To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Logopeda

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beata Białystok
Poszukuję dobrego logopedy w Białymstoku. Wiem, że mało jest tu białostoczanek, ale może ktoś zna jakiegoś?
Basza
Beatko! Właśnie się zapisaliśmy do poradni ,która jest przy DSK. ( budynek poradni ,drugie piętro dokładnie nad rejestracją ) To będzie nasze pierwsze spotkanie. Terminy są na marzec, wystarczy skierowanie od lekarza rodzinnego. Jeżeli miałaś juz kontakt z logopedą proszę podpowiedz na co zwrócić uwagę, o co pytać przy pierwszej wizycie?
Jako ciekawostkÄ™ podpowiadam stronkÄ™ w internecie:
https://www.republika.pl/logobasia/
skopiowałam też "zabawy buzi i jezyka" /patrz wychowanie/może się przyda?
Beata Białystok
Pierwszą wizytę u logopedy mamy już za sobą. W poniedziałek idziemy na pierwsze ćwiczenia (5 miesięcy po pierwszej wizycie, ale cóż, takie są terminy icon_rolleyes.gif ). Chodzimy do poradni "Anima" na ul. ks. Syczewskiego. W poniedziałek podzielę się spostrzeżeniami.
Byłyśmy również u logopedy na ul. Mazowieckiej, ale podejście do dziecka pani do której trafiłyśmy pozostawiało wiele do życzenia icon_confused.gif
Beata Białystok
Byłyśmy dzisiaj na pierwszych ćwiczeniach u logopedy. Moim zdaniem wszystko było w porządku. Pani cierpliwie ćwiczyła z Agatką pokazując jej dokładnie wszystkie ćwiczenia, zadała nam pracę domową. Następna wizyta za 2 tygodnie.
Beata Białystok
CYTAT(Basza)
Terminy sÄ… na marzec, wystarczy skierowanie od lekarza rodzinnego.

Basza, i na Mazowieckiej i na Syczewskiego na pierwszą wizytę do logoedy czekałyśmy niecały tydzień. Do logopedy nie jest potrzebne skierowanie!
Basza
Te skierowanie to bardziej jest potrzebne w rejestracji na dole w przychodni, ale lekarz rodzinny chyba nie będzie robić problemów...Przynajmniej mam taką nadzieję.
Beata Białystok
Ja rejestrowałam się do logopedy telefonicznie icon_smile.gif Teraz za to mam problemy, bo Agatka nie chce ćwiczyć w domu. U logopedy ślicznie ćwiczy, a w domu poćwiczyła 2 dni, a teraz się buntuje icon_confused.gif
Basza
Szczerze mówiąc właśnie tych ćwiczeń bałam się najbardziej.Mój Szymon też woli rozrabianie, niż takie zajęcia.
Pochwalę się za to,że jesteśmy już po pierwszej wizycie i wszystko odbyło się bezboleśnie. Mały przechodzi wysiękowe zapalenie ucha i byłam pełna obaw, ale kobitka okazała się bardzo miła i cierpliwa. Młody nawet chętnie jej na wszystko odpowiadał. W dodatku tata mógł z nami pojechać i mam wrażenie, że przy facecie, to wielu lekarzy trochę inaczej się zachowuje i wizyta z lekka lepiej wyglada icon_wink.gif Nieprawdaż.
W każdym bądź razie do logopedy możemy pokazać się za rok, ale jestem za to spokojna, że wszystko sprawdziłam. Szymon przejęty wizytą to nawet wyraźniej zaczął mówić icon_biggrin.gif
Pozdrawiam cieplutko i życzę cierpliwości w "gimnastykowaniu jezyka".
Beata Białystok
Fajnie, że wizyta u logopedy przebiegła bezboleśnie icon_smile.gif My jesteśmy już po trzech wizytach na ćwiczenia u logopedy i jestem bardzo zadowolona. Z ćwiczeniami w domu jest gorzej, ale jakoś sobie radzimy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.