To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

*LIPCOWE SLONECZKA*- odcinek 6 !!! :-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Mariena
No to zaczynamy kolejną część naszej "sagi". Mam nadzieję, że ten odcinek spędzimy ze sobą równie milo, jak poprzedni

A oto my, czyli Lipcowe Sloneczka z mamusiami (czyż nie jesteśmy śliczni?):


**
qenedi i Danielek *****

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


**
olciaa_a i Maja ****

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

**
Bea_tka i Kamilek*********

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


aksonia i Danielek******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Karina mama Mateusza i Amelka****

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

********
Mariena i Ania******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
***
Izaaa i Patrycja******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

******
mama_oliwki i Eryczek******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Adrianna78 i Zosia******
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ana28 i Angelika*******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
**
Anecznik i Niki ********

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Esther@ i Malgosia******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

**
Vida i Mariczka******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

*
AgUc!oReQ i Asia**********

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
******
Joaba i Klaudusia*******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

**
Anetser1 i StaÅ›*******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Monika_D i Zuzia******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Myszorek i TymuÅ›******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

********
Annoyance i Zosieńka***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

anka80 i Anielka******
Mariena
no i kto będzie pierwszy na nowym wątku????
Myszorek
czyżby mi się udało być pierwszą???
Myszorek
Marienka odebrałam priva zaraz prześlę Ci smsa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Niestety najbliższe weekendy mamy strasznie wyjazdowo zaplanowane... i nie dam rady...
Mariena
Buuuuuuuuuuu icon_sad.gif
Mariena
chcialam wam pokazać zdjęcia z wyjazdu, ale niestety internet dziala mi dziś straaaaaaaaasznie wolno i się nie uda.
Izaaa
My też się od razu meldujemy.

Jeśli chodzi o prawo jazdy to ja też zdałam za pierwszym razem i jeżdżę już od prawie 11 lat. Bezwypadkowo jak na razie. Dla mnie jest śmieszne że niektórzy egzaminatorzy czekają tylko na łapówę i nie zwracają uwagi czy ktoś naprawdę potrafi jeździć czy nie. A przecież o to chodzi. Powinni wszystkich takich baranów pozwalniać.

A jeśli chodzi o Wrocław o studiowałam tam 5 lat i uwielbiam to miasto. O tej porze musi być super w zoo i ogrodzie japońskim (niedaleko zoo). Polecam. Często tam bywam bo mam tam dużo znajomych icon_biggrin.gif
anetser1
witam ja tez jestem icon_smile.gif
Esther@
No to meldujÄ™ siÄ™ i tu icon_wink.gif

Dzięki za komlementy icon_lol.gif Młodzież rzeczywiście do mnie podobna, choć dużo też z męża mają icon_wink.gif

Anetser - chłopaki super icon_smile.gif A co do nosidełka - to jest Brevi. Bardzo wygodne, dość szerokie i obszerne, z daszkiem, do 3 lat spokojnie wystarczy. No i dla tragarza też wygodne - mi się bardzo dobrze nosi icon_wink.gif gdyby nie to, że Małgosia lubi w nim skakać icon_confused.gif

Joaba, z Jaśkiem najgorzej, bo Małgosia to sobie siedzi grzecznie w nosidełku albo szuka kamieni jak ją wypuszczam icon_wink.gif Zosia dzielnie maszeruje, a ten mały łoś tylko pyta cały czas, gdzie jest plac zabaw icon_lol.gif

Anecznik, baaaadzo się ciesze icon_smile.gif super czytac takie dobre wieści icon_smile.gif a Niki świetnie wygląda w tym kapeluszu icon_smile.gif ale opalony icon_smile.gif

Aksonia, chyba musisz zacząc zbierać na harleya dla syna icon_biggrin.gif
Mariena
prawko jazdy.... Zdalam niestety dopiero przy 7 podejściu a bylo to 7 lat temu. I wlaściwie dopiero niedawno stwierdzilam, że jazda samochodem jednak jest przyjemna i że chyba lapię wreszcie o co w tym wsz ystkim chodzi wink.gif icon_biggrin.gif

