To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

**********GRUDNIOWE CUDA Cz.8**********

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
yolunia
Mam wielki zaszczyt otworzyć:


GRUDNIOWE CUDA Cz. 8
NA ÓSMY MIESIĄC NASZEGO SZCZĘŚCIA

Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba.
— Algernon Charles Swinburne





Nasze aniołki:
12.09.2006 - Dominika córeczka Agulki333 - wciąż czujemy się grudnióweczkami
12.09.2006 - Piotruś synek Agulki333 - aniołek 13.09.2006
25.11.2006 - Alusia córeczka Lumi
25.11.2006
- MichaÅ› synek Lumi
27.11.2006
- Alan synek Sylwii82
28.11.2006
- Marcel synek Iwki
30.11.2006
- Mikołaj synek Scurf
01.12.2006
- Olga córeczka Ewik
01.12.2006
- Szymonek synek Z_m
01.12.2006
- BartuÅ› synek an-ba
01.12.2006
- Zuzia córeczka Oli_80
02.12.2006
- Różyczka córeczka Vanilki
03.12.2006
- Dominika córeczka basip
05.12.2066
- Zuzia córeczka yoluni
06.12.2006
- Antosia córeczka AnnyJ
06.12.2006
- Kaspian synek Magdy208
07.12.2006
- Amelka córeczka Kamiki
07.12.2006
- Kacperek synek MamyDagi
08.12.2006
- Majeczka córeczka Vegi77
11.12.2006
- Majeczka córeczka Madzi30
11.12.2006
- Tosia córeczka Kos-mitki
11.12.2006
- Miłoszek synek Nemesi
11.12.2006
- Oskarek synek Dudi
12.12.2006
- Milenka córeczka lidki21
12.12.2006
- Paulinka córeczka Ewcik
12.12.2006
- Martunia córeczka Ani_23
13.12.2006
- Miłoszek synek Celii
14.12.2006
- Louisa córeczka Flo
14.12.2006
- WojtuÅ› synek Anuli 7
16.12.2006
- Juleczka córeczka Leny
17.12.2006
- Wiktoria córeczka Moonlight
17.12.2006
- Alicja córeczka (Nie)dzielnej
17.12.2006
- Pawełek synek pheli
19.12.2006
- Martynka córeczka Salamandry.79
21.12.2006
- Danielek synek Carolans
21.12.2006
- Alexander synek Adadeb
22.12.2006
- Juleczka córeczka Jul-i-anki
22.12.2006
- Tomaszek synek Agi_81
22.12.2006
- Tomaszek synek agnechy
22.12.2006
- Tomaszek synek Gochy1978
25.12.2006
- Filipek synek Olmy
27.12.2006
- KubuÅ› synek red_monkey
28.12.2006
- Kacperek synek eMariolki
28.12.2006
- Julcia córeczka slomki
31.12.2006
- Juleczka córeczka Ewlin
01.01.2007
- Magda córeczka Białej
02.01.2007
- Hania córeczka Demoiselle
03.01.2007
- MaciuÅ› synek Meggie
06.01.2007
- Igorek synek Kr

Sylwia_82 – Alanek
 an-ba – BartuÅ› z_m - Szymonek   Ola_80 – Zuzia Vanillka- Różyczka basiap- Dominiczka yolunia- Zuzia
AnnaJ- Tosia Magda208- Kaspian
Mama Daga - Kacperek madzia30- Majka
dudi - Oskarek Celia – MiÅ‚oszek flo- Lou Lena – Julka moonlight – Wiktoria (nie)dzielna- Lusia Jul-i-anka - Julka Phela- PaweÅ‚ek salamandra.79 – Martynka Tomaszek agnecha eMariola – Kacperek Ewlin – Julka demoiselle – Hania olmy - Filipek ewik - Olga kr - Igorek Ania_23 - Martunia meggie - MaciuÅ› red_monkey - KubuÅ›
slomka - Julcia
 Gocha1978 - Tomaszek
Demoiselle
Pierwszaaaa!!!

