To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prezent dla 8 latka, inspiracji poszukuje

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cydorka
help dziewczyny,
pomysły na prezent dla 8 latka, chłopca
czym sie Panowie w tym wieku bawiÄ…?
cyd
Mika
lego,gry komputerowe,sekrety elektroniki (czy jakoÅ› tak wink.gif ) ,mikroskop,luneta,zestaw szpiegowski
Sel
płyta z ulubionym zespołem/wokalistą, płyta z bajkami/filmami, książka/encyklopedia z różnych dziedzin dla dzieci, gra planszowa...
MałaGosia
No najlepiej by bylo jakbys wiedziala czym sie interesuje albo co lubi robic icon_smile.gif
My teraz np kupilismy dla rodzenstwa mniej wiecej w tym wieku Twistera.
cydorka
podciągam bo za chwilkę ów 8 latek staje się 9 latkiem
wiem o tym, ze w szkole fascynuje się ortografią ( wygrywa konkursy) i matematyką - obłędnie
może coś w tym kierunku?
podpowiecie?
cyd
gosiata1
A może gry planszowe związane z ortografią,ja ostatnio kupowałam dla koleżanki mojej córki grę planszową związaną ze stolicami miast ,była bardzo zadowolona.
mamami
Cyd moze jakis programik komp ortograficzny albo po prostu porzadny słownik.

U nas niesmiertelnym prezentem od lat jest lego. jesli ktos mnie pyta co kupic Michałowi to zawsze zamawiamy lego.Oczywiscie oprocz chwil kiedy najdzie go na jakies zbieractow, wtedy powieksza kolekcje icon_smile.gif
Kocurek
Jasne, że Lego icon_wink.gif
Dokupiliśmy właśnie nową partię, plecy mnie bolą od rakiety icon_twisted.gif icon_lol.gif
sylion
Aż się zaczęłam się zastanawiać ile lat ma Kacper. icon_lol.gif
Najchetniej bawi klockami lego, transformersami, smokami i figurkami z mega blocks. A i ostatnio gry planszowe poszły w kąt, rżniemy w karty. icon_lol.gif
iff
super monopol banking z czytnikiem kart icon_smile.gif
hela
hmmm dosc ciezki wiek....ale najlepiej jakas zabaweczke wszystko tez zalezy od kwoty jaka chcesz przeznaczyc!!!
justin
CYTAT(Mika)
lego,gry komputerowe,sekrety elektroniki (czy jakoÅ› tak wink.gif ) ,mikroskop,luneta,zestaw szpiegowski


co to takiego zestaw szpiegowski, co wchodzi w skład, gdzie mogę nabyc i ile kosztuje icon_biggrin.gif
Mika
CYTAT(justin)
CYTAT(Mika)
lego,gry komputerowe,sekrety elektroniki (czy jakoÅ› tak wink.gif ) ,mikroskop,luneta,zestaw szpiegowski


co to takiego zestaw szpiegowski, co wchodzi w skład, gdzie mogę nabyc i ile kosztuje icon_biggrin.gif


swego czasu były w marketach
teraz znalazłam na allegro
justin
Mika, dzięki.

Super, tylko trochÄ™ drogi icon_confused.gif
Może babcia się dołoży???
marghe.
Mój chrześniak uwielbia Lego.. te nieco bardziej skomplikowane, jakas łódź do składania itp
Wszystko zalezy od tego ile możecie na ten prezent przeznaczyć
ziowik
a może latawiec? kupiliśmy go ośmiolatkowi wprawdzie na komunię, ale w końcu to prezent icon_smile.gif kupiliśmy w Decathlonie, koszt ok 80zł (też zależy jaka wielkość bo były większe za ok 150zł, ale to raczej dla doroslych) a frajda niesamowita, nawet dla nas icon_razz.gif

w empiku ostatnio (na 10 ur) kupiliśmy grę palnszową Jaskinia Trola. były też inne, ciekawe dość, teraz jest sporo gier dla dzieciaków, nie tylko nieśmiertelny Monopol czy Chińczyk icon_smile.gif
lornetka
Ziowik ale super pomysł z tym latawcem icon_biggrin.gif cały czas głowiłam się nad prezentem na komunię i w życiu o latawcu nie pomyślałabym! Super pomysł!

