To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Do Moderatora :-) - sklepik

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdalenka
Chcialabym zapytac, co z pomyslem, aby istnial "sklepik" i podforum "zakupy". Czy problem jest natury technicznej, czy za malo osob wypowiedzialo sie w tej sprawie... przeciez bez sensu jest, ze korzystamy z nich na innych forach, bo na "maluchach" nie ma lub jest ciezko icon_sad.gif.

I w ogole to szkoda, ze kiedy padaja tu rozne pomysly, to nie ma zadnego odzewu, nikt ich nie komentuje... fajnie byloby wiedziec, ze to "zrobicie" albo nie... i nie marnuje sie czasu na pisanie kolejnych watkow w danym temacie.

Czekam...
kasiarybka
Magdalenko...
na ten temat było już nie raz.
Duszek tłumaczył już dlaczego nie ma sklepiku na forum....jest tablica ogłoszeń i tyle.
Zmiany nie sÄ… przewidziane.
magdalenka
Kasia, ale DLACZEGO? Dlaczego nie moze byc sklepiku zamiast tablicy ogloszen... Duszek pisal o "niedublowaniu"... a dlaczego nie zlikwidowac tablicy? Przeciez z forum tez moga korzystac osoby niezalogowane... wystarczyloby zostawic na glownej stronie informacje o sklepiku.
A Zakupy? Dlaczego ich nie ma...

Przepraszam, ale odpowiedz "bo nie!" mnie nie satysfakcjonuje!
Duszek
Nie moze byc sklepiku zamiast tablicy ogloszen, bo forum jest _czescia_ wiekszej calosci, ktora stanowi portal www.maluchy.pl. I w ramach portalu dziala tablica ogloszen, z ktorej korzystaja tez osoby nigdy nie zagladajace na forum. A w celu ulatwienia zycia forumowiczom dodalismy baner do tablicy ogloszen na gorze strony.
Jestesmy otwarci na rozbudowe funkcjonalna tablicy ogloszen (przeszukiwanie i inne opcje, ktore zaproponujecie).

Pozdrowienia

Duszek
lyszka
Duszku a może choćby forum :"ZAKUPY". Głupio tak pytać o np.nosidełka na forum "na każdy temat" (właśnie chciałam to zrobić) albo promocje albo gdzie coś kupić. Takie forum naprawdę byłoby przydatne. Mogę moderować icon_biggrin.gif , jeśli nie będzie chętnych....
magdalenka
CYTAT(Duszek)
Jestesmy otwarci na rozbudowe funkcjonalna tablicy ogloszen (przeszukiwanie i inne opcje, ktore zaproponujecie).


Proponuje faktycznie mozliwosc przeszukiwania tablicy, jak najwiecej tematow ogloszen wyswietlanych na stronie, natomiast zeby tresc ogloszenia otwierana byla w oddzielnym okienku.

Proponuje zliwidowanie czasu, po jakim ogloszenie ma byc kasowane...

mysle dalej...

ps kiedy, Duszku, mozemy spodziewac sie zmian??
I ZAKUPOW??
icon_smile.gif
mamami
Ja ponowię temat podforum "Zakupy" Bardzo mi go tutaj brakuje i nistety niekiedy zaglądam na inne fora właśnie w celu konsultacji zakupowych. Pewnie że można umieszczać to w "Na każdy temat" ale wydaje mi się że byłoby znacznie prościej gdyby było specjalne miejsce, bo okropnie nie lubie listów nie na temat a umieszczanie zapytań zakupowych w "na każdy temat" wydaje mi się własnie troszkę nie na miejscu.
Ps. Choc pewnie to uczynię bo nie mam właściwie wyboru.
Inca2
Jestem jak najbardziej za 'zakupami' icon_biggrin.gif
magdalenka
Dzziewczyny... ale nie wiem, czy zauwazylyscie, ze ze nasze posty zazwyczaj pozostaja bez odpowiedzi... tak mi sie wydaje, ze nas w nosie maja i tyle. Bo ja rozumiem, ze czegos "oni" nie zrobia, ale milo by bylo, gdyby napisali dlaczego... odpisywanie jest wyrazem grzecznosci, nieprawdaz? Zreszta napisalam o tym gdzies post do "duszka"... ale oczywiscie na odpowiedz sie nie doczekalam icon_evil.gif.
kasiarybka
Madziu.
Duszek odpisał trochę wyżej, dlaczego nie może znależć się taki sklepik na forum.
Nie pisz, że Wasze prośby pozostają bez odpowiedzi.
Właśnie dziś Ila stworzyła nowe podforum dla mam bliżniaków, na prośbę dziewczyn.
Duszek
zmiany w "ogloszniach" bedziemy wprowadzac w styczniu. Obecnie pracowalismy nad dodaniem "ofert pracy" - spojrzcie na glowna strone portalu (baner w prawej). Teraz kazda/y z Was moze wyszukac cos dla siebie. No a teraz zabieramy sie za rozbudowe mechanizmu ogloszen.

Pozdrowienia

Duszek
mamami
Bardzo miło że bierzecie się za ogłoszenia ale ja tam do ogłoszeń nic nie mam tylko chciałabym podforum zakupowe (takie jak np jest na gazecie czy dawniej na starym edziecku). Chodzi o to żeby było gdzie wymieniać się spostrzeżeniami na temat konkretnych artykułów lub dowiedzieć się gdzie coś można kupić.
Serdecznie pozdrawiam.
magdalenka
CYTAT(kasiarybka)
Madziu.
Duszek odpisał trochę wyżej, dlaczego nie może znależć się taki sklepik na forum.
Nie pisz, że Wasze prośby pozostają bez odpowiedzi.
Właśnie dziś Ila stworzyła nowe podforum dla mam bliżniaków, na prośbę dziewczyn.


