To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MalejÄ…ca BETA....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~*SaaRaa*~
...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
gosiata1
Sara koleżanka moja w marcu miała zabieg,bo niestety wykryto u niej ciążę pozamaciczną,a podwyższony wynik bety utrzymywal się u niej prawie przez 2 miesiace.
tralala
No właśnie, beta spada troszkę wolniej.

U mnie po zabiegu nie skończyły się objawy ciążowe, lekarz mówił, że jak na mój przypadek (10tc.) wszystko do równowagi hormonalnej będzie wraca około 6 tygodni. I miał racje. Po sześciu tygodniach już piersi były takie jak dawniej.

Beta Ci sie niedługo unormuje, bo już widać, że spada.

Śledzę Twoja historię i dobrze, że idziesz do normalnego lekarza, aby wszystkiego sie upewnić i wykluczyć ciążę pozamaciczną.

Pewnie Cię to nie pocieszy, ale mnie też na izbie potraktowali jak przedmiot. Z bólem brzucha 1,5 h czekałam na lekarza, który łaskawie zrobił mi 20s usg. Powiedział tylko, że mu się to nie podoba.

Jestem z Tobą Sara. Trzymaj się. mam nadzieję, że będziesz mogła już czynić starania w następnym cyklu przytul.gif


~*SaaRaa*~
Dziekuje dziewczyny za odpowiedz i miłe słowa.
Rosa ja sie absolutnie nie nakrecam na "pomyłke". Jestem swiadoma tego,ze w ciazy juz napewno nie jestem .Dziwi mnie jednak fakt,ze powiedziano mi ,ze nie ma ciazy, ze to normalna miesiaczka ! Jak ? skoro wczesniej miałam wyzdza bete ?! Lekarze na izbie przyjec powiedzieli to w taki sposob jakbym nie była w ogole w ciazy wczesniej.... po prostu ciazy nie ma, to normalna miesiaczka, wszystko jest jak powinno....... tego nie pojmuje ;( Jak? skoro moj gin potwierdził wczesniej, ze ciaza jest ? znikneła ????????? icon_sad.gif
gosiata1 biedna ta Twoja kolezanka icon_sad.gif u mnie pewnie zaraz spadanie do zera, bo juz mocno spada.
afera brak słow na to,co sie dzieje w naszych szpitalach icon_sad.gif juz mnie chyba nic nie zdziwi,skoro w taki sposob kobiety w ciazy sie traktuje.... Mamy niby walczyc o normalny poród " rodzic po ludzku" ...a jak tu w ogole mowic o rodzeniu,skoro lekarze jak przedmioty traktuja ciaze i dziewczyny w ciazy..... koszmar:(
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.