To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Imionka dla naszych przyszlych Maluszków :):):):):)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kasiaczek
Zgodnie z obietnica zalozylam nowy temat proponuje zebysmy te imionka pisaly jakos nietypowo zeby sie wyroznialy icon_wink.gif

wiec jesli bedziemy mieli miec synka to bedzie [size=18]ALEKSANDER

a corcia[size=18] JULIA
Justine_Ch
Kasiaczku super, że założyłaś ten wątek icon_biggrin.gif

Co do imionek, to póki co, wiemy z mężem jak nazwiemy synka, kiedy się pojawi. Imię w naszych stronach rzadko spotykane: Samuel icon_biggrin.gif
Niestety nie wiemy jeszcze jak nazwalibyśmy córcię...
Sobcia
hej
u nas jak bedzie syn to bedzie nosil imie po swoim tacie (Filip Junior)-moj maz tak wybral
a corka to ja wybieram -Gabriella stoi jak narazie na pierwszym miejscu,ale zawsze moze sie zmienic icon_smile.gif
mieszkamy w USA i chcemy ,zeby imie mozna bylo i po polsku i po angielsku wymawiac..
tulla
Sobcia - u nas imię dla synka też po tacie icon_smile.gif - Maksymilian Junior, a dla corci - Maja (mam nadzieję, ze będziemy miec parkę i imiona chcemy miec na "M")[/b]
Sobcia
Mi tez sie podoba Max ale mamy psa o tym imieniu ,wiec odpada
a Maja bardzo ladne imie,tez myslalam o nim ,tylko by byla Maya wtedy.
no nic jak juz bedzie dziecko wtedy bede myslec intesywniej icon_smile.gif
asiaad2
Moja druga córka bedzie miała na imię ]Julia Mam nadzieje że to juz niedługo icon_wink.gif
Małgorzata30
Dla dziewczynki mamy juz od dłuzszego czasu wybrane imię, będzie Julia Michalina
a dla chłopca to jeszcze sie dokładnie nie zdecydowaliśmy ale są takie opcje: Mateusz, Kacper, Igor i jeszcze Krzyś
alanis
Dla córci Zuzanna, Maja podoba mi się Julia ale raz że już mamy julke w rodzinie a dwa że podobno teraz plaga Julek icon_lol.gif
Dla synusia Dawid, Jakub tu jestesmy z mężem zgodni icon_razz.gif
LidkaM
U nas dziewczynka będzie miała na imię MAGDALENA. Może to zbyt "pospolite" imiona ale mąż nie lubi "wymyślnych". No i oboje oczywiście na M. Nazwisko też na M także czekamy na nasze M&M-sy.
Małgorzata30
Widzę że M góruje przy wybieraniu imion dla dzieciaczków, ja tez chciałabym na M bo ja Małgorzata mężuś Michał i fajnie było by miec dzieci na ta sama literkę. icon_biggrin.gif
Kasiaczek
faaajnie ze moj temacik tak sie rozkreca icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif piszcie piszcie dziewczynki
artemizja
Witam!
My z mężem mamy na razie imiona dla dziewczynki - [b]Maja... icon_smile.gif
Niusia85
Z mezem zastanawialismy sie nad Oliwia i Karolina
agniesia :)
Witajcie Dziewczyny:) My też mamy już imię dla córeczki- Antosia icon_smile.gif Co do synka to ciagle mamy watpliwości...Podoba nam się Ksawier i Dawid... No ale ciągle zmieniamy zdanie...
Ptasia
To ja tez sie dołącze, coreczka bezdyskusyjnie OLIWIA
olilulka
Jesteśmy w trakcie starań o drugie.
Stawiamy na LENKĘ albo TOMKA, MACIUSIA icon_question.gif
Justine_Ch
W niedzielę zdecydowaliśmy z mężem, że imię dla synka wybieram ja, czyli tak jak już pisałam Samuel icon_wink.gif A dla córki wybierze mąż...
inka
LEON ( JOANNA jeszcze może ulec zmianie wink.gif )
Madziulek
A u nas jesli dziewczynka, to Małgorzatka, a jesli chlopiec...to chyba Damian icon_smile.gif
mama nadzieja
jak się uda to dziewczynka Oliwia,
a chlopiec Bartek - mąż wybrał icon_confused.gif
gdamalena
Ja na razie bez konsultacji z mężem (ale dla dziewczynki na 100% by było takie) MAJA, oczywiscie musi się najpierw udać icon_wink.gif
Justine_Ch
Hm... Nastąpiła zmiana icon_smile.gif Mąż pod pływem kreseczek zrobił się chętny do rozmów o dziecku icon_wink.gif Poza ty usłyszał, jak powiedziałam przez telefon wspónej znajomej, że pewnie córce będzie chciał dać imię Katarzyna... Usłyszał też jak mówiłam, że to imię mi się źle kojarzy... Skutkiem tego wszystkieo jest nowe imię dla dziewczynki: Hanna icon_biggrin.gif Tak bardzo mi się spodobało, że już chyba nie będziemy zmieniać tej decyzji icon_smile.gif icon_lol.gif
mama nadzieja
Justin
A włąśnie chciałam Cie namawiać, żebyś męzowi wyboiłą z głowy tą Katarzynę, a gdyby nie szło, to ze szczerego serca życzyłąbym syna icon_lol.gif
Alanis cudne imiona wybrałąś dla synów - mój najmłodszy brat to Dawid - wybrałyśmy z siostrą, a Jakub to mój siostrzeniec icon_smile.gif
Oba bardzo mi się podobają, ale sama rozumiesz, są już zarezerwowane jak u Ciebie Julka.
Ale ja męzowi tego Bartka też wybiję z głowy i może obstawimy cos ładniejszego...
inka
fajna stronka icon_smile.gif

