po śniegu icon_biggrin.gif , za to wiatr jest taki , że łeb chce urwać.U mnie możnaby postawić na balkonie michę z wodą , nasypać piasek na balkonie i byłoby jak nad naszym morzem icon_eek.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

Najlepszy dziś rano był mój Qbuś- wstał i leci do mnie z tekstem : " ty mama- a gdzie śnieg ? i jak ja pójdę na sanki ?" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif Padłam icon_biggrin.gif heheh

Poza tym jest szaro , buro i ponuro.Na szczęście dziś siedzimy razem icon_smile.gif Kuba jeszcze śpi , M zaraz wróci ze sklapu ( i wyklnie mnie icon_cool.gif icon_wink.gif , że mu kazałam iśc ) , a ja pichcę buraczki do ziemniaków i schabiku ,a przy okazji robię barszcz i do tego krokiety na jutro icon_biggrin.gif Sialallala icon_lol.gif


Co do zdjeć- ubranko Wipka boskie ( jak każde inne btw ) , a Ptysława charytatywna godna podziwu ! icon_lol.gif To ostatnie Twoje zdjęcie Ptyśka zabiło mnie hihihi nie poznałabym Cię za żadne skarby świata icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Może i ja znajdę dziś jakies stare moje fotki i wkleję Wam , żebyście się mogły pośmiać z małej Madzi icon_smile.gificon_smile.gif

Miałam powklejac fotki Madzi , ale żaba zdechła icon_confused.gif icon_evil.gif

Idę chwilowo , bo syn wstał icon_lol.gif
aneta z urwisami
Witamy popołudniowo icon_biggrin.gif

U nas podobnie jaki u was deszczowo zimno i paskudnie icon_evil.gif
Maja kobieta padła i śpi jeszcze troche i musze ją budzić bvo by szalała do późna a jutro przedszkole brawo_bis.gif ona szczęśliwa i mama też icon_lol.gif

Patisonku super kombinezonik icon_lol.gif
Nasz zeszłoroczny pasuje bo był troche większy icon_biggrin.gif

Fajny myśl z tymi fotkami ja też poszukam i postaram się wkleić zachęcam całą resztę kwietniówek do tego pomysłu, będzie wesoło icon_lol.gif
Patison
Nooo, to jak tak to i ja za tydzien z domu rodzicow przywioze fotki malej Patuni i Wam sie ukaze icon_lol.gif icon_lol.gif hihi...fajny pomysl icon_wink.gif
W sumie juz kiedys wklejalam jakies 2 chyba, ale to w kontekscie podobinstwa do dziecka a teraz wkleje wiecej icon_wink.gif

Matko, co sie dzieje w sklepach icon_eek.gif udalo mi sie wyrwac ostatnia pare granatowych butow w rozmiarze 26 icon_eek.gif icon_eek.gif

Patison
Wi ma szal pal na kolorowanie malowanek...kupilam mu super zmywalne flamastry crayoli i w zwiazku z tym drukarka u nas drukuje na okrete malowanki...polecam Wam stronki:


https://www.kidscolorpages.com/coloringpages.htm
https://www.bbc.co.uk/cbeebies/printables/p.../bobthebuilder/
https://www.dltk-kids.com/Crafts/cartoons/n...emo/posters.htm
Ptysiak
wow icon_smile.gif boskie buty icon_smile.gif sliiiiczne. To Bartki??


Jasiek narazie chodzi w butach z tamtego roku, ale wypadaloby mu kupic nowe ale kasy brak, a juz na pewno na Bartki icon_sad.gif pewnie w Bacie kupimy

kurtka z tamtego roku jest idealna, tylko nie wiem co ze spodniami od kombinezonu bo podejrzewam ze beda za male, choc mu jeszcze nie przymierzalam, ale moze beda dobre
to kombinezon mialabym z glowy
Mama Madzia
Witamy sie i my
Sorki, ze nie będe pisała do kazdej z osobna ale naprawde duzo naprodukowałyście co jest oczywiście baardzooo miłe i nie zapamiętałam wszytskiego bo zmuszona byłam na raty czytać:oops: w kazdym razie wszystkim dzieciaczkom zdrówka życzę a rodzicom pociechy z dzieci icon_lol.gif

wsatwie fotki z chrztu Olinka icon_lol.gif
.