Ale tylko na moment bo na 7 części naszego serialu jeszcze 15 stron do nabazgrania 29.gif

Yolunia: ładne rozpoczęcie wątku icon_smile.gif
Ewlin
Melduję się jako druga. Yolunia wyszło Ci bombowo 06.gif 03.gif
KAMIKA
Mam Was !!!

Trzecia icon_biggrin.gif

Yolunia - dobra robota icon_smile.gif
salamandra.79
no to i ja wprawdzie poza podium bo CZWARTA ale i tak sie ciesze ze mamy juz 8 czesc... jak tak dalej pojdzie to moze pod koniec przyszlego roku otworze i ja nowy wÄ…tek....




Każde dziecko jest cudem.
SÅ‚aba, delikatna istotka,
z którą wszystko się zmienia:
złoczyńcy miękną,
zrozpaczeni znowu wierzą w życie.

Witaj dziecino,
na naszej planecie.
Odpoczywaj na sercu kochajÄ…cej ciÄ™ matki
i pozwól się kołysać
w ramionach twojego dobrego ojca.

Nie życzymy ci bogactwa.
Życzymy ci tylko miłości, gorącej miłości,
bo wtedy masz wszystko czego potrzebujesz,
aby być szczęśliwym człowiekiem
magda208
No to ja sie piata melduje.Swoja droga to moja szczesliwa liczba.
basiap
I ja sie melduję jako szósta i wracam do 7 części 03.gif 03.gif
z_m
hi hi szczęśliwa 7 to ja 03.gif

obecna z Szymonkiem 06.gif

na pewno będzie nam tu miło - dzięki yoluniu icon_lol.gif
(nie)dzielna
ósmy miesiąc więc na ósmym miejscu przybywamy 03.gif
slomka
to ja sie zalapie na pierwsza dziesiatke icon_smile.gif czyli jako dziewiata i zmykam z powrotem na 7-ma czesc icon_smile.gif)
*sylka*
no i jeszcze tu wpadnę bo wkońcu nam 100 stuknęła na 7 części
a więc witam się i zmykam spać 08.gif 08.gif
magda208
Helow zajrzy tu kto dzisiaj.
magda208
Sylwia kolorowych snow.
vanillka
Razem z Rozia meldujemy sie na 8 czesci 06.gif
yolunia swietną stronke zrobiłaś brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


magda208
CYTAT(vanillka @ śro, 15 sie 2007 - 00:10) *
yolunia swietną stronke zrobiłaś brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


Tak Tak brawo_bis.gif
flo
i ja sie melduje. Magda jeszcz konczylysmy czesc 7.

Kamika niektore sklepy wysylaja poza niemcy
https://greenfoot.einkaufen-online.ws/catal...51c7596ddb37713
https://www.lederladen-berlin.de/catalog/in...ge=shippinginfo


ci
https://lederscheune.de/Krabbelschuhe/Sport...f5e4d92dc0cd718
i ci
https://www.bimmbies.de/preise.html
za to maja w miare tanie te buty. jakbys chciala zamowic to oczywiscie nie byloby problemu icon_smile.gif

no ja wlasnie bym kupila jej lepiej takie lekkie buciki albo w skarpetach puscila a na dwor juz takie zamkniete w razie deszczu czy zimna.

dobranoc Sylwia
z_m
hejo

witam siÄ™ na nowym wÄ…teczku icon_biggrin.gif

Dzisiejszy dzień zaliczam do całkiem miłych - w pracy względny spokój, mały coraz więcej czworakuje 03.gif i w ogóle fajnie jest 06.gif

flo- a może ty Lou po prostu troszkę więcej jedzonka daj 03.gif 08.gif a nie głodzisz biedne dziecko, tak że zjada wszystko co się pod łapki nawinie? 03.gif zaraz obejrzę filmik icon_smile.gif
vanilka- powodzenia życzę przytul.gif


no to i ja siÄ™ pochwalÄ™ moim niby raczkiem niby zajÄ…cem 03.gif
jak to się mówi pierwsze raki za płoty 08.gif
https://video.interia.pl/obejrzyj,film,68336

kurde z hasłem - mona26 jakby ktoś chciał obejrzeć.....

