To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

*:Lipcowe Słoneczka:* część 3 ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
olciaa_a




qenedi --> 29 sierpieÅ„ 1982 ♥ ♥ ♥ synek Daniel --> 01.07.2006

[size=18]olciaa_a
--> 05 kwiecieÅ„ 1989 ♥ ♥ ♥ córeczka Maja --> 02.07.2006

[size=18]Bea_tka
--> 18 pazdziernik 1979 ♥ ♥ ♥ synek Kamil Piotr --> 03.07.2006

gondol --03.07.2006-- córeczka Oliwia

[size=18]Agusia29
--> 4 lipiec 1977 ♥ ♥ ♥ córeczka Natalka --> 04.07.2006

aksonia --04.07.2006-- synek Daniel Santhanam
Karina mama Mateusza --06.07.2006-- córeczka Amelka

[size=18]Mariena
--> 12 sierpieÅ„ 1975 ♥ ♥ ♥ córeczka Ania --> 06.07.2006

[size=18]Izaaa
--> 12 marzec 1979 ♥ ♥ ♥ córeczka Patrycja --> 07.07.2006

[size=18]mama_oliwki
--> 27 pazdziernik 1978 ♥ ♥ ♥ synek Eryk --> 08.07.2006

Adrianna78 --13.07.2006-- córeczka Sophie
ana28 --14.07.2006-- córeczka Angelika
Anecznik --14.07.2006-- synek Nikodem
Esther@ --17.07.2006-- córeczka Małgosia

[size=18]vida
--> 2 luty 1981 ♥ ♥ ♥ córeczka Marika Anna --> 17.07.2006

AgUc!oReQ --17.07.2006-- córeczka Joanna Aneta

[size=18]Joaba
--> 9 czerwiec 1977 ♥ ♥ ♥ córeczka Klaudia --> 21.07.2006

[size=18]anetser1
--> 11 marzec 1980 ♥ ♥ ♥ synek StaÅ› --> 25.07.2006

Monika_D --28.07.2006-- córeczka Zuzanna
Myszorek --28.07.2006-- synek Tymoteusz Michał

[size=18]Annoyance
--> 10 czerwiec 1983 ♥ ♥ ♥ [size=18]córeczka Zosia --> 29.07.2006

anka80 --30.07.2006-- córeczka Aniela Maria
mama_oliwki
ja juz sie melduje icon_lol.gif
z moja ekipÄ…
mama_oliwki
olcia zamiast becik zmien na gondoli
nie wiem czemu agak tak napisała
dobrze mówie dziewczyny oliwka jest gondoli
żadnego becika nie kojarze
qenedi
WITAM!!
I ja się melduje na nowym wątku icon_exclaim.gif Jak do was dołączylam na 2 wątku byla 37 strona, a teraz juz 100 minela. Fajnie ze was mam icon_biggrin.gif

Widze że Mariena zmienila zdjecie na paseczku - fajna ta twoja Anulka icon_biggrin.gif
mamo_oliwki mi sie tez tak zdaje że Oliwka to Gondoli. Z pioerwszej stronki widac teraz( zaznaczone sa oddzielnie dziewczynki i chlopcy) że mamy przewage panienek icon_biggrin.gif
vida
Witam Kochaniutkie na nowej stronce icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif !!

Agucorek i Beatka bardzo miło ze sie odezwałyscie i mysle ze popiszecie czasem z nami troche wiecej icon_smile.gif Miło takze zobaczyc wasze dzieciaczki,po takim czasie Bosze ale one wyrosły,pamietam jak pokazywałyscie jak były noworodkami.. icon_smile.gif

Aniu i Amelko rosnijcie zdrowo,moc buziaków!!!!!!!!!!!!!

Marika usypia tylko w łózeczku poprzez bujanie,takze wiekszych kłoptów z nia nie ma.Nadal 2 razy w nocy je butle,ale z 2 godziny nad ranem niby spi,ale cały czas jeczy przez sen.U nas włózku nigdy nie zasnie,bo od malutkiego jej nie brałysmy.
olciaa_a
Wiedzialam ze o czyms zapomnialam wink.gif icon_biggrin.gif
Zmienione.

