To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie w Tójmieście kupujecie tanie ubranka dla dzieci?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

catterina
Ja od kilku miesięcy okupuje akpol jednak, gdy pozchodze do "działy" odzież juz na wstępnie jestem zdegustowana, gdy musze zanurkować w ten bałagan icon_smile.gif. Może są inne sklepy z ubrankami w dobrych cenach. Prosze o radę.
gosiata1
Catterina25 sprawdzmoże na gildii,bo akpol ma dośc drogie ubranka.Ja czasami kupuję na allegro.
Ewelinek
Ja kupuję w Akpolu ale w Gdyni i nie ma aż takiego bałaganu icon_wink.gif ale prawdą jest, że do wielu rzeczy trzeba się dokopywać 21.gif ubranka są i drogie i tanie zależy co się chce. Bardzo chwalę body, które tam kupiłam (a jest ich "trochę" icon_wink.gif ) ale tak naprwdę to nie opłaca mi się jeździć tam po same body dlatego większość ciuchów Młody ma z Allegro albo z Tesco icon_biggrin.gif Linia dla dzieci jest naprawdę fajowa i można trafić na niezłe obniżki icon_biggrin.gif

pozdr
Magdula
Dużo ciuszków kupiłam Ewce w Auchanie i w Pepko.
catterina
Dzieki w takim razie odwiedzę działy odziezowe w supermarketach,bo fakt nigdy tego nie robiłam.....akpol na razie "wypadnie" z gry:-)
Tusiol
Magdula, a co to Pepko icon_question.gif Bo nie wiem.

My kupujemy w 5-10-15. Ostatnio chyba najczęściej.
blaire
CYTAT(Tusiol @ czw, 31 maj 2007 - 11:16) *
Magdula, a co to Pepko icon_question.gif Bo nie wiem.


PEPCO to sklep w naszym osiedlowym mini centrum handlowym, czyli w Viki. Wiesz, tam koło kościoła. Mają naprawdę świetne rzeczy za bardzo przystępne ceny.
Tusiol
Dzięki icon_smile.gif .
Suzana
Też polecam 5-10-15 lub reserved ,jest dużo wyprzedaży.
blaire
CYTAT(Tusiol @ czw, 31 maj 2007 - 12:52) *
Dzięki icon_smile.gif .

ProszÄ™.
Tusiolku, a dla niemowlaka miewajÄ… cuuuuuuuuuuuuuuuuuda. wink.gif
Tusiol
No kuś mnie więcej 08.gif .
MałaGosia
Z tego co pamietam jakis czas temu w Pasazu Krolewskim (w czesci podziemnej) w Gdansku byl otwierany jakis outlet'owy sklep. .
Tusiol
Byłam w Pepco, ale w Starogardzie. Fajowe czapeczki kupiliśmy dla Bartucha. Za całe 5 zł za sztukę. I inne rzeczy.
Siunia
CYTAT(MałaGosia @ śro, 06 cze 2007 - 15:13) *
Z tego co pamietam jakis czas temu w Pasazu Krolewskim (w czesci podziemnej) w Gdansku byl otwierany jakis outlet'owy sklep. .


Gdzie jest Pasaż Królewski? 08.gif
Całe życie w Trójmieście ... a nie wiem gdzie to jest? 37.gif

- Siunia
Małgoś.dz
Siuniu, Pasaż Królewski to taki parterowy budynek przy Targu Węglowym. Zaraz obok budynku LOT-u.
tormenta
CYTAT(blaire @ czw, 31 maj 2007 - 14:30) *
PEPCO to sklep w naszym osiedlowym mini centrum handlowym, czyli w Viki. Wiesz, tam koło kościoła. Mają naprawdę świetne rzeczy za bardzo przystępne ceny.