Myszorku
- piszesz, że weekendy masz zaplanowane. A co powiesz np. na wtorek 15 maja? Bo ja będę u mamy też przez pól tygodnia, mam w Warszawie kurs i korzystając z okazji pobędziemy z Anią i mężem u babci icon_biggrin.gif A we wtorek zajęcia kończę ok. 17,30, więc może możemy się spotkać wtedy? A co na to Annoyance?
Zajęcia będę miala w szpitalu na Banacha, więc może od razu dajcie jakieś fajne miejsce - park (?) może blisko tego rejonu, żeby się za późno nie zrobilo na spotkanie. wtedy mąż by do mnie dojechal z Anią i wreszcie poznalaby śliczną Zosię i przystojnego Tymka icon_biggrin.gif ....
Annoyance
Witam kochane na nowym watku

na nic czasu nie mam, Zosia szaleje, przy wsyztskim staje, jednym okiem patzre na klawiature drugim na Zosie icon_wink.gif
strasznie sie ciesze ze zaczela raczkowac

olciaaa a jak tam Majunia juz bardziej ruchliwa icon_smile.gif?

aksonia, anecznik, esthera dzieciaczki przeslodkie icon_smile.gif

Mariena weekend u mnie tez odpada - rodzinka sie zjezdza, robie taka Å‚Ä…czona imprezke-rodzinne opijanie mgra i zosi imieniny : ) ale w tygodniu nie ma problemu icon_smile.gif dostosuje sie :)dajcie znac kiedy icon_smile.gif
qenedi
i ja sie melduje na nowym wÄ…teczku icon_lol.gif

Anecznik---wspaniala nowinka---cieszymy sie razem z tobÄ… ze NIKI juz zdrowiutki icon_lol.gif
A synus sliczniutki i naprawde ma albo ciemna karnacje albo taki opalony icon_eek.gif icon_question.gif

Aksonia----oj te nózki malutkiego faktycznie do schrupania

Annoyance----wiem co przeżywasz o moim już mówią żywe srebro---wszedzie włazi podnosi nogi aby na coś wleżć. Nieraz wieczorem to taka zdeptana jestem jak bym sie w jakiejś robocie narobiła icon_lol.gif wink.gif

A ja prawko zdałam 6 lat temu i za 1 razem icon_biggrin.gif Ale jak to stwierdziła mój jeszce wtedy nie mąz a chłopak------jak doszkalal mnie taki kierowca jak on to jak mialam nie zdać 04.gif 29.gif Prawie w narcyzm wpadł wink.gif

Właśnie olciaa_a cos sie ostatnio nie odzywała albo przegapiłam icon_redface.gif

Marienko-Myszorku-Annoyance----zazdroszcze wam spotkania icon_sad.gif

Dobra lece potem zajrze
Marienko czekamy na majówkowe zdjątka
Ja mojego gucia wieczorkiem wkleje icon_lol.gif
vida
Witamy!!!!!

Dzieciaczki przesliczne icon_biggrin.gif

Niki ma swietna karnacje...

A Danielek to nózki ma niesamowite,nawet moja kluska nie ma takich icon_eek.gif icon_biggrin.gif

Dziewczyny,które za pierwszym razem zdały prawko pocieszyłyscie mnie ,wierze ze jest to mozliwe icon_smile.gif

Marice w gruncie rzeczy nic nie jest ,zadnej choroby,szalenstwo na całego icon_smile.gif
Mnie.. tylko troche połamało icon_confused.gif
qenedi
vida oj biedactwo przytul.gif
Annoyance
aha to ja jeszcze o prawku powiem, zdalam za 1 razem 6 lat temu icon_smile.gif i wiecie co wogole jezdzic nie umialam icon_wink.gif na placu uczu=yli mnie tak:"widzi pani choragiewke w polowie lusterka dwa obroty kierownica w prawo, choragiewka w polowie szyby pol obrotu w lewo icon_wink.gif itd icon_smile.gif wtedy zdawalao sie na punto lub mikrze ja uczylam sie na punto a wcisneli mi mikre na egz duzop bardziej delikatniejsza i zgasla mi 11 razy icon_smile.gif siostra liczyla icon_smile.gif zdawalam jako ostatnia- na luzie wrocilam wtedy z wakacji wiedzialam ze nic nie umiem icon_smile.gif brechtaLAM sie z egzaminatorem a na koniec od powiedzial ze zdaje za ladny usmiech, poczucie humoru i zero stresu- ale zebym na ulice z rodzicami pierw wyjezdzala a nie sama icon_smile.gif a teraz calkiem niezle sobie radze icon_smile.gif

