To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pierwszoklasista w domu. Czy macie już wybraną szkołę?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

monika jw
Jestem mamą siedmioletniej Julki, czas najwyższy pomyśleć o szkole. Biorę pod uwagę SP 6 przy Wesołej. Może macie jakieś bliższe informacje o tej szkole. Do których szkół wysyłacie swoje pociechy?
Agnieszka*
Hmmm, moje maluchy są raczej małe i szkoła to dla nas jeszcze daleka przyszłość ale........ podstawówke to chyba wybiera sie najczesciej najblizej miejsca zamieszkania - no chyba ze jakas prywatna ma byc icon_smile.gif
monika jw
Agnieszka nie obejrzysz się jak swoje pociechy będziesz szykować do szkoły, ja wybrałam tę szkołę gdyż jest blisko dziadków, a tylko Oni mogą odprowadzić i przyprowadzić małą ze szkoły o dowolnej porze. U Ciebie to chyba czas decyzji o wyborze przedszkola(dla Kubusia), radzę wcześniej zanieść podanie, je się spóźniłam w ubiegłym roku i kosztowało mnie to duuużo nerwów, ale skończyło się dobrze. Pozdrawiam icon_smile.gif
Agnieszka*
OOO, ja mam doświadcznia ze żłobkiem, do którego najtrudniej dostac miejsce - zapisałam młodszego juz w listopadzie na liste rezrwową !!

Do przedszkola juz zapisałam wczoraj icon_smile.gif

A szkoła? Nieciekawie bedzie. Wezme we wrzesniu moze tydzien moze dwa urlopu i...... dziecko bedzie z klucem na szyji albo w swietlicy. Za to szkoła 5 min od domu, obok przedszkola zresztą icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.