To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie w szczecinie zorganizowac wesele?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

serafina
hej! jestesmy z mezem po slubie cywilnym i w pod koniec maja chcemy brac slub koscielny w szczecinie i stad moje pytanie gdzie organizowalyscie wesela? moze macie jakies rady albo przestrogi? ...i to samo pytanie tyczy sie fotografa, kamerzysty i zespolu...
ps. z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi
meggie
hmm jesli chodzi o wesele to zalezy jak stoicie z kosztami, bo wiadmo ze kasa zawsze ogranicza lub nie icon_wink.gif

jesli chodzi o muzyke to moge polecic tego pana https://www.slub.szczecin.pl/uslugi/muzyka/...sz/kontakt.html

a on z pewnoscia poleci dobrego kamerzyste czy fotografa

poza tym ciezko trafic w czyjs gust

to tyle

udanej organizacji icon_smile.gif
MagdaMac
Cześć frezja, zależy też na ile osób chcecie zrobić. My robiliśmy na 45 os. w Remedium i było super, bardzo dobre jedzonko i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Jesli chodzi o kamerzystę to my nie mieliśmy bo nie lubimy a fotograf był znajomy tak wiec nawet nie robiłam rozeznania kto w Szczecinie robi zdjęcia i za ile.
Jak masz jakieś pytania to pisz.
Pozdrawiam
lornetka
jeśli chodzi o fotografa to bardzo polecam studio Este..robią tam piękne zdjęcia, my niestety nie robiliśmy u nich zdjęć, ale teraz żałuję...bo zdjęcia robią naprawdę piękne i warte swojej ceny..
Na pewno nie polecam Ci studia Hasel...aż nie chce mi się na ten temat pisać icon_evil.gif ale strzeć się tego fotografa!!

Nie wiem czy interesujesz się oprawą muzyczną mszy kościelnej...jeżeli tak to mogę Tobie polecić jednego chłopaka (numer na priv jeżeli chcesz) nam oprawił mszę przepięknie, śpiewała sopranistka Ave Maria i nikt nie mógł uwierzyć, że to na żywo... głos piękny...gorąco polecam! I są chyba najtańsi na rynku! Niezapomnine wrażenia!
AnkaSkikanka
Jeśli chodzi o fotografa, to ciężko będzie znaleźć dobrego na maj. Zapewne mają pozajmowane terminy. Mogę polecić takich:
www.zbigniewkruk.com
https://www.fotmdabrowski.pl
https://www.slowohonoru.com
https://www.ulanowski.pl
https://www.bogacka.pl
https://www.bw.dj.pl
https://www.kalina-studio.com
https://grabek.pl
https://www.redwedding.pl

To tak z głowy. Jest wielu innych. Ci są na prawdę dobrzy. Gwarancja, że zdjęcia będą przyjemne. Musisz poszukać kogoś, kto stylem będzie Ci odpowiadał.
serafina
wesele bedzie na 50-70 osob, jak zdazylam sie juz zorientowac prawie wszystko jest pozajmowane icon_sad.gif a ja myslalam ze pol roku wczesniej to wystarczajaco) wolny jest radisson ale tam zycza sobie 180-190 zl za osobe wiec troche sporo...musimy sie jeszcze zastanowic, dzeki za wszystkie rady icon_smile.gif pozdrawiam
lornetka
Frezja tak niestety jest, my na 8 miesięcy przed ślubem z trudem znaleźliśmy salę..
ale życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach!
MagdaMac
My też zaczęliśmy szukać 8 miesięcy wcześniej, myślałam że to i tak duzo czsu ale jak sie okazało to trzba to robić rok albo półtora roku wcześniej. Nam jednak sie udało a Tobie życzę powodzenia.
meggie
w radissonie powiadasz, moze to duzo ale z tego co wiem od znajomych to warte sa te pieniadze