A Majka nadal cala nocke przesypia tyle ze spac chodzi troszke pozniej (bo przeciez juz jest duza wink.gif) no i na noc usypiam ja na rekach bo inaczej marudzi (a kiedys zasypiala sama w lozeczku) no ale coz dzieciaczki nam rosna i sie zmieniaja icon_razz.gif
mamuska26
Annoyance ja co prawda z Sierpnióek ale jeśli już moge cos poradzi na ZĄBALE to u nas rewelacja okazały sie granulki homo...... Dagometr 44 ( bolesne zabkowanie) i czasem na noc Viburkol albo Efferalgan w czopkach ale ja granulki podawalam czasem po 3 np co godzine... Teraz mamy już 2 zabalki
olciaa_a
No ja viburcol tez mam przydaje sie na zabki, po szczepieniu jak dzidzius jest nie spokojny tez mozna dac, a o granulkach nie slyszalam, narazie czopki raz za czas wystarczaja icon_smile.gif

Na koniec chcialam wkleic zdjecie Majeczki ale zaba cos odmawia posluszenstwa icon_confused.gif

Pa pa bede w czwarek.
joaba
hej ja ze swoim klanem tez siÄ™ meldujÄ™
mama_oliwki
wczorajk napisałyśm,y tyle stronek a dzis tak niewiele icon_cry.gif
Izaaa
My też się meldujemy icon_lol.gif

Wiecie, mój mąż jest strasznie zazdrosny jak wchodzę na maluchy to robi mi awanturę icon_eek.gif "ZNOWU TO FORUM" Dlatego staram się włączać kompa jak już śpi, a że zasypia koło 22 to mam dużo czasu icon_smile.gif
Nie miałam pojęcia że może tak reagować
mama_oliwki
No to ładny zazdrośnik z twojego męża wink.gif
Ryjek
CYTAT(mamuska26)
Annoyance ja co prawda z Sierpnióek ale jeśli już moge cos poradzi na ZĄBALE to u nas rewelacja okazały sie granulki homo...... Dagometr 44 ( bolesne zabkowanie) i czasem na noc Viburkol albo Efferalgan w czopkach ale ja granulki podawalam czasem po 3 np co godzine... Teraz mamy już 2 zabalki


U nas granulki nie zdaly egzaminu. Jedyne co pomaga to Apap lub Ibufen podany do mleka. Ale kazde dziecko inaczej przechodzi zabkowanie.
mama_oliwki
całe szczęście że eryk jeszze nie ząbkuje i oby jak najpóźniej icon_wink.gif
wcale mi siÄ™ nie spieszy
mama_oliwki
dziewczyny na dzień babci i dziadka chce zamówić kalendarze ze zdjęciami dzieci
nie wiem które zdjęcie wybrać doradzicie ?


to troche nieaktualne erys takim mały icon_wink.gif


hmm. żaba nie dziłą to sie na wysyłałam icon_rolleyes.gif
mama_oliwki
potem spróbuje jeszcze cos wkleic icon_biggrin.gif
mama_oliwki


te dzisiejsze jakies takIE Niewyraźne foto
z fleszem i swiatłami powłanczanymi



a moze to
mama_oliwki

i jeszcze to

a to pamietacie 35tc icon_razz.gif
mama_oliwki
nic innego mi nie pasuje do tego kalendarza
oprócz tego brzucha naturalnie icon_wink.gif
mama_oliwki
podtrzymujac tradycje agusi pod jej nieobecność popisałam sma ze sobą i spadam
nara wink.gif
mama_oliwki
zastanawiam sie jeszzcxze dlaczego nie ma wÄ…tku rok urodzenia 2007
czyzby sie jeszcze nic nie urodziło icon_question.gif icon_exclaim.gif
qenedi
mmamo_oliwki mi osobisciee podoba sie to zdjecie przed brzuszkiem i te srodkowe z wczesniejszego postu. ps. sliczne masz dzieci (podobne do ciebie icon_biggrin.gif )

