To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam mieszkania do wynajecie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kama_
Dziewczyny Pilnie szukam taniego mieszkania do wynajęcia, najchętniej Polesie.
Jak byście gdzieś słyszały bardzo proszę o kontakt

Z góry ślicznie dziękuje
moncik1976
Jak coś będziemy słyszeć damy znać. Trzeba by było może dzisiajeszą Gratkę kupić albo zaglądnąć na ich stronę
https://www.gratka.pl/dom/szukaj_f.phtml?id...=1&id_rubryka=5
kama_
moncik gratke od miesiaca przeglądam,ale ceny przy 2 małych pokojach 550zł za sam najem mnie przerażają icon_cry.gif o cenach w tysiącach nie wspomnę icon_confused.gif

Ale jakbyś słyszła coś daj znać...
moncik1976
Oki,już powiedziałam u siebie w pracy,że jakby ktoś coś słyszał to czekam na wieści icon_wink.gif
kama_
dzieki na zapas;)
kama_
przypominam sie
Dorotka
Kama tez pytam znajomych, ale nikt nic nie wie icon_rolleyes.gif
Jejciu ceny nieruchomości ostatnio potwornie poszły w górę icon_confused.gif
kama_
wiecie co jak dzwonie i mówie ze mam dziecko nie chca wynajmować icon_sad.gif
Dorotka
icon_eek.gif dlaczego?

My mieliśmy jakieś dwa lata temu sytuację, że rozważaliśmy wynajem oglądliśmy kilka mieszkań i zawsze z naszą dwójką i nigdy czegoś podobnego nie usłyszeliśmy icon_confused.gif
kama_
Dorotka osoba wynajmująca miała widocznie z czego wybierać i wolała studenów niż rodzice z małym dzieckiem icon_rolleyes.gif
sandraw
o matko, ja z dwójką od sierpnia chcę wynajmować, i co nie będą chcieli mi wynająć???

no paranoja jakaÅ›...............

ale my tak 3-pokojowego szukamy..........
Dorotka
CYTAT(kama_)
Dorotka osoba wynajmująca miała widocznie z czego wybierać i wolała studenów niż rodzice z małym dzieckiem icon_rolleyes.gif


Zawsze myślałam, że rodzice z dziekiem bezpieczniejsi i roztropniejsi niz studenci icon_rolleyes.gif
kama_
CYTAT(Dorotka)
CYTAT(kama_)
Dorotka osoba wynajmująca miała widocznie z czego wybierać i wolała studenów niż rodzice z małym dzieckiem icon_rolleyes.gif


Zawsze myślałam, że rodzice z dziekiem bezpieczniejsi i roztropniejsi niz studenci icon_rolleyes.gif

ja też ale widoczenie pani miała inne zdanie icon_rolleyes.gif

Ale udało się wynając co prawdo drogo ale na początek niech będzie a w tym czasie można szukać jakiejs okazji....

W każdym razie nadal jakby co szukam taniego mieszkania na Retkini,karolewie icon_cool.gif
Dorotka
To gratulacje, że coś udało się znaleźć icon_biggrin.gif Teraz spokojnie możesz szukać dalej. Mieszkanie w centrum na Harnama nie interesowałoby Cię?
kama_
Sródniecie nie bardzo, nie chce wypisywac kamilki z przedszkola a nie dam rady codziennie dojerzdzac w 2 strony...tym bardziej ze pracuje w centrum....
Ale polesie juz jak najbardziej...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.