To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak pozbyć się pokarmu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agmal21
Witam,
Chcę zaprzestać karmienia piersią i zacząc karmić butelką. Jak pozbyć się mleka z piersi, żeby się już nie wytwarzało i nie doszlo do zapalenia?
Wszystkie dodatkowe rady dot.karmienia butelkÄ… bardzo mile widziane:)
Z góry dziekuje
kethry
rzadko karmić, ściągać tylko gdy już nie możesz wytrzymać i pić szałwię.
Edytkax
Ja miałam niedawno ten sam kłopot i zrobiłam tak: poszłam do ginekologa po lek o nazwie bromergon. Wieczorem nakarmilam dziecko ostatni raz a resztę ściągnęłam zeby piersi były puste, potem ściągnęłam piersi mocno bandażem elastycznym i poszłam spać. piersi bolały ale dało się wytzrymać, nie ściągałam mleka wcale i bardzo mało piłam a jeśli już to szławię bo tak przeczytałam tu na forum o tej szałwi. Najgorzej miałam jak dziecko było obok i płakało bo czułam jak mleko wzbiera ale udało mi się....To były rady lekarki i powiedziała mi też ważną rzecz ze jak chcę się pozbyć mleka to mam nie dostawiać małej wcale!
Choco.
CYTAT(kethry @ nie, 15 lip 2007 - 17:03) *
rzadko karmić, ściągać tylko gdy już nie możesz wytrzymać i pić szałwię.

Mnie się tak udało w ciągu kilka dni. Nie było łatwo ale nie chciałam łykać tabletek.
.kasiula.
ja brałam tabletki i pokarm miałam nadal w piersiach, potem przestałam łykać tabletki i po paru dniach nic już w piersiach nie było, no i jak już zdecydowałam się przestać karmić, to pod żadnym pozorem nie mogłam przystawić maluszka do cycusia, ale i tak Maluch zniósł to rozstanie z piersią dzielniej niż ja icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Agmal, poradziłaś sobie?
meggie
a ja powoli sukcesywnie odstawialam z kazdym dniem dajac o jeden posilek butli zamiast cycka

i w sumie mialam taki zapiernicz w domu ze nie mialam czasu nawet zjesc czasami i pokarm sam zanikł, cyce mnie nie bolały

radze ci nie pic szalwi bo bardzo wysusza zoładek i ciezko jest z trawieniem pozniej

a jesli chodzi o te tabsy to tez ich nie bierz sa tak silne ze mozna po nich zejsc z tego swiata, wiekszosc kobiet ma po nich straszne odczucia poczawszy od bolow serca, dusznosci do oslabienia calego organizmu

najlepsza rada ogranicz picie napojow w ciagu dnia, pij zwykla herbate, wierz mi ze organizm sam wie ze czas juz nie produkowac mleka i nie potrzebna jest tu zadna ingerencja

powodzenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.