.
.
.
.
.

.

.

duzo tego mam nadzieję, ze nie zanudziłam icon_redface.gif
Patison
MadziuM, super na Was popatrzec i wcale nie duzo!!
a Kacper to teraz przy Olim taaaaaki duzy brat icon_exclaim.gif icon_eek.gif wooow, super wyglada!


Paciu, tak to bartki, z tej serii sympatex wiec drozsze od zwyklych, ale wiesz...bylam bliska kupienia ecco, bo bartkow nie bylo, wiec spox icon_wink.gif
Jedyne co, to wolalam na rzepy ale takie tez nie sa zle icon_smile.gif
jeszcze tylko szalika nie mam dla dziecka...a tak juz gotowi na zime jestesmy icon_biggrin.gif nawet mamusia prawie icon_cool.gif icon_lol.gif
Ptysiak
Madziu, fajniutki zdjecia icon_smile.gif i faktycznie Kacper to juz duuuzy brat icon_smile.gif

a na tym zdjeciu slicznie wyszlas icon_smile.gif, a Andrzej jak wloski mafiozo icon_razz.gif


Packa, a w tamtym roku Wi nie mial szalika? bo ja szalik z tamtego roku mam dla Jaska
Ptysiak
no to mam cos dla was jeszcze icon_razz.gif
tylko sie nie poobrazajcie czasem icon_razz.gif ale takie cuda wychodza z mojej zabawy icon_razz.gif

a jakby Pacia miala blizniaki icon_razz.gif


i P musialby dwojke nosic icon_razz.gif


icon_smile.gif


lekko zmodyfikowana Pacia


a jakby P mial takie dwie Pacie




dwie takie piekne Pacie




a jakby M mial dwie Madzie


a Kuba mialby brata blizniaka icon_smile.gif
NATI
Madziu
Suoer foteczki
Jak to daaawno było wink.gif
I jak szybko minęło niewiadomo kiedy wink.gif

Pati
Wi nosi 26 ? icon_eek.gif
My zaczynamy 24 icon_eek.gif
Duza stopa będzie .... i nie tylko 02.gif
Zakupy jeszcze przed nami. wink.gif

Ptysia
Chyba juz czas na drugie 02.gif
A co do przeróbek to poza dwoma Kubusiami to jeszcze ptaszki sobie z główki dały 04.gif
madziarex
Ptyśka icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Przestanę fotki na forum wklejać bo te mutanty mnie icon_confused.gif icon_rolleyes.gif przeraziły


Idę do pracki- do popłudnia icon_lol.gif
Mama Madzia
Ptyśka talenciaro boska icon_lol.gif no śwoetne klony i bliżniaki icon_lol.gif

Madziu miłej pracki icon_exclaim.gif
Bbbbbbnn
Ja też melduję sie na nowym zimowym wątku icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
U nas pogoda przez weekend okrropna raz śnieg raz deszcz i wiatr okropnośc prawda, ale udzłao sie nam ulepic jednego bałwawan / sladu już po nim niema .
Dzisiaj mi trochę smutno, bo poczytałam sobie wasze pogaduchy, a ja moge odpowiedzieć tylko z pracy (Intrenet w domu będzie dopiero za dwa tygodnie - szkoda), bo mi cięgle wątek ucieka
Madziarka super ten twój ufoludek tak poukładać słoiki -m to szkuka.
Madzia super zdjęcia z chrzin , duży ten tój chłopaczek
Patisonku kompinezon super, a podójne zdjęcia fajna zabawa. Niezła z ciebie kobitka icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Anetko zdjecia z pasowania na ucznia super , twoja mała to niezła modelka icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Ptysiu ślij tu nowe zdjęcia z mieszkanka, miło je oglądać
Dla pozostałych buziaczki przytul.gif przytul.gif
Jak będę miała tochę czasu to powklekjam fotki małego w nowym icon_question.gif kombinezonie.
aneta z urwisami
Witam poniedziałkowo icon_lol.gif

Wiecie dziewczyny jaką mam cisze w domu, aż głupio (z psem gadam icon_redface.gif icon_rolleyes.gif ) sama siedzę nikt nie marudzi, nie woła, poklikać można spokojnie icon_wink.gif
Moja kobieta wreszcie poszła do przedszkola i mażę żeby to było dłużej niż cztery dni jak ostatnio bo znów coś załapie i kolejne siedzenia w domu.