no i znowu ja mam pytanko o wekowanie zupek. Próbowalam w sloiczkach łowicza (jak radzilyscie) zakrecilam dokdadnie , wstawilam do garnkaz gotujaca woda, wyjelam i przekrecilam denkiem do gory. Na poczatku sie zassie a potem srodek wyskakuje i znowu lipa icon_cry.gif az mi wstyd ze sierotka taka ze mnie icon_redface.gif
mama_oliwki
a jak zakręcasz to nie kręci sie nakrętka w koło icon_question.gif
musi byc zakręcony na maxa i nie przepuszczać
a jak go odkręcasz to to robi klik
Esther@
O nowy wątek jak miło icon_smile.gif To my sie też meldujemy icon_smile.gif

Anulko i Amelko icon_smile.gif Wszystkiego dobrego, nasze półroczniaki kochane icon_smile.gif Buziaki icon_smile.gif

Ja właśnie po imprezce, powinnam zacząć sprzątać, ale wolałam sprawdzić co słychać na maluchach icon_cool.gif Czuję, że cięzka noc będzie, bo Małgosia padła strasznie zmęczona, no i wrażeń było tyle icon_smile.gif Był u nas kuzyn z rodziną, spodziwają się właśnie trzeciej córeczki icon_biggrin.gif Super icon_biggrin.gif
Posprzątam, to wrócę icon_wink.gif
vida
mamo oliwki śliczne wszystkie zdjecia,oliwka ma takie sliczne oczka...I blondyneczka czyzby po męzusiu???? icon_question.gif
Tez by mi sie przydała sesja moich dziewczyn icon_surprised.gif

Noi ten twój brzuszek,och przywołalas wspomnienia......
Izaaa
mamo oliwki mi podoba siÄ™ pierwsze z tej strony icon_biggrin.gif
Bardzo młodo wyglądasz, ile masz lat (jeśli mogę spytać)???
Mariena
mamo_oliwki - śliczne masz dzieci!!! Takie pogodne. Jeśli chodzi o zdjęcia to mnie najbardziej podoba się to na którym jesteście we trójkę, i to, gdzie dzieciaki leżą na brzuszkach. aha, i jeszcze to pierwsze, gdzie eryś placze. Oliwka na nim wygląda ślicznie a Eryk jest tam taki malutki.....
a ten brzuch w 35 tc.... Kiedy to bylo....??? wieki cale temu.

szkoda mi trochę tamtego wątku, ja się w ogóle przyzwyczajam do ludzi i rzeczy... No ale trudno, jak trzeba to trzeba.

Tylko tamten poprzedni nie jest jeszcze zamknięty, można tam jeszcze pisać.

Amelko - wszystkiego najlepszego w dniu skończenia pól roku!!!

A moja Ania bardzo dziękuje za wszystkie życzenia!
Mariena
CYTAT(qenedi)
WITAM!!
 

Widze że Mariena zmienila zdjecie na paseczku - fajna ta twoja Anulka icon_biggrin.gif  


Dzięki, mnie też się podoba icon_biggrin.gif icon_wink.gif
ana28
Witam!
[/b]Mamo Oliwki[b] wszystkie zdjęcia śliczne - ale najładniejsze jak dzieci leżą na brzuszkach icon_lol.gif i to jak jesteście we trójkę!

