To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe maleństwa 5!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
asdfghjklzxcvbnm
[size=18]wrocławianka Wrocław

[size=18]cirrostratus Poznań

[size=18]aniakg Poznań

[size=18]Peedle Warszawa

[size=18]Zosia76 Kraków

[size=18]asia77 ElblÄ…g

[size=18]Ina83 Perth

[size=18]waga Zurich

[size=18]monia:) Szczecin

[size=18]tysia24

[size=18]mamaLenki Warszawa

[size=18]mineko Poznań

[size=18]Arleta27 i Aron Lubin

[size=18]Liberi i notice Gdańsk

[size=18]Ryjek i Rav Bogatynia

[size=18]malflu Bestwinka

[size=18]K_amila Suwałki

[size=18]niuniunia Grójec
Ryjek
My sie juz meldujemy icon_smile.gif
monia :)
Nikodemek z mamusiÄ… obecni icon_biggrin.gif
Peedle
No to my też meldujemy się w nowym wątku icon_smile.gif
...Zosia...
Obecni icon_biggrin.gif:D:D
MamaLenki
Hejka, my już po:
zakupach, obiedzie u jednych dziadków, spotkaniu z drugimi oraz spotkaniu u nas z tymi ostatnimi dziadkami icon_biggrin.gif
Strasznie męczący dzień, w drodze.

Lena pada, bawi się zabawkami jeszcze. Dostała dziś dwie zabawki - jeden żółwik, któremu mój tata niechcący łeb ukręcił buehehehehe, a drugi piłeczki z młotkiem icon_smile.gif

Kurtka kupiona, uff - w c&a z serii Disneya, dwuwarstowa z dopinaną bluzą w środku. Czyli 3w1.

Niunia, raz jeszcze przytul.gif
K_amila
Patrycja pokaz fotkę kurtki. Szkoda, że się nie spotkałyście, ale mam nadzieję, że w końcu do tego dojdzie.

Niuniunia dobrze, że nic się nie stało. przytul.gif

A co z Wrocławianką nie kocha już nas?
MamaLenki
a proszę bardzo, b. estetycznie wykonana, bluza w środku bez kaptura (super) i na pleckach Kubuś aplikacja, na kurtce aplikacje są wyszywane.



Peedle
My też byliśmy dziś na zakupach icon_smile.gif Zaszalałam w dziecięcym dziale w H&M icon_smile.gif Kupiłam Maksiowi rampersy na lato, body, bojówki, skarpetki i trampki icon_smile.gif Tylko czapeczek w odpowiednim rozmiarze nie znalazłam. Tylko małe były icon_confused.gif
No i w tych butach nie wiem czy Maksio będzie chodził icon_confused.gif
Mimo, że są sznurowane poradził sobie z nimi w kilka minut. Jednego rozwiązał i zdjął od razu. Z drugim trochę się męczył, ciągnął tego buta na wszystkie strony i walił nim w podłogę warcząc przy tym ze złości icon_sad.gif

Jeśli chodzi o nasze spotkanie, to mamy już ustaloną godzinę i miejsce icon_lol.gif więc niunia jak już naprawicie samochód (mam nadzieję, że to nic wielkiego) to powiedz tylko kiedy icon_smile.gif
MamaLenki
tą zabawką bawiłą się wczoraj Lena i jest SUPER. Mega dużo dźwięków i możliwości. Cena też fajna icon_smile.gif
https://www.allegro.pl/item176702603_kiddie...omek_od_ss.html
MamaLenki
Peedle, obawiam się, że samochodu nie da się już naprawić icon_sad.gif
K_amila
Fajna ta kurtka, wiele dałaś? icon_lol.gif A zabawka icon_rolleyes.gif ciut droga
asdfghjklzxcvbnm
CYTAT(MamaLenki)
Peedle, obawiam się, że samochodu nie da się już naprawić icon_sad.gif


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Co Oni wywinęli???? Że samochód do skasowania....