Ptysia superanckie przeróbki oj czuje że Patisonek nasz cieszył by się z takich bliźniaków słodziaków icon_wink.gif

Madziarka nie przerażaj sie tobie tez pasują dwa Kubusie icon_wink.gif

agunia dwa tyg. szybko zlecą i się od nas nie opędzisz icon_lol.gif

Mama Madzia jakie dużo mało i jescze chcemy icon_lol.gif
Olinek słodziak piekny i jaki duży a Kacpercio jaki przystojniak icon_lol.gif
Mama Madzia
Dziewczyny dziękujemy bardzo za komplementy icon_lol.gif icon_redface.gif icon_lol.gif icon_redface.gif

Kacperek dziś po raz pierwszy od dwóch tygodni poszedł do przedszkola i jakież było jego zdziwienie gdy zobaczył, ze idzie do innego miejsca bo przeniesli sie do nowego budynku wyremontowanego, większego bardziej exkluzywnego wink.gif ciekawe jakie będą jego wrażenia po powrocie icon_lol.gif
Mama Madzia
pokaże Wam jeszcze mojego artystę małego icon_lol.gif

na nowe macie icon_lol.gif


taki jestem duuuzy
.

tak sie uśmiecham
.
aj80
Witam panie w nowym wątku icon_smile.gif Już zimowy? Czy to znaczy, że nie widzicie już szans na powrót ciepłej jesieni? Brrr, niecierpię jak leje.

Moje miejsce pracy sotało zmienione z powrotem na Lotniczą, no i teraz masakra, bo zamiast 5 minut na piechtę od przedszkola to teraz muszę stamtąd jechać 20 min jakieś. Wku.. mnie to, tym bardziej że przez parę dni samochód nasz będzie stał w warsztacie. No i dziś wstałam z Grzesiem o 6.00, a w pracy byłam o 8.45 icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Myślałam o przedszkolu na Bielanach to powiedzieli mi, że w ciągu roku nie ma szans się dostać, że w ogóle ciężko się dostać. Jak patrzę na opłaty za przedszkola wrocławskie dzieci spoza Wrocławia (podwójna stawka) to głowa mnie boli. Chyba lepiej zapisać już dziecko do przedszkola niepublicznego. Teraz będę pół dnia traciła na dojazdy. Dziewczyny ile wy płacicie za przedszkole?

Mamo Madziu Olinek boski. Duży mężczyzna już z niego icon_smile.gif I głowę tak superancko podnosi.

Patisonku bardzo mi się podoba portrecik Wipka. Minki robi faktycznie cudne.

Moi faceci wrócili w piątek wieczorem. Później wkleję Wam jeszcze parę fot. W domu nastrój grobowy, non stop się z Tomkiem gryziemy, obdwoje nas już wk.. rzeczy walające się po całym domu, któych nie ma gdzie schować. Tomek oczywiście chciałby wszystko poupychać jak leci, a ja mam dość wyjmowania już z szaf pogniecionych rzeczy i ciągłego prasownia. Rany zastanawiam się czy ta przeprowadzka miała sens.
Bbbbbbnn
Olinek jest po prostu boski icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
aj80
No to parę obiecanych zdjęć:

Grześ paradujący w mojej piżamie




Z kuzynem


No jedz!


Na google video
https://video.google.pl/videoplay?docid=-13...444916362656442

Z dziadkiem (moim tatą)


Sesja w kąpieli






Grzesiowy kącik w przedpokoju


Patison
No icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif mnie sie tam transformacje Ptysi baardzo podobaja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ciekawe czy jak pokaze mezowi, to jemu tez icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Nati, 24 to rok temu u Wipka bylo, po mamui ma stopeczke icon_twisted.gif icon_lol.gif

Agunia, nie smutkuj! wystarczjaco smutna pogoda za okenm...2 tygodnie nie wieki, nadrobisz icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Aneta, nie dziwuj sie cisza tylko sie delektuj!!! icon_cool.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
i nie mysl od razu o najgorszym, ze choroba...tfu tfu.....