uff ale sie rozpisalam icon_smile.gif

aha Aneczink strasznie sie ciesze ze z Nikodemkiem ok, wiesz ja jakos mam uraz do neurologow, rehabilitantow itd- niby wg neurolloga jak bylam 1,5m-ca temu nadal woyta powinnam cwiczyc icon_eek.gif bo Zosia nie miala pozycji do raczkowania i babka powiedziala nie bedzie raczkowac jak zaniedbamy tu cos znalazla tam.. olalam to, mialam dosc widzialam ze mam zdrowe dziecka chociaz mialam kaca moralnego, ale posluchalam siebie a Zosia jest cudnym dzieckiem, raczkuje wstaje wszystko jest lux icon_smile.gif a ja jej nie meczylam vojta co uwazam za najgorsza metoda, zwlaszca na stole jadalnym w domu... ehh przyopomniala mi sie ta cala batalia z rehabilitantami i neurologami i bym ich ..... ehh

ok rozpisalam sie
u nas pada, Zosiua na balkonie spi a ja mam chwile dla siebie icon_smile.gif
mama_oliwki
widze ze wiekszośc ekipy sie pojawiła icon_lol.gif icon_lol.gif

mi tez od razu w oczy rzuciły sie grugaśne nóżki danielka aksonii icon_lol.gif


anecznik jakie ma piękne oczy te twoje "starsze dziecko" icon_eek.gif
fajnie ze niki juz zdrowy


ja prawko tez zdałam za 1szym razem icon_redface.gif
pofarciło mi sie bo juz ciężko było zdać wink.gif

planował pojechać teraz nad morze w maju a tu pogoda do bani icon_cry.gif icon_cry.gif
mama_oliwki
mariena a moze my sie spotkamy jak bedziesz miała postuj w skierniewicach
gdzies pod budkÄ… z piwem

hehe żartowałam 04.gif 04.gif 04.gif
mama_oliwki
za to ja rozpoczęłam 2ga strone 31.gif
a teraz lece do kuchni bo właśnie upiekłam szarlotke i słysze ze juz skończyło sie piec
kiedy to ostygnie bo juz bym ja wszamała
joaba
hejka icon_razz.gif icon_razz.gif juz 6 -teczka jak ten czas llleeeeciiii.


Aksonia twój syniu do schrupania ,a te nózie pulchniutkie wink.gif ,na zdjęcia staroci poczekam,jak znajdziesz chwilkę to dawaj-naciesze oko.

Anecznik b. sie ciesze,że z synkiem już dobrze,( synuś ksero tatusia )wiem jak to jest bo wiesz,ze my tez przeszłyśmy rehabilitację,ale to juz za nami.Jedyny problem to to ,że Klaudia tak śmiesznie te stopki układa jak małpka -paluszek duzy tak do środka jej leci i lekarz kazał usg stawów zrobić.

Marienko ale nas przetrzymujesz z tymi zdjęciami ,ale na pewno warto poczekać co
icon_eek.gif

Mamo Oliwki co ty po węgiersku piszesz,w ostatnim poście nic nie kumam a może katy kapi,kaszesz od tyłu icon_lol.gif

Annoyance jeżeli chodzi o Międzywodzie to jest to naprawdę mała miejscowość ,bez dyskotek,pabów,sklepów,parę punktów z lodami ,rybka tyle.Powiem tobie jednak ,że z Miedzywodzia 20 minut drogi i możesz zwiedzić inne nadmorskie miejscowości,jedna za druga wzdłuż wybrzeża.Najbardziej rozrywkowe sa Międzyzdroje -gala gwiazd itd dla mnie az za bardzo rozrywkowe tłumy i jeszcze raz tłumy,z dużych miast blisko polecam tez świnoujście i darmową przeprawę promem ,można zaliczyć.

