To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

okulista dla dziecka (Koszalin ale może być i dalej)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Correa
Czy możecie polecić mi jakiegoś okulistę znającego się na dzieciach (najlepiej w Koszalinie ale niekoniecznie)?
meggie
jedyne co moge ci polecic to te adresy

https://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Okulistyka/...M2923,20,1.html

jestem w Koszalinie srednio 2 razy w miesiacu ale nie znam okulisty

moze ten spis sie przyda

pozdrawiam
Junona
Znam nazwisko dobrej okulistki w Szczecinie: dr Litwińska, okulista dziecięcy. Wiem, że pracuje w Dziecięcej Klinice Okulistycznej, ale nie znam dokładnych danych. Musisz sprawdzić w necie albo w książce telefonicznej. Powodzenia! 02.gif
Tę okulistkę polecił nam lekarz naszej córki i też kiedyś się do niej wybierzemy, choć do Szczecina mamy dobre 100 km.
Correa
dziekuje, ciesze sie ze ktos sie odezwal bo myslalam ze do tej czesci swiata internet nie dochodzi icon_smile.gif Szkoda ze forum zachodniopmorskie jest takie nieruchliwe icon_sad.gif bo spędzam tu co roku 6m-cy a nikogo nie znam icon_smile.gif
Anetka-D
Correa nie wiem czy jeszcze potrzebujesz ale ja polecam okulistkę dziecięcą z przychodni przyszpitalnej w Koszalinie dr. Ochocka i dr. Annę Roman-Wasilewicz z polikliniki MSWiA przy ul.Szpitalnej
Correa
dziekuje bardzo! Bo juz planowalam ze poczekam z wizyta do powrotu do Warszawy... Dzwonilam do kliniki OKULOMED ale nie mogli mi nikogo wskazac kto by sie znał na niemowlakach. Jeszcze raz dzieki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.