https://gorny.najlepsze.pl/imiona/index.php?rok=2006
Madziara78
A ja nie mam pojęcia... Mi się podoba Maja, Julcia a dla chłopaka Mikołaj, Szymek... Jeszcze nie rozmawialiśmy konkretnie z mężem więc nie mamy nic ustalone... Myślę że po 3 miesiącu będziemy gorąco dyskutować icon_biggrin.gif
anax
Nie ukrywam że bardzo bym chciała córeczke bo synusia już mam.
więc dla córeczki Mi się podoba Wiktoria z tego co wiem to mojemu też a dla chłopca nie wiem.mam już szymka.
Justine_Ch
Mama nadzieja icon_smile.gif Mi bardzo ulżyło, gdy mężuś wspomniał o Hannie icon_biggrin.gif
Co do imionka dla chłopca... Wczesniej mieliśmy wybrane Szymon, ale okazało się że w rodzinie jest już Szymon, nasz syn miałby to samo imie i nazwisko, co jego kuzyn, więc sobie odpusciliśmy. Ale nadal badzo mi sie podoba. Inne fajowe moim zdaniem imiona dla chłopca to: Olivier, Jakub, Mateusz, Michał icon_smile.gif
okruszek
CZESC
JAK BYłAM W CIążY TO CHłOPIEC MIAł MIEć NA IMIę FRANEK A DZIEWCZYNKA MAJA. CZUłAM żE TO CHłOPIEC.
ALE NIESTETY................
mama nadzieja
to zabawne, moja mama urodziła 6 dzieci i żadnemu nie wybrała imienia.
Najstarszej siostrze wybrała imię jedyna siostra mamy, drugiej siostrze babcia, bratu - ksiądz przed chrztem, mi - tato, mojemu młodszemu bratu - jego matka chrzestna, a najmłodszmeu - my rodzeństwo. Mama się ze mnie śmieje, że jak ja będę miała dziecko, tez w tych emocjach tyle będę miała do powiedzenia w kwestii imienia co ona - i trochę ma rację.
My z mężem "eksperymentowaliśmy" 4 lata, aby stworzyć rodzinę i w międzyczasie przy każdym spóżnionym @ wymyślaliśmy imiona... Miała być Antosia, już jest nie do wzięcia, bo przyjaciółka tak nazwała córkę, Franka wzięła koleżanka, Aleksandrę druga koleżanka, Hanię i Zuzię kolejne koleżanki, Michał też już wzięty. W rodzinie zaś Sta, Grześ, Natalka, Wiktoria i Basia też nie do wzięcia, a Oliwia i Julia są już bardzo popularne.
Ja jestem szalona za Józefiną i za Jadzią, ale mąż mówi, że nikt przy zdrowych zmysłach tak nie uszczęśliwa dzieci na siłę. Może Krzyś albo Piotruś ???
Niech się już wydarzy, tak bym chciała powymyślać imię dziecku z kalendarzem na bebzonku...
Teraz widze jak niedobrze jest mieć tak liczną rodzine, połowa imion zarezerwowana icon_sad.gif
mama nadzieja
Justka
z wszystkich wybranych przez Ciebie imion najmniej podoba mi się Olivier, bo ja jestem maniaczka zdrabniania, a to jest Cieżki do "Obróbki". Reszta zaś trafiona w 10, bardzo mi sie podobają i Michaś i Mati a Haneczka jest cudna
alanis
konkelek jeszcze się doczekasz Frania albo Majeczki przytul.gif i to pewnie szybciej niż się spodziewasz icon_razz.gif

Hania bardzo ładne imię...tez mi się podoba icon_razz.gif
inka
Ja myślę, że JOANNĘ zamienie na DARIĘ icon_smile.gif
aksonia
A ja jak byłam w ciąży to chciałam baardzo mieć synka, i mam synka...całą ciąże przebierałam w imionach, aż otworzyłam Biblię i poczytałam o dzielnym Danielu i został Daniel icon_biggrin.gif a z zamiłowania do Indii na drugie dałam Santhanam icon_biggrin.gif ...no a gdyby była dziewczynka to bardzo podoba mi się Lea, albo po braciszku by miała Daniela wink.gif
Karika_80
U nas jeśli będzie dziewczynka to prawdopodobnie będzie miała na imię ANNA KATARZYNA
jeśli będzie chłopiec będzie miał na imię [size=18]ŁUKASZ MACIEJ
~*SaaRaa*~
A u nas co do coreczki zgdnie - Klaudia Wiktoria, podoba mi sie tez Oliwia, Natalka, Nikola (ale to moze przy kolejny dziecku:P)...czyli takie popularne w ostatnim czasie imiona... ale Klaudia bedzie na 100% jesli doczekam sie corki icon_biggrin.gif:D:D to imie chodzi za mna juz od podstawowki... a u nas to rodzinne.... moje maminka najkochansza tez w podstawowce wysnila sobie imie Marta i tez takie imie teraz nosze icon_biggrin.gif:D

