To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mielec

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
renata19750702
Witam,
na forum jestem już 1,5 roku (mój synej ma prawie dwa lata icon_smile.gif ). Muszę z przykrością stwierdzić, że grupa regionalna: podkarpackie jest jedną z najmniej aktywnych. Może podkarpackie dziewczyny nie mają tyle problemów, co mamuśki z innych województw. Przeglądając inne grupy dyskusyjne, też żadko spotykam np. namiary na lekarzy z podkarpackiego, stąd wniosek, że rzeczywiście słabo udzielamy się na forum. A przecież mogłybyśmy się podzielić sporą wiedzą choćby z przebytych problemów. A może jednak znajdzie się tu ktoś z moich okolic?
renata19750702
No tak, to znowu ja. Chyba naprawdę nie ma tu nikogo z Mielca.... Szkoda, bo byłoby fajnie, gdybyśmy i my podyskutowału na różne tematy. Nie wierzę, że nie nękają was tematy, na które podyskutować mogą tylko dziewczyny z regionu, np. gdzie do pediatry, gdzie jaki lekarz, gdzie kupować ubranka, do którego ginekologa, co na katar, jakie zabawy z dzieciakami itd. Trudno, jestem trochę zawiedziona i pewnie wrócę do postów tematycznych z całego kraju. Pozdro dla wszystkich mielczanek... 41.gif
cilla
Ja nie jestem z Mielca a z Rzeszowa ale tez zauważyłam właśnie, że grupa z Podkarpacia jest mało aktywna. icon_sad.gif
Kocurek
Taki lajf icon_wink.gif
ASAL
Witam wkoncu znalazlam kogos z Mielca, szkoda tylko ze nas tutaj tak malo icon_sad.gif.... mam pytanko, wrocilam niedawno do mielca i musze wybrac sie do ginekologa - poloznika i nie mam pojecia do ktorego.. jak mogla bys mi kogos polecic .. dziekuje i pozdrawiam
renata19750702
Zawsze polecam doktora Błaszczaka, choć taki temat już tu na forum był i różnie z tymi polecanymi lekarzami jest. W każdym razie, to on prowadziła moją ciążę- byłam w trakcie toksoplazmozy i przy obecnym czynnym konflikcie serologicznym - miałam przeciwciała. Lekarz wspaniały, a przy tym pamięta swoje pacjentki, nie trzeba mu przypominać, po co się przyszło, co się zażywa itd. Podobnego zdania jest moja siostra i przyjacółka, które też były pod jego opieką. Lekarz ten ma jeszcze jedną zaletę: pracuje w szpitalu i wrazie "w" można liczyć na jego pomoc w każdej chwili, bo chętnie przyjeżdża do swoich pacjentek, nawet po godzinach pracy. Przyjmuje prywatnie 3 razy w tygodniu.
Jeśli nie zależy CI na super przyjaznej atmosferze, to polecam CI doktora Cebula - ordynatora oddziału. Niezły z niego specjalista, choć jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia.
Napewno skreśl sobie dr Mościckiego - ma za dużo pacjentek (przyjmuje jeszcze o 22.00 !!!), nie pamięta ich, często trzeba mu przypominać, jakie badania się robiło, po co się przyszło, co się zażywa, jakie problemy się miało itd.
Poza tym wyznaje stare zasady - jak coś się złego dzieje, a nie da się z tym nic kompletnie zrobić, to nic CI nie powie.
PODSUMOWUJĄC: dr Błaszczak pytany udzieli CI odpowiedzi na każde pytanie językiem, który zrozumie najprostsza kobieta, dr Cebulak lubi się popisywać i trochę za bardzo straszy: odpowie Ci często językiem naukowym i dalej nic nie wiesz, no chyba, że ma dobry humor, to może coś zrozumiesz...
minek
Cześć witam szystkich mielczan na forum. Ja jestem z okolic Mielca. I właśnie poszukuję dobrego lekarza pediatry. Mój syn ma 5 lat i ciągle choruje na anginę. Może znacie dobrego pediatrę? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Gosia:)
Ja również jestem z Mielca. icon_smile.gif
Minek jedyny lekarz jakiego mogę Ci polecić do dr. Kozłowska.
asiorek82
Witam mamy z podkarpacia mam nadzieje że nadrobimy zaległości 06.gif nie jestem z Mielca a szkoda.Pozdrawiam
renata19750702
Witaj Asiorek, może kiedyś uzbiera się nas na tyle, by zorganizować mini zlocik icon_smile.gif
Kocurek
CYTAT(asiorek82 @ Tue, 29 Apr 2008 - 11:14) *
Witam mamy z podkarpacia mam nadzieje że nadrobimy zaległości 06.gif nie jestem z Mielca a szkoda.Pozdrawiam