,Annoyance wy chyba blisko gór mieszkacie co?czy ktoś jeszcze? napisz ty mi teraz gdzie tam warto pojechać, gdzie coś sie dzieje w miasteczku ,gdzie jakiś plac zabaw fajny,kąpielisko,nawet jak po górach nie da rady z dziećmi.Może w rejonie Karkonoszy trochę sie orientujesz.
qenedi
Annoyance----to niezły ten egzaminator, a poczucie humoru widać kolezanka ma(hihih)

joaba-----z tego co siÄ™ orientuje to Annoyonce jest z Warszawki a anetser1 z Krakowa, wiec pewnie jej lepiej zapytac icon_lol.gif
No chyba że Annoyonce lubiła w góry jezdzic to cos podpowie.
No i sorki że sie tak wtrąciłam wink.gif
Annoyance
joaba faktycznie qenedi ma racje, z warszawki jestem icon_smile.gif w gory jezdzilam do zakopca lub karpacza, nic chyba nie polece chyba ze mam super kwaterke w zakopcu:)'
a co do miedzywodzia do kuzynka byla i zachwycona a raczej do imprezowych nalezy icon_smile.gif podobno latem ozywa ta miejscowosc i duzo pubow, dykoteki itp icon_rolleyes.gif zobaczymy, zaliczka zaplacona n icon_rolleyes.gif ie ma odwrotu icon_smile.gif
vida
Anayoance to sie usmiałam z tego twojego egzaminu. icon_biggrin.gif icon_smile.gif

I spróbuje sie tez odprezyc i usmiechac..5 lat temu zezarł mnie stres.. icon_confused.gif

Kurcze mam taki katar ze nie daje rady ..a łeb mi peka,juz 3 tabletki dzis zaliczyłam,to panadol to ibuprom icon_confused.gif A łeb dalej boli..
qenedi bardzo dziekuje za pocieszonko..

Marika jeszcze tak szaleje,ale dzis zasneła pierwszy raz plackiem na podłodze ,bez zadnej butelki i lulania.. icon_eek.gif .
A choróbsko widac,ze przeszło jej bokiem. icon_smile.gif icon_eek.gif
Och to moje dziecko...

Przyjechał mój brat z Grecji icon_smile.gif
A za tydzien przyjedzie tatus ,którego nie widziałam półtora roku icon_biggrin.gif

Teraz jeszcze ,zeby mineła ta komunia icon_razz.gif
joaba
annoyance ja bron boże nie chciałam cię zrazic do Miedzywodzia ale znam je jak własną kieszeń do imprezowych nie należy ale fajnie tam pomimo to. Natomiast przy ośrdkach portowiec jest miła kawiarenka,przy ośrodku relaks mają dobre desery,jest też przy szosie małe rancho przy wraku statku :zwierzatka,strusie,konik,pieski-tam mozna rybke zjesc więc nie jest tak źle.promenada,szaleństwa,to do Miedzyzdrojów wyskoczycie.

daleko szukam a Vida z okolic klodzka napisz vido gdzie tam fajnie w waszych okolicach,bo anaster to pewnie do Zakopca jeżdzi a tam za daleko i za wysoko ,tylko sudety -nizsze góry maja sens z maluchami.

jakby co służe radą odnosnie info na Pomorzu ,jestem ze Szczecina badz co badź. icon_wink.gif
Anecznik
Bardzo się cieszę, że i Wy się cieszycie sukcesem zdrowotnym naszego synka. Dziewczyny, które rehabilitowały swoje dzieciaczki doskonale wiedzą co to za katorga i dla rodziców i dla dzieci. Ale pomęczymy się jeszcze ten miesiąc, a co nam szkodzi. Muszę przyznać, że kiedy pierwszy raz byliśmy u prof w styczniu (po zmianie lekarza) już odetchnęliśmy z ulgą bo on w przeciwieństwie do poprzedniego neurologa nie przedstawiał nam wizji dziecka z dziecięcym porażeniem mózgowym i takie tam..........podszedł do sprawy bardzo poważnie, ale i rozważnie. Uspokoił nas rodziców i dał nadzieję, że będzie dobrze icon_razz.gif . To dało nam siłę na kolejne miesiące. I udało się icon_wink.gif icon_razz.gif Choć musze przyznać, że przestaliśmy małego tak intensywnie rehabilitować jak wcześniej, gdyż psor dał nam do zrozumienia, że nie ma co przedobrzać, czasem nadgorliwością, można pogorszyć stan fizyczny dziecka. No nic dosyć w tym temacie. Ważne, że jest dobrze icon_wink.gif
Anecznik
Mamo oliwki jeśli chodzi o oczy mojego "starszego dziecka" to hipnotyzują na tyle, że złapałam się w sidła małżeństwa icon_lol.gif