niezapomniane wrazenia no i lokal niczego sobie icon_smile.gif

sprobuj zadzwonic do restauracji rondo na pl. sprzymierzonych, tam tez jest fajnie i taniej niz w radiku icon_wink.gif
MagdaMac
Niestety restauracja Rondo już nie istnieje od zeszłego roku.
serafina
MagdaMac a ja wlasnie nie wiedzialam dlaczego nie mozna sie dodzwonic do nich icon_smile.gif Moge Was wszystkich jeszcze troche "pomeczyc"? icon_lol.gif dziewczyny jakie polecacie salony z sukniami? prawde mowiac nie jestem "typowa" kobitka ktora godzinami moze chodzic po sklepach i przymierzac...ja lubie konkretnie: wejsc , przymierzyc, kupic icon_smile.gif ( moj maz sie cieszy z tego) i w zwiazku z tym jak bede w szczecinie wolalabym juz wiedziec gdzie nie strace czasu, ktorego i tak malo mam zwlaszcza z moja corka ktora baaaardzo lubi byc w centrum zainteresowania glownie mojego icon_smile.gif chyba juz ja rozpuscilam icon_mad.gif
p.s. jeszcze nie wiem czy chce kupic czy wypozyczyc to zalezy od sukienki
lornetka
Oj to zależy jaki masz gust i w jakiej sukni się widzisz, najlepiej poszukaj w necie i pooglądaj suknie i później sprawdź czy jest salon w Szczecinie, który je sprzedaje...wówczas zaoszczędzisz czasu na latanie po salonach icon_biggrin.gif

Osobiście polecam Ci mieć własną suknię, na suknię z wypożyczalni musisz szczególnie uważać, a goście niestety tego nie robią icon_wink.gif podczas tańców wielokrotnie deptali mi po sukience, gdzieś się zaczepiła tam coś się innego stało...ale to była moja suknia więc aż tak się nie martwiłam, w każdym razie przy dobrej zabawie nie unikniesz sytuacji w której mogłaby się troszkę zniszczyć, a mając suknię z wypożyczalni musiałabyś za to zapłacić..

Powiedz jak poszukiwania lokalu??
serafina
poszukiwania lokalu narazie stanely na wstepnej rezerwacji radissona( duzo osob pozytywnie sie wypowiedzialo na temat organizowanych tam imprez) ale kropki nad i jeszcze nie postawilam w tym temacie icon_smile.gif troszke ogranicza nas to ze musimy organizowac to na odleglosc no ale coz co chialam to mam icon_wink.gif co do sukienek to moze i racja ze lepiej kupic bo faktycznie nie mam zamiaru sie stresowac a ja raczej szalona "jestem" w zabawach icon_biggrin.gif
MagdaMac
Witajcie
Ja osobiście wypożyczałam sukienkę, jest taki mały salonik na ul. Długosza, wcale specjalnie nie uważałam na nią i poprostu sie bawiłam. Wzięłam ja w czwartek przed weselem, była świeżo z pralni i oddałam w poniedziałek po weselu. Była bardzo brudna na dole ale to normalne, nieźle mi ja podeptali, pani się tym wcale nie przejęła tylko zapytała się czy nie jest gdzieś rozdarta a jak powiedziałam, że specjalnie jej nie ogladałam i nie wiem to nawet nie wyjęła jej z pokrowca i machneła reka. Zapłaciłam za wypożyczenie 690zł czyli nic w porównaniu do nowej. Wczesniej byłam dwa razy, najpierw poszłam, poprzymierzałam sobie kilka sukienek i wybrałam model później, gdzies miesiąc przed weselem byłam na przymiarce i pani wszytko mi dopasowała (musiałam mieć buciki żeby można było dopasować długość) a poźniej tylko ja odebrałam. Można tam tez sobie zamówić nową i wtedy uszyja ci ją od poczatku. Powiem, że byłam bardzo zadowolona i goraco polecam.
meggie
no to ja powiem ze swoja sukienke kupilam za 490 zł w Heliosach na os Slonecznym (na rozmiar czekalam ok 14 dni) i ciesze sie bardzo