MadziaM, Oliwierek juz coraz bardziej umiejetny icon_smile.gif i chyba jakby mniej podobny sie do kacpra robi, czy to tylko moja urojenie icon_rolleyes.gif tak jakby jego wlasne indywidulane rysy sie ksztaltuja icon_rolleyes.gif
daj znac, jak wrazenia Kacperka ? i co za nowoczesny budynek ???

Aniu, my teoretycznie zlobek mamy nie daleko i od domu i do mojej pracy, ale przez cudne korki to i tak czas dojazdu icon_evil.gif wrrr....samochod niby bym chciala, ale gdzie ja go w rynku zaparkuje icon_evil.gif wrrr
a za zlonek placimy 160 stawka stala i 5,5 dzinne wyzywienie plus jakies tam komitety i zajecia dodatkowe - w sumie jestem bardzo bardzo zadowolona icon_biggrin.gif
Grzes radosny jak zawsze icon_lol.gif i nawet o kaciku w przedpokoju dla niego pomysleliscie icon_eek.gif wooow, super icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Od siebie dzis nic nie napisze, bo juz nie mam czasu...zmykam do meza - dzis nie idzie na trening wiec bedziemy sobie cos robic fajnego razem wieczorem icon_cool.gif paaaaa!
Ewaaa
witam dziewczyny

sorki ze nie pisałam, ale tak się rozleniwiłam będąc u rodzinki
postaram się poprawić
pisze więc co u mnie
wróciłyśmy w czwrtek do domku
oli dziś pierwszy dzień w szkole , wyła że hej,
mam madzieje że szybko jej minie, skończyłyśmy z pempkami już ,ładnie prosi , na noc zakładam jej jeszcze bo czasem siuśnie ,
więc tak dla spokojności zakładam

nolcia rośnie jak pączek na piecu, w czwartek mam kontrolę, ale wydaje mi się że z 7 kg waży, klucha niezła co? lubi siedzieć, co tydzień to nowe odgłosy z siebie wydaje , aktualnie prrrrrrrr jest na topie , je ładnie obiadki i deserki , wydaje mi się że zębole lazą, bo w nocy niespokojna i wszystko gryzie

ja prawko jazde oblałam, pierdoła na długich wyjechałam z placyku i oblał mnie facio icon_sad.gif, poprawke mam 30 listopada , znów lece , oli zaostanie z tatuśkiem, ja biore nolcie ze sobą

fotki chce wkleić , ale labfoto szwankuje
poradzcie mi cóś innego ,to powklejam troszke icon_smile.gif)

pozdrówka


chciałam dodać
ptysiu superowe mieszkanko, widziałamm troszkę fotek, baaardzo mi się podoba

dzieciaczki superowe na fotkach, jak one rosną szok icon_eek.gif
aj80
Ciężarówka wow jak miło Cię widzieć, musisz się cześciej pokazywać icon_smile.gif Prawkiem się nie przejmuj, ja za pierwszym razem oblałam na placu, bo nie włączyłam kierunkowskazu przy parkowaniu icon_smile.gif Wsćiekła byłam strasznie icon_smile.gif

Gratuluję koca z pampersami, ja ostatnio kupiłam paczkę na noc, bo małemu znów się zdarza zlać w nocy, czasm się budzi, czasem nie, albo ja głucha jestem i go nie słyszę.