Kasiu!

Ja mowie o Jego ignorancji nt. zakupow... odpowiedz "nie bo nie" nigdy mnie nie satysfakcjonowala. Nadal twierdze, ze nasza prosba (o "zakupy") pozostala bez odpowiedzi.

Mamami - ja tez korzystam z edziecka (zakupy).
Duszek
To nie byla odpowiedz "nie bo nie":
"Nie moze byc sklepiku zamiast tablicy ogloszen, bo forum jest _czescia_ wiekszej calosci, ktora stanowi portal www.maluchy.pl. I w ramach portalu dziala tablica ogloszen, z ktorej korzystaja tez osoby nigdy nie zagladajace na forum...."

Nalezaloby rozronic raczej dwa tematy:
1) posty typu "kupie, sprzedam, zamienie, oddam" - nie bedziemy tworzyc forum z powodu przedstawionego powyzej
2) posty typu "gdzie cos kupic, co myslicie o produkcie X" - mozna rozwazyc taki zakres forum, bo nie duplikuje on innych elementow portalu.

Pozdrowienia

Duszek (nie ignornt icon_smile.gif )
magdalenka
Duszku!
I wlasnie o temat opisany przez Ciebie jako "2" nam chodzi! Na edziecku forum takie nazywalo sie zakupy i tam wymienialysmy uwagi o promocjach, co warto kupic itp.

Dziekuje za odpowiedz icon_smile.gif
mamami
CYTAT(Duszek)
2) posty typu "gdzie cos kupic, co myslicie o produkcie X"  - mozna rozwazyc taki zakres forum, bo nie duplikuje on innych elementow portalu.


Dokładnie o to mi chodzi i myślę że nie jestem osamotniona w swoich pragnieniach icon_smile.gif
aga23
CYTAT(mamami)
CYTAT(Duszek)
2) posty typu "gdzie cos kupic, co myslicie o produkcie X"  - mozna rozwazyc taki zakres forum, bo nie duplikuje on innych elementow portalu.


Dokładnie o to mi chodzi i myślę że nie jestem osamotniona w swoich pragnieniach icon_smile.gif



Mamami nie jesteś osamotniona, bo ja również chciałabym aby powstalo takie podforum.
mamami
Kolejny raz podnoszę ten wątek i błagam Duszka na kolanach o poważne przemyślenie powstania podforum "zakupy".
Toż przecież nie jest normale żeby posty o wózkach lądowały na zdrowiu i pielegnacji dzieci bo nic nie mają z nimi wspólnego, na "na każdy temat" tez ich nikt nie chce i wcale się nie dziwię bo mnie też tam nie pasują. Na "ciazy" też nie są tak całkiem na temat. Jeszcze uszłyby posty o wózkach ale o bucikach dla trzylatków juz nie bardzo.
Wiem że moze się wydawać że chyba jednak nie jest to tak potrzebne bo nie ma tu tysiąca odpowiedzi ale ja sama na to podformu zaglądam max raz na dwa miesiące i myslę że to stąd bierze sie bark zainteresowania.
magdalenka
Mamami... lepiej korzystaj z edziecka... tu prosimy o to forum juz tak dlugo, mieli pomyslec.... w nosie to (nas) maja i tyle icon_sad.gif
Duszek
CYTAT(magdalenka)
Mamami... lepiej korzystaj z edziecka... tu prosimy o to forum juz tak dlugo, mieli pomyslec.... w nosie to (nas) maja i tyle icon_sad.gif


Nieladnie, nieladnie... i niesprawiedliwie, bo to, ze akurat cos co Tobie wydaje sie takie oczywiste dla nas nie jest, nie oznacza, ze kogokolwiek olewamy. Poza tym nie zajmujemy sie wylacznie tworzeniem for - racz zauwazyc, z portal rozwija sie dla Was caly czas.

Teraz jako pierwszy w harmonogramie jest regulamin i uporzadkowanie czata, drugie - zmiany w ogloszeniach - mechanizmy wyszukiwawcze itd, trzecie - forum wymiany opinii i miejsc zakupu itd roznych rzeczy.

Poza tym forum to bedzie musialo byc prowadzone z wyczuciem, by unikac reklam i kryptoreklam. Dlatego priorytet mial regulamin

Pozdrowienia
mamami
Dziękuje Duszeczku, ja w Ciebie gorąco wierzę icon_smile.gif choć nadal będę się od czasu do czasu przypominać.
Hmm.. co do kryptoreklam to rzeczywiście trudny temat, nie wiem jaki jest Wasz pogląd na te sprawy ale chyba nie da się tego uniknąć. Rozmawia sie na takim formu o konkretnych produktach konkretnych producentów a na dodatek baaardzo często padają nazwy sklepów w których warto kupować. Jeżeli taka forma tego forum będzie niemożliwa to chyba nie warto sobie nim zawracać głowy.
Jak na razie rzeczywiście będę korzystać z gazetowego edziecka co nie zmienia mojego sentymentu i bezgranicznego przywiązania do Maluchów icon_biggrin.gif
Atena niezalogownka
I je również jestem zdecydowanie za podforum sklepik i też błaaaagam o to aby powstało!
Kożysam z ezieckowgo sklepiku ale...hmm...to nie to co MALUCHY!!!!
A tablica ogłoszeń?....kurczę no jakoś nie mam do niej przekonania...to nie to icon_sad.gif

Atena
[/list]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.