po 1 bo wiedzialam ze moge z nia zrobic co chce
po 2 zawsze mozna ja sprzedac, oddac, pozyczyc

w wypozyczalni pani chciala zaliczke 1000 zł i za kazde pierdoly odejmowala po 200 zl-nie oplacalo by sie jej wypozyczac

a w kosciele sama sobie swoja podeptalam, nie wspominajac o wsiadaniu do auta-slub bralismy w sierpniu, byl upal, zero deszczu a ja i tak "pozamiatalam" koscielne alejki icon_wink.gif
MagdaMac
Wiesz jak byś poszła do salonu sukien slubnych to 490zł starczyłoby ci na zaliczkę. Obeszłam chyba wszystkie możliwe w Szczecinie.
meggie
tzn ze co? sugerujesz ze kłamie?

ja po salonach nie chodzilam, bo mnie nie stac na sukienke za 2000 zl, pisalam ze kupilam w Heliosie na os Slonecznym, pani ma tam stoisko z elegancka odzieza i z 3 modelami sukienki slubnej rozniaca sie nakladka koronkowa na spodnice i kolorem (bialy ekri i rozowy)

jesli nie ma rozmiaru na miejscu, sprowadza-mozna dobrac inny rozmiar gorsetu a inny spodnicy-ja tak mialam dlatego czekalam 14 dni
MagdaMac
Napisałam Ci tylko jak wygladaja realia cenowe w salonach sukni ślubnych. Byłam w Helisie ale szukałam typowo ślubnej sukni. Ja też nie miałam zamiaru wydawać fortuny nasuknię i dlatego wypożyczyłam. W salonach te co mi się podobały kosztowały około 3000, więc cena za wypożyczenie była dla mnie idaelna a sukienka którą wypozyczyłam była własnie taka jakiej szukałam. (zobacz sobie zdjęcia)
meggie
CYTAT
Byłam w Helisie ale szukałam typowo ślubnej sukni.


no to dziwne, bo moja wlasnie była TYPOWO ślubna

widac gusta i gusciki
MagdaMac
To poprostu nie było to czego szukałam.
lornetka
a ja kupiłam suknie na allegro, w idealnym stanie i po prostu piękną!
kosztowała prawie tyle samo co wypożyczenie sukni i jest moja icon_biggrin.gif właśnie przymierzam się do jej sprzedania...i to jest właśnie pozytywne, że suknię można sprzedać, więc zwróci się część kosztów na nią wydanych...

Tak jak powiedziałam wcześniej- na weselu jest mnóstwo sytuacji, w których suknię można zniszczyć...i jakby nie było, lepiej zniszczyć swoją..
dzięki temu uniknęłam sytuacji, w których bałabym się, że coś się mogłoby stać z wypożyczoną suknią...tylko bawiłam się ile wlezie w ogóle na to nie patrząć icon_biggrin.gif

Wybór oczywiście należy do Ciebie! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
serafina
Aguutka biorac ten argument pod uwage chyba tez tak zrobie icon_smile.gif
gosiaM
Jeżeli jeszczeniemasz kropki nad i w sprawie lokalu moi znajomi robili wesele w restauracj ZAKĄTEK na ulicy Podgórnej. kosztowało ich to koło 150 zł dokladnie niewiem ,zabawa była super, obsługa i "żarcie" też i wliczją też alkohol.
Teraz 28.04. syn koleżanki z pracy też robi tam wesele.
Mają katalogi i możesz wybrać sobie ustrojenie sali i mają piękny taras i ogródek a to też jest ważne, żeby goście mogli " przewietrzyć" i ochłonąć

Byliśmy w czerwcu na weselu w radissonie ale jakoś część rodziny była a część niebyła zadowolona ... mówili, że byli głodni i jakoś tak niebyło gdzie się przejść i wywietrzyć, odpocząć i wogóle ...
joaba
hej hej widzę ,że poszukiwania trwają,może to co my z mężem wybralismy na wesele komus posłuzy:

Fotograf: studio na piętrze

https://www.studionapietrze.pl/

jest to małżeństwo fotografów ,którzy w domu robia zdjęcia ,komponując bardzo oryginalne aranżacje zdjęć.

miejsce wesela:

Hotel park:

https://www.parkhotel.szczecin.pl/galerie/

Hotel uroczy połozony w parku ,co wydało nam sie romantyczne,bardzo stylowe wnętrza i wykwintna kuchnia ,np. na główne danie mieliśmy ogromnego indyka nadziewanego owocami ,ktory wjechał a specjalnym stole w na ruszcie nad płomieniem ognia,pyszne tez maja przystawki typu koktajl z krewetek itd.
zaleta jest pełna obsługa kelnerska łacznie z naleawniem trunków,minus wszystko trzeba zamówic w lokalu alkohole też.Pokoje tez maja piekne ,my mielismy apartament -tam trzymalismy prezenty ,przebieralismy sie i mogłam tam spokojnie odpocząc czy poprwić makijaż podczas przyjęcia.

Sukienke kupiłam na ulicy Krzywoustego przy Empiku za 1600zł,czego akurat żałuje bo choc była wtedy jedną z droższych to potem nie mogłam za nia uzyskać satyfakcjonującej mnie ceny.

obrączki robilismy na ulicy Niepodległosci przy placu żołnierza.Tam ma facet ciekawe wzory.My wziełismy matowe z białego złota i ja z 3 diamencikami.Maz bez.

Makijaż i fryzurę robiłam w studio Image center na Obrońców Stalingradu ,jest tam tez kosmetyczka która przygotuje cerę pod makijarz i solarium.

to tyle polecam

Magdamac wasze wesele tez bylo piekne
MagdaMac
Hej Asiula, no Ty to możesz cosik powiedzieć o moim weselu icon_biggrin.gif
serafina
Gosiam a dlaczego goscie byli glodni? za malo bylo jedzenia czy niedobre? i jak Tobie sie podobalo tam wesele? Mamy wstepnie zarezerwowana sale w radisonie, umowe spiszemy w marcu jak bedziemy w szczecinie, czytajac karte menu wydaje mi sie w porzadku. Co do parku to tez chcielismy tam zrobic niestety wolne terminy(nieliczne) ktore tam zostaly nie pasuja nam.
serafina
Hej! moje wesele juz za 4 tygodnie, prawie wszystko juz zorganizowane poza drobiazgami, dziewczyny a gdzie sie malowalyscie, robilyscie fryzura i paznokcie? Slyszalam ze pani kostanska z ulicy lisciastej jest chwalona? slyszalyscie o niej cos? pozdrawiam
lornetka
Frezja wszystko udało Ci się załatwić!! Super! Gdzie w końcu robicie wesele??

Z malowaniem u mnie było tak, że nie podobały mi się makijaże proponowane przez wizażystki i pomalowałam się sama, kupując dobre kosmetyki. Oczywiście musiałam dużo ćwiczyć, ale przynajmniej wyglądałam tak jak chciałam...

Też słyszałam o ulicy Liściastej, ale ponoć wszystkie Panny Młode robią tak samo. Dużo pozytywów słyszałam też o salonie Indygo przy ulicy Narutowicza...
Polecam Ci fora weselne [nożyczki moderatorskie] tam znajdziesz dużo informacji m.in o salonach fryzjerskich i makijażystkach.

