To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tworzenie rodziny zastępczej? Jak?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ulala
Witam serdecznie! Szukam niezbędnych informacji o instytucjach i stowarzyszeniach pomagających stworzyc rodzine zastępczą. może ktoś sam osobiście był w sytuacji kiedy starał się o rodzine zastępczą? Bedę wdzięczna za informację icon_smile.gif
Mika
https://maluchy.pl/forum/viewforum.php?f=58
wszystkie przyklejone powyzej tematy
malila
NIEWIEM CZY TO JEST AKTUALNE.
Starałam się zostać rodziną zastępczą bardzo długo być może teraz jest łatwiej.
Jeżeli ktoś chce jakiejkolwiek informacji w jaki sposób i jakie są trudności i jakich błedów nie popełnić gdy będziesz się starać odzieci do rodziny zastępczej zapytaj może ci pomogę. icon_lol.gif
Silije
My byliśmy już w trakcie kursu na rodziców zastępczych w PCPR. Musieliśmy zrezygnować, gdy zaskoczyła mnie trzecia ciąża.
malila
WITAM SILIJE!!!
To jest piękne mieć swoje własne dzieci GRATULACJE. brawo_bis.gif To co przeżywasz dla kogoś jest wogóle nieosiągalne. Ja nigdy nie nosiłam dzidziusia w brzuszku lecz nigdy nie wyobrażałam sobie życia bez dzieci. przytul.gif Pierwsze dziecko to była adopcja to było łatwiejsze bardziej naturalne lecz rodzina zastępcza to jest trudniejsze ponieważ dzieci są większe i z bagażem nieznanym nam rodzicom bagażem niedobrych izłych doświatczeń.
Silije
Malila, nie porzuciliśmy na zawsze myśli o przyjęciu dziecka w ramach rodziny zastępczej, ale teraz musimy poczekać aż nasza trójka sporo podrośnie.
malila
Myślę że jak podrosną twoje dzieci będzie łatwiej pszysposobić dzieci do rodziny zastępczej ponieważ w tej chwili są wielkie zmiany w ośrodkach i starostwach. Dwa lata temu zostałam rodzina zastępczą w wielkich bulach wiem z doświadczenia że małe dzieci przystosowują się szybciej. Dziecko niepełnosprawne jest naprawdę trudne niektóży dają sobie radę i chylę przednimi czoło lecz mi się nie udało miałam przez dwa tygodnie dziecko na wakacjach niepełnosprawne niepotrafiłam niepodołałam to było za trudne dla nas wszystkich. 32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.