dobrej nocki


paaaaaaaaaaaaa
flo
vanilka nie boj sie jakos to bedzie icon_smile.gif))) ja tez jeszcze regolka z komunii hihi i baaaaardzo szybko przechodze do czesci "wiecej grzechow nie pamietam..." icon_wink.gif
co do grzywki to sie zastanawialam czy jej nie obciac ale jakos tak mi szkoda.

meggie ja tez nie podaje zadnych witamin oprocz D3. Lekarz nic nie przepisywal a lou je duzo owocow i wszytsko jest napedzane witaminami wiec raczej nie potrzebne.

chyba pojde w slady Sylwii icon_smile.gif)) hop siup do lozia icon_smile.gif
dobranoc
flo
vanilka nie boj sie jakos to bedzie icon_smile.gif))) ja tez jeszcze regolka z komunii hihi i baaaaardzo szybko przechodze do czesci "wiecej grzechow nie pamietam..." icon_wink.gif
co do grzywki to sie zastanawialam czy jej nie obciac ale jakos tak mi szkoda.

meggie ja tez nie podaje zadnych witamin oprocz D3. Lekarz nic nie przepisywal a lou je duzo owocow i wszytsko jest napedzane witaminami wiec raczej nie potrzebne.

chyba pojde w slady Sylwii icon_smile.gif)) hop siup do lozia icon_smile.gif
dobranoc
flo
Monia ooooo nooo wlasnie !!! przeciez jesc musze lou dawac :PPPPPPPPPPPP

Zajac niezle sobie radzi. Biedny tylko, bo pilka go w konia robi.
kos-mitka
DEMO dzieki za odpowiedz

FLO jak mala fajnie rozrabia icon_smile.gif

KAMIKA takie buty sa niezdrowe .. mimo ze producenci potrafia je nazywac jako ortopedyczne itp. ..o zgrozo . butki musz mieć mieka podeszwe aby maluszek mogl swobodnie zginac paluszki i na nich stawac a pieta nie może być usztywniona a do tego te butki chyba nie maja profilowanej wkładki .. a za takimi butkami jak pokazala Flo przejrzyj allegro.. jaki rozmiar ma Amelka ?.. jak na cos wpadne to ci podesle link..

MEGGIE ja daje tylko Cebion multi 4 krople

SYLWIA ja jak postraszyłam swojego ze do masażysty polece to się sam zaoferowal icon_smile.gif

VANILKA ubawiłam się twoja spowiedzia icon_smile.gif

ZM nie mogę filmiku obejrzec bo krzyczy o haslo.. a dyrna teraz doczytałam:). Maly spryciula siwetnie sobie radzi ..

Nie lubie chamstwa
Witam na nowym wąteczku i solenizantom z dzisiaj życzenia wszystkiego naj njaj lepszego rośnijcie zdrowo icon_smile.gif



Ależ dzisiaj się nabiegałam w sobote 40 lecie po ślubie moich rodziców, i szukałam kiecki wreszcie po tygodniu poszukiwań dzis kupiłam icon_smile.gif hurrra bo już myśłałam że jakaś nieqwymiarowa jestem icon_sad.gif cycki 40 a tyłek 36 icon_sad.gif ale wreszcie bingo mam czarna w białe duże kwiaty icon_smile.gif niby trendy ale czy ja wiem ? wole ogolnie jednokolorowe kiecki icon_smile.gif

Demo bo jak wklejasz na forum to musisz wkleić przez kwadracik z takim małym słoneczkiem tj. drugi kwadracik icon_smile.gif i wyskoczy ci ramka do ktorej wklejasz kod obrazka i już

Dobrej nocki ide zjeść kolacje...mój mówi że w nocy tylko wszy żrą...więc ja jestem mała wsza icon_wink.gif
magda208
Monia mnie sie filmik nie otwiera .

