To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Wrocławia te przyszłe i obecne:):):)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
wroc
A tak sobie myślałam ile nas tu jest.... może sie wpiszemy:)?

Ja - Wrocławianka (Nowy Dwór)
Krulik
Ja jestem mamą obecna i przyszła podwójną- zarejestrowałam sie juz jakiś czsa temu ale nie miałam czasu tu zaglądać. Teraz mam przez chwilę więcej czasu więc może się to zmieni icon_smile.gif

Też Wrocławianka ale Maślice Małe icon_smile.gif
aj80
Jeszcze we wrześniu Muchobór Mały, teraz Bielany Wrocławskie.
użytkownik usunięty
Biskupin się kłania icon_smile.gif
Edusiek
śródmieście się kłania icon_smile.gif

termin kwietniowy 2007


może odrazu skorzystam i zapytam: jakieś rady co do szkkoły rodzienia i szpitala? we wrocku jestem od roku i nie mam rozeznaniazabardzo wiec jakieś opinie byłyby mile widziane


pozdrawiam icon_smile.gif
wroc
Edusiek - pewnie w starych wątkach cos jest. Moim zdaniem wszystko zalezy od tego, jaki bedziesz miała pród. Jak krótki i z szczęsliwym zakończeniem, to będzie Ci sie wszędzie podobać.
Ewa;-)
ja jestem mamą 1,5 rocznego Kacpera.od niedawna mieszkam we Wrocławiu.dokładniej to na krzykach-wieczysta.pozdrawiam wszystkich :D
Edusiek
Wrocławianka do tego to sama doszłam, wszak wszelkie opinie sa subiektywne icon_smile.gif
Anita.W
CYTAT(Paka)
Biskupin się kłania icon_smile.gif


Paka, a co to za paseczek z bobaskiem icon_question.gif icon_biggrin.gif
AgusiÄ…tko1981
Wrocław-Fabryczna:)Obecnie koniec 6 tygodnia:)W pon zacznie sie 7 tydzien:)Pozdrawiam wszystkie mamusie te przyszle i obecne:)Aga
użytkownik usunięty
CYTAT(Anita.W)
Paka, a co to za paseczek z bobaskiem  :?:  :D

A, tak jakoś... No wiesz, pszczółki, kwiatki... icon_lol.gif
bartega
Witam z Psiego Pola:) Choć niektórzy twierdzą, że to już nie jest Wrocław;) A ja sie upieram, że jest

Mama dwumiesięcznego Bartusia
Anita.W
CYTAT(Paka)
CYTAT(Anita.W)
Paka, a co to za paseczek z bobaskiem  :?:  :D

A, tak jakoś... No wiesz, pszczółki, kwiatki... icon_lol.gif


Eeee no to GRATULUJE!!!!!!!!! i zycze syneczka icon_wink.gif

Tak patrzac w przeszlosc to tak jakos zawsze ktoras z nas jest w ciazy. Ciekawe kto bedzie nastepny?? icon_wink.gif - mowie o mamuskach ktore poznalam jakies 4 lata temu.
Monia i Wika
Cześć mamuśki
Mam termin na 22-go lutego i jeszcze nie wybrałam szpitala.
Nie wiem od czego zacząć icon_confused.gif
ProszÄ™ o poradÄ™,bo urodzÄ™ w domu icon_cry.gif icon_cry.gif
Delfinka
Agusiątko a dokładniej to gdzie mieszkasz? Może osiedle podasz? Ja toże z Fabrycznej icon_wink.gif
Martija
Witam wszystkie mamy Wroclawianki:)

Ja mieszkam w tym miescie 1,5 roku. Obecnie na Krzykach.
Monia i Wika
Cześć Laseczki.
Mam termin na 22-go lutego. poszukuje szpitala we Wrocku, w którym robią znieczulenia zewnątoponowe. Prosze o pomoc wink.gif
fascia
Witam- krzyki - Orzechowa...

