To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie w Warszawie dobre USG ciążowe.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mgiełka
Dziewczyny, gdzie warto iść na USG ciążowe, ale nie połówkowe, tylko wcześniejsze. Chodzi o dokładne sprawdzenie przezierności karkowej.
AnkaSkikanka
Podobno Tomasz Roszkowski jest dobry. Finlandzka 9 tel. 616 13 87.

Poczytaj i sama zdecyduj: https://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2070961.
zilka
Zdecydowanie tak ale Garwoliński na przykład w tym samym miejscu też jest dobry acz nieco mniej znany i dzięki temu 100 taniej kosztuje.
kmw
Na Łuckiej też robią dobrze, tylko muszę namiarów poszukac.
Edi Zet :)
Jeszcze ponoć dobrzy:
Osóbka-Morawski/Narbutta
Zwoliński/Grenadierów/Madalińskiego
Bartkowiak/Waryńskiego
cydorka
Tomasz Zając Gwiaździsta przychodnia New Med
cydorka
CYTAT(Edi Zet icon_smile.gif)
Jeszcze ponoć dobrzy:  
Osóbka-Morawski/Narbutta

drogiiiiiiiiiiiiiii
cyd
Edi Zet :)
CYTAT(cydorka)
CYTAT(Edi Zet icon_smile.gif)
Jeszcze ponoć dobrzy:  
Osóbka-Morawski/Narbutta

drogiiiiiiiiiiiiiii
cyd

Nie droższy niż Rozkowskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii icon_wink.gif
mgiełka
Dzięki, kilka z tych osób przyszło mi do głowy i już obdzwoniła, albo na urlopie, albo nie ma terminów.

UFF, jednak znalazł się termin u dr Roszkowskiego za tydzień.
MamaLenki
osobka-morawski i roszkowski sa b. drodzy usg zazcyna sie od 250 zl, przynajmniej rok temu tak bylo.

Polecam babca medika (kolo ronda babka vis a vis arkadii), tam masz dwie panie doktor, ktore polecam (znam i w szpitalu jak bylam tez sie mna zajmowaly):
dr. dadalska ewa (prowadzila moja ciaze i jest swietna w wykrywaniu wszelakich wad, etc)
dr. joanna pieles lub pielas

obie pracuje na karowej

w 100% polecam, ja placilam za usg z nagraniem i opisem 150 zl
Lizia
CYTAT(Edi Zet icon_smile.gif)
Jeszcze ponoć dobrzy:  
Osóbka-Morawski/Narbutta


Ja byłam u tego Osóbka-...
Myślę, że facet się zna. Zadawałam mnóstwo pytań, a on odpowiadał z sensem.
Mika
wcięło mojego posta icon_wink.gif

ja polecam nie typowo ginekologicznego,ale chyba najlepszego ze wszystkich pozostałych icon_wink.gif

koło Emilki na Emilii Plater -dr. Elwertowski
On też jest rzetelny,bardzo dokładny i lekarze bardzo się liczą z jego opinią
no i nie tak drogi jak Osóbka czy Roszkowski icon_wink.gif
Beata73
Witam. Proszę o telefony i adresy, gdzie mozna zrobić dobrze i w miare niedrogo USG 4D. icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Mika
CYTAT(Beata73)
Witam. Proszę o telefony i adresy, gdzie mozna zrobić dobrze i w miare niedrogo USG 4D.  :?:  :?:  :?:


tanie to to nie jest,przynajmniej w W-wie icon_wink.gif
https://www.google.pl/search?hl=pl&q=warsza...%2Busg%2B4D&lr=
Beata73
Dzięki za wskazówki, ale szukam kogoś godnego polecenia. Może któraś z Was niedawno robiła USG 4D i ma namiary? icon_question.gif
polasia
Beata,
Polecam Babka Medica. Zobacz stronę Tam masz też namiary telefoniczne i adres.
Beata73
Dzięki POLASIA! Byłaś tam i wykonywałaś usg? Napisz coś. Pozdrawiam ciepło!!!
polasia
Chodziłam tam do lekarza i robiłam usg głównie 2D . 3d mi się nigdy nie udało bo synek zawsze był odwrócony więc nie było sensu. Polecam dr Zioło. Mówi cały czas co widać i z tego co wiem jest uznawany za dobrego 'czytacza' usg. Ale nie jest to dr Roszkowski.
Beata73
Czyli polecasz dr Roszkowskiego? Słyszałam o nim, a gdzie przyjmuje?
Beata73
Witam! Zapisałam się dziś na usg3/4D do Babki Medika, poczytałam opinie klientek i zdecydowałam się zapisać do dr Zioło. To dopiero za 3 tyg., ale mam nadzieję, ze będę zadowolona. Odezwę się po badaniu. I trzymajcie dziewczyny kciuki, by Maluch pokazał się nam, a nie odwrócił. Do usłyszenia! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
MamaLenki
Beata dr. Roszkowski na Saskiej kępie, ale dr. Zioło b. dobry lekarz z babki medicy, zapomniałam o nim napisać, pomagał mojej pani doktor maszynę obsłużyć, przemiły, sympatyczny, uśmiechnięty, dobry specjalista również icon_smile.gif
Peedle
Również robiłam usg u Zioło w Babka Medica i polecam icon_smile.gif
Bardzo dokładny lekarz i fajnie wszystko tłumaczy.
Tylko 3D ani razu mu w moim przypadku nie wyszło icon_rolleyes.gif Musiałam zrobić w innym miejscu icon_confused.gif
Beata73
Ja mam u niego za tydzień i mam nadzieją, że nie będę żałować. Oby tylko maleństwo było zdrowiutkie, a przy okazji mogłoby zaprezentować się w całej okazałości. icon_biggrin.gif
MamaLenki
Moja ostatecznie na 3D nie bła osiągalna, póbowali ją 1h złapać i w końcu skończyło się na 2D icon_biggrin.gif
mamuśka81
a czy ktoś robił 3D w Novum u dr Garwolińskiego??
aha, mam jeszcze takie pytanko, a mianowicie jeśli zapisałam się na 3D to czy lekarz bada też w 2D (diagnostycznie korzystniejsze), a potem przełącza na 3D? bo pytałam kobitki w Novum, ale nie umiała mi konkretnie odpowiedzieć!icon_sad.gif
MamaLenki
patti, ja robiłam w babce i właściwe badanie było w 2d (lepsze i dokłądniejsze dla lekarza), a końcówka nagrania dla tzw. bajeru w 3d.
Beata73
Ja też w Babce Medica u dr Zioło. Maluszek pokazał się i mam niezłą pamiątkę. A najważniejsze, że wszystko w porządku.
lolipoli
Ja polecam serdecznie dr Osóbke-Morawskiego.Rewelwcyjny gość. Przy pierwszym dziecku jak robił mi usg w 10 tygodniu to trwało to 30 min. Pytałam o wszystko a on wyczerpująco odpowiadał. A jak poszłam do przychodni to pan doktor X nawet nie zbadał przezierności,bo"dziecko się tak ułożyło że nic nie widać". usg trwało 4 minuty i nic z niego się nie dowiedziałam. Dr osóbka -Morawski przyjmuje w przychodni DIAGMED ul.Narbutta 41/43 m 6 tel. 22/849 88 37.Naprawdę super lekarz i jeden z lepszych specjalistów od usg w polsce.
Myszorek
Szczerze polecam dr. Makowskiego Roberta. Lekarz z Żelaznej. Całą ciąże chodziłam do niego na USG, na Żytnią 16/50 lub na Łucką. Koszt 100 zł, połówkowe jest chyba tylko droższe ale nie pamiętam dokładnie. Bardzo dobry fachowiec, niezastąpiony jeśli chodzi o rozpoznanie płci icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Wszystko dokładnie tłumaczy, jest taktowny i miły.
.uzytkownik.usuniety.
Na większość swoich usg chodziłam do Roszka. Polecam choć nieco kanciasty w obejściu potrafi być. Fachowiec za to z NIego pierwsza klasa. W Alfie jest też dr Groniowski. Również bardzo dobry specjalista tylko sprzętu nie ma tam tak dobrego jak Roszkowski.