A na dzisiaj mowie dobranoc.
an-ba


To i ja melduję się na kolejnej,ósmej już części "Grudniowych cudów!
Wszystko przeczytane ,tylko gorzej z pisaniem!

Yolunia Dzięki,dobra robota!!!

z_m Brawo dla Szymka!!! Bartolino jeszcze daleko za nim w tyle.Wcale nie raczy podnosić swojego pupska,tylko siedzi,albo jak leży to obraca się w kółko jak karuzela.

Meggie Ja też podaję Bartkowi cebion (4 kropelki).

Wszytkie zdjęcia i filmiki oglądnięte,co tu mówić wszytskie cuda śliczne i sprytne!!!

Teraz dopóki Bartolino śpi to lecę zjeść jakieś lekkie śniadanko!!!

Udanych spacerków i "wypadów" Wam życzę.My też dzisiaj jedziemy na działeczkę na grillka...
KAMIKA
Hej.

I my się stawiamy na 8ej części.

flo - dzięki, popatrze na te strony choć niemieckiego nie znam wcale icon_wink.gif


kosmitka - właśnie we wszystkich poradnikach pisze, że podeszwa ma być elastyczna,
nie miękka a pięta usztywniona. But powinien mieć znaczek "zdrowej stopy".
Te buty podobno majÄ… 21.gif
No cóż każdy chce sprzedać swój produkt.
Allegro przewertowałam już na wylot i nic nie znalazłam.
Amela ma długość stopy: 11 cm

Miłego dnia icon_smile.gif
flo
witam z ranca.

lou wlasnie zaspia i ja zaraz do niej dolacze, bo pogoda dzisiaj do D a jajakos niewyspana.

Kamika 2 strony sa tez po angielsku. popatrz sobie na buciki i na ceny i jak ci sie cos spodoba to pisz smialo (napisze ci wtedy co i jak czyli przetlumacze z niemcola jak bedzie trzeba ). z tego co tam pisze to mierzy sie stope i dodaje 1-1,5 cm i wtedy dobiera sie buty.

z tego co tu mowia to but na poczatku powinien byc jak najbardziej nie but czyli najlepiej na boso icon_smile.gif w "mamo, to ja" mowili aby but sie zginal w 1/3 podeszwy czyli jakos pod palcami (chociaz nie zawsze biore ich porady na serio). chyba takie buty za wysokie tez nie moga byc, co?
*sylka*
witam z rana

Kamika co do bucików to zgadzam sie z flo i kos-mitką i z tego co czytałam but nie może być usztywniony a ten widać jest ja też się zastanawiam nad zakupem , nie teraz ale wkrótce bo na zimę nasze tuptusie już będą chodziły więc jakiś dobry but trzeba zakupić z tego co wiem to dobre buty to Bartek no i ze sportowych to nike i cała reszta oczywiście drogich butów, i tak jak kiedyś wypowiadał się fizjoterapeuta dobry but - drogi but niestety 21.gif

kos-mitka właśnie powiedziąłm ze pójdę do masażysty to on że pójdzie do masażystki 03.gif 03.gif

no dziś u nas ładna pogoda więc jakiegoś grilla na działeczce trzeba zorganizować, super że dziś święto przynajmniej mężuś w domku, może w końcu się skusi na masażyk moich plecków 08.gif 08.gif
magda208
Ja tez witam

Upal dzisiaj wiec dla mnie zle 13.gif Caly dzien w domciu siedze dopiero wieczorem gdies wyjdziemy buu.
Demoiselle
Witam, w końcu na dłużej na 8 wątku 06.gif

Kamika: tak tak dziewczyny pisały i ja w privie. Im dłużej na boso tym lepiej, a najlepszą firmą jest podobno Bartek.