mama prawie rocznej Uleńki icon_smile.gif
Martija
Dziewczyny możecie mi polecic jakiegos dobrego lekarza pediatre z ktorym moglabym byc w kontakcie telefonicznym albo takiego ktory jezdzi na wizyty domowe icon_rolleyes.gif
AgusiÄ…tko1981
okolice ul.Kruczej a co?termin na 20.08.2007r,pozdrawiam mamsie:)i szczesliwych Tatusiow oczywiscie:)
Madzia25
Czy któraś z Was ma jakieś opinie na temat szpitali we Wrocku - chodzi mi o to, gdzie najlepiej rodzić.
Będę wdzięczna za odpowiedź icon_razz.gif
AgusiÄ…tko1981
Droga
Madziu25
co do szpitali to mam kilka opnii(niestety nie moich wlasnych)co do Brochowa to siostra tam rodzila 1 dziecko i wogole nie byla zadowolona,opieka porodowa owszem a poporodowa zadna:(Co do szpitala na ul.Kamieńskiego to rodzila tam moja bardzo dobra kolezanka i byla bardzo zadowolona:)Ja sama osobiscie ostatnio w spitalu na Brochowie robilam badanie i powiem ci jedno-obsluga jakby sie z popwolaniem minela wiec wniosek jest z tego jasny-tam nie chce rodzic!!Pozdrawiam i zycze spokojnego przebiegu ciąży:)Pa
AgusiÄ…tko1981
Droga
Madziu25
co do szpitali to mam kilka opnii(niestety nie moich wlasnych)co do Brochowa to siostra tam rodzila 1 dziecko i wogole nie byla zadowolona,opieka porodowa owszem a poporodowa zadna:(Co do szpitala na ul.Kamieńskiego to rodzila tam moja bardzo dobra kolezanka i byla bardzo zadowolona:)Ja sama osobiscie ostatnio w spitalu na Brochowie robilam badanie i powiem ci jedno-obsluga jakby sie z popwolaniem minela wiec wniosek jest z tego jasny-tam nie chce rodzic!!Pozdrawiam i zycze spokojnego przebiegu ciąży:)Pa
Madzia25
Agusiątko1981 dzięki za odpowiedź. To mam problem. Nie jestem mobilna a Brochów jest najbliżej mnie. No szkoda, będę szukała chyba innego szpitala,albo po prostu sama tam pojadę i ocenie sytuację icon_confused.gif
monga
Ja o Brochowie słyszałam od kilku osób różnych to samo co wyżej napisała Agusiątko - opieka porodowa - jak najbardziej w porządku - poporodowa - gorzej niż źle.

Sama mam wszędzie daleko, bez samochodu, więc w sumie odległość większego znaczenia dla mnie nie ma. Zastanawiam się cały czas czy Kamieńskiego czy Brochów. Z Brochowa mam lekarza, ale te opinie o nim (szpitalu) mnie zniechęcają i bardziej skłaniam się ku Kamieńskiego.
Madzia25
monga a co słyszałaś na temat Kamieńskiego?
ania_trojaczki
witam sie i ja icon_smile.gif
mieszkan w centrum - okolice Galerii Centrum icon_smile.gif

jestem mama Mai Zuzi i Tomka (06.2003)

Magdzia ja rodzilam na Dyrekcyjnej i bylam zadowolona icon_smile.gif
aga_mama
Ja rodziłam na Kamieńskiego dwa tygodnie temu. Nie mam żadnych zastrzeżeń, opieka w trakcie porodu i później na oddziale położniczym była super. Położne - miłe, sympatyczne, kompetentne, po raz pierwszy czuliśmy, ze jesteśmy traktowani z szacunkiem, że ktoś sie troszczy o nas, chce, by wszystko przebiegło jak najsprawniej. Na porodówce byliśmy długo, bo 12 godzin, obie zmiany położnych były świetne. Mogłam wybrać pozycję, w której chcę rodzić, położna co chwilę pytała, czy może mi jakoś pomóc, mówiła, ze jeżeli chcę, mogę rodzic nawet na stojąco, ona przyjmie każdy poród icon_smile.gif Porodówka czyściutka, nowoczesna, do dyspozycji materac, piłka, worek sako, kanapa, na której mój mąż przespał prawie całą noc (ja spałam miedzy skurczami na łóżku porodowym:) )
Opieka po porodzie też super, położne pomocne, pielęgniarki zajmujące się dziećmi delikatne, przez trzy dni nie zdarzyło sie nic, co by mi się nie spodobało. Naprawdę polecam icon_biggrin.gif
Monia i Wika
Hej
Ja mam termin na 22-go lutego.
Będę rodziła na Brochowie. Wszystkie moje koleżnaki, które tam rodziły ostatnio są zadowolone.
Jak personel będzie grał w kuli, to zrobię taką jazdę, że będą na paluszkach chodzić icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Madzia25
Monia:))) to czekam na wieści od Ciebie bo nie ukrywam, że Brochów to była moja pierwsza myśl. Nie musi być tak, że każda pielęgniarka będzie skakać koło mnie, wystarczy normalna życzliwość i zrozumienie. Byłam już na Brochowie na patologii ciąży z powodu silnych wymiotów i było znośnie. Nie powiedzieli mi jedynie , że brakuje mi jakichś mikroelementów a oni w szpitalu ich nie mają. Szkoda, mogłam sama je sobie kupić w aptece i byłoby po sprawie a dowiedziałam się o tym dopiero przy wypisie icon_confused.gif
Monia:))) życzę w takim razie szczęśliwego i szybkiego rozwiązania icon_biggrin.gif
monga
Madzia25 Ostatnio o Kamieńskiego nic, bo nikt ze znajomych akurat tam nie rodził.

