To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może forum "ZAKUPY"?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lyszka
Witam!
A mi strasznie brakuje forum "ZAKUPY", czyli porad w stylu zanim wybierzesz sie do sklepu sprawdż czy inni to polecają. Na edziecku codziennie przeglądałam to forum i było bardzo przydatne, zwłaszcza jakieś informacje o wyprzedażach,promocjach, nowinkach i poradach w zakupach.
Bardzo mi tego brakuje...... icon_cry.gif
Dorotka
mnie też brakuje tego forum
Ulcia i Julcia
Jak mamy sparwdzić, który fotelik jest najlepszy? Takie forum na pewno by w tym pomogło
Mariola
Też uważam, że "zakupy" powinny być na f.
Bardzo się przydają opinie użytkowników, a po co szukać w różnych wątkach?
[/list]
CrazyMary
Ja proponowałabym, gdyby powstało takie forum, od razu podzielić na grupy, typu: wózki, foteliki, kosmetyki, ubranka, i inne ,żeby potem nie było kilkunastu różnych wątków o wózkach, bo trudno się potem szuka i każdy zakłada nowy.
CrazyMary
Ja proponowałabym, gdyby powstało takie forum, od razu podzielić na grupy, typu: wózki, foteliki, kosmetyki, ubranka, i inne ,żeby potem nie było kilkunastu różnych wątków o wózkach, bo trudno się potem szuka i każdy zakłada nowy.
burek
Kochałam forum zakupy na edziecku. Zaglądałam tam codziennie i często gęsto pisałam. Przydałoby się baaaardzo.
A. icon_biggrin.gif
zmarta
Jestem za to bardzo przydatne forum tutaj go brakuje
justy5
strasznie mało tutaj wypowiedzi,

[edit: moderacja]
Agnieszka AZJ
CYTAT(justy5 @ Mon, 30 Sep 2013 - 20:05) *
strasznie mało tutaj wypowiedzi,


Bo jest specjalne podforum Co warto, czego nie warto, więc nie trzeba wyciągac wątków sprzed lat.
Warto się najpierw zapoznać z regulaminem tamtego podforum.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.