Ja wczoraj wyrwałam się na piwo, więc do Was już nie zajrzałam. Dzisiaj próbuję się jakoś rozpakować, choć nie bardzo mam gdzie 32.gif
Demoiselle
meggie: ja podaję cebion codziennie po 5-6 kropli. Dodaję je do soku. Wiem z doświadczenia, że wit. C bardzo uodparnia organizm. Ja dla siebie robię to samo. I póki pamiętam, żeby codziennie brać tę witaminę to nawet jeśli choróbsko jest w domu to ja nie łapię. Jak przez parę dni zapominam to potem łapie jakieś katary... Hanka dostaje od urodzenia i jeszcze (tfu tfu) nawet kataru nie miała
flo
Demo no ladnie po piwkach sie wloczy nono. masz juz swoje mieszkanko?

chyba kazda z nas niedlugo zacznie sie rozgladac za bucikami, bo to zima a nasze cuda zaczna niedlugo stawiac pierwsze kroki. ja mysle, ze but musi byc poprostu wygodny. ja sama sobie nie kupilabym buta na sztywnej podeszwie. but musi sie zginac w tym mierjscu co stopa no i pieta musi pewnie siedziec i nie wymykac sie. Ja sie bede tego trzymac jEDNAK BEDE UNIKAC BUTOW TAK DLUGO JAK TO SIE DA:

OOO PRZYPOMNIALAM SOBIE: kAMIKA w H&M widzialam kapcie-skarpety. takie dlugie skarpety ze skorzana podeszwa. moze cos takiego Amelci do zlobka??? nie wiem jednak jaka ta podeszwa jest.
KAMIKA
sylwia, kosmitka - właśnie troche poczytałam różne fora i opinie specjalistów.
Tu jest najwięcej cennych informacji: https://www.poradnikmamy.pl/forum/func,view...0/limitstart,0/

flo - paputki są śliczne, znalazłam jeszcze na innych stronach piękne wzory:
https://www.robeez.com/Department.aspx?Dept...&Lang=EN-UK
ale jak dla mnie to za drogo. Tym bardziej, że w żłobku mogą się gdzieś zapodziać jak mała je zdejmie.
Chyba zainwestuję w ogromna ilość skarpet w abeesem icon_wink.gif
Znalazłam na allegro fajne skarpetki po 3,30 gr.

Pochwalę się jak moja Amela nauczyła się schodzić z kanapy :
https://212.160.233.100/~alt2/amelia/filmy/MVI_3782.AVI

Kosmitka - Ty też możesz zobaczyć tylko klikając prawym klawiszem myszy wybierz opcję
"zapisz element docelowy jako..." i wtedy powinno się ściągnąć.

KAMIKA
CYTAT(Demoiselle @ śro, 15 sie 2007 - 14:16) *
Kamika: tak tak dziewczyny pisały i ja w privie. Im dłużej na boso tym lepiej, a najlepszą firmą jest podobno Bartek.


tak, teraz kupie jej buty takie ciepłe do wózka a dopiero jak zacznie w miarę sama chodzić to kupię jej do chodzenia,
pewnie z Bartka lub Antylopy

flo - dzięki, zobacze jak będziemy we Wrocławiu.
Muszę jeszcze małej kilka par nowych spodni cieplejszych kupić, to pewnie sie wybierzemy.

Mała ma dziś temperaturę 37,7 trzymajcie kciuki aby się nic z tego nie wykluło icon_neutral.gif

Za nim usnęła tak szalała: https://212.160.233.100/~alt2/amelia/filmy/MVI_3793.AVI
magda208
Zagladam na chwilke po poludniu.

Kamika sprytna ta twoja Amelka.

Demo na piwko tez bym sie wymknela.