aga_mama Dzięki za opinię icon_biggrin.gif To mnie tym bardziej utwierdza w przekonaniu, że Kamieńskiego to będzie lepszy wybór niż Brochów, nawet jeśli mój lekarz jest z Brochowa icon_smile.gif
wroc
W GAzecie Wrocławskiej byl ranking szpitali i Kamieńskiego wypadl najlepeij, a Brochów najgorzej.
Ja szczrze odradzam Brochów!!!
Rodzilam tam i personel jest straszny - totalna znieczulica:(. Generalnie opieka przy porodzie ok (nawet bardzo ok), ale poporodowa straszna. Zostawiaja Cie z dzieckiem i mają w d...... Nieważne, czy sobei radzisz, czy nie, jak dziecko placze nawet nikt nie zajrzy , nie zapyta. Jak prosilam, aby mi coś pokazali to "pokaz" trwał 2 sek. i robine to było z wielką "łaską". ech... mogłabym sporo jeszcze opowiedzieć, ale odradzam.
O amieńskiego słysząłm pozytywne opinie.
kometa
Zawsze mozna wybrac sie do Trzebnicy, Olawy czy Strzelina icon_wink.gif

Czesc Sylwia icon_razz.gif
Guciowa
hej witam wszystkie mamusie melduje się 12 tydzień ciaży
jakby któraś była tak miła i poleciła mi gina państwowo we wrocku to było by superancko mój do którego teraz chodzę traktuje mnie jak worek ziemniaczków i mam już go dość icon_evil.gif nie żebym przewrazliwiona była
musiałam sobie sama zafundować podstawowe badania bo mój gin stwierdził że nie trzeba robić badań jak się nic nie dzieje np badania krwi itp dziwne,prawda???
buziaki dla brzusiów
AgusiÄ…tko1981
Ja osobiscie chodze do p.doktor Elzbiety Jaworskiej ktora przyjmuje na ul.Zaporoskiej 66/2:)Troszke sie placi za wizyte(80 zl) ale opiekuje sie mamusia i dzidzia wprost bosko:)Pozdrawiam i caluski w brzusia:)
Guciowa
Agusiątko no właśnie jak się płaci to tak właśnie jest chuchają i dmuchają ale ja nie chcę płacić za coś co nam się należy ustawowo
są lekarze ,którzy są ok np w szpitalu na chałbińskiego są super specjaliści ale tam się truuuudno dostać otak sobie icon_confused.gif no chyba jak się coś dzieje ja będę szukać dalej nie będę wspierać prywaty bo lekarze
ci sami co przyjmujÄ… praktyki prywatnie przyjmujÄ… w szpitalach
trochę tu nas mało prawda icon_question.gif
pozdrawiam
Guciowa
Agusiątko wiesz u mnie jest tak mam doświadczenie z przeszłości takie że lekarz który przyjmował mnie prywatnie skierował mnie do szpitala i póżniej mnie ten sam lekarz operował i schrzanił
operację icon_mad.gif póżniej leczyłam się prywatnie i nikt nie zauważał że mam
zapalenie zrostów pooperacyjnych ale w kółko za to powtażali MOŻE PANI O URODZENIU
DZIECKA ZAPOMNIEĆ icon_twisted.gif to było jakiś czas temu
teraz mam 30lat wink.gif zaokrąglony brzusio i szczęście więc nidgy więcej
nie zapłacę za coś co mi się należy ustawowo płacimy podatki i to jest chore że nas tak traktują icon_exclaim.gif nio już nie zrzędzę icon_lol.gif
a tak poza tym to już się nie mogę doczekać aż mi ten brzusio urośnie
hehe
Madzia25
Polecam dr Tomasza Zajdla , pracuje w Practimedzie przy ul. Pabianickiej. Pomógł mi zajść w ciążę. Gdyby nie przeprowadzka nadal bym do niego chodziła. To b. miły i delikatny lekarz.
Guciowa
MADZIUŚ DZIĘKI
ja chodzę na Pabianicką tylko nie do pana zAJdla a do kolegi przyjmują jednocześnie HUUUURA wielkie dzięki przeskocze tylko przez drzwi icon_lol.gif 26lutego mamy 1 usg zobaczymy marszczuszka
ps tak się właśnie dziwiliśmy że do p.Zajdla tyle ciężarówek a do mojego
same pruchaweczki icon_lol.gif aż się zdziwiły co ja tu robię skoro wszystkie ciężarówki icon_lol.gif nio to super wiesz ja jestem w tej grupie co to nie przytulaja się do pana wielkie ucho wyniki ok nastawienie ok tylko leekka bezsenność nio już się nie chwale że mam talent hehe
jak byście miały problem z anemią to polecam zawczasu pokrzywę tzn herbatkę z pokrzywy z cytryną.Tabletki oryginalne z zelaza z apteki powodują zaparcia nio i guzik ciężarówką pomagają bo zelazo się kiepsko wchłania nio chyba że ktoś ma suuuper przemianę icon_lol.gif
a na wzmocnienie ciąży <jak ktoś ma problem z utrzymaniem ciąży we wczesnym stadium to wywar z nagietka od początku do 3 miesiąca
to zalecenia z profesjonalnej strony dla mamusiek nagietek trzeba skonsultować z lekarzem bo np potrzebne będzie mocniejsze wsparcie icon_lol.gif
AgusiÄ…tko1981
w sumie to cie rozumiem ze nie chcesz placic za cos co nam sie ustawowo nalezy:)ja do mojej ginki jeszcze nigdy sie nie zrazilam i powiem wiecej,jest taka sama prywatnie jakby przyjmowala w szpitalu:)a dodam ze wlasnie ona mi robila jedno z badan w szpitalu:)i nic nie ujmuje jej praca i w szpitalu i w gabinecie prywatnym:)buzki dla wszystkich mamuś i ich brzuszków:)Pa


