To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Majowe Kasztanki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Majówki
Chyba jestem pierwszą majóweczką icon_smile.gif
Tyle, że urodziłam 5 kwietnia icon_biggrin.gif
Jesteśmy już z Martynką w domku icon_smile.gif
Nataliia
[size=24]Gratuluje w imieniu majówek i czekamy na zdjęcia Martynki tu i u nas na mająwkach
mała_czarna
[size=18]Gratulacje dla pierwszej majowej mamusi, niech maleństwo się zdrowo chowa i przynosi tylko szczęśliwe dni
TAQILLA
Bo mi rozan kazała icon_wink.gif icon_razz.gif
rozan
dzięki Taqilla 31.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Już niedługo i będziemy Ci tu gratulować icon_wink.gif
czekam na smsa, choćby w środku nocy icon_wink.gif
dankin-82
[size=24]SERDECZNIE GRATULUJE !!!!
maja1
Majówki czekamy na zdjecia malej,opis porodu i powiedz ile wazyla jak sie urodzila? icon_biggrin.gif
atage
Majówki jeszcze raz gratulacje wielkie rośnie zdrowo. Wklejaj zdjęcia i opowiadaj jak było- czekamy icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Majówki
Ostatni miesiąc był nieco męczący. Kartynka zajmuje baardzo dużo naszego czasu. A czy wierzycie, że minął już ponad miesiąc od jej narodzin?? Tak właśnie. Zaraz napiszę więcej. Muszę do niej zajrzeć icon_wink.gif
Majówki
Tak, więc jak już wiecie Martynka urodziła się niecały miesiąc przed terminem. Ważyła 2900 g i miała 53 cm dlatego szybko nas wypisali do domu. Wydaje mi się, że nieźle sobie radzimy, od dwóch tygodni chodzimy już na spacerki. Martynka bardzo je lubi. Karmię ją piersią i coraz lepiej idzie mi odciąganie pokarmu. Wczoraj pierwszy raz udało wyrwać mi się gdzieś samej, Zostawiłam Martynkę z tatusiem. Ale tak się bałam, że dzwoniłam co chiwilę. Biedy MM wkurzył się, że nie mam do niego zaufania. A ja po prostu byłam ciekawa czy wszystko jest w porządku icon_wink.gif
Widzę, że rozdwajanie idzie teraz już szybko. Gratuluję wszystkim rozdwojonym!!
anna74
Gratuluje tegorocznym majóweczką, ja jestem z wątku maj 2006 więc już mam prawie rocznego malucha w domu.
Życzę wszystkim majowym mamą i ich pociechom dużo zdrówka i samych radości. A ja od czasu do czasu pozwole sobie was podgladać i powspominam sobie jak to było icon_biggrin.gif
maja1
CYTAT(Majówki)
Tak, więc jak już wiecie Martynka urodziła się niecały miesiąc przed terminem. Ważyła 2900 g i miała 53 cm dlatego szybko nas wypisali do domu. Wydaje mi się, że nieźle sobie radzimy, od dwóch tygodni chodzimy już na spacerki. Martynka bardzo je lubi. Karmię ją piersią i coraz lepiej idzie mi odciąganie pokarmu. Wczoraj pierwszy raz udało wyrwać mi się gdzieś samej, Zostawiłam Martynkę z tatusiem. Ale tak się bałam, że dzwoniłam co chiwilę. Biedy MM wkurzył się, że nie mam do niego zaufania. A ja po prostu byłam ciekawa czy wszystko jest w porządku icon_wink.gif
Widzę, że rozdwajanie idzie teraz już szybko. Gratuluję wszystkim rozdwojonym!!


super,ze wszystko dobrze icon_biggrin.gif Jak was nie bylo zalozylysmy Majusie-zapraszamy cie serdecznie tam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.