U nas Angelika usypia w łóżeczku, chciałabym nauczyć ją żeby zasypiała sama ale coś mi nie wychodzi icon_lol.gif Póki co muszę kilka razy ją pobujać- mamy łózeczko na kółkach icon_lol.gif Kilka razy zasnęła sama ale najczęściej jak tylko ją położę to odrazu przekręca się na brzuszek, łapie się za szczebelki no i płacze oczywiście icon_wink.gif A w nocy budzi sie na karmienie 2 razy ok 24 i 4 a zasypia o 20
qenedi
mamo_oliwki zazdroszcze ci tego brzuszka. Ja swojego nie pokaze niestety poniewaz rodzinne tednencje do rozstepow i tu mnie nie minely. icon_cry.gif Mam tak brzuch posiekany ze ojej, juz mi blakna ale zginac nigdy nie zgina. icon_twisted.gif
I nie prawda jest ze jak sie smarujesz tymi kremami to nie bedzie sie ich mialo( udoiwodniono ze to genetyczne i koniec) . Ja cala ciaze smarowalam i nic.Najlepsze jest to ze wszystkie rozstepy wywalilo mi w 9 miesiacu, a tak sie cieszylam ze ich nie mam( a przytylam tylko 13 kilo)

Ale mnike na smety wzieło, icon_cry.gif
ale za to mam fajnego bobaska icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif i tym sie pocieszam(a i nawet maz sie juz do tego brzuszka przyzwyczail) icon_biggrin.gif

czy wy tez mieliscie taki problem icon_question.gif (piszcie jesli chcecie)
Bea _tka
Mamo -oliwki mnie siÄ™ najbardziej podobajÄ™ na brzuszkach twoje dzieciaczki - sliczne

a swoja drogÄ… to super pomysl - chyba go powiele hahaha

Anecznik u nas ze spaniem ten sam probkem w nocy 2 miesiace temu spał od 20 do 4 sa potem do 8 a treraz potrafi sie budzić co 2 godziny ojoj ale juz nie cycam go cały czas tylko ze 2 razy a tak to smoczek, ale mam nadzieję że to przez ząbki . Albo przez gorące powietrze bo to się zaczeło od kiedy w domu się pali icon_smile.gif
Mariena
qenedi - mnie rozstępy na brzuchu ominęly szerokim lukiem, za co jestem wdzięczna losowi icon_biggrin.gif Natomiast, jak pojawilo mi się już po porodzie dużo pokarmu, to nagle się okazalo , że jedną pierś mam calkiem od spodu "posiekaną"...
Przepraszam za jakieś bledy, ale walczę wlaśnie z Anią, która ostawia cyrk mi na rękach. zasypia
Mariena
Annoyance - doszlo!!!
Tylko chyba ja tego jednak nie wykorzystam, bo czekając na przesylkę od ciebie wybralam swoje do konca i nie umówilam się do lekarza po następne. No i przez 2 tygodnie już nnie biorę. I doszlam do wniosku, że z tym kończę. Pamiętam, że zglosila się po mnie chętna Esther@, więc Estherko - podaj mi na priv adres, to ci wyślę. Sorry za zamieszanie icon_biggrin.gif

A jak ci idzie z ukladankami ze zdjęć dla babć i dziadków?
Annoyance
ja tylko na chwilke bo u tesciow jestem icon_smile.gif
po pierwsze Mariena super ze doszlo icon_smile.gif no niech Estherka skorzysta icon_smile.gif)

po drugie dziekuje sierpniowce i chyba czerwcowce za podpowiedz co na zabkowanie, bierzemy narazie Viburcol moze lepiej ale nie duzo icon_confused.gif

genedi co do rozstepow to mnie tez na szczescie ominely bo smarowalam sie kremami przez cala ciaze icon_smile.gif na tylku mam ale nie widze tego wiec ok icon_wink.gif no i cycuchy posiekane ale coz uroki karmienia- jakos sie tym nie przejmuje icon_wink.gif

