To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto siÄ™ wybiera nad morze i dokÄ…d?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
dorothyz
Do jakiej miejscowości się wybieracie nad naszym morzem? i w jakim terminie? tak z ciekawości.
Zacznę od siebie, wybieramy się ze znajomymi do Karwii (nie bylismy jeszcze, ale słyszeliśmy wiele ciekawych opinii o tej miejscowości) jedziemy 29 lipca a wracamy 10 sierpnia. Bedziemy stacjonować tu:
https://turystyka.org.pl/jurek
Paula.
My bardzo chcemy jechać do Kątów Rybackich lub gdzieś w okolicach, ale nie mogę znaleźć nic sensownego wolnego w terminie między 23 lipca a 5 sierpnia.
mikolaj
My mamy jechać do Jastarni od 12 do 22 lipca. Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze.
dorothyz
CYTAT(Paula. @ wto, 15 maj 2007 - 00:35) *
My bardzo chcemy jechać do Kątów Rybackich lub gdzieś w okolicach, ale nie mogę znaleźć nic sensownego wolnego w terminie między 23 lipca a 5 sierpnia.

Byłam wiele razy w Kątach Rybackich, bardzo urokliwe miejsce icon_smile.gif rtm bardziej że przez kilkanascie lat niewiele się tam zmieniło..... jedynym mankamentem to trochę duża odległość od plaży, ale jak się idzie laskiem to nawet miło.
KlaudiaGuza
CYTAT(dorothyz1 @ pon, 14 maj 2007 - 15:46) *
Do jakiej miejscowości się wybieracie nad naszym morzem? i w jakim terminie? tak z ciekawości.
Zacznę od siebie, wybieramy się ze znajomymi do Karwii (nie bylismy jeszcze, ale słyszeliśmy wiele ciekawych opinii o tej miejscowości)

Ja osobiscie nie bylam w Karwii, ale wielu moich znajomych bylo i slyszalam same dobre opinie.
Ja z rodzinka wybieram sie do Gdyni ale nie znam jeszcze konkretnego terminu. W lipcu w kazdym razie icon_smile.gif Pozdrawiam
Suzana
Mieszkam niedaleko Gdyni ,ale polecam Jastrzębią Górę lub spokojny Puck.
Tobatka
Ja tradycyjnie będe stacjonować w Gąskach, w tym roku cały lipiec. Zapraszam na kawkę icon_smile.gif
grzałka
ja tradycyjnie będę w Gdyni i tradycyjnie liczę na spotkanie z CrazyMary icon_cool.gif
MamaJiP
My od 1 do 14 lipca będziemy w Sarbinowie 03.gif
mamajul
A my tradycyjnie do Białogóry. Tym razem na poczatku sierpnia.
malflu
Tobatka o jak fajnie....my jedziemy pierwszy raz do Gąsek i nic o nich nie wiemy zahaczymy o początek lipca to może jakieś spotkanko 02.gif
amania
malflu, ja jestem od samego poczÄ…tku wakacji
no chyba, że jakieś załamanie pogody będzie, wtedy nie
Ewelinek
Jeżeli będziecie się nudzić w Gdyni (co jest mało prawdopodobne icon_wink.gif ) to z chęcią pokażę gdzie można najlepszą kawkę wypić 06.gif

PS. Karwia jest bardzo fajnym miejscem. Blisko morza praktycznie z każdego miejsca icon_wink.gif W sezonie jest tam peeeeełno ludzi icon_wink.gif wszyscy chodzą po Karwi w kąpielówkach i wszędzie pachnie grillowaną kiełbasą 04.gif
malflu
amania a Ty też w Gąskach wakac[użytkownik x]??? Fajnie było by się spotkać ja jadę jak tylko zamknę rozdział pt konferencja w szkole. W Gaskach od 27 czerwca na pewno będziemy 10 dni (z nadzieją na pogodę i przedłużenie pobytu) A w sierpniu poszukuję towarzystwa w Niechorzu...bo jadę na "przyczepkę" z Małżem i jego sportowymi chłopakami 21.gif
amania
naturalnie, że w Gąskach icon_smile.gif
27 będę już na pewno
a gdzie w tych Gąskach będziesz mieszkała?
truska
Po 15 lipca powinnam być w Gdyni
Mariola***
Widzę, że do Gdyni sporo osób się wybiera. Ja też tam jadę, jak co roku zresztą. Ale kiedy, nie mam pojęcia. Chcielibyśmy się wybrac już w połowie czerwca i pobyć do lipca(do czasu az teściowa nie przyjedzie, bo jest nas za tłoczno wtedy 08.gif )
truska
A ja jednak nie jadę do GDyni, zmiana planuów, wogóle nie jadę nad morze,
szkoda icon_sad.gif
Tobatka
No ja tradycyjnie zapraszam do siebie na kawkę icon_smile.gif Jeśli upał nie będzie wielki, to się pod latarnię mogę dokulac na lody i kawkę icon_smile.gif Prosze uwzglednic w laskawosci swej, ze z siedmiomiesiecznym brzuchem w upaly srednio chce sie czlowiek ruszac 08.gif
malflu
Tobatko upały....no rok temu też mi się dały w kość a teraz liczę na piękne słoneczne niebo 06.gif Zobowiązuję się (gdyby jednak wystąpiły te piękne okoliczności przyrody) dowieść lody osobiście do Ciebie 03.gif Oczywiście mając nadzieję na miłe spotkanie 08.gif
Tobatka
CYTAT(malflu @ śro, 23 maj 2007 - 11:28) *
Tobatko upały....no rok temu też mi się dały w kość a teraz liczę na piękne słoneczne niebo 06.gif Zobowiązuję się (gdyby jednak wystąpiły te piękne okoliczności przyrody) dowieść lody osobiście do Ciebie 03.gif Oczywiście mając nadzieję na miłe spotkanie 08.gif

