To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

porodówka na bielanach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

klaun koko
niedawno oglądaliśmy nową porodówkę na bielanach. kosmiczne łózko wygląda niesamowicie.chociaż moja marta zastanawia się czy chciałaby na takim rodzić. a swoją drogą pytanie do mam które na bielanach rodziły: czy zabierać swoje ciuszki dla dzidziusia? ponoć w szpitalu dają jakieś. czekamy na odzew.
pozdrawiam tata klaun : )
klaun koko
Meggi
Łożko naprawde kosmiczne, wygląda jak dla mnie dziwnie, też się bym zastanawiała czy na nie wchodzic icon_wink.gif
Za każdym razem brałam swoje ciuszki , nie ma jak takie mięciutkie bawełniane, ładnie pachnące. Pieluszki jednorazowe zawsze mi dawali , więc nie ma co brać swoich.
A kiedy u Was poród ??? Dużo jeszcze czasu zostalo ??
klaun koko
termin "0" mamy na 29 maja ale od 3 dni moja martka leży juz na patologii na bielanach z 4 cm rozwarciem - dostała oksytocyne i nic.... gdy zacznie sie 38 tydień dr. łojka (ginekolog prowadzący) powiedział ze chyba beda wywolywac zeby sie infekcja nie wdala z takim rozwarciem. jednym slowem 15 maja byc moze bede mial juz corke - ANTONINE
Meggi
Trzymam więc kciuki za szybki i bezproblemowy poród icon_biggrin.gif
klaun koko
no i wkoncu jest! 31 maja... antonina 3kilo 830gram 58cm dlugosci... a i rodzilismy na kosmicznym łózku!
joanaz
Hej Koko- gratulacje dla całej trójeczki i szczególnie gorące pozdorwienia dla majej Antoniny.
joanna z Zosią i Helenką


ps. napisz coś o porodzie na tym łóżku. Moja Helenka to delfinek- urodziła sie w wannie też na Bielanach

Meggi
Ogromniaste Gratulacje !!! , całkiem, całkiem ta nasza Antonina icon_smile.gif, niech makluszek sie zdroiutko chowa.
Ewelina2310
Serdeczne gratulacje dla całej trójeczki 06.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Czy można prosić o więcej szczegółów z porodu i pobytu w szpitalu??? ( Ja w październiku zamierzam tam rodzić)
bonia3
moje przejscia na bielanach byly koszmarne - po 12 godzinach skurczy i przy 3cm rozwarciu zdecydowano sie na cc - interweniowala w tej sprawie moja mama, znajoma polozna inaczej dalej by czekali. Przez to czekanie 12-godzinne dziecko urodzilo sie w zamartwicy i dostalo tylko 3 punkty apgar.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.