Aha Izaaa to twoj maz identyczny jak moj icon_smile.gif jakbym moejgo slyszlaa- ZNOW TO FORUM! tylko forum najwazniejsze itd. icon_smile.gif
Annoyance
aha a zdjevia jeszcze sie robia- jakos nie duzo czasu mam icon_smile.gif w przyszlym tyg pochwale sie co zrobilam icon_smile.gif
Mariena
CYTAT(Annoyance)
Aha Izaaa to twoj maz identyczny jak moj icon_smile.gif jakbym moejgo slyszlaa- ZNOW TO FORUM! tylko forum najwazniejsze itd. icon_smile.gif


to już więcej tych mężów jest, mój też ostatnio mówi :" ja już się nie liczę, tylko twoje forum i koleżanki" icon_biggrin.gif A to przecież nieprawda, choć przyznaję, że stalyście się dla mnie dość ważną częścią mojego życia icon_biggrin.gif
Mariena
Annoyance - fajna jest Zosieńka na zdjęciu w paseczku icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Anecznik
I ja meldujÄ™ siÄ™ na nowym wÄ…tku icon_wink.gif

Beatka więc i ty przeżywasz koszmarne noce icon_rolleyes.gif ja jestem wyczerpana totalnie..........brakuje mi cierpliwości.



O rozstępach wole się n ie wypowiadać............mam je wszędzie icon_redface.gif . Nie mogę na siebie patrzeć. Do tego wszystkiego walczę z moim tłuszczem a zwłaszcza z brzuchem, który ciągle jest wielki. Czasami jest mi wstyd przed mężem. Kiedy kupił mi na mikołajki seksowny strój Mikołaja to zbierałam się 2 dni aby się w nim pokazać. Ubrałam i od razu praktycznie zdjęłam. Grrrr......normalnie mnie rozwala moje figura.

Mamo-oliwki zawsze podziwiałam Twoją figurkę w ciąży i zgrabniutki brzucholek. Niezła laseczka z Ciebie. Dzieciaczki masz prześliczne. Mnie się podoba najbardziej zdjątko jak dzieciaki są na brzuszkach, bardzo słodko wyglądają. Również to gdzie jesteście w trójkę.

Całuski dla mamusiek i ich pociech icon_wink.gif
Mariena
O rany, mam dziś dość - Ania jest tak koszmarnie nieznośna dzisiaj, że mam ochotę wyjść z domu. Bez niej, oczywiście icon_evil.gif

Nie śpi, marudzi, placze, śmieje się by za chwilę znów plakać... Koszmarne mam dziś dziecko icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Aha dziś po raz pierwszy próbowala chrupek kukurydzianych - posmakowaly jej, ale na razie pozwolilam jej zjeść tylko 4.
Agga
Jestem na chwilke bo koleżanka która jest pielęgniarką ma akurat dziś dużór,a że jest niedziela i mały ruch to chwile z nią siedze i korzystam z kompa.
Jak przyjde do domu to poczytam wszystko,bo nie dam rady długo siedzieć.Akurat na samym zgięciu mam rane i szycie na brzuchu i jak siedze to okropnie boli,ale mam nadzieje że już niedługo bedzie mniej boleć.Nie wiem jak jest po cesarce ale ja cały czas jestem na śilnych środkach przeciwbólowych,bo ból brzucha jest okropny.Dotego jeszcze do rana miałam cały czas kroplówki,biore antybiotyki i dwa razy przetaczali mi krew bo mam jeszcze to cholerne zakarzenie we krwi.Jutro mam mieć rano badania i usg i jak tylko nie będe mieć tego zakażenia to zmywam sie stąd, bo już nie moge wytrzymać.
Dobrze że akurat trafiłam a w zasadzie to nie trafiłam na dobrego lekaża,bo mąż zadzwonił do mojego lekaża który bedzie dopiero jutro i on na odległość pokierował i załatwil mi swojego kolege żeby się mną zajoł.
Pozatym dowiedziałam się że to był jednak chłopczyk i zdałam sobie sprawe że naprawde chciałam mieć trzecie dziecko,ale już napewno nie zaryzykuje po tym co przeszłam i w zasadzie dobrze że uszłam cało.
Myślałam się że lepiej się pozbieram bo dwa razy już przez to przechodziłam, ale akutat jest to szpital tylko Ginekologiczno-Połozniczy,a w 95% jest to patologia ciąży i połoznictwo i jak widze kobiety z brzuchem albo słysze za ścianą płaczące dzieci,widze szczęśliwych tatusiów to łzy same mi lecą strumieniem.Jeszcze mi lekaż dziś na dyżurze się spytał czy nie chce porozmawiac z psychologiem to już całkiem mam doła.
Chce już wyjść do domu bo nie moge patrzyc na te dzieci tutaj tylko chce do swoich.Angelika jest już duża i sobie radzi,ale Natalka cały czas płacze i chce ją już przytulić.Nadodatek mąż przekupił Angelike żeby mi tego nie powiedziała że cały czas płacze ale ona nie umie kłamać i od niej wyciąglam ,tylko obiecałam że mu o tym nie powiem.Tak mi jej żal bo przecież ona jest malutka i cały czas była ze mna a tu mnie nagle nie ma.

