To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry lekarz prowadzący w PABIANICACH pomóżcie!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

elomono
Czy możecie mi doradzić dobrych lekarzy prowadzących ciążę w Pabianicach? Najlepiej prywatne gabinety, dobrez wyposażone, miła atmosfera itd. Licze że któraś z Was jest z Pabianic. Pozdrawiam
77Madzik
Polecam dr Salska

tylko ze przyjmuje ona prywatnie w Rzgowie na ul. Kamiennej

prawdziwa fachura
bardzo miła i wie co robi
77Madzik
i jeszcze godna polecenia jest dr Antosiak ale nie wiem czy i ew gdzie przyjmuje.
77Madzik
a tak w ogole to byl juz taki temat na tym forum iwec poszukaj
konto_usunięte
zlitujcie siÄ™!!!!! jest coÅ› takiego jak FORUM REGIONALNE!!!!!!!!

bardzo proszę, niech każdy zanim zaloży taki wątek w stylu" poszukuję lekarza w Wąchocku"- zastanowi się, co by sie tu działo, jakby każda- ile nas jest zakładała osobny wątek. ze poszukuje kogoś, czegoś w dalmy na to- Pcimiu Dolnym !!!!!!
FORUM REGIONALNE MOżE ROZWIąZAć TAKIE PROBLEMY.
77Madzik
A co cie to tak irytuje?
a niech zakładaja
najwyzej zejdzie z obiegu z braku zainteresowania

a jesli juz to moderator powinien czuwac i przenosic takowe watki

a jak cieb enie interesi ten watek to nie wchodz tylko ignoruj bo jak bedziesz w nim pisac to bedzie na topie icon_smile.gif
Monika 78
Madzik litości!!
ostatnio forum zostało uporządkowane i cały czas pojawia się prośba o korzystanie z opcji "szukaj", wątków regionalnych a nawet pozbywania się obrzydliwych błędów ortograficznych!! czy trzeba iść od razu na noże? nie można wykazać odrobiny szacunku i spokojnie poczytać regulamin przed napisaniem posta?? icon_confused.gif
konto_usunięte
Madzik spokojnie!! nie chodzi o mojÄ… wygodÄ™.,
a jedynie o ciężką pracę Miki, która porę dni temu poswięciła kupę czasu
na porzÄ…dkowanie forum.
przynajmniej moznaby uszanować czyjąś pracę.......

zanim zacznie się pisać, dobry obyczaj nakazuje przynajmniej zerknięcie do regulaminu, jakbyś to zrobiła- to nie byłoby problemu.

a tak czuję, że porządki na nic się zdały , wracamy do stanu sprzed.

[/url]
77Madzik
CYTAT(rzodkiewka)
Madzik  spokojnie!! nie chodzi o mojÄ… wygodÄ™.,
a jedynie o ciężkÄ… pracÄ™ Miki, która porÄ™ dni temu poswiÄ™ciÅ‚a kupÄ™ czasu  
na porzÄ…dkowanie forum.  
przynajmniej moznaby uszanować czyjąś pracę.......

zanim zacznie się pisać, dobry obyczaj nakazuje przynajmniej zerknięcie do regulaminu, jakbyś to zrobiła- to nie byłoby problemu.

a tak czujÄ™, że porzÄ…dki na nic siÄ™ zdaÅ‚y , wracamy do stanu sprzed.  

[/url]


Bardzo prosze o uwazne czytanie postów
Ja nie zalozyłam tego watku tylko odpisałam dziewczynie poszukujacej wiadomości
Zreszta sama odesłałam ja do szukania takiego watku na forum
A tu taka draka i jeszcze jest na mnie
A do tego jak zakłądam zauwazyłyście dizewczyna jest nowa na forum ma za soba 3 posty. I mysle ze po waszych krzykach podziekuje za to forum, forum krzykaczy.

Zarzucacie nie czytanie a same cienko czytacie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.