Do zdjęć polecam www.fotosik.pl

Patison a mi się wydawało, że chodzicie do niepublicznego przedszkola. Coś mi się pomerdało. My płacimy narazie tyle samo.
Dorotka
Witamy serdecznie w nowym wątku.
Tak się cieszyłam, że Kacperek z Kornelkiem wcale nie chorują, że aż w sobotę dostali równocześnie po 40 stopni gorączki icon_cry.gif . Nigdy jeszcze nie chorowali tak jednocześnie icon_confused.gif do tego katar i paskudny kaszel.
Moje biedactwa ...
Co do stopy to Kornel nosi obecnie 22-23, na zimę ma 24 aby gruba skarpetka też mogła się spokojnie zmieścić.
Ewaaa
NA SZYBCIORKA FOTKI
chrzciny itd

[img]https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac1e381f7ca8be36.html[/img]
[img]https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5dc48e82ffe5e7e.html[/img]
[img]https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b019ba2ff0d31d49.html[/img]
[img]https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7cac37272d288bf.html[/img]
[img]https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9a8e9921afdd8f8.html[/img]
[img]https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ed01a5528529f7b.html[/img]
[img]https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2eae9d77989519c8.html[/img]
[img]https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3566ad699f1424b7.html[/img]

widać je??
Mama Madzia
Ciężaróweczko fajowo, ze się odezwłaś fotek niestety nie widać icon_cry.gif

U nas czas sobie płynie icon_lol.gif Kacperkowi nowe przedszkole się podoba choć nie wywarło na nim dużego wrażenia tak jak na rodzicach icon_lol.gif najważniejsze to to, ze dzieci te same no i Panie icon_lol.gif oni poprostu przenosili się do nowego budyneczku bo w tamtym, w którym byli to było koszmarne, a teraz nowe salki, wystroje i jest git icon_lol.gif
Kacper od momentu gdy poszedł do przedszkola rozgadał sie na maxa szokoza normalnie ale ta pozytywna icon_lol.gif

My dzis na zakupkach byliśmy i ja wreszcie kurteczke sobie kupiłam bo do tej pory w wiosennej smigałam icon_lol.gif

Z Kacperkiem bawiliśmy sie dziś pastą do zębów tzn tworzyliśmy zimowe pejzaże icon_lol.gif
pokaże Wam fotkę icon_lol.gif
madziarex
Hekum icon_biggrin.gif
Ale dużo ciuuudnych fotek !!!! icon_razz.gif Wszystkie maluchy te większe i te Pipi boskie icon_biggrin.gif:D

Cięzarówko nawrócona- przykro mi , że nie udało się z prawkiem icon_confused.gif Wierzę , że następnym razem się uda ! Trzymam kciuki ! Zdjęcia bombowe.

Madzia ja już Twe pociechy chwaliłam na gg , ale i tu zaznaczam ze obaj panowie sa słodcy very , a Olinek "okrąglinek" jest taki , żeby go schrupac tylko icon_biggrin.gif Jak on wyskko główkę dźwiga icon_eek.gif
Ps. Mata super ! wink.gif
Ślicznie wyglądałaś i wyglądasz Madziu !!! Pozazdrościć takiej figury ! icon_biggrin.gif

Patisonowa dopiero dziś idzę na forum fotki i ujrzałam na 1 str portret Wipka- booooooski icon_exclaim.gif icon_eek.gif icon_lol.gif

Dorotko fajnie , że jesteś , ale szkoda , że ze smutnymi wieściami icon_sad.gif Co ich dopadło? Duzo dobrych fluidków od nas i zdrówka !

Aj80 zdjęcia super.Przedpokojowe m-ce małego jest super icon_biggrin.gif Gdzieś Ty wynalazła takie cuda? icon_lol.gif

Aneta z urwisami- ciesz się spokojem , póki go masz icon_smile.gif

Ptyśka mam nadzieję , ze nie wzięłas sobie do serca mojego komentarza icon_rolleyes.gif icon_redface.gif icon_lol.gif Czego sie nie odzywasz? icon_confused.gif icon_rolleyes.gif wink.gif

Agunia kiedy net w domku?


Ja mam teraz dla Was coś fajowego icon_biggrin.gif:D:D Zobaczcie jakiego mam synusia podobnego do mamci icon_exclaim.gif icon_cool.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Porobiłam kilka fotek fotkom i potem wkleję swoja histoię , ale póki co najfajniesze zestawienie icon_biggrin.gif


Patison
CYTAT(Ciężarówka)
NA SZYBCIORKA FOTKI
chrzciny itd










widać je??
Mama Madzia
Patisonku pokazałaś fotki Cieżarówki i teraz je widać icon_lol.gif

Ewuniu cuuuudniaaasteee Twoja lasencje icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.