To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobre przedszkole w Rzeszowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ala
Dziewczyny czy mozecie mi polecić naprawde dobre przedszkole w Rzeszowie. Chodzi mi o przedszkole w którym jest naprawde dobra opieka nad dziećmi, w którym poważnie trakuje się naukę jezyka angielskiego i sa dodatkowe zajęcia takie jak np taniec itp. Przedszkole może byc prywatne
Pozdrawiam
Ala
madziorka hihi
pozwole sobie kolejny temat odswiezyc. to teraz u mnie nr1

prosze o wypowiedzi na temat przedszkoli
zwlaszcza w okolicach ul milocinskiej

nr 28, 36, 37, 22 ?? czy moze jeszcze inne?

pozdrawiam !
vikidworak
Witam! Ja także jestem na etapie poszukiwań dobrego przedszkola i obecnie ze względu na lokalizację - centrum - szukam opinii o przedszkolu prywatnym "Pałacyk Malucha". Czy ktoś ma o nim więcej informacji?
Pawełkowa
Witam.
Ja zapisałam synka do Pałacyku Malucha. Byłam w tym przedszkolu i jest naprawdę "bajkowe" Sale są świetnie wyposarzone. Ten oddział działa też w Tarnowie i z tego co czytałam na stronie to mają dla dzieci wiele atrakcji i zapowiada się dobrze. Pani która udzielała mi informacji i prowadzi zapisy wydaje się bardzo kompetentna, mam nadzieję, ze personel da radę z moim rozbójnikiem:)
madamart
Siostrzenica chodzi do przedszkola a siostrzeniec do żłobka BYSTRZAKI w Rzeszowie. Wiem że maja kilka oddziałów, ale nie jestem z Rzeszowa więc nie podpowiem dokładnie. Trzeba sobie sprawdzić. Byłam kilka razy ją odbierać w tym roku , rewelacja. W żłobku maja takie wielkie "Złobkobusy" którymi maluszki wyjeżdżają na spacery , super pomysł icon_smile.gif Dzieciaki uśmiechnięte i zadowolone icon_smile.gif Panie też icon_smile.gif Sliczne dostosowane dla dzieci sale, piekne zabawki, zajeć jak siostra mówiła tez cała masa - angielksi, taniec, zaj. umuzykalniajace, fizjoterapia czy gimnastyka, logopedia- do wszystkiego mają specjalistów oddzielnych obok wychowawczyń. Z tego co ona mówi - bardzo sa zadowoleni .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.