niuniunia przytul.gif

My po wspólnych urodzinach dwóch marcowych bratanic. Zobaczę może jakieś zdjęcie będzie się nadawało do wklejenia.
MamaLenki
Kamila 79 zł, niestety. Ale i tak najtaniej ze wszystkich, które oglądaliśmy. Po za tym 3w1 wygrało icon_smile.gif

Cirro, facet wjechał im w bok, jak wyjeżdżali... najważniejsze, że nic się im nie stało i że jechali bez Zuzi.
*Arleta*
I my siÄ™ meldujemy na nowym wÄ…tku.

My tez już po wizycie u szwagierki, było super. Patryl dpstał od nas prezencik. Jest teraz na etapie piratów, więc dostał wielki statek piracki z całą załogą. Akurat w tesco była fajowa przecena na to.Pojecha;liśmy po mniejszy zestaw a w sumie zakupiliśmy zestaw ogromny w cenie małego. Patryk był bardzo zadowolony i pierwsze pytanie jakie zadał odnośnie zabawki to było: wujek a ile zapłaciłes za tą zabawkę.? Ach te dzieci.

Mamalenki fajowa ta kurteczka. Bardzo mi siÄ™ podoba.

Monia fajny ten laptop ale cena zabiła mnie normalnie, ale zabawka bardzo ciekawa.
.kasiula.
mama Kasia i synek Mateuszek z czerwca icon_smile.gif
mam nadzieję, że sobie pogadamy na dęczące nas dylematy icon_smile.gif
pozdrawiam
...Zosia...
Patrycja,
kulasta kurteczka i nie taka strasznie droga icon_smile.gif

Laptop, tu jest tańszy z książeczką:
https://www.allegro.pl/item172967971_muzycz...tml[/b][/color]
Pronto
Gonicie jak wściekłe.
Sorki, ale ja nie nadążam ostatnio - mnóstwo tematów mnie zainteresowało, ale nie zdążyłam nic napisać, a już się temat pięć razy zmienił. icon_biggrin.gif

niuniunia - współczuję Ci serdecznie. przytul.gif

mamaLenki - zazdroszczę takich sklepów. Sama chętnie przeszłabym się do Mothercare, albo do NEXTa. Kurdę, nawet nie wiedziałam, że oni są w Polsce. icon_eek.gif
Kurtałka fajna i butki fajne. icon_smile.gif

Peedle - jak już zacznie chodzić, to będzie się tak rwał do tego, że nie w głowie mu będzie ściąganie butów! icon_biggrin.gif

monia - a ten laptop to od jakiego wieku? I czy on naprawdę interesujący? Bo Młoda od zabawkowych telefonów woli moje, to i kompa by pewnie prawdziwego chciała.

Ryjek - zachęcona Twoimi postami o ciuchach w Tesco, pojechałam.
Żeby Cię pokręciło! Kupę kasy zostawiłam, kupiłam te pajace, co polecałaś (cudne są) i spodenki w dwupaku i rajstopy. Więcej tam nie pojadę! icon_biggrin.gif

Moje dziecko mnie dzisiaj prawie zamordowało. Miała taką marudę, że nie wiedziałam już co robić. Położyłam spać, bo myślałam, że zmęczona, zaczęła tak histerycznie płakać, że się bałam, że bezdechu dostanie. icon_sad.gif

A wczoraj byliśmy z Młodą na imprezie imieninowej prababci. Pierwszy raz Majka widziała tylu ludzi w jednej kupie, tak potwornie hałasujących, śpiewających i rechoczących. icon_biggrin.gif Była bardzo grzeczna, a oczy miała jak 5 zł. Niestety wytrzymała tylko godzinę i musieliśmy zwiewać, bo się grzeczność wyczerpywała - chyba za dużo wrażeń. icon_biggrin.gif
Pronto
Aha!
malflu - Pati mnie zauroczył! Majka jest zazdrosna o te rzęsy, będzie dym... icon_lol.gif
asdfghjklzxcvbnm
Wklejam parę zdjęć.
Najpierw pokaz zębów.