A skąd Koleżanka, jeśli można zapytać? icon_wink.gif ja z Rzeszowa.
Gosia:)
Kocurek będzie w Rzeszowie IKEA ?? Wiesz coś moze na ten temat?? icon_smile.gif

RENATA jak miewa się synek?? Mini zlocik? czemu nie.. Musimy sie tylko lepiej poznać. icon_smile.gif

Asiorek skad jesteÅ›??
asiorek82
Witam
Jesteśmy z Jasła do rzeszowa mam jakies 1,5 godz jestem chętna na mini zlocik byłoby suuuper.
Pozdrawiam.



renata19750702
Gosia Jaś super poza... anginą, która się przyplątała icon_smile.gif Na majówkę nie ma więc co liczyć - siedzimy w domku i już.
Gosia:)
Renata ooo to niedobrze. Zwykle tak jest , ze na święta choroby atakują..
U nas młody ma zapalenie pęcherza.
Gdzie mieszkasz w Mielcu?

Asiorek masz kawałek.. My od dłuższego czasu wybieramy się do Rzeszowa na plac zabaw , kulki itd...

Kocurek
CYTAT(Gosia:) @ Thu, 01 May 2008 - 21:18) *
Kocurek będzie w Rzeszowie IKEA ?? Wiesz coś moze na ten temat?? icon_smile.gif


Podobno zarząd IKEA jest zainteresowany zakupem gruntów pod budowę sklepu w Świlczy - tak czy siak, od "jest zainteresowany" do rzeczywistego otwarcia sklepu jest bardzo daleka droga. Jedyne, co na pewno wiadomo, to to, że nic nie wiadomo na pewno.
renata19750702
[quote name='Gosia:)' date='Fri, 02 May 2008 - 20:35' post='7620364']
Renata ooo to niedobrze. Zwykle tak jest , ze na święta choroby atakują..
U nas młody ma zapalenie pęcherza.
Gdzie mieszkasz w Mielcu?[quote name='Gosia:)'

Mieszkam na Osiedlu Wolności, w domu, niedaleko piekarni Trybulec. Mam blisko do Placu Zabawa pod lasem

Gosia, a chodzicie na nasz mielecki Plac Zabaw z piłeczkami, ten na Smoczce?
Gosia:)
Renata znam te rejony.. mąż jest z tamtych stron. icon_smile.gif

Na placu zabaw byłam raz. Jest całkiem przyjemnie.
Mam nadzieję, ze powstanie wiecej takich miejsc. Np w budujacej sie galerii na smoczce powinno być wydzielone miejsce do zabawy dla maluchów.

Kocurek to nawet dobre wieści.. Już pogodziłam sie- aczkolwiek niwechętnie- z myślą , że nie będzie
mojego kochanego sklepu.
Jazda 2.5 h z maluchami do Krakowa na zakupy to wÄ…tpliwa atrakcja..
Kocurek
CYTAT(Gosia:) @ Mon, 05 May 2008 - 22:48) *
Kocurek to nawet dobre wieści.. Już pogodziłam sie- aczkolwiek niwechętnie- z myślą , że nie będzie
mojego kochanego sklepu.
Jazda 2.5 h z maluchami do Krakowa na zakupy to wÄ…tpliwa atrakcja..



Może i będzie, ale na pewno nieprędko. Kraków jest o tyle bez sensu (chodzi mi o zakupy w tamtejszym IKEA) że droga jest koszmarna, zakorkowana, trzeba dodatkowo przewalic cały Kraków, a wiezienie mebli to już straszny koszt. Ja np. wreszcie znalazłam szafki do łazienki takie, po których mnie nie odrzuca icon_wink.gif właśnie w IKEA, ale póki co - pomarzyc mogę.
Gosia:)
Kocurek Ja z braku laku strzeliłam takie do łazienki, od których mnie odrzuca icon_wink.gif
Pocieszam się tym, ze dzieci szybko je zniszczą icon_twisted.gif i moze kupimy takie, które nam będą sie dodobać.
Przed remontem łazienki zjechalismy cały Rzeszów i nic nie upatrzylismy. Są, owszem, łajne meble do łazienki w RCMB ale nie do naszej małej klitki- łazienki.
Meble z Ikea ogólnie mi sie podobają tylko podobno są nietrwałe. Uwielbiam za to wszystkie dodatki.

Byłaś z dziecmi na Podpromiu (bodajże) na placu zabaw?? Ja tam jest?
renata19750702
Gosia, a może poprostu zrobić meble na wymiar? Wprawdzie teraz mieszkam w domu z dwiema łazienkami, które są zdecydowanie większe od tych w bloku, ale mieszkałam też w bloku i tam też pokombinowaliśmy z mężem meble na wymiar. Ja mam prościej, bo mój mąż sam projektuje, ale wyszło super ładnie i funkcjonalnie.
Kocurek
CYTAT(Gosia:) @ Wed, 07 May 2008 - 22:10) *
Byłaś z dziecmi na Podpromiu (bodajże) na placu zabaw?? Ja tam jest?