Guciowa
hej mamuski widziałam swojego bobaska wszystko w normie uff uff uff aż pożarłam batonika ze szczęścia pan doktor co robił usg wszystko mówił co jak i gdzie ale sama też go zasypywałam 1000 pytaniami mój stał z błyszczącym oczkiem i po wyjściu z gabinetu powiedział że czuje że to jest chłopak heh jasnowidz czy co ?? icon_lol.gif polecam usg na Pabianickiej dla wszystkich mam co to się uparły że nie będą płacić super obsługa mili są jakbyś conajmniej 100zł zapłaciła no mówie wam wyszłam zachwycona i nie tylko ja bo była długa kolejka babek icon_lol.gif superancko nio teraz to już z górki bałam się tego usg jak jasna cholera icon_lol.gif
AGUSIĄTKOwiesz z tym doktorem żem se wymyśliła że będzie miły bo ciężarna jestem i wszystko będzie cacy a tak naprawdę to zależy od człowieka może miał zły dzień może zmęczony był ale co tam już się zapisałam do p.zajdla icon_lol.gif nio jak wracałam do domu to fruwałam jak pscółka hehe icon_lol.gif po tym usg termin na 16 wrzesień
ps co nas tu tak mało icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
AgusiÄ…tko1981
No wlasnie dzewczyny co nas tak malo??Ja ma wizyte u p.doktor dopiero na 15.03:(Przytylam juz 10 kilo a to dopiero 16 tc:(Ale za to za kazdym razem widze mojego skarba:)Nie wiem czy to chlopiec czy dziewczynka ale to nie jest wazne:)MA BYC ZDROWE!!Pozdrawiam,Buziaki


wroc
Polecam dr Papieża na Mł. Techników w przychodni:)
kometa
Ja swojego nie polece, bo sie tlumy rzuca a i tak jest problem z miejscem icon_razz.gif
wroc
kometa ale z Ciebie wredna baba icon_twisted.gif
ania_trojaczki
CYTAT(kometa)
Ja swojego nie polece, bo sie tlumy rzuca a i tak jest problem z miejscem icon_razz.gif


no wiesz icon_wink.gif ale z Ciebie kolezanka hihi

jaka piekna Ola w ava icon_smile.gif wracaj na N icon_biggrin.gif
kometa
Aniu na N. chyba nie wroce icon_wink.gif
ania_trojaczki
CYTAT(kometa)
Aniu na N. chyba nie wroce icon_wink.gif


tak ci zle z nami icon_wink.gif ?? to przynajmniej czesciej zagladaj
kometa
Nie potrafie sie wkrecic na nowo icon_wink.gif Ale jak chcesz pogadac to zapraszam na GG icon_smile.gif
ziaga
cześć dziewczyny

Ja mam 1,5 roczną córeczke i termin na wrzesień 2007 na poród.
Córcie rodziłam na Brochowie i byłam tak średnio zadowolona. Za to teraz jestem strasznie spanikowana i najchętniej załatwiłabym sobie cesarkę na życzenie.
Czy któraś z was wie coś na ten tema?
Jak załatwić sobie cesarskie cięcie na własną prośbę?

Z góry dzięki za pomoc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.