Przyłapana pod stołem



Teraz zagadka: co to jest (dodam, że być może przyszÅ‚oÅ›c matek dziewczynek) Malflu wykluczam z konkursu…

Pronto
cirro - to są lalki Barbie i ich sprzęt. icon_smile.gif

Zęby super! icon_biggrin.gif
asdfghjklzxcvbnm
nie!


jeszcze jedno
Peedle
Liberi to w Gdańsku nie ma Mothercare? nie wierzę wink.gif

cirro ale śliczna ta Twoja Justynka icon_smile.gif prawdziwa dama przyłapana pod stołem icon_lol.gif

a na tym ostatnim zdjęciu icon_eek.gif icon_lol.gif jakieś lalki?
Peedle
to i ja coś pokażę wink.gif

Tak sobie całą noc spałem i nic mnie nie ruszało icon_lol.gif

*Arleta*
liberi fajnie,że się odezwałaś. O zdjęcia Majusi proszę. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

cirro wow, jaka Justynka śliczniutka a jaką kiecunię ma. No cud malina nie dziewczyna.Cod o tych zabawek to są jakies plastikowe lale i ich domek. Widze tam cały osprzęt mieszkaniowy, łącznie z wózkiem dla maluchów.Ich ubranka. Sa takie komplety lalek do przebierania, wszystko plastikowe, lale można przebierać itd. Cos w tym stylu

https://www.allegro.pl/item173886772_nowosc...en_3_lalki.html

zgadłam?????

peedle Maksiu no no śpi słodziutko ale chłopak z niego boski. Ma taką anielską buziuchnę.
asdfghjklzxcvbnm
O tak Arleta to sa Polly Pocket...

Jak zobaczyłam tą górę laleczek to zbladłam. Do tego miały dom, trzy samochody, jakiś wybieg dla modelek, basen.... Cały pokój zawalony Polly Pocket- i w tym wszystkim moja bratanica z kuzynką uffffffffff
*Arleta*
hej z rana. Mamy nowy tydzień i tak się zastanawiam co na ten tydzień przyniesie ciekawego. Mam nadzieję,że chociaż ładną pogodę.

cirro no huura zgadłam. No a tak na marginesie to słyszałam,że te lalki to absolutny hicior wśród dziewczynek. Każda dziewczynka chce mieć polly pocket a nie barbie. Co już nie wymyślą dla tych naszych dzieci.
Pronto
A idźcie Wy z z tymi lalkami! Kumpel mi kiedyś opowiadał o tych Polly - drogie to jak diabli, sprzęt do nich się psuje, ale i tak (a może dlatego) stanowią mroczny przedmiot pożądania. icon_twisted.gif

Peedle - kurka, no nigdy nie spotkałam u nas Mothercare. Bo chyba jak by byli, to w jakimś centrum handlowym, prawda?