Ja nie byłam, ale mój syn był. Podobało mu się, a jakże icon_smile.gif
renata19750702
Odświeżam wątek, bo jestem ciekawa ile mam z Mielca tu przybyło? No dziewczyny, ujawnijcie się...
Trusia
Ja z Mielca icon_smile.gif I jeszcze jedną, choć byłą, maluchowiczkę znam icon_smile.gif
aaniaa
Witajcie. Właśnie przed chwilką tu trafiłam i też jestem z Mielca
renata19750702
Cześć Aaniaa. Mam nadzieję, że się zadomowisz na dobre. Dziewczyn z Mielca nie ma za wiele, ale można poznać wiele innych mam. Są nawet zloty forumek.
rozalkag
Witam wszystkie mieszkanki Mielca. Ja mieszkam w tym mieście od września, w zasadzie poznaję go dopiero.
Mam do Was pytanie: gdzie przujmuje dr Rzeszutek?? słyszałam o nim wiele dobrego. czy tez podzielacie tą opinię??
monika1282



Hej wszystkim. Ja jestem tu nowa i mam pytanko? Poszukuję dobrego pediatry dla niemowlaka. A moze któraś z Was miala taki problem dezidziuś cały czas od urodzenia ma takie dziwne charszczenie czy jak to nazwac sapkę i nie wiem czy to normalne czy trzeba leczyc . Jeden lekarz stwierdzil ze to suche powietrze i ma zatkany nosek a aj juz sama nie wiem . Dziecko przez to sie czesto mi budzi masakra
monika1282
Jak któraś miala taki problem to podaje moje gg 11983675 chętnie pogadam. Mam nadzieje ze poznam więcej mam z Mielca i okolic chętnie poklikam na różne tematy . Pozdrawiam . 06.gif
agnesspp
Witam icon_smile.gif jestem mamą 2 letniej Oliwii i dziś przez przypadek znalazłam tą stronę i postanowiłam się zarejstrować bo może jest szansa na nowe znajomosci. Pozdrawiam wszystkie mamy z Mielca jak równiez pozostałe z podkarpacia.
renata19750702
Cześć, też jestem z Mielca, mam nadzieję, że się zadomowisz i będzie nas na forum nieco więcej z podkarpacia.
monika1282
Witam ponownie.

Cieszę się że nas pomalutku przybywa. Chętnie poklikam z innymi mamami z okolic Mielca i z samego Mielca. Ja jestem mamą 2 miesiecznego szkrabka i 8 letniego. Siedzę w domku i czasem mam chwilkę dla siebie a cieżko jest wyjść to lukam na kompa. Mam nadzieję że nas tu jeszcze więcej będzie.

Pozdrawiam.
JustA9
Witam jestem tu pierwszy raz. Jestem z Mielca i chcetnie dołączę do Was bo rzeczywiscie duzo nas tu nie ma. Mam nadzieje ze nas bedzie wiecej z kazdym dniem .Jestem mamą 3-letniego synka .Znów jestem w ciąży jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka:) Pozdrawiam.
monika_m
Witam serdecznie wszystkie mamy z Mielca. Trafiłam tu przypadkiem. Bardzo chcetnie dołącze do Was. W Mielcu mieszkam od 4 miesięcy, jestem mama 5 miesięcznej córeczki. Pozdrawiam
dbiks
Witam Dziewczyny!
Mam 34 lata, jestem spod Mielca, mam dwóch chłopców 4 i 2 latka. W Mielcu mieszkam od kilku lat ale dosłownie z nikim się nie zaprzyjaźniłam przez ten czas. Może z braku czasu, może za mało się starałam, nie wiem. Obecnie nie pracuję, zajmuję się dziećmi (zauważyłam, że od siedzenia w domu można oszaleć). Chętnie poznam mamy, które chciałyby poplotkować o ciuchach, mężach, kryzysie itp.
Pozdrawiam
paula 666
witajcie ja też jestem z Mielca.Dopiero dziś się zarejestrowałam
renata19750702
Cześć dziewczyny. Fajnie, że mielczanek przybywa. Szkoda tylko, że są tak mało aktywne (sądząc po ilości postów) 32.gif .
paula 666
jest jakaś mielczanka ze Smoczki?ja w Mielcu mieszkam około 2 lata ale ciągle znam tu baaaardzo mało osób i czuję się trochę obco.
renata19750702
Ja jestem tak między Smoczką a no nie wiem.... w każdym razie Osiedle Wolności, więc jakby blisko...
paula 666
no to prawie sąsiadki jesteśmy icon_smile.gif
kkarola
CYTAT(paula 666 @ Mon, 07 Dec 2009 - 13:19) *
jest jakaś mielczanka ze Smoczki?ja w Mielcu mieszkam około 2 lata ale ciągle znam tu baaaardzo mało osób i czuję się trochę obco.