Ale sie wam rozkleiłam.

Mam nadzieje że jutro już będe mieć czysto we krwi i po tym zakażeniu ani śladu i popołudni już normalnie z domu napisze,a jak jeszcze coś będzie to nie wiem co zrobie.Wiem że jeszcze pewnie będą mnie chcieli przetrzymać kilka dni ale jak tylko będe mieć czysto to wychodze,bo ja tu zwariuje bez Natalki.

Może do 19 jeszcze do was zaglądne bo potem kończy dyżór i nie bede mogla wejśc na kompa bo juz nie dam rady dłużej siedzieć.A jak nie to mam nadzieje że jutro popołudniu sie odezwe.
qenedi
Witam!
Mariene to urzadzilas ani extra prezyjemnosc. pewnie troszke upaciana byla, ale to w nich jest najslodsze. Mys sie z Daniela śmiejemy bo jak je to sobie mruczy(mmmm) tak samo robi moj barat a jego chrzestny icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Sluchajcie Daniel oszslal. Dlaczego? juz wam pisze. Obnozylismy mu dzis łóżeczko. Po wsadzeniu go do niego on zaczal lapac sie szczebelkow i do wstawania. a jak mu przeszkadzalam( chyba troche za wczesnie icon_question.gif icon_biggrin.gif ) to on w taki piska ze uszy bolaly. Ale trudno nie pozwole mu jeszcze na takie ekscesy icon_biggrin.gif icon_razz.gif
qenedi
Witam!
Mariene to urzadzilas ani extra prezyjemnosc. pewnie troszke upaciana byla, ale to w nich jest najslodsze. Mys sie z Daniela śmiejemy bo jak je to sobie mruczy(mmmm) tak samo robi moj barat a jego chrzestny icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Sluchajcie Daniel oszslal. Dlaczego? juz wam pisze. Obnozylismy mu dzis łóżeczko. Po wsadzeniu go do niego on zaczal lapac sie szczebelkow i do wstawania. a jak mu przeszkadzalam( chyba troche za wczesnie icon_question.gif icon_biggrin.gif ) to on w taki piska ze uszy bolaly. Ale trudno nie pozwole mu jeszcze na takie ekscesy icon_biggrin.gif icon_razz.gif

A dzisiaj dalam Danielowi zupke jarzynowa z kawaleczkiem piersi z kurczaka( jadl az mu sie uszy trzesly) oczywiscie wlasnej roboty. Nawet i mi smakowalo icon_razz.gif
qenedi
Hej aga. icon_biggrin.gif
Dobrze ze sie odezwalas. Trzymaj sie dziewczyno i lez w szpitalu ile trzeba zdrowie najwazniejsze. Wiem ze tesknisz do dzieciakow,ale ty jestes im zdrowa potrzebna. Nie chcesz chyba zeby znowu cos ci bylo. Trzymam kciuki &&&&&&
PAPA icon_exclaim.gif
Esther@
Agusiu przytul.gif będzie dobrze, zobaczysz icon_smile.gif Trzymam kciuki, żebyś całkiem już zdrowa wróciła jak najszybciej. Tylko się dolecz koniecznie, najważniejsze, żeby paskudne zakażenie sobie precz poszło icon_smile.gif