Z
kethry
CYTAT(Myszorek)
Szczerze polecam dr. Makowskiego Roberta. Lekarz z Żelaznej. Całą ciąże chodziłam do niego na USG, na Żytnią 16/50 lub na Łucką. Koszt 100 zł, połówkowe jest chyba tylko droższe ale nie pamiętam dokładnie. Bardzo dobry fachowiec, niezastąpiony jeśli chodzi o rozpoznanie płci icon_biggrin.gif  :D  :D  
Wszystko dokładnie tłumaczy, jest taktowny i miły.


potwierdzam. połówkowe u niego kosztuje 150 zwykłe, 200 3D. godny zaufania, sympatyczny.
Cornuss
Hej,

Dwa tygodnie temu byłam na USG połówkowym i opiszę Wam moje wrażenia icon_smile.gif

Na początku zapisałam się do dr. Makowskiego na Łucką. Ale potem sprawdziłam, że wizyty u niego są co 15 min... Ile wtedy trwa badanie? Kilka minut? a kosztuje 150zł.

Więc zrezygnowałam i zapisałam się dra Salema Salti na Targowej.

Zwykłe USG miałam robione co miesiąc, u różnych lekarzy i zwykle to wyglądało, tak, że badanie trwało 10 minut, lekarz coś sobie oglądał, na chwilę odwracał monitor, coś pokazywał, a my i tak nic nie mogliśmy rozpoznać...

USG u pana Salti w porównaniu z takim zwykłym było jak niebo a ziemia...

Po pierwsze badanie trwało poł godziny. Po drugie sprzęt jest tak dobrej jakości, że nie jest wogóle porównywalny ze zwykłym USG. Lekarz ogląda sobie wszystko na swoim monitorze, a ja leżąc mam nad głową drugi wielki plazmatyczny ekran, na którym widzę dokładnie to samo. Jakość była tak dobra, że naprawdę wszystko było widoczne dokładnie i wyraźnie icon_smile.gif BAdanie jest baaardzo szczegółowe, w 2D oglądaliśmy wszystkie narządy i wykluczaliśmy wszystkie wady. Cała długa lista. Ciekawsze miejsca oglądaliśmy w 3D, to był cały czas przełączane w zależności od tego co chcieliśmy ogladać. Jak potrzebne były wymiary, do różnych testów to to było oglądane i mierzone w 2D, a reszta w 3D. Co do płci nie mieliśmy najmniejszej wątpliwości (20 tydzień). Śliczna dziewczynka icon_smile.gif Gdy czegoś nie było widać, to doktor przekręcał mnie na jeden lub drugi bok. CO jeszcze... Całe badanie od początku do końca jest nagrane na płytę i to łącznie z dźwiękiem, czyli wszystkim co mówił doktor i co mówiliśmy my icon_wink.gif Dodatkowo na drugiej płycie zapisane jest kilkanaście zdjęć 2D i 3D. Dostaliśmy rozpiskę bardzo szczegółową, na dwie strony opisującą wszystko o dzidzi.

Przyznam Wam, że po doświadzczeniach ze zwykłym USG uważałam, że pójście na te 3D będzie stratą pieniędzy. Teraz wiem, że się myliłam icon_wink.gif To było coś niepowtarzalnego - nigdy tego nie zapomnimy. Po badaniu chodziłam jak wniebowzięta, aż mnie szczęki bolały od uśmiechania się icon_wink.gif Naprawdę warto icon_smile.gif

A wizyta kosztowała 200zł ...


Pozdrawiam !!!
Kacpusiowa
Witajcie.