A moi pojechali wylewke polewac .Wczoraj to sie dokonalo a dzis co troche maz jezdzi ze starszymi dziecmi i polewaja zeby beton sie nie rozsechl.
KAMIKA
magda - dzięki icon_smile.gif

Kurcze, a ja nie wiem czy mogę z małą na dwór wyjść, nie dość, że temperature ma
to jeszcze marudzi i nie chce jeść. icon_confused.gif
flo
Kamika a moze przegrzala sie czy cos? nie wiem jak goraco u was jest. mysle, ze na dwor mozna isc tylko nie trzymaj jej za cieplo. 37,7 to jeszcze nie jest straszna goraczka.

magda dbaja co wylewki i dobrze icon_smile.gif))) zreszta to pewnie przyjemnosc miec udzial w budowie wlasnego domu nawet jesli to jest podlewanie wylewek icon_smile.gif

a ja mam dzsiiaj lenia. o TAAAKKKIEEEEGGOOO ogromnego icon_smile.gif

dzisiaj perfekcyjna pani domu mnie natchnela do sprzatania calego domu tylko jeszcze musze sie zastanowic keidy zaczac icon_biggrin.gif no, ale postanowienie juz jest icon_wink.gif
KAMIKA
flo - u nas jest 30 stopni, zaraz z nia wychodzę tylko widzę, że kupę robi icon_wink.gif
Kurcze, mogłam po nocnik lecieć, ale gapa jestem.
Może, sie przegrzała tylko ja ją lekko ubieram ale może przez to, że ostatnio bez kapelusika była icon_redface.gif

Ja też dziś mam dzień LENIA icon_biggrin.gif
meggie
wkoncu dotarlam tutaj icon_smile.gif

yolunia watek super icon_smile.gif

dzieki za odpowiedzi dotyczace wit

maciek ma niedobory zelaza, wiec dostal hemofer cebion i kwas foliowy- lekarz mowi ze to ponoc z czasem sie wyreguluje, mam nadzieje boje sie ze ma to po mnie ja cale zycie tez bralam zelazo,

najgorzej ze sie marwie bo to strasznie rozwala zeby icon_sad.gif mam dola jak stad do kielc icon_sad.gif albo i jeszcze dalej buuuuuuu


znikam zeby nie smucic

Demoiselle
CYTAT(flo @ śro, 15 sie 2007 - 12:57) *
Demo no ladnie po piwkach sie wloczy nono. masz juz swoje mieszkanko?


Na pifko czasami trzeba, a swojego mieszkanka to jeszcze dłuuuuuuuuuugo nie będę miała. Na razie musiałam wynieść się z poprzedniego lokum i mieszkamy teraz z Hanką kątem w pokoju mojego brata. We 3 na 9m2 13.gif

Ja też mam dziś mega lenia. Jeszcze do tego znowu @ i wszystko mnie boli...
moonlight
Witajcie mamuśki
Nareszcie mam chwilę spokoju. Wiki na spacerze z tata a ja nie muszę nic w tym czasie robić icon_smile.gif
Kurcze nawet nie mam ostanio czasu zajrzeć do Was a tu juz 8 część.
yolunia dobra robota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiki rośnie, wspaniale raczkuje i uparcie staje na nóżki jak tylko czegoś się złapie.
*sylka*
Kamika a może to od ząbków, my tez ostatnio taką temp właśnie mieliśmy

Asiu witaj a my już myślałyśmy że nas opuściłaś na zawsze, wpadaj częściej wiem wiem że pracująca mam ale choć na chwilkę

a my właśnie z dziąłeczki wróciliśmy Alan szalał na rowerku i był w niebo wzięty a zaraz kąanko i spanko bo wszytscy padnięci jesteśmy 29.gif
meggie
demo zazdroszcze ci @ bo ja jeszcze nie dostalam, boje sie ze znow cos bedzie icon_sad.gif na razie jem juz 2 opakowanie antybiotyku i nic nie pomoglo icon_sad.gif
Nie lubie chamstwa
Hej icon_smile.gif my akurat wrociliśmy z rożenka icon_smile.gif mały większość imrezki przespał 08.gif a teraz buszuje icon_smile.gif