Powodzenia
serafina
Hej Aguutka, wesele robimy w Radissonie, dzieki za forum naprawde ciekawe icon_smile.gif pozdrawiam
trif
[edit: moderacja]
jusia_szcz
[edit: moderacja]
Mariusz_D
[edit: moderacja] to idealne miejsce na nowożeńców. Obszerna i ładnie udekorowana sala weselna. Duży i wypielęgnowany ogród, z którego chętnie korzystali goście, jak chcieli odetchnąć. Jedzenia było dużo, a co najważniejsze były bardzo smaczne. Właściciele byli bardzo życzliwi i otwarci na nasze sugestie. Obsługa profesjonalna! Goście byli zachwyceni i jeszcze długo wspominali jak się dobrze bawili. Również my będziemy miło wspominać ten najważniejszy dzień naszego życia. Wszystkim parom stojącym przed wyborem sali weselnej możemy polecić [edit: moderacja].
superprzemek1
Ja byłem w Szczecinie na weselu "u Śniezków" i mogę szczerze polecić, żarcie dobre, miejsca bardzo dużo, hotelik na górze icon_smile.gif
tomunia
Ja swego czasu bawiłam sie w Kantynie Portowej u mojej siostry ciotecznej w Szczecinie.Podobało mi się szczegolnie,że wyjazd był również dobrym pretekstem do zwiedzenia miasta.
Jedzenie było smaczne, obsługa fajna, wystroj sali również.
Co było na nie? Pogoda. Niestety ale był październik i praktycznie cały wieczór padało tak więc nie można było nawet wyjść na zewnątrz aby trochę odpocząć od muzyki i zapalić dymka. Niemniej nie mogę więcej narzekać bo bardzo dobrze się wybawiłam.
I na następny dzień pamiętam,że spadł śnieg ! Było to jakieś 2 lata temu i był jeden taki dzień, konkretnie niedziela kiedy zaśnieżyło całe miasto.
marzenies
Byłam ostatnio na weselu Lila Park wesele było jak z bajki wszystko było dopracowane na ostatni guzik.Jak macie problem gdzie wesele zrobić to polecam https://www.lilapark.net/. icon_biggrin.gif
renulka
Pomożecie mi znaleźć samochód do ślubu? Za późno się zdecydowaliśmy na pojechanie do kościoła wynajętym samochodem i wiele terminów letnich jest już zajętych. Może macie kontakt do kogoś, kto prywatnie wynajmuje samochody na ślub? Ostatecznie może też być jakaś wypożyczalnia samochodów ze Szczecina. Nie chcemy żadnych limuzyn, ani samochodów retro. Chodzi o klasyczny, elegancki samochód (Mercedes, BMW) najlepiej w ciemnym kolorze - czarny, granatowy, na pewno odpada biały...
midusia
Renulka, możesz spróbować popytać na grupach szczecińskich na facebooku, ale może łatwiej i szybciej będzie zorientować się po prostu w jakiejś wypożyczalni samochodowej, np. https://automaks.pl/. Ja na twoim miejscu poszłabym w jakiś inny model niż BMW czy audi - bardzo podoba mi się marka Hyundai. Ładnie przystrojony na pewno będzie prezentował się z klasą i bardziej oryginalnie icon_smile.gif
aneczka232
A może łatwiej będzie znaleźc poprzez jakiś portal? Tu masz jeden https://www.lokaleweselne.pl/
W takich serwisach często ogłaszają się właściciele lokali na wesela i można trafić na naprawdę fajną salę.
jojoasia
A może tak gdzies dalej? Np w Zakopanem tutaj https://kraina-smaku.com.pl świetne mają wyposażenie no i góralski klimat wiadomo piękne niezapomniane chwile można zorganizować.
Lervins
Jeśli organizujecie wesele to myślę, że fotobudka warszawa wynajem będzie fajnym pomysłem. U znajomych była i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zdecydowanie warto w coś takiego zainwestować. Goście będą się świetnie bawić.
nigda
Polecam salę weselną Lila Park. Jest to atrakcyjne miejsce położone nieco za Szczecinem. Wysoka jakość usług weselnych. Doskonałe jedzenie i świetna zabawa na organizowanych przyjęciach. sala weselna Szczecin
Battler
Dworek Kurowski jest całkiem spoko icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.