Maksio słodki i wygląda na dużo starszego jak tak śpi. icon_biggrin.gif
Pronto
Arleta - chyba Majce będę musiała sesję zdjęciową zrobić, specjalnie dla Ciebie, bo ostatnio coś mało pstrykam. icon_eek.gif icon_biggrin.gif Jak zrobię, to wstawię.
*Arleta*
no właśnie o tym mówię, Ty sczzególnie rzadko przesyłasz nam Majusię a to przecież taka słodziuchna dziewczynka. Rób sesję rób . icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
*Arleta*
ach zapomniałabym,ale ze mnie nie kulturalna dziołcha. Witamy nową forumkę i jej synka Mateusza.Pisz kobieto pisz.
niuniunia
Cześć dziewczyny;
Fajnie że jeszcze moge z wami pisać.
Przeżyliśmy i to najważniejsze. Peedle - obawiam się ze samochód jednak nie da się naprawic a nawet to będzie to tak drogo kosztowało że się nie opłaci. Ale jeszcze mają się wypowiedzieć jacyś mechanicy icon_rolleyes.gif
A jeszcze nie mielismy wykupionego autokasko więc dooopa po całosci icon_cry.gif .
Mnie dzisiaj tylko boli głowa kark i prawa noga.
Fakt wypadek był z winy mojego Marcina bo to on wyjechał z podpożądkowanej ale tamten tak zapie..... ze znoisło nas na nieżle i to dzięki przytomności Marcina tylko dodatkowo nie pocałowaliśmy sie z dzrewam lub słupem ogłoszeniowym na czołówke.
Więc teraz jesteśmy bez kasy bo budowa i bez wozu więc jeśli chodzi o spodkanie to chyba pozostaje wam jedzynie skozystać z mojego zaproszenia do siebie. icon_confused.gif

Z nowinek o Zuzi od soboty nie przecieram jej na miazge zupek tylko ktoje mięso na bardzo dzwobniutko a warzywka rozcieram widelcem i mała wcina jak nie wiem a przytym ćwiczymy przełyk icon_biggrin.gif
*Arleta*
niuniunia przykro nam z powodu waszego wypadku. Najważniejsze,że nic się wam nie stało.Z tego co piszesz to było calkiem ostro.Nie przejmuj się samochód rzecz nabyta. icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
asia77
Witam icon_biggrin.gif .


Wszystkim kochanym solenizantom wielka buźka, uściski, dużo słonka, pieknych zabawek, grzecznych rodziców i duuużo miłości impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif .



Peedle Maks cudny taki śpiący.


cirro Jutka fenomenalna.


A my obie z Gabciunia zakatarzone icon_confused.gif .

Za to na zjeździe się wyluzowałam, odpoczęłam a potem z rozkoszą wpadłam w stęsknione ramiona mej rodzinki icon_biggrin.gif .


niuniunia dobrze, że Wam się nic nie stało przytul.gif .
K_amila
Kasiula witaj, pisz dużo. Każda nowa krew jest mile widziana

Cirro Jutka daje rade w kiecce chodzić? gaba się plącze icon_lol.gif A paluszek w górze bardzo wymowny icon_lol.gif icon_lol.gif Cudna jest i tyle

Peedle jaki on jest piękny, oczu nie mogę oderwac. I wydaje się bardzo duży

Liberi weź Ty kobieto częściej wpadaj, co icon_rolleyes.gif i Majusię proszę nam tu wkleić
MamaLenki
Hej, 7 pobudka, wrrrr, warczę dziś. Po weekendowych wojażach jestem zmczona, ale nasza córka nie. Marudzi odkąd oko otworzyła, a P. dziś będzie b. późno, bo musi coś kupić do żarcia, lodówka czarną dziurą świeci icon_sad.gif

Jutka słodkościowa, Maksio uroczy. Mojej Lenie tez spada zawsze jedna skarpetka icon_biggrin.gif

kasiula, witamy i naszpi coÅ› o Was icon_smile.gif

Liberi, gapo jedna, mothercare masz w Klifie w Gdyni, wiem, bo jak tam jeżdże do znajomych odwiedzam icon_biggrin.gif Ja się wcale nie cieszę z tych sklepów, bo zostawiam tam zasze fortunę, a że nie pracuję przeginać nie mogę. Ale jak już do roboty pójdę... icon_twisted.gif Nie martw się, mnie też Ryjek-Parówka namówiła na cherokee i też wydałam fortunę. Rozmiary mają jakieś zawyżone mocno, Lenie kupiłam koszulku na 0-3 i są na nią za duże icon_eek.gif

Co do zabawek, monia, ta firma robi fajne zabawki, solidne i interesujÄ…ce. Ale my narazie nie wydajemy kasy na takie zabawki, bez sensu.