Kurde dziewczyny jak fajnie, że się możecie spotkać. Ja też chcę icon_sad.gif . Może któraś w najbliższym czasie będzie w Poznianiu icon_rolleyes.gif icon_question.gif
Anecznik
Nikodem śpi więc mam jeszcze chwilkę dla siebie. Przesyłam kolejne zdjątka.

Mały uwielbia odkurzacz.........ciekawe, czy jak dorośnie to chętnie będzie sprzątał icon_rolleyes.gif icon_lol.gif



Niki i 3 miesiÄ…ce starszy kumpel KubuÅ›:



Na pięćdziesiątych urodzinach u dziadka:



Z kuzynkÄ… DominikÄ…:



Niki kontra wielkie pudło:

Izaaa
Uv nas mała nowość, położyłacxv xc bdcv Patrycję na podłodze z zabawkami (nie raczkuje i nie pełza) ale pomyka po podłodze jak nie wiem. Na brzuch, na plecy i tak cały czas i wychodzi jej to przemieszczanie się.
Na początku Patrycja napisała do was kilka znaczków. Spodobało jej się klikanie icon_biggrin.gif
Myszorek
Witam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Mariena i Annoyance wtorek jest ok jak dla mnie... jedyny problem jest taki, że mąż ma drugą zmianę i nie bardzo będę miała jak się przemieścić z Tymkiem w okolice Banacha.... Pomyślałam, że jeśli by Wam pasowało to mogłybyśmy spotkać się np. w Arkadii (podjadę tramwajem).

Anecznik słodki Twój Nikoś...
Myszorek
z ciekawostek życia codziennego mojego łobuziaka...
niedawno zaliczył upadek z łóżka w nocy... tak przysnęłam mocno że nie wyczułam jak się przeturlał icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif zazwyczaj czuję jego każdy ruch.... no więc było głośne bum i wrzask...

a dziś zwalił na siebie komodę ze swoimi ciuszkami... icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif omal nie padłam ze stresu
Mariena
CYTAT(Myszorek)
a dziÅ› zwaliÅ‚ na siebie komodÄ™ ze swoimi ciuszkami...  :shock:  :shock:  :shock:  omal nie padÅ‚am ze stresu


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Jak on to zrobil? taką drewnianą ciężką komodę? Czy może macie jekieś leciutkie mebelki?

A ja nie wiem gdzie jest Arkadia...... icon_confused.gif
Mariena
Anecznik - od razu widać, że Niki ma dużo świeżego powietrza i często jest na dworzu - taka karnacja, że miodzio icon_biggrin.gif ech, te oczęta.....

joaba - widzę, że korci cię wybranie się z maluchami w góry, oj korci icon_biggrin.gif

O wlaśnie, mialam jeszcze poprzednio napisać a propos gór, że Esther@ wygląda super z dziećmi na tej wycieczce! tryskasz na tym zdjęciu energią! Skąd Ty ją czerpiesz przy trójce dzieci???? Ja przy jednej Ani czasem nie mam sily iść nawet sama a ty wyglądasz kwitnąco z Malgonią na plecach. Podziwiam icon_biggrin.gif A Malgoś śliczna oczywiście, taka fajna buźka. I faktycznie - masz 3 swoje kopie. To pewnie fajne uczucie, co? Bo ja go nie znam, moje dziecię podobne jest do taty, wszyscy mi to ciągle powtarzają...
Mariena
No może uda mi się w końcu pokazać wam te zdjęcia, kolejny raz próbuję je wladować do internetu. ale wieczorami jest bardzo oblegany, więc wszystko idzie wolniej. Jak dziś się nie uda, to spróbuję jutro, jutro nie idę do pracy!!! wink.gif
aksonia
hello:)

no i jest szosteczka wink.gif

Anecznik twoj maly taka minke szczelil jak maly "gankster" wink.gif
a lysiutki..Danielek ma tyle wloskow ze zaczely mu sie krecic wink.gif
postaram zrobic fotke od strony wloskow bo superowo wyglada w czuprynce. wink.gif

ochh wy o wakacjach..ja sie nie moge doczekac..maly idzie na tydzien do mamy a my lecimy do Chorwacji albo Rodos..ja niemoge sie doczekac klimatu tropikow... wink.gif

no a co do umiejetnosci malego..to stoi sam dluzsza chwile, i coraz bardziej robi sam kroczki..wydaje mi sie ze juz ze miesiac bedzie chodzil wink.gif raczkowanie sie u niego powolo konczy woli stac na nozkach albo chodzic za raczke..na spacerku to ciagle by chcial byc prowadzany za raczke... wink.gif mowi mam ze zrozumieniem szczegolnie kiedy chce ba rece..wola tata patrzac na meza, robi papapa, mowi da (daj)..a jak cos dobrego zjada to babcia nauczyla go mniam a on mowi mmmm...wywiesza ze mna pranie , siedzi kolo miski i podaje mi ubranka (stara sie cale wyciagnac ale chociaz czesciowo wyciaga z miski)oczewiscie jego bo moje to byly by za ciezkie a jak poda to mowie dziekuje i cieszy sie ogromnie:wink: aha i tata mowi bach jak jest jakies niebezpieczenstwo upadku a on mowi baardzo glosno baaa...
i mowia ze chlopcy pozniej zaczynaja mowic..ojj chyba nie wink.gif

a ja w piatek jade do mamy z mezem bo w sobote sa u nas tzw.dni odry i bedzie jakas Gosia Andrzejewicz czy cos podobnego---nie znam..a potem DE MONO ktorego bardzo lubie wink.gif to sie wyhasam wink.gif
wkleje zdjecia jak uda mi sie cos spryknac..a jak nie to powklejam siebie bo zadko sie wam pokazuje wink.gif

okey uciekam do lozeczka..milej nocy.papa icon_smile.gif
Mariena
Hurra!!! Udalo się!!! Zaraz wam pokażę Anię i siebie i trochę gór, które oglądalam przez caly ostatni tydzień icon_biggrin.gif


Ech, sama popatrzylam teraz na te zdjęcia i pięknie tam bylo.......
Mariena
No tak, jak mnie siÄ™ wreszcie udalo, to nikogo nie ma...
icon_confused.gif
vida - już z Tobą lepiej?

Majka - pod tą budką z piwem to teraz chyba trudno byloby nam się uslyszeć, tam teraz ciągle halasują ekipy remontowo-budowlane, przecież jesr remont torów. a i postojów tam nie mam teraz dlugich. Co innego, gdybyś w Koluszkach mieszkala icon_biggrin.gif


dziś zanioslam do pracy zdjęcia Ani z chrztu, od fotografa. jak to milo, gdy wszsyscy tak się zachwycają twoim dzieckiem, prawda? icon_rolleyes.gif
Mariena
No dobrze, popisalam troszkę, powklejalam zdjęcia, poczekalam ale nikt się nie pojawil


to sobie idę spać!


Dobranoc!
anetser1
Marienko ale ślicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
qenedi
hejka

Marienko ale tam miałas cdowne widoki, normalnie oderwać oczu nie mogłam. A Anulka chyba na jednym tak śmiesznie jęzorek wypina( albo mi sie zdaje)na tym co jestescie razem kołó potoczku( sama lubie góry to jeszcze z czasów kolonijnych zostało)
Oj trzeba bedzie męza kiedys wyciągnąc.
icon_lol.gif
A dzis jade na pierwsze spotkanie kursowe i aż się boję czy dam rade. icon_question.gif Wczoraj troche sobie poprzypominałam rachunkowości i podatków. i zobaczymy jak bedzie mi szło icon_confused.gif Jednak ponad rok czasu nie miałam do czynienia z tym.

Ej co siÄ™ z olciÄ… , BeatkÄ… dzieje icon_question.gif

Wiecie co przez ten weekend zapomniałam o życzonkach icon_redface.gif spóznione ale szczere icon_lol.gif

sto lat dzieciaczki---dużo słoneczka i uśmiechów
Myszorek
CYTAT(Mariena)
CYTAT(Myszorek)


a dziÅ› zwaliÅ‚ na siebie komodÄ™ ze swoimi ciuszkami...  :shock:  :shock:  :shock:  omal nie padÅ‚am ze stresu


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Jak on to zrobil? taką drewnianą ciężką komodę? Czy może macie jekieś leciutkie mebelki?

A ja nie wiem gdzie jest Arkadia...... icon_confused.gif


Komoda na szczęście nie z takich cieżkich... choć może ciężkiej by nie przewalił wink.gif A było to tak, że oczywiście zajęty był grzebaniem i wywalaniem rzeczy z najniższej szuflady... jest to jego ulubione zajęcie, któremu oddaje się bez reszty icon_biggrin.gif ale oczywiście nie wystarcza mu najniższa bo ciekawosć pcha go wyżej icon_lol.gif no i otworzył sobie kolejną szufladę, przy której stanął... w związku z tym w zasięgu ciekawskich rączek była trzecia szuflada od dołu... dlaczego by do niej nie zerknąć??? no i stało się... chwycił się jej i przewalił na siebie całą komodę...
na szczęście stał z boku przy tych szufladach a nie na wprost komody bo wtedy by go całkiem przywaliła... aż mnie żoładek boli jak o tym myślę...
wystraszył się strasznie... ja normalnie myślałąm ze padnę... wrzask był na całe osiedle...
a najśmieszniejsze w tej całej historii jest to, że rano to samo stało się przy tatusiu wink.gif icon_eek.gif icon_exclaim.gif
normalnie zaczynam na mieszkanie patrzeć jak na miejsce najeżone niebezpieczeństwami...

Co do Arkadii to jest przy Al. Jana Pawła przy rondzie Babka (kiedys Babka teraz Radosława), od centralnego kawałek w kierunku Żoliborza...
Myszorek
Mariena przecudne widoki... kocham góry... nie należę do jakiś zdobywczyń szczytów ale spacery po górach czy widoki uwielbiam...

Miłego dnia Wam życzę i zabieram się do pracy!!!
Mariena
Myszorku - przy tej Arkadii jest chyba jakiÅ› parking?
a co na tÄ™ lokalizacjÄ™ Annoyance?

qenedi - na pewno będzie dobrze, wszystko ci się samo przypomni, jak tylko zaczniesz! Trzymam kciuki!
Myszorek
CYTAT(Mariena)
Myszorku - przy tej Arkadii jest chyba jakiÅ› parking?  
a co na tÄ™ lokalizacjÄ™ Annoyance?


oczywiście że jest parking... nawet kilka poziomów icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
jak będzie ciepło można wyjść na zewnątrz a jak chłodniej to w środku jest przyjemnie... dobre są lody od Grycana icon_wink.gif icon_biggrin.gif
joaba
Mariena widoczki cudne i szczęśliwa majowa rodzinka .
Mam pytanie jak rozwiązaliście kwestie przeprawy przez granicę,bo słyszałam ,że dorosli to na dowód osobisty ale dzieci musza miec paszport a na to czeka sie długo?
Mnie tez góry kusza ale zastanawiam się czy jest sens tak daleko jechać ok 12 godzin jak z maluchem to tylko po płaszczyźnie ,że tak to nazwę i blisko bo na plecach trzeba nieść.Musze przemysleć.

Dziewczyny które jak ja majówkowały w domu przypomne wam ,że jeszcze będzie dłuugi łikend przez Boże ciało icon_biggrin.gif -10 a conajmniej 4 dni.

Moje klodi walczy z ząbkami 3 nastepne na raz ida juz przez dziąsła widać.

Myszorek dobrze ,że nic powaznego przez ta komode sie nie stało.

U mnie jakos do bani synkowi nasiliła się astma ,noce zarwane ech....
Anecznik
Mariena widoczki śliczne. Wstyd się przyznać, ale ja jeszcze nigdy nie byłam w górach icon_redface.gif . Może w wieku emerytalnym nam się uda bo teraz jesteśmy uwiązani. Dobrze, że chociaż nad morze mamy czas się wyrwać.

Jeśli chodzi o upadki i spadki to i ja mam coś do napisania w tej kwestii. Dziś moje dziecię wstało przed 6 rano. Wzięłam małego do łóżka i kimaliśmy dalej razem (tato poszedł do pracy). Niki ok 8:30 przebudził się i baraszkował po wyrku i po mnie. Spadł mu smoczek a mnie najzwyczajniej w świecie nie chciało się złazić z łóżka aby go podnieść. Nie wiem kiedy przysnęło mi się, i za chwilę słyszę.............głośne buuummm!!! i wrzask....... icon_eek.gif . Nikodem spadł z łóżka........prawdopodobnie w pogoni za smoczkiem. Przeraziłam się niemiłosiernie icon_eek.gif . Mąż przyleciał do góry sprawdzić co się stało. Z przerażenia się popłakałam i biłam w łeb jak mogłam na to pozwolić icon_sad.gif . Na szczęście nic się nie stało, tylko lekkie zaczerwienienie powstało na czole w wyniku upadku. I obiecałam już sobie, że nigdy więcej nie pozwolę sobie na kimke przy małym jak jest ze mną w łóżku icon_rolleyes.gif

Qenedi trzymam kciukasy. I nie stresuj się za duże. Dasz radę icon_wink.gif
Mariena
Anecznik - nie obwiniaj się tak strasznie, przecież tak naprawdę nic się nie stalo icon_biggrin.gif Jeszcze nie raz i nie dwa Niki spadnie z lóżka - a chyba piętrowego nie macie, więc tak naprawdę trudno sobie zrobić jakąś poqważną krzywdę spadając z lóżka. Spróbuj sama - ja ostatnio zaliczylam taki upadek przy ganianiu się po lózku z mężem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Annoyance
Mariena widoczki super icon_smile.gif ekstra miejscowosc tak domek nad strumykiem mmm icon_smile.gif
mi wtorek pasuje w Arkadii moze byc, chociaz cala warszawe musze przejechac icon_rolleyes.gif no i metrem sie wybiore, szybciej dotre niz samochodem icon_wink.gif
aha a jesli o parking chodzi dla mnie to najgorszy parking w
Warszawie icon_wink.gif

joaba dlugi weekend w boze cialo to weselicho mamy znajomych a 10 ja mam urodzinki no i nigdzie sie nie wybieramy icon_smile.gif
a o paszport pytalas, dziecko musi miec paszport lub wpis do paszportu rodzicow
mama_oliwki
ale sie rozpisałyście miłe panie icon_lol.gif icon_lol.gif


kurcze co to ja miałam napisać ... icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

któs miał katar
moze to alergiczny
a juz wiem vida
brałąś zyrtec?
ja tez juz zaczynam kichać i posmarkiwac
biore zyrtec i z głowy icon_wink.gif

mariena zdjecia jak z pocztówek gdyby nie wy na foto to cięzko uwierzyc ze to zdjecia icon_wink.gif

aksonia wy tez macie na oku chorwacje icon_wink.gif
annayance i co jedziecie do chorwacji

moze sie tam spotkamy hehe...
we trzy
chociaz mi sie wydaje ze sami to raczej nie pojedziemy
a nie mamy z kim icon_cry.gif
Myszorek
CYTAT(Mariena)
ja ostatnio zaliczylam taki upadek przy ganianiu  siÄ™ po lózku z mężem  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


no ładnie.... czy słodka Anulka wtedy grzecznie spała czy też podglądała harce rodziców???? icon_lol.gif icon_wink.gif 29.gif 08.gif 08.gif
Myszorek
Mariena i Annoyance... to o której w tej Arkadii się spotykamy???

Mariena może wyrwiesz się wcześniej ze szkolenia???? wink.gif
joaba
Annoyance ja mam 9 urodzinki też jestem bliźniaczek wink.gif

Marieno musicie miec wielkie łóżko jak się tak w berka bawicie icon_mrgreen.gif

a vida mi nie odpisuje o fajnych miastach koło Kłodzka,ni vidu ni słychu Vidy
halo jesteÅ› Vido?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.