Polecam Pruszków na ul. Kraszewskiego.
Robia tam 2, 3, 4 D.
Pruszków

Informacja telefoniczna i zapisy:

Poniedziałek - Piątek 7.00 - 18.00

Sobota 8.00 - 10.00


Adres:

ul. J.I.Kraszewskiego 32a

05-800 Pruszków

Tel. (22) 728 55 62, (22) 730 10 28

e-mail: contenta@contenta.pl
Helena
Kacpusiowa po tym adresem co podalas przyjmuje tez Makowski icon_smile.gif Ja tez do niego chodzilam i polecam serdecznie. Z nastepna ciaza tez do niego pojde.
użytkownik usunięty
Ja też jestem bardzo zadowolona z Makowskiego niedługo idę do niego na połówkowe USG. Mnie nie przeszkadza, że badanie trwa krótko, po pierwsze dlatego, że bada dokładnie, po drugie za długie USG nie jest dobre dla dziecka (nagrzewa). Dlatego ważne jak lekarz diagnozuje, a nie to ile my będziemy mogli oglądać dziecko.
Martka26
Ja równiez polecam doktora Makowskiego. Jest bardzo konkretny. Fakt, że badanie trwa krótko, ale wszystko co trzeba jest dokładnie sprawdzone.
malgos70
To ja jeszcze dorzucę jeden adres: przychodnia Zdrova w Warszawie i doktor Robert Kulik. Badanie trwa pół godziny jest bardzo dokładne, wszystkie pomiary w 2d. Osobny monitor nad głową pacjentki, aparatura doskonała - więcej info na stronie.

Polecam też dr Elwartowskiego - przyjmuje między innymi w przychodni specjalistów rentgenologów na Waryńskiego. Nie robiłam u niego USG ciążowego, ale inne i wiem, że ma bardzo dobrą renowąw środowisku lekarskim.

odynka
a ja polecam LIM i dr Mrozek:)
Dzaga
ja też polecam dr Makowskiego... badanie ok 15 min - 3d - 200 pln - zapis na płycie...
tombek
W Demeterze mają Voluson Expert, to jest chyba najlepsze urządzenie do usg 3d
ana
CYTAT(plombiusz @ Fri, 19 Jan 2007 - 17:42) *
Podobno Tomasz Roszkowski jest dobry. Finlandzka 9 tel. 616 13 87.
Poczytaj i sama zdecyduj: https://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2070961.


Byłam dwa razy na badaniu i za każdym razem podawał mi tylko płeć dziecka a reszta (serce, kręgosłup) była nie do ustalenia wg Pana doktora. Wizyta trwała kilka minut więc wyszłam z niesmakiem
pomidorro
dr Makowski- dokładny, dobry opis..miły ( pomaga np. wstac z łózka po badaniu icon_smile.gif ) jak trzeba to poświęci więcej czasu..odpowiada na wszyskie pytania.
Poprzednia lekarka polecana dr. Joanna Piles ( nie pamiętam dokładnie nazwiska?) - w moim przypadku- napędziła nam stracha...zobaczyła coś co później trzech lekarzy "odwołało"- ale stres przyżyliśmy ogromny i dopiero jak córka się urodziła- to mi przeszło. 29.gif I ona na dodatkowe USG wysłała nas do dr. Makowskiego icon_smile.gif
tombek
Tu nie chodzi o ginekologa (Tylko) to musi być przede wszystkim fachowiec jeśli chodzi o usg, dlatego polecam dr Kucińską-chachwan, która przyjmuje prywatnie w warszawie, w demeter i zajmuje sie rpzede wszystkim usg w 3d/4d
zerisa
dziewczyny a robiła któraś sobie USG w Boramedzie?
OlaUla
W Boramedzie mają bardzo dobry sprzęt, dokłądy obraz - więc dzieciaczka dobrze widać. Są tez świetni ginekolodzy.
zerisa
dzięki za odpowiedź, wybór padł na dra Grzybowskiego icon_smile.gif mam nadzieję, że będę zadowolona icon_smile.gif
sandzi
ja myślę że bardzo dobrze trafiłaś! chodziłam do doktora grzybowskiego, prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona!!
Iwona Rz.
USG robią też w Rehabilis na Żoliborzu, z tego co wiem można też zrobić tam USG 3d i 4d ciąży, to fajna opcja bo na przykład ja potrafię się dopiero czegoś dopatrzeć co najmniej na 3d bo na zwykłym USG to ja widzę tylko czarno-białe-coś icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.