To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szczerbole ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

burek
Mam szczerbola! 06.gif Wczoraj wieczorem wypadła Emi dolna jedynka.
KomuÅ› jeszcze?
Jak dam radÄ™ wstawiÄ™ fotkÄ™.
addera
Burek icon_eek.gif szybko icon_lol.gif

My jeszcze wszystkie zeby na miejscu mamy. Tzn, Michał ma icon_lol.gif
grzałka
no, szybko- Ania z 2001 jeszcze z pełnym kompletem
agabr
Jedrek nie moze sie doczekac a ja mam bole w nadbrzuszu jak pomysle o wypadajacych zebach.b
Ika
CYTAT(addera)
Burek  :shock:  szybko  :lol:  

My jeszcze wszystkie zeby na miejscu mamy. Tzn, MichaÅ‚ ma  :lol:


Właśnie, bardzo szybko! My też jeszcze wszystkie mamy na miejscu icon_smile.gif

Burek, będziecie miały szybciej z głowy mleczaki. To chyba dobrze.
AnkaSkikanka
Antek w podobnym wieku zgubił mleczaka. Sami nie wiemy, czy to dobrze. Szybciej wyjdą stałe i szybciej zaczną się psuć icon_wink.gif

Burek - pokaż fotkę. Takie szczerbole są zabawne icon_smile.gif
burek
Oj zabawny ten szczerbolek jest bardzo, szczególnie jak się za grzankę zabiera albo ogórka. 37.gif
Fotki wieczorem jak mi się uda do kompa dopchać.
Dentystka stwierdziła, że to rzeczywiście dość wcześnie, ale nie wynika to z uderzenia (miałam podejrzenia, że się rąbnęła o coś i nie przyznała) bo górne jedynki obie też są" w pierwszym stadium rozchwiania" cokolwiek to znaczy. A dentystka świetna. Raczej wie co mówi.

burek
Tu nie-szczerbol, ale nie umiałam się powstrzymać. icon_lol.gif

Cleo
JejuÅ›, no jak to????
a to nie w wieku 7-8 lat wypadaja???
aluc
CYTAT(agnieszkabryndza)
Jedrek nie moze sie doczekac a ja mam bole w nadbrzuszu jak pomysle o wypadajacych zebach.b


bryndzo, ale tobie nie będą wypadały, jeszcze nie teraz icon_lol.gif

Maksa zęby trzymają sie mocno, pani dentystka powiedziała, że nic się nie zapowiada
inna sprawa, że on tego zająca tak wystawia, że przy każdym zderzeniu z otoczeniem się boję, że mu wypadną
Jaco
CYTAT(burek)
Oj zabawny ten szczerbolek jest bardzo, szczególnie jak siÄ™ za grzankÄ™ zabiera albo ogórka.  :nie widze  
Fotki wieczorem jak mi się uda do kompa dopchać.
Dentystka stwierdziÅ‚a, że  to rzeczywiÅ›cie dość wczeÅ›nie, ale  nie wynika to z uderzenia (miaÅ‚am podejrzenia, że siÄ™ rÄ…bnęła o coÅ› i nie przyznaÅ‚a) bo górne jedynki obie też sÄ…" w pierwszym stadium rozchwiania" cokolwiek to znaczy. A dentystka Å›wietna. Raczej wie co mówi.





Anka,
Rany, Jaka ona wielka.... nawet sobie nie zdawałm sprawy jak dawno się nie widziałyśmy....
burek
CYTAT(Jaco)
Anka,
Rany, Jaka ona wielka.... nawet sobie nie zdawałm sprawy jak dawno się nie widziałyśmy....


No widzisz? Było się urwać z tej roboty na Sylwestra. Nie przyjechałaś to teraz się dziw. 08.gif
mama_oliwki
OLIWKI ząbki też trzymaja sie abrdzo mocno i nic na razie sienie zapowiada
chyba lepiej jest jak później wypadną niż wcześniej
stałe wtedy dłużej posłużą icon_wink.gif
CrazyMary
Marcie od wczoraj bardzo mocno się rusza dolna jedynka, myślę że to kwestia dni kiedy wyleci. No chyba że będzie się tak kiwać miesiącami 06.gif
Monika ww
Cudny szczerbol icon_smile.gif

Mai też się mocno trzymają, ale wszystkie moje dzieci późno ząbkowały i pewnie to ma wpływ , kiedy pierwsze wypadają...
Alkowi pierwszy wypadł jak miał 7,5 roku, teraz ma ponad 9 i dopiero 7 zębów wypadło, 4 na dole i 3 na górze, niektóre dzieci z jego klasy mają już wszystkie zęby stałe...
burek
Od miesiąca buja się druga dolna jedynka. Góra się trzyma póki co.

dorothyz
Zuzka pożegnała się dolną jedynką w zeszłym tygodniu po interwencji stomatologicznej , bo "nowy" był już w drodze.
aluc
Maksowi zaczęła się lekko ruszać dolna jedynka
ale jak sobie tak będzie ciągle sprawdzać, czy mu się rusza, to niedługo chyba przestanie się ruszać ostatecznie wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.