Co do chlopca szaleje na punkcie Kubusia... ale moj kochany przyszly maz powiedział,ze nie ma mowy bo ma kumpla Kube na którego wołali kiedys KUPA icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif: i teraz ma złe skojazenia..... on chce jakies imie w stylu Leon :/ eh:(
~*SaaRaa*~
a i jeszcze tak jak piszecie.... DARIA i MAJECZKA.... sliczne imiona... u mnie odpadaja, bo moje kuzynki maja tak na imie...ale obie sa udane i sliczniutki, wiec mysle ze wszystkie dziewczynki noszace te imie beda takie same icon_biggrin.gif:D:D
~*SaaRaa*~
A u nas co do coreczki zgdnie - Klaudia Wiktoria, podoba mi sie Oliwia, Natalka, Nikola...czyli takie popularne w ostatnim czasie imiona... ale Klaudia bedzie na 100% jesli doczekam sie corki icon_biggrin.gif:D:D to imie chodzi za mna juz od podstawowki... a u nas to rodzinne.... moje maminka najkochansza tez w podstawowce wysnila sobie imie Marta i tez takie imie teraz nosze icon_biggrin.gif:D

Co do chlopca szaleje na punkcie Kubusia... ale moj kochany przyszly maz powiedział,ze nie ma mowy bo ma kumpla Kube na którego wołali kiedys KUPA icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif: i teraz ma złe skojazenia..... on chce jakies imie w stylu Leon :/ eh:(
Editt32
Witam wszystkie kobietki na tej stronce.Moja pierwsza córeczka ma na imię OLIWIA .A teraz jak będziemy mieli dziewczynke to będzie KORNELIA a synuś MARCEL albo SZYMON
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
króliczek
no wszystko fajnie, ale imię jeszcze musi do nazwiska pasować wink.gif
gdzieś słyszałam, że do krótkiego nazwiska, najlepiej dać długie imię i na odwrót icon_rolleyes.gif robicie tak?
inka
Ja już mogę sobie darować żeńskie imiona icon_wink.gif
będzie LEON STANISŁAW albo STANISŁAW LEON
nazwisko mam średnio długie więc w moim przypadku to chyba bez różnicy, ale faktycznie lepiej brzmi jak jest tak jak pisze króczek.
Editt32
co tu tak słabo,tak malo mamusiek zdradza imionka dla swoich pociech?
~*SaaRaa*~
wczoraj zaczeły sie nasze staranka.... wiec postanowilismy wymyslec imie dla chlopca....
Dla dziewczynki 100% Klaudia Victoria
Dla chlopca kilk opcji: Dominik, Adrian, Radek
Moj M. chce Dominik Leon icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(~*SaaRaa*~)
Klaudia Victoria

a dlaczego Klaudia?
~*SaaRaa*~
Nie wiem, wole pisane po polsku - pozniej jest mniej problemu z pisanym normalnie icon_smile.gif a co do Wiktorii nie wiemy czy przez W czy przez V icon_smile.gif Drugie imie moze byc przez V bo nie czesto sie go uzywa icon_smile.gif
mein_Kind
podpowiadam imię dla dziewczynki Karina, może komuś się spodoba, to znaczy po włosku piękna, cudowna, tak ma na imię moja siostra, a może komuś się spodoba tak nietypowo Lena, Luiza, Ksenia (moja koleżanka), Tamara. ja zacznę wymyslać dopiero jak zajdę. dla chłopca podobają mi się proste imionka jak Janek czy Piotruś.
kasiagarcia
Moja corcia nazywa sie Jennifer ( mieszkamy w USA). Jezeli bym miala synka to chyba Anthony Wieslaw a jezeli dziwczynka to Nicole Julia albo jeszcze nie wiem moze mozecie mi cos poradzic?
maja1
U mnie bedzie chlopiec i bedzie Krzyś nad drugim jeszcze sie nie zastanawialismy choc to juz 33 tydzien icon_redface.gif A dziewczynka miala byc Ania lub Hania wink.gif
eni20
My zaczniemy nasze starania juz niedlugo;) mamy synka Kubusia, teraz bedziemy celowac na dziewczynke:) Kornelia, Zuzia, Roza;), jak sie trafi drugi urwis to Gabrys, Ludwiczek;)
Joanna 81
A my z mężem wybraliśmy dla dziewczynki imię NATALIA icon_biggrin.gif
ulamisiula
ja jestem dopiero w 17 tygodniu i jeszcze nie wiem kogo noszę.Ale imiona są już wybrane
chłopakBENEDYKT WIKTOR
dziewczynka-BLANKA DOMINIKA
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.