To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rwa kulszowa po porodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kr
czy ktoś miał rwę kulszową przed porodem na jednej nodze później na drugiej myślałam że po porodzie przejdzie a tu mnie boli poradżcie co robić
meggie
hmm kr mnie tez bola kosci strasznie, mam uczucie jak by mnie ktos kopnol w krocze a pozniej zrzucil ze schodow

a czasami uczucie "reumatyzmu"

pytalam sie poloznej, stwierdzila ze to kosci sie rozchodzily przed ciaza a teraz sie schodza i dlatego tak boli

a ile w tym prawdy nie wiem sama icon_smile.gif ma przejsc po jakims czasie
kr
meggie mnie doktor przed wyjściem ze szpitala powiedział to samo że szmo ma przejśc tylko że ja nie mogę chodzić
gilly
A znacie jakieÅ› domowe sposoby na leczenie?
p_plan
Rwa kulszowa w ciąży to bardzo przykra dolegliwość. Wiem ponieważ miałam. Najgorsze jest to,ze nie można przyjmować wielu lekó przeciwbólowych ponieawż takie leki mogą szkodżić maluszkowi.

Mogę CI polecić wejście na tę strone:
https://kolka-nerkowa.pl/czytelnia/rwa-kulszowa-w-ciazy/

jest tutaj opisane jak leczyc rwÄ™ w ciÄ…zy.
bizmisek
CYTAT(kr @ Sat, 13 Jan 2007 - 18:55) *
meggie mnie doktor przed wyjściem ze szpitala powiedział to samo że szmo ma przejśc tylko że ja nie mogę chodzić


Samo?! Kobito, kopnij w d... takiego doktora. Na rwę kulszową są zabiegi - grzanie lampami, naświetlania i całe mnóstwo tym podobnych. Rwa kulszowa sama nie przechodzi, no proszę was. Ni z tego, ni z owego naciskany przez kościec nerw się nie usunie ani deformacje kości się nie naprawią. Idź do porządnego lekarza. Teraz nie dość, że cierpisz, to jeszcze kto wie, czy nie będzie coraz gorzej. Moja matka w czasie ataku bolesności rwy wyła z bólu i nie mogła się ruszyć, pogotowie do niej wzywaliśmy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.