To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dietetyk Poznań??????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Efi
Witam,

Poznanianki, pomózcie, szukam sprawdzonego dietetyka, może ktoś ma namiary i podzieli się nimi ze mną? Pozdrawiam!
amania
no to jesteśmy już dwie, szukające icon_wink.gif
asdfghjklzxcvbnm
mój teść idzie w przyszlą środę- spróbuję wyciągnąć potem od Niego namiary
Alucca
Moja kumpela chodziła z córeczką do dietetyczki. Przyjmowała w aptece na Gwarnej, teraz gdzie indziej. Też spróbuję zdobyć namiary.
Alucca
Dr Krystyna Matusiewicz, tel. wysyłam na pw. icon_biggrin.gif
Litka
amania, czekamy na Goni namiar, co icon_biggrin.gif Goniaaaaaaaaaa
anita
o wlasnie mialam sie dowiedziec ten namiar, mam podobno bardzo dobrego, nie iwme czy to nie ten sam co Goni, postaram sie nie zapomniec ale w razie czego przypomnijcie na PW
Gonia
dr Zbigniew Szajkowski specjalista higieny żywności i żywienia tel. 061 820-49-77 rejestracja od 17.00 do 20.00

powodzenia

Gosia
asdfghjklzxcvbnm
No więc... teśc był.
A namiary to: www.basmed.pl

dr Artur Smektała- internista + specj. dietetyki i żywienia
bmz
CYTAT(Gonia @ czw, 11 sty 2007 - 12:11) *
dr Zbigniew Szajkowski specjalista higieny żywności i żywienia tel. 061 820-49-77 rejestracja od 17.00 do 20.00
powodzenia
Gosia

Wybieram się właśnie do niego, chciałabym wiedziec o nim coś więcej.
Proszę o info
Kindzia
Polecam Centrum Medyczne Lekarze. Mają bardzo dobrych specjalistów. Wiem co mówię, bo mi bardzo pomogli icon_wink.gif
odGŁOWYdoMOWY
Wiem, że wątek dosyć stary, ale może będzie pomocny dla osób które szukają pomocy. Niedawno do naszego zespołu dołączyła Pani Marta - dietetyk, praktyk w szpitalu położniczym.

Dietetyk Poznań
daminlis
Hej, jeśli chodzi o profilaktykę, polecam odwiedzić tą stronę dietetyk Toruń
marysiu
Wiem, że ostatnio popularni zrobili się dietetycy online, np. https://livediet24.com. W sumie zawsze nieco taniej i wygodniej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.