To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prezent dla niuni?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szantrapa
Dziewczyny no więc rozczarowałam się! Chciałam niuni kupić jakąś fajną edukacyjną zabawkę, szczeniaczka uczniaczka np albo garnuszek na klocuszek itp i nic! Pustki w hipermarketach, tak wiem, że zwlekałam zbyt długo ale dopiero teraz mam kasę. W piątek obieglam Cerrefoury i Real, w Kauflandzie też nic nie ma, czy którejś z Was może rzuciło się cuś takiego w oczy? Nie wiem czy jest sens jeździć do Geantów i Tesco, może Wy byłyście? Czy tam też takie pustki? Nie bardzo mam teraz możliwości, z moją mobilnością jest kiepsko, nie chciałabym jechać w ciemno, dajcie znać jak coś wiecie albo macie pomysł. Bo nie mam prezentu dla dziecka!!!
meggie
Madziu, a bylas moze w hurtowni na slonku bebe club obok cauflandu? Bo chyba tam masz najblizej, mysle ze cos tam powinno byc aczkolwiek zabawek maja chyba malo, w tesco jest ful teraz napchane, ale nie wiem czy cos konkretnego znajdziesz, dla mnie to wszystko jakos niebezpiecznie wykonane i nic mi nie pasowalo jak bylam ogladac icon_confused.gif

zobacz katalog on-line przynajmniej nie pojedziesz w ciemno

https://www.tesco.pl/oferta/gazetka-zabawki...php?hm=szczecin

ewentualnie pozostaje Ci jeszcze galaxy-tam to cos na pewno bedzie

wspolczuje tylko szukania i jezdzenia bo to szał i ludzie w szale przedswiatecznym

powodzonka:)
szantrapa
Dzięki maggie, wiesz jeśli chodzi o bebe to myślałam o tym w ostateczności w kurcze w stosunku do marketow mają drogo bardzo, ale w ostateczności tam podejde, mam parędziesiąt metrów icon_smile.gif Właśnie do tesco się nie wyrobiłam stąd moje pytanie czy tam jeszcze coś jest icon_smile.gif ale chyba rzeczywiście jutro udam się na polowanko tam i do galaxa
Meggie dawaj znać jak mały, już się nie mogę doczekać jak wyjdzie i wrzucisz zdjątka icon_smile.gif buziaki
Eta
a z allegro np tu i tu

poza tym są tam też sprzedawcy ze szczecina moznaby tam zadzwonić i pojechać osobiście bo to sklepy są
szantrapa
myślałam o tym, tylko że garnuszki w carrefourze były 30 złotych taniej niż te na allegro teraz, szczeniaczki były po 99 złotych więc patrząc na 179 na allegro jestem przerażona, poza tym paczki które wysyłałam do ludzi 5-go grudnia priorytetem doszły dopiero dziś więc wątpię czy z allegro cokolwiek zdąży do nas dotrzeć. Dzięki, będę jakoś kombinowac, mój błąd że za późno się zabrałam, tak to jest jak człowiek od pensji uzależniony icon_smile.gif
meggie
Madziu, moj uparciuch siedzi w brzuchu i chyba chce mnie przetrzymac do swiat i wyslac na zwiady na porodowke icon_wink.gif

z allegro nie polecam ze wzgledu na kursowanie poczty, a kurierem sie nie oplaca bo na to samo w sklepie wyjdzie, poza tym my tez zwlekalismy z zakupami bo czekalismy na kase, i jutro meza wysylam na polowanie icon_smile.gif

buziaki
Eta
Magda ale zobacz choćby tu napisz do gości i zapytaj czy mozliwy jest odbiór osobisty
szantrapa
Eta dzięki, o tym nie pomyślałam icon_redface.gif
Meggie tak czy inaczej czekam z niecierpliwością na wieści co u Was icon_smile.gif duża buźka dla maluszka
Meganka.
Magda, faktycznie real wyczyszczony jest strasznie.

Jeżeli chodzi o paczki z allegro to ja zamówiłam w zeszłą środę zabawke dla Zosi, w sobotę miałam już w domu. I dodam, że nie priorytet icon_biggrin.gif

Zobacz jeszcze w hurtowni koło nomi, tylko podejrzewam, że tam ceny podobne będą jak w bebe icon_rolleyes.gif
szantrapa
Meganko z tymi paczkami z allegro to rzeczywiście różnie bywa ostatnio, ale już za krótko żeby ryzykować, rzeczywiście jedyniekupić od kogoś ze Szczecina. A w hurtowni koło nomi faktycznie dawno nie byłam. Wczoraj koleżanka dzwoniła że szczeniaczki są na turzynie po 190! No niestety 90 złotych więcej niż parę dni temu w carrefourze to dla mojego skromnego budżetu przesada. Najwyżej kupię jakieś klocki czy coś a szczeniaczka albo garnuszek dostanie na urodziny
A mogę wiedzieć co ciekawego wymysliłaś dla Zosi pod choinkę ? Nie mam za bardzo czasu z Wami tu poklikać, mam nadzieję że Zosieńka dobrze się chowa. pozdrowionka
Meganka.
Magda, Zosia dostanie Muzyczny ocean i króliczka a kuku icon_smile.gif
Teraz to juz faktycznie późno, zeby z allegro załatwiać cokolwiek, bo raczej na bank nie dojdzie.

Z cenami zabawek to pojechali do góry strasznie icon_rolleyes.gif

A Zosia dziekujÄ™, super z niej dziewczynka icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.