Na pewno mu siÄ™ spodoba!!
ziowik
polecam naprawde szczerze icon_smile.gif ostatnio teściowie kupili dla syna znajomych taki sam i był zachwycony icon_biggrin.gif a w rodzinie zrobił furorę icon_biggrin.gif po komunii kuzyn Marka musiał kupić taki swojemu synowi icon_razz.gif
a jest to dość profesjonalne, nie tak łatwo uszkodzić i jest bezpieczne icon_smile.gif
lornetka
Ziowik, a dałoby radę wkleić jakiegoś linka jak mniej więcej taki latawiec wygląda? I jakich rozmiarów dla dziecka powinien być, by mi przypadkiem nie odleciał 08.gif
ziowik
Aguutka strona Decathlonu mi nie działa, więc wklejam jakikolwiek link z latawcami. tamten wyglądał tak samo, tylko ceny są różne, ale to zależy od wielkości. a na takim latawcu pisze od ilu lat jest icon_smile.gif nie odleci nie martw się icon_biggrin.gif tylko trzeba patrzeć, żeby nie kupić paralotni icon_razz.gif
justin
my wymyslilismy piłkę do nogi icon_biggrin.gif
Dorka
CYTAT(ziowik)
Aguutka strona Decathlonu mi nie działa, więc wklejam jakikolwiek link z latawcami. tamten wyglądał tak samo, tylko ceny są różne,

Nie widzę tu żadnego linku icon_sad.gif
ziowik
przepraszam. musiał mi sie nie wkleić..
https://www.stribo.pl/Dla-poczatkujacych/MA...84,product.html
tak mniej więcej wygląda ten w Decathlonie.. może ma inne rączki troche, kosztuje też więcej (ok 90zł) ale są rózne rozmiary, zalezy od wieku dziecka icon_smile.gif
Mirushaja
witam temat się wypalił icon_biggrin.gif ami przypadło teraz takiemu urwisowi coś zakupić na mikołaja. W dobie tabletów, telefonów, laptopów aż się włos jeży na głowie. Ale poszukuję czegoś oryginalnego odbiegającego od elektronicznych gadżetów. Czy ma ktoś jakieś sugestię. Pozdrawiam.
Żabolek
To zależy co lubi i czym się interesuje. Mój np na Mikołaja chce Scrabble a pod choinkę jakąś super planszówkę (no i tablet oczywiście)
W zeszlym roku dostał puzzle w kształcie globusa i też było ok, chociaż większą atrakcją były zestawy w stylu "Sekrety elektroniki" albo "Mały chemik".
U nas lego nie wchodzÄ… w grÄ™ bo nie lubi.
Agnieszka_82
A dla 8-letniej dziewczynki, która "już wszystko ma" 10.gif
Nie widuje jej za często więc nie wiem co lubi i w tym największy problem. Chyba zadzwonie do jej mamy, może cos podpowie !
Żabolek
My w tym roku dla 7 latki która wszystko ma kupujemy (na jej życzenie) ubranka dla Monster high 37.gif .(bo lalki Monster ma wszystkie tylko nie ma w co ich przebierać) Ale chyba najlepiej podpytać
justin
kalendarz z Top Model, wiecie, takie dla małej projektantki mody icon_smile.gif
Jadwa
Ja jestem za kupowaniem prezentów, które będą wspierały rozwój dziecka. Na zebraniu rodziców nauczycielka mówiła, że maja w szkole grę "Złapmy Lwa" w która dzieci bardzo chętnie grają. Gra przygotowana została do wykorzystania na lekcjach jako pomoc w nauce programowania, logicznego i strategicznego myślenia. Mówiła, że istnieje także domowa wersja tej gry. Na FB jest grupa miłośników tej gry https://www.facebook.com/groups/zlapmylwa/
śrubka
Inspiracji nie brakuje w internecie, może warto zacząć od tego?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.