My też ostatnio odwiedziliśmy prawei 4-latkę i jak posłuchałam o polly, little pony, domkach teległupków - załamka.
K_amila
fajny domek https://www.allegro.pl/item173288573_czarod...dukacyjny_.html co myslicie?
MamaLenki
Kamila niezly i cena przystepna w miare
niuniunia
Jeju nic mi się nie chce. To znacy chce spać spać dłowa nie boli noga nie boli kark mnie boli chyba teraz dopiero ze mnie napiecie schodzi powoli.
Zaraz ide po jakiegoÅ› procha.

Peedle Cirro - dzieciaczki fantaztyczne icon_biggrin.gif

Kasiula witj i pisz do nas my wszystko czytamy i odpowiadamy.
Jest tu miło i rodzinnie. Napisz coś blizej o sobie i maluszku
Peedle
niunia przytul.gif

kasiula witamy icon_smile.gif

Dziewczyny jesteście kopalią wiedzy jeśli chodzi o zabawki wink.gif
Chyba muszę sobie te wszystkie linki gdzieś skopiować wink.gif
MamaLenki
niunia, ja tez kiedys mialam powazny wypadek sam i to co Ty, bolenośc w karku, glowy, etc. Wiem, ze to niemozliwe, ale powinnas polezec w domu i odpoczac. Pewnie jest to zwiazane z napieciem. Mnie trzymalo tydzien czasu. Ruszyc sie nie moglam.
niuniunia
A ja dzisiaj jeszcze ide na rehabilitacje na kręgosłup po pracy icon_rolleyes.gif
MamaLenki
niunia, to dobrze, niech CiÄ™ facet obejrzy i ssiÄ™ wypowie.
MamaLenki
CYTAT(MamaLenki)
niech CiÄ™ facet obejrzy i ssiÄ™ wypowie.


bez skojarzeń icon_biggrin.gif:D miało być: się

buehehehehe

Dziś skazane na siedzenie w domu i marudzenie, bo pogoda nie fajna. Lena śpo wprawdzie od prawie 1h, ale to i tak na lepsze nie wyjdzie, bo humor ma dziś tragedia.
K_amila
Gaba też śpi, ale dopiero 25 minut, obawiam się że zaraz koniec icon_sad.gif A ja bym sobie pospala, taka pogoda mnie dobija icon_sad.gif

Tez mam marudę w domu, to chyba ta pogoda na nie tak działa i wiek - same nie wiedzą co chcą icon_lol.gif
Pronto
mamaLenki - hehe, Gdynia to nie Gdańsk! To tak jakbyś człowiekowi z Gliwic kazała jeździć regularnie do Katowic... icon_biggrin.gif
No, ale jak już wiem, gdzie jest (chociaż Klifa nie cierpię), to się wybiorę.

MÅ‚oda dzisiaj od 6 na nogach, a ja ziewam i oczy mi siadajÄ….

No to dajÄ™ MÅ‚odÄ….

MierzÄ™ czapkÄ™!


Rozbieram ochraniacz!


A to jest mój tron, siedzę na blacie w kuchni. icon_smile.gif


Na spacerze plażą.
K_amila
CUdna jak zawsze. Tron widzę lubi icon_lol.gif Ja wczoraj przywiozłam nasz od teściów, musze go wyszorować i zacząc przyzwyczajać córcię.
MamaLenki
Liberi, juz bez przesady icon_twisted.gif Masz blizej niz do Wawy icon_biggrin.gif:D:D

Majka słodziulkowa icon_biggrin.gif Ale zaraz, tron to do sikania czy siedzenia? icon_biggrin.gif

Jeju, jakie tu puchy icon_sad.gif

Lena właśnie się obudziła po 1,5h spanka, ale musiałam być cicho, więc nic nie zrobiłam w domu. Domaga sie przytulania, objęła mnie dwoma rączkami i się wtuliła, jak maluszek icon_biggrin.gif[/url]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.