U nas tez cięzki dzień icon_confused.gif Ale wiem dlaczego, leje od rana i nawet na chwilę nie poszliśmy na dwór. Starszaki dostają już szału z nadmiaru energii, Małgosia zasypia na 20 min i się budzi, więc jest niewyspana i zmęczona = marudna koszmarnie... Całe szczęscie, że się wyspałam, bo mój kochany mąż zabrał całą bandę rano i pozwolił mi spać do 9tej icon_redface.gif
A co do forum, to mój się już przywyczaił wink.gif Chociaż czasem się dziwi, że nie mam dośc tych dzieci i że chce mi się jeszcze o nich rozmawiać icon_wink.gif No a już całkiem się przekonał jak poznał osoby, które ja tutaj poznałam icon_razz.gif
Esther@
Aha i jeszcze Wam miałam napisać icon_smile.gif
Małgosia coraz częściej ostatnio chciała jeść, więc dziś zadecydowałam, że zaczynamy coś zjadać oprócz mleczka icon_smile.gif No i dostała dzisiaj Babanka z jabłkiem. Jeszcze nie umie tak całkiem wprawnie jeść, bo to inna całkiem technika, ale szamała aż miło icon_biggrin.gif
Agga
Jeszcze na chwilke jestem bo zaraz kończy dyżór i w zasadzie to ściągła mnie bo antybiooryki musi mi podać i za chwile jeszcze mi wpakują kroplówke na noc więc wykorzystam.Ale mam juz dość i mam nadzieje że jutro mi wyjdzie dobry wynik i popołudniu będe już w domu.Jak coś jeszcze będzie to wiem że musze wyleczyć i zlikwidować ale nie wiem jak wytrzymam tu dłużej.Ciągle słysze ten płacz i Natalka mi się śni po nocach cała poryczana.Nie moge patrzyć na te dumne dziewczyny z brzuchami i szczęśliwe mamusie.Nie wiedziałam że tak będe mieć ale to jest okropne.

Mam nadzieje że jutro będe już z wami pisać z domu bo mi was brakuje,a jak nie to może jakoś wam przekaże wiadomość bo takiego przywileju jak dziś to napewno jutro nie będe miec żeby siąść na kompa.

Trzymajcie sie cieplutko przytul.gif

Mariena wysłałam Ci priva i mam nadzieje że się nie obrazisz.
mama_oliwki
agus trzymaj sie wink.gif
izaa mam 28lat icon_redface.gif i to skończone icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
anecznik dzieki za komplement, a tak na marginesie to moje panieńskie to Laska icon_razz.gif
w ankiecie wygrało zdjęcie na brzuszku i to im zrobie w kalendarzu
mama_oliwki
gdzie jestescie dziewczynki co icon_question.gif
anetser1
ja jestem ale musiałam powalczyć z dzieckiem zeby zasnęło.

po pierwsze składam najlepsze zyczonka wczorajszym i dziesiejszym lipcowym półrocznym słoneczkom:)

po drugie mam straszy humor... i wole nikogo nie zarażać........... przesyłam tylko pozdrowienia
vida
Ja tez jestem,mała buszuje w chodziku,a do spania ma jeszcze troszke czasu icon_smile.gif CHodzi spac raczej pózno,a dla mnie to porazka,b o i tak musze wstac aby Klaudie wysłac do szkoły..

Agusiu miło ze sie odezwałas,podziwiam cie ze nawet w szpitalu masz okazje i siłe cosik skrobnąć.

Jesli chodzi o mojego mezulka,to na początku tez krzywo patrzył,na to forum,bo raczej nie miałam zwyczaju nigdy czatowac i pisac na forum..
Teraz to juz sie pzyzwyczaił,i opowiadam mu o waszych perypetiach.Powtarzam mu takze ze jestescie jesymymi moimi kolezankami,którym moge sie pozwierzac.Bo w gruncie rzeczy nie spotykam sie ze znajomymi,matka daleko.Takze jestesie tylko wyyy i męzus,noi moja Klaudusia-najlepsza przyjaciółka.. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.