a mozna konkretniej. Gdzie to dokladnie jest.
z gory pieknie dziekuje icon_smile.gif
catterina
Ostatnio trafiłam do klifu do mathercare na przeceny - i oszalałam, ubranka piękne i wydają się byc dobrej jakosci. Przeceny sięgają 70%. Pajace kupione u nich są bezkonkurencyjne wobec innych - krój po prostu doskonały. Dziewczyny bardzo Wam polecam - zwłąszcza przeceny, gdyz w "normalnych" cenach...hmmm trochę drogo.
Agatka_gda
Dziewczyny na jakiej ulicy jest ten sklep PEPKO. i jaka to dzielnica
blaire
Pepco to sklep w skwerze handlowym Viki na Górnej Oruni. Praktycznie przy skrzyżowaniu Platynowej i Krzemowej.
cytryna
WyciÄ…gam stary wÄ…tek
Jakie aktualnie możecie polecić sklepy z ubrankami? W Smyku ostatnio jakby tajfun przeszedł... nędzne resztki na wieszakach z -50%.
agnkel
a dla weroniki kupowałam w akpolu w gdyni i w realu kilka mam z ciucholandów no i teraz kupuje w allegro
ostatnio trafiła mi się sukienka
https://www.allegro.pl/item520650693_cherokee_0_3m.html
i zastanawiam siÄ™ nad bucikami (kapciami )
https://www.allegro.pl/item524668992_...pcie_soxo.html

w smyku ubranek nie polecam po kilku praniach pajacyk wyglądał jak szmata i kołnierzyk się rozciągnął a zapłaciłam ok 20 zł 32.gif
wierzyczanka
bardzo dobre gatunkowo body i pajace kupuję w TESCO... 3 szt body białe ok 15 zł, kolorowe ok 20 zł, pajace 35 zł
piorę na okragło, nic sie nie wyciąga i nie spiera... jeszzce drugie dziecko będzie nosiło icon_biggrin.gif
Magdula
Fakt, ja też teraz dużo ciuszków kupuje dla dzieci w Tesko. I to zarówno dla starszej jak i dla młodszej. Jakość bardzo dobra, wzornictwo też mi odpowiada, do tego mozna kupić ubrankoa dla dziewczynek nie tylko w różowym kolorze.
Jeszcze C&A bym poleciła.
grubassek:)
przylaczam sie i potwierdzam ze z Tesco ubranka sa siwetne. a ja jeszcze polecam Real- czasem sa swietne promocje i naparwde super gatunkowo rzeczy!!!!!!!firmowe nie sÄ… ale nie zawsze jest tak ze wszystko co dobre i frmowe jest dobre...
taktak
też biegałam po sklepach żeby znaleźć coś fajnego dla swojej Nikoli ale rzeczywiście nie ma nic ciekawego w tych sklepach tak jak piszecie. Wkurzyłam się bo to tylko marnowanie czasu to szukanie po sklepach i zaczęłam kupować przez internet, znalazłam kilka fajnych sklepów ale szczególnie fajne, dobrej jakości ubranka i w fajnej cenie mają na szafa-bobasa.
kasia36a
Ja kupuje ubrania z LEGO na wyprzedażach np. tutaj https://www.limango.pl/kampania/lego-wear-o...html/?cid=13408 Lubię tą markę bo to naprawde dobrej jakości materiał.
AnnaKws
Polecam sklep internetowy Piccolino. Bardzo ładne ubranka i fachowa obsługa. Można odebrać zamówienie osobiście i nie płacić za przesyłkę. Korzystałam już kilka razy i jestem bardzo zadowolona.
evusi
Jeżeli Wam nie przeszkadzają zakupy przez Internet to polecam www.mmdadak.com, rozmiarówka się w pełni zgadza, mają bardzo dobre materiały, kolory się nie spierają. Polecam!
bexa
Ja kupuję czapki dziecięce w internecie. W ogóle w internecie jest najtaniej. jeśli chodzi o ubranka dla dzieci.
Siluon33
Ja najczęsciej jednak kupuje w necie, ostatnio kupiłam kilka rzeczy na https://www.tereferesklep.pl/rogale-rozbieralne-bawelna kocyk i pare ubranek, bardzo fajne a cena także była super
Mamakasiiolka
Też zazwyczaj zamawiam w sieci, ostatnio dołączyłam nawet do takiego klubu zakupowego www.limango.pl i tam jest bardzo dużo przecenionych rzeczy dla maluchów. Na razie zamówiłam tam jedno body i kurteczkę dla dziecka - wszystko jest markowe i raczej niezbyt drogie. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie przesyłka, mam nadzieję, że ubranka będą dobrej jakości.
Meliren
Ja tam wolę zdecydowanie przez internet kupować jest taniej i dużo większy wybór, moim zdaniem to lepsze rozwiązanie.
______________
Kodymody
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.