Mam to na pismie, mam to na piśmie!!!! icon_smile.gif Ha! Teraz się nie wyplączesz icon_smile.gif

Ja cały czas obstaję, że będę miała samochód na miejscu, że bez niego się w ogóle nie wybieram na miesiąc nad morze, w ciąży i z trzylatkiem.. Ale... Jesli drugiego sprzedamy, to niestety zostanę uwiązana... A zapewniam Was, że może raz czy drugi dotrę do latarni, do której mam 2 km, ale raczej wtedy będę liczyła na odwiedziny icon_smile.gif

4 lata temu też byłam w tym samym okresie w ciąży, więc też upały z brzuchem przełaziłam.. Ale wtedy nie mieliśmy jeszcze tej działeczki, a ja miałam pokój w części piwnicznej domu, a tam panuje wiecznie cudowny chłód latem - niemal się nie ruszałam z tego mojego bunkra icon_smile.gif
malflu
Tobatko no siła słowa pisanego 03.gif Ja na pewno będę miała samochód więc no problem 02.gif
Tylko zupełnie nie znam Gąsek bo jedziemy tam " w ciemno" kwaterka w necie wygrzebana...mam nadzieję że istnieje w realu 08.gif
mamajka:)
Jedziemy do Krynicy Morskiej w najbliższą sobotę 26 maja. Wolimy spokój przed sezonem, ale miło byłoby kogoś tam spotkać, czy ktoś się wybiera?
e_Ena
A my do Grzybowa od 13 czerwca icon_smile.gif.
aniakg
18,06-01,07 Pustkowo

malflu cholipka my zawsze do Pustkowa jeździmy w sierpni tylko nie w tym roku, szkoda bo tak mogłybyśmy sie spotkać:)
malflu
aniakg Ale ja do Gąsek jadę od 27.06 i będę na pewno 10 dni czyli może jednak się spotkamy??? 06.gif
Meggi
A ja z rodzinką w lipcu do Kołobrzegu icon_smile.gif, tradycyjnie do trzech lat tam jeździmy. Po nocach sni mi sie już fląderka z ulubionej smażlani przy porcie, zmowu tylko rybką będę życ, tym razem przez tydzień 08.gif
aniakg
malflu tylko Gąski a Pustkowo ty chyba kawałek, ja bardziej myślałam o ty twoim wypadzei do Niechorza w sierpniu:)
Dorka
My też raczej do Pustkowa. Dziewczyny, a gdzie jedziecie do Pustkowa? W tamtym roku byliśmy w Pobierowie (tez mieliśmy fajną kwaterę, ale starsi chłopcy spragnieni byli towarzystwa rówiesników, także choć warunki były bardzo dobre, to raczej mogę polecić dla rodziny z mniejszymi dziećmi).
tissaia
Dorka - mogłabym Cię prosić o namiary na to Pobierowo?
Znajomi, u których mieliśmy mieszkać w Gdańsku nas "wyhuśtali" icon_evil.gif i zostaliśmy z urlopem na lipiec i przysłowiową ręką w nocniku...Rozpaczliwie szukam czegoś nad morzem na lipiec!!!!
Dorka
Tel. kom. do właścicielki Pani Zofii Jańczyk 609-710-463 mail: bobsik1@tlen.pl ul.Grunwaldzka 125 Pobierowo (to ta główna ulica wzdłuż morza, ale to jest dość daleko od tego głównego centrum)
Kwatera to budynek w kształcie litery L, wewnątrz jest taras ze stołem i parasolem, ładny duzy zadbany ogród, od frontu wysokie, nadmorskie sosny. Kwatera składa sie z dwóch pokoi (jeden to typowa sypialnia, drugi - pokój dzienny, tam też jest mikrofalówka, mała lodówka i kuchenka elektryczna) i łazienki, całość z osobnym wejściem. Dostępne leżaki i parawan. Bardzo blisko do zejścia na plażę (nie ma schodów), za rogiem sklep spożywczy, niedaleko zamówiliśmy sobie domowe obiady (u p. Grażynki -za pensjonatem Perła w lewo ul.Mokotowska 6).
Taras