Mam pytanie, czy wasze maluszki mają już ciemiączka zrosnięte? czy jeszc ze nie? chodzi mi o ronboidalne przednie.
Demoiselle
CYTAT(meggie @ śro, 15 sie 2007 - 19:30) *
demo zazdroszcze ci @ bo ja jeszcze nie dostalam, boje sie ze znow cos bedzie icon_sad.gif na razie jem juz 2 opakowanie antybiotyku i nic nie pomoglo icon_sad.gif


meggie: sugerujesz że może znowu zakangurzyłaś? 23.gif
Demoiselle
CYTAT(celia @ śro, 15 sie 2007 - 21:10) *
Mam pytanie, czy wasze maluszki mają już ciemiączka zrosnięte? czy jeszc ze nie? chodzi mi o ronboidalne przednie.

Hanka jeszcze ma...
slomka
hej
Mielismy nalot gosci dzisiaj icon_smile.gif i z naszego odpoczynku nici wyszly icon_smile.gif
Nie powiem bylo sympatycznie icon_smile.gif

Magda dzieki za diete i od poniedzialku zaczynam katowanie mojego organizmu icon_smile.gif 06.gif 03.gif 03.gif 08.gif
Meggie mnie tez jeszcze nie dopadla @ - moze dlatego, ze jeszcze Jula mnie cycka
Celia Julka tez jeszcze ma niezrosniete - bodajze powinno to sie zrosnac okolo 18 miesiaca (ale glowy nie dam sobie uciac, ale jakos tak pozniej niz teraz)

Stawiam szmapana Julka nauczyla sie robic papa icon_smile.gif
magda208
CYTAT(celia @ śro, 15 sie 2007 - 23:10) *
Mam pytanie, czy wasze maluszki mają już ciemiączka zrosnięte? czy jeszc ze nie? chodzi mi o ronboidalne przednie.


Kaspek ma ale nie macalam jakie.

Mysmy zaliczyli wieczorny spacer.Kaspek na dwuch nogach spacerowal i ludzi zaczepial.Szczegolnie zauroczyl babcie na laweczkach.

Demo mnie sie wlasnie @ skonczyla i chwala jej za to.

Dziewczyny czy wy macie takie @ jak przed ciaza?? Bo ja mam jakies dziwne w tym miesiacu Np. przez 5 dni plamilam potem przez 3 dni ze mnie lecialo i 2 plamilam.W zaszlym trwalo to az 2 tygodnie z tym ze lecialo ze mnie 4 dni reszta to plamienie.Czy tak moze byc i to sie wyreguluje czy mam zapylac do gina??
magda208
Slomka wiesz co ja wcale sie nie katuje .Prawde mowiac nawet nie jestem wstanie czeasami zjesc tych porcji.Roznica miedzy normalnym jedzeniem jakie do tej pory prowadzilam to to ze teraz jem malo kaloryczne rzeczy i po 18 nic nie jem i je sie malo pieczywa i skrobi zero.Ja 2 kg stracilam.Ale na poczatku zawsze wiecej sie traci.I nie ma za co dziekowac.
Oczywiscie za Julenke ale winkiem .
magda208
Zdjecie z zyrawka.Prawde mowiac zabawka pierwsza klasa.Kaspek pilnie nasluchuje gdzie wyleci pileczka.Staje przy zyrawce i bawi sie kuleczkami na glowie.Kulki musze wrzucac ja on tylko trzyma.


A tak wyglada teraz buzia mojego synka.Reszty ciala nie jestem w stanie sfotografowac bo nie usiedi na miejscu ale rece i nogi ma cale w strupach i krostach.Pomalu wymiekam i jak to lekarka nie da rady to jeszcze warszawa mi zostaje.Tak po prawdzie to rozmawiam z jedna dziewczyna na malym alergiku ale jej mala ma tylko kilka plamek a moj Kaspek to naprawde ciezki przypadek i nie ma takiego u nas na forum.Jestem zla na lekarzy ze mi go do takiego stanu doprowadzili.Normalnie ryczec sie chce.
magda208
Oj nie to zdjecie wkleilam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.