Ja jestem ze smoczki:). Przeprowadziłam się z Krakowa i też mieszkam w Mielcu trochę ponad 2 lata i oprócz rodziny męża nie znam nikogo icon_sad.gif więc wiem co czujesz;)

A tak wogóle dziewczyny to mam pytanie czy jest w mielcu jakaś przychodnia lub lekarze dyżurujący w weekendy i święta (oprócz oczywiście pogotowia) chodzi mi o to czy jak się zdarzy jakaś choroba a przychodnia jest zamknięta to muszę dzwonić po pogotowie czy są jakieś inne placówki, gdzie można zamówić wizytę domową (oczywiście dla dziecka). Bo w Krk na przykład są takie centra medyczne do których należy dzwonić jeśli przychodnia jest już nieczynna
renata19750702
w soboty w białym bloku na Piotra Skargi jest dyżurna Pani doktor, w niedziele to pewnie na pogotowie trzeba. Ja mam synka zapisanego do lekarza, który w razie potrzeby zjawia się w domu - oczywiście za odpłatnością, ale to i tak lepsze niż pogotowie, gdzie nie wiadomo na kogo trafisz icon_wink.gif
paula 666
do kkarola.A w którym miejscu na Smoczce mieszkasz?a co do przychodnie to nie wiem,ale ja córkę zapisałam do pani doktor Kulig,i ona też prywatnie przyjmuje,więc w razie jakiejś choroby w weekend to napewno pójdę najpierw do niej a nie na pogotowie.
kkarola
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny;)
Ja mieszkam w okolicach sklepu ABC i orzecha, a Ty Paula? Dobrze wiedzieć żę są też mamy które jak ja siedzą z dzieckiem i nie znają tu nikogo bo ja już świra dostaje czasem ;P
a z Tym lekarzem no to ja z małą chodzę do dr Bednarczyk i ona też przyjmuje w domu więc raczej też najpierw zadzwonie do niej tyle że w święta to trochę gorzej tak dzwonić. Myślałam żę jest poprostu jakiś numer pod którym można zamówić wizytę domową w weekendy i święta bo tak było to u mnie rozwiązane ale pewnie nie ma icon_sad.gif brakuje tu w Mielcu takiego ośrodka prywatnego żeby był otwarty też w weekend:(
P.S. Renata mogłabyś mi napisać do którego lekarza chodzisz z synkeim? bo właśnie chodzi mi o to żeby przyjeżdżał do domu.
paula 666
ja mieszkam kawałek za kościołem,a w stronę orzecha i ABC często chodzę.Tylko że moja mała łobuzica nie chce mi w wózku siedzieć,tylko chciałaby żeby na spacery brać ją na ręce.
kkarola
moja Julka też mi wózku nie chce siedzieć tylkoby chciała biegać a wózek najlepiej jakbym odstawiła no ale czasem się nie da;) ile ma Twoja córeczka? moja ma teraz 21 miesięcy
paula 666
moja skończyła 8 miesiecy,więc jeszcze nie chodzi.Ale troszkę niegrzeczna jest,nie można jej ani na chwil ę zostawić samej ani w łóżeczku ani w chodziku bo zaraz płacz.no i te noce,masakra,nie chce mi spać diabełek
kkarola
to współczuje tych nocy zerwanych bo to jest najgorsze ale napewno będzie lepiej ja też miałam noce nie przespane często ale teraz jest już ok choć i tak trzeba wstawać a to żeby ją przykryć a to coś popłakuje zawsze coś jest. moja Julcia ogólnie jest bardzo grzeczna i reaguje od razu jak jej zwrócę uwagę ale za to ma czasem takie pomysły orginalne że też trzeba mieć oczy wokół głowy bo inaczej nie wiadomo co by wymodziła jak to takie małe dziecko i ma tyle energi że ciągle by biegała. A jak już ma 8 miesięcy to też pewnie niedługo chodzić zacznie;) a skąd się przeprowadziłaś do Mielca; jeśli można wiedzieć?
paula 666
ja w Mielcu wylądowałam z okolic Strzyżowa,to jest między Krosnem a Rzeszowem.
kkarola
ja w Krk czuję się jak ryba w wodzie a tu jakoś niemogę się zaklimatyzować chociaż mniejsze miasto. świat mi się zamyka tylko w obrębie spacerów w okolicy domu icon_wink.gif i tyle choć pewnie to z racji małego dziecka liczę że jak mała pójdzie do przedszkola to się to trochę zmienii bo tak to już zaczynam wariować w domu a brak znajomych doskwiera.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.