To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie mozna zobaczyc dzieciaczki ktore mozna adoptowac?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia2202
Witam! moja kolezanka bardzo chcialaby pomoc jakiemu dziecku adoptujac go i wychowac na porzadnego czlowieka. Ma dwojke juz swoich dzieci a teraz pragnie jakas istotke zaadoptowac czy sa jakies strony internetowe domow dziecka gdzie mozna zobaczy dzieciaczki ktore mozna adoptowac?? Prosze o pomoc bede bardzo wdzieczna.
mama_do_kwadratu
CYTAT(tysia2202 @ wto, 15 maj 2007 - 18:41) *
czy sa jakies strony internetowe domow dziecka gdzie mozna zobaczy dzieciaczki ktore mozna adoptowac??

Byłabym bardzo zaskoczona, gdyby taka strona istniała.
Pomysł uważam za niestosowny.
tysia2202
to nie ja wpadlam na ten pomysl kolezanka prosila abym sie wypytala. Ona poprostu boi sie jechac do domow dziecka bo jest bardzo czula wolalaby zobaczyc zdjecie dziecka zdecydowac sie i pojechac od razu zalatwic adopcje. Gdyby bez tego pojechala byloby jej trudno wybrac malucha jak wszystki pragna rodziny
Ciocia Magda
Może niech koleżanka lepiej rozpocznie starania od szkolenia dla rodziców adopcyjnych?

A potem sobie wybierze dzieciątko - może na allegro będą jakieś oferty? 21.gif
Z drugiej strony, jak można przez internet wybrać żonę, to dlaczego nie dziecko?
Szkoda słów.
tysia2202
oh nie zloscie sie na mnie ja tylko napisalam w jej iminiu mnie tez sie to troche glupie wydawalo ale mnie prosila. I napewno nie w tym sensie jej chodzilo.
Coco
Tysiu - przekaż proszę Koleżance, żeby koniecznie udała się do najbliższego OAO, gdzie otrzyma rzetelną informację na temat adopcji. Sprawdź jej, proszę, w necie adres i telefon do OA, gdzie mogłaby się umówić na spotkanie, bo nie przypuszczam, że informacje o procesie adopcyjnym udzielone zostaną telefonicznie. Przynajmniej w naszym OA tak było:)icon_smile.gificon_smile.gif
Uściski dla Was najsedeczniejsze!
tysia2202
coco dzieki za odpowiedz przekaze jej icon_smile.gif
M@dzia
widzę po datach postów że ta sprawa już przebrzmiała, ale jak czytam coś takiego to załamują mi się wszystkie nadgarstki
strona ze zdjęciami dzieci do adopcji...
przerwaszam. musiałam to napisać
malila
[/color][/size][size="3"][font="Arial"][/font]
CYTAT(M@dzia @ nie, 27 maj 2007 - 19:34) *
[color=#696969]widzę po datach postów że ta sprawa już przebrzmiała, ale jak czytam coś takiego to załamują mi się wszystkie nadgarstki
strona ze zdjęciami dzieci do adopcji...
przerwaszam. musiałam to napisać

malila
[quote name='malila' date='piÄ…, 22 cze 2007 - 16:33' post='7266196'
[/quote]
[/font][size="3"][/si[font="Arial"]
Naprawde nie można się dziwić że ktoś ma takie pomysły żeby zobaczyć i wybrać sobie dziecko. Sama to przeżyłam.
Czekałam na dziecko 10 miesięcy i byłam przerażona tak ogromną odpowiedzialnością jaką jest opieka i wychowanie malucha.
Przecież wygląd dziecka jest dla nas bardzo ważny.Musimy my jako rodzice zaakceptować dziecko i oczywiście cała nasza rodzina.
Teraz mogę o tym porozmawiać swobodnie bo od adopcji mojej córki mineło 9 lat. Jerzeli ktoś chce wiedzieć więcej odpowiem na każde pytanie związane z
adopcją. Od dwóch lat jesteśmy rodziną zastępcza dla rodzeństwa chłopca i dziewczynki i wiem że w życiu postąpiłam dobrze chociaż ogromnie się bałam. brawo_bis.gif
Linoisa
Szanowni Panstwo...
Strony takie istnieja, z tym ze w Rosji. Pewnie tez bym niezbyt dobrze ten pomysl oceniala, gdybym nie widziala na wlasne oczy co sie dzieje w Domach dziecka w krajach tzw. bylego Zwiazku Radzieckiego... Dzieci jest bardzo duzo, propaganda adopcji prawie zadna. Nie chodzi o to, zeby "wybierac" dziecko jak w sklepie... Chodzi o to, ze ktos moze zajrzec z ciekawosci, ale sie w dziecku "zakochac" i zrozumiec ze to dziecko jest "JEGO". Procedura postepowania jest taka sama: zglaszamy sie do najblizszego osrodka adopcyjnego w kraju, i poprzez ten Osrodek nawiazujemy kontakt z Osrodkiem najblizszym do miejsca pobytu dziecka...
Dla wszystkich zainteresowanych polecam link:
https://www.usynovite.ru/

I najnowsza inicjatywa Pierwszego kanalu telewizyjnego ktora uwazam za jaknajbardziej sluszna, tu sa nawet nagrania wideo, gdzie dzieci opowiadaja o sobie i wypowiadaja sie o dzieciach i ich stanie zdorwia specjalisci:
www.videopasport.ru

Powodzenia!
milutka
CYTAT(ms.mez @ Tue, 15 May 2007 - 17:41) *
Może niech koleżanka lepiej rozpocznie starania od szkolenia dla rodziców adopcyjnych?

A potem sobie wybierze dzieciątko - może na allegro będą jakieś oferty? 21.gif
Z drugiej strony, jak można przez internet wybrać żonę, to dlaczego nie dziecko?
Szkoda słów.



Wiem, że ten post jest z przed 3 lat, ale chciałabym na niego odpowiedzieć.

Magdo, mnie też to przeraziło ze zdjęciami w necie, ale nie czarujmy się, bo podczas adopcji wybieramy sobie dziecko, zaznaczamy w jakim wieku ma być, chłopiec czy dziewczynka, nawet imię można zmienić.
A jak po spotkaniu dziecko się nie spodoba można szukać dalej(chociaż ja sobie tego nie wyobrażam).

No i drogÄ™ adopcyjnÄ… zaczyna siÄ™ od napisania listu/podania o dziecko.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.