od strony wejścia
aniakg
dorka a kiedy sie wybierasz do tego Pustkowa?? my jedziemy na ośrodek domków kempingowych
Lila_
U nas w tym roku padło na Pobierowo - 09- 20.VII icon_smile.gif
Jedyny termin jaki był wolny w pensjonacie , który mi najbardziej odpowiadał jakie znalazłam:)
Strona z tym pensjonatem:
https://sztil.republika.pl/galeria.html
Tobatka
O, daleko Lila... Z kawki chyba nici... icon_sad.gif
Jenny
Przepaszam, a czy coś wiecie o SWARZEWIE? Jadę tam na początku sierpnia, do takiego ślicznego domku: https://www.turystyka.org.pl/podlipami?id_od=0 i drugi domek: www.na-wzgorzu.lezak.pl.
Ale nigdy tam nie byliśmy, nie wiem, czy okolica w porządku i jak wygląda zatoka pucka.
Dajcie znać, jeśli cos wiecie.
pzdr

tissaia
Jenny - mam nadzieję, że OK, bo wybieramy się do tego Dworku pod Lipami w lipcu na prawie 3 tygodnie 06.gif
Suzana
Spokojna okolica,dobra na baze wypadową np.dalej na Półwysep.
hawah
CYTAT(Dorka @ pon, 28 maj 2007 - 11:51) *
My też raczej do Pustkowa. Dziewczyny, a gdzie jedziecie do Pustkowa? W tamtym roku byliśmy w Pobierowie (tez mieliśmy fajną kwaterę, ale starsi chłopcy spragnieni byli towarzystwa rówiesników, także choć warunki były bardzo dobre, to raczej mogę polecić dla rodziny z mniejszymi dziećmi).


Dorka, a jaki rodzaj kwatery Cię interesuje ? Pensjonat, domki, kwatery prywatne? My byliśmy w zeszłym roku w Pustkowie na prywatnej kwaterze, którą bardzo dobrze wspominam. Gdyby nie to, ze nie lubimy dwa razy z rzędu jechać w to samo miejsce, pojechalibyśmy tam znów z pewnością icon_smile.gif
mała zuzia
My jedziemy do Darłówka 28 lipca. Jeszcze tam nie byliśmy ale może dopisze słoneczko i będzie fajnie. icon_razz.gif
Choco.
A my jedziemy w połowie sierpnia do Ustki, strasznie się cieszę.
oliweczkas
My też będziemy w Gąskach między 7 a 14 lipca.
Katarinajejeje
GÄ…ski popularne - my tez tam jedziemy 22 lipca 06.gif
Jak tak dalej pójdzie, to może warto pomyślec o zlocie 08.gif
ewita 77
My będziemy w Gdyni 14 lipca w dużym "Żaglu".
Choco.
A my od 18 do 28 sierpnia zabawimy w Ustce.
cos_cos
Ja przez pierwszy tydzień sierpnia najprawdopodobniej w Darłówku będę;)
użytkownik usunięty
A my jedziemy do Krynicy Morskiej w sierpniu. Będzie ktoś? Fajnie tam jest bo od lat nie byłam?
hawah
A ja już w sobote najblizszą icon_smile.gif - na Wolin
sialalalalala 06.gif
Mi
Jutro jedziemy do Darłówka, ale póki co wcale mnie to nie cieszy...
hawah
Dzis juz tez sie nie cieszę i wcale nie chce mi się jechać - nienawidzę pakowania icon_sad.gif
Dorka
CYTAT(hawah @ czw, 14 cze 2007 - 19:00) *
A ja już w sobote najblizszą icon_smile.gif - na Wolin
sialalalalala 06.gif


Fajnie, hawah napisz jak było. My mamy rezerwację na koniec czerwca w